Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Peki rezerv benzini nasıl kullanıyoruz benzin musluğu yoksa?
    Bu arada yeni Hyosung'larına kavuşan arkadaşlar hayırlı olsun.
    Hoşgeldiniz aramıza.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bikehoper/açıkyol rezerv mezerv deposu yok bu motorda, zamanında
    ben de sormuştum valla, o kadar arayıp bulamamıştım, halbuki kitapçıkta
    yazıyor, benzin göstergesi oldugu için