Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aiqa adlı üyeden alıntı
    Merhaba arkadaşlar,

GT250R yi cuma günü aldım. Vitesi boşa almak zor gibi geldi. Benim acemiliğim olma ihtimali büyük gerçi ama sizin deneyimleriniz nasıl?

Bazı arkadaşların dediği gibi N gösterdiği halde vitesde olma sorununu ise henüz yaşamadım.
    Ben peg den ayar yaptım bir miktar düzeldi manuelde(kullanım kitapçığı) boş konum tam 90 derece açıda resmedilmiş ama bu şekilde birden boşa sonrada üst viteslere almak çok güç oluyor vites bir çoğumuzun derdi başkada bir sıkıntımız yok zamanla düzelecektir diyorlar bu N ledi yanarken viteste olma sorununu ben çok fazla yaşamadım bir kaç kez başıma geldi asıl derdim boştan bire takamamak ilk aldığım günden beri bu sıkıntıyı çekiyorum.Debriyajda tam ayırmıyor olabilir diye düşünmüştüm ama o zamanda üst üst vitesler sıkıntı yaratırdı.Bir hariç diğerlerinde sorun yok...
    Bike hopper Allah nazardan saklasın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    bu motorun şanzımanıda 1 aşağı diğerleri yukarı gibi herhalde. bizim eski mz den biliyorum boşa alayım derken 2 geçerdi. ayrıca bilen varsa 1 aşağı dğerleri yukarı olmasının mantığı nedir. aşağı artsa yukarı azalsa olmazmı??

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bebek te arkadaşlarla cafede otururken (ben istemiştim bu cafede oturmayı belki motorcuya kaçar bakarız die) bi anda ayaklandık istinyeye gittik ve başıma çok güzel bişey geldi artık bnde aranızdayım sarı GT250R ile artık en kısa zamanda buluşalım tabiii ben biraz acemiliğimi atıyım öle resimleri gece koyucam şimdi dışarı çıkıyorum çok heycanlıyım hemen yazıyım dedim artık darısı olmayan arkadaşların başına bütün satınalma ayrıntılarını buraya yazıcam(muritu seni çağıramadım kardeş çünkü hiç hesapta yoktu cafede otururken bi anda geldiler üzerime ama ilk rota senin yurt haberin olsun)
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar herkese çok çok teşekkür ederim allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip eylesin(amin) şimdi gelelim motoru alış olayına

Aöf sınavından çıktıktan sonra kafa dağıtmaya bebeğe gittik o arada benim aklıma dank etti önceden ynımda ayarladığım kaporayla bi ziyaret edelim dedim ( bu sıralarda bunu öğrenenler ailem ve kız arkadaşım son kez beni bu yoldan döndürmek için telkinde bulundular haklılarda ama vazgeçmedim)

Sizden aldıgım bilgilerle direk Hakan Bey le konuştum( bu arada orda 2 tane Hakan var 2 si ilede görüştüm) müşteri memnuniyeti süper öte bu bnce birazda motor piyasasından olmamalarından kaynaklanıyo oturduk çayımızı içtik ve iş para olayına geldi üzerinde 8.250+230(vergi sigorta plaka ruhsat) yazıyodu ben 8.250 plaka ruhsat dahil aldım ayrıca motoru teslim almaya gittiğimdede kask+disk kilidi ve zincir sözü aldım. 2.000 ytl kapora bırakarak çıktım kalanını p.tesi halledicem tabii bu arada çok önemli bi konuyu sormayı unuttum motorun teslim noktası olarak evim olabileceğini sormadım onuda yarın arayıp öğrenecem nakliye bedeli almıyolardır umarım. Bayiinin hemen arkası servis bura ile konuşmadan almayın derim hepsi ii insanlar sarı renge karar kıldık ve el sıkıştık hepsi bundan ibaret inşallah bu güleryüz ve samimiyet hiç azalmaz hatta ben ordan çıktıktan sonra Hakan Bey beni aradı ve bu siteye nasıl üye olabilirim die sordu ben biraz bilgi vermiştim konuşurken Yani forumumuza üye olacak ve aktif olarak bizle burdan konuşacak fakat pc bilgisi az oldugu için henüz üye olamamıştır. Bende üye olmasını tavsiye ettim hem bizim sorunlarımızı paylaşır hemde kendi reklamını bi nevi yapmış sayılır hala çok heycanlıyım ben susiim birazda fotolar konuşsun

işte motorum

Motosikleti
    GT250R

bi resim daha vardı bunuda ekliyim dedim...

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    arkadaşlar hep gt 250 r dan bahsettiniz bende gv 650 düşünüyorum kullanan arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevinirim nasıl bir makina eralpin yaptığı testi ve diğerlerini okudum ama kullanıcı olarak nası buldunuz eksileri neler artıları neler lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı İSTİNYE MOTOR LTD ŞTİ adlı üyeden alıntı
    İstinye Motor Ltd.Şti olarak Hyosung marka ürünler için sorularınızı bekliyoruz.
    Tel: 0212 229 54 97
    Hakan YILDIRGAN
    aman motoruma ii bakın Hakan Bey kimseyi bindirmeyin ben telsim alana kadar bu arada üye oldugunuza sevindim hoşgeldiniz....

arkadaşlar hep gt 250 r dan bahsettiniz bende gv 650 düşünüyorum kullanan arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevinirim nasıl bir makina eralpin yaptığı testi ve diğerlerini okudum ama kullanıcı olarak nası buldunuz eksileri neler artıları neler lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
    kardeş senin soruna cevap alamaman daha bu makineyi kullananan birinin buraya üye olmaması yüzünden kaynaklanıyo(yada üye olsa bile nete girmiyo) bu makine yi bnde çok merak ediyorum bi arkadaşım gördü geçen ziverbey penta oto da aşık oldu bilen birileri varsa ses çıkarsın...

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    Alıntı mutluemlak adlı üyeden alıntı
    bursada var kullanan gördüm defalarca farklı gv 650 istanbuldada vardır illakide sitede yok varsada girmiyor :(

Motosikleti
    GT250R
    dostum benim aldıgım bayii aynı anda servis ama istanbul motoru okadar kafana takma eğer ki motoru satmamış gibi gösterip orda görmezsek basarız ist.motoyu yakınız nede olsa 5 dk lik yol

Ballantyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650 - V-Strom - Le Grand Bleu
    merhaba arkadaşlar... bende motosiklete yeni başlıyacğım. aklımdaki motor hyosung 250 gt. aklıma takılan bi kaç soru var bu motorla ilgili. belki siz yardımcı olabilirsiniz. bu motosikletin motor koruma demiri varmı? top case bağlantı demiri varmı? ön cam nereden bulabilirim.
    bunlar dışında bu forumda motorla ilgili kötü bir yorum görmedim şimdiye kadar. ve motoru içime sinerek alacağım. hayırlısıyla bu hafta içinden itibaren bende hyosung istenbul ailesine katılıyorum...

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı
    sen nerden aldın fiyat pazarlık hk. bütün bildiklerini dökersen buryaa seviniriz...
    Kusura bakma mesajını ancak gördüm. Ben istanbulmotor`dan aladım. Pazarlık yapmadan 8450 YTL (plaka vs dahil) aldım. Bugün ruhsatım hazır olacak. Bir iki haftaya trafiğe çıkarım sanırım.
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

Alıntı Ballantyne adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar... bende motosiklete yeni başlıyacğım. aklımdaki motor hyosung 250 gt. aklıma takılan bi kaç soru var bu motorla ilgili. belki siz yardımcı olabilirsiniz. bu motosikletin motor koruma demiri varmı? top case bağlantı demiri varmı? ön cam nereden bulabilirim.
    bunlar dışında bu forumda motorla ilgili kötü bir yorum görmedim şimdiye kadar. ve motoru içime sinerek alacağım. hayırlısıyla bu hafta içinden itibaren bende hyosung istenbul ailesine katılıyorum...
    Malesef motor koruma demiri top case bağlantı noktası yok.Bende motosiklete bu makine ile başladım ilk başlarda 100 kilometreye dek biraz zorlanmış olsamda artık alıştım bence iyi bir seçim herkez memnun topic iyi incelenirse daha çok fikir sahibi olursun...

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    İşte benim motorun resimleri

Bugün kask, mont, eldiven, dizlik ve mont almayu düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir yer var mı? Alacaklarımın hiç birinden anlamadığım için fikir verebilecek bir yer arıyorum.
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı ceko35 adlı üyeden alıntı
    ya ben bin pişman oldum istanbul motordan aldıgıma aleti.. gercekten bilmiyorum bu istinye motoru keske daha onceden duysaydım...

motoru alırken ne 5 kuruş indirim.. nede bi hediye aldım.. hiçbişi yok.. bu ne biçim iş yaa.. çok pişman oldum :( baksana arkadas alırken indirim yapmıslar ve bi kacta hediye vermişler...bide eski motorum icin suresiz vekalet verdim ben bu adamlara.. ya motoru satıpta alan kisi ustune almazda basım belaya girerse??? al işte kendi basıma ne işler aldım...
    bilmem farkında mısın ceko ama ben demiştim demeyi hiç sevmiyorum... ceko eğer kasko yaptıracaksan faturana dikkat et, düşük meblağlı kesilmiş olmasın. ayrıca motorlu taşıt vergisini de ödemeleri gerekiyor, ödemeyebiliyorlar. bari bunları unutma sakın.

Alıntı aiqa adlı üyeden alıntı
    Bugün kask, mont, eldiven, dizlik ve mont almayu düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir yer var mı? Alacaklarımın hiç birinden anlamadığım için fikir verebilecek bir yer arıyorum.
    tekrar hayırlı olsun dostum. kızıltoprak mototal'i tavsiye ederim. hem çok ilgilenirler, hem de yardımcı olurlar.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ceko35 bir tek sen değilsin pişman olan merak etme,
    arkadaşların diger bayilerden aldıkları hediye+ fiyat indirimlerini duydukça
    kendime daha çok sinirlerniyorum ama ben aldıgım zaman ÖTV laneti
    çıktı çıkacak gibiydi o yüzden mecbur kaldım
    ama alırken verdikleri hizmeti düşünüce en azından servisleri ile işim olamaz

Motosikleti
    Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    Malesef motor koruma demiri top case bağlantı noktası yok.Bende motosiklete bu makine ile başladım ilk başlarda 100 kilometreye dek biraz zorlanmış olsamda artık alıştım bence iyi bir seçim herkez memnun topic iyi incelenirse daha çok fikir sahibi olursun...

topcase önemli değil, sırt çantası depo üstü çanta falan şeklinde topcase olayını hallederiz ama de motor koruma demiri olsa iyi olurdu...
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    motoru alırken ne 5 kuruş indirim.. nede bi hediye aldım.. hiçbişi yok.. bu ne biçim iş yaa.. çok pişman oldum :( baksana arkadas alırken indirim yapmıslar ve bi kacta hediye vermişler...
    Nakit saydım bütün parayı tank pad bile alamadım

ben bu 1000 ilk bakımını istanbul motorda falan yaptırmak istemiyorum..
    bu konuda ne onerirsiniz?? bide ilk 1000 bakımı kaca patlıyo.. bi yardım lutfen
    Maslak Yücel Motorda yaptırdım ben rodaj bakımını, 38 ytl ye maloldu. Yağ + Filtre

Ben aracımı aldığımda mevsim henüz kıştı ve nakit ödedim zaten biraz borç falan birikmişimde vardı kredi kartı kullanmıyorum prensip olarak bayiye geldiği gün aldım sanırım bu üç unsur etkili oldu 6600 ytl fiyatı vardı Ben kask (118 euro), plaka (200 ytl) + motosiklet toplam 6800 ytl fiyata aldım ancak daha sonra konulacak yer için 1000 ytl civarı masraf yaptım.
    Ballantyne topic içinde bir arkadaş koruma demiri konusunda bir yer ayarlamıştı hatırlatmayı unuttum ben işyerinde yaptım bir şeyler ama görünümü bozuyor vazgeçip söktüm...

Motosikleti
    motoru alınca bende kendi dizaynımı geliştiricem sanırım... iş yerinde de hayata geçiririm...
    bakalım hayırlısı diyoruz... koruma demiri çok önemli... geçen haftalarda cbf500 ü olan bi arkadaş bir kaza atlattı... ucuz kurtardı valla... koruma demiri sağolsun diyordu kendisi... bi viraja hızlı girmiş... motor yan yatıp sürüklenmiş... motosikletin motoruna hiç bişey olmamış... koruma demiri ve sol elcik çizilmiş sadece...
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

Arkadaşlar aranızda 250 cc comet yada race modeline arka veya yan çanta yaptıran varmı. Ben Comet modelini beğeniyorum ama çanta bağlanamayan bir motosiklette almak istemiyorum. Bu motoru almazsam sırf çanta takılamadığı için almam.
    Evet arkadaşlar çanta taktıran varsa resim ve fikirlerinizi bekliyorum.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler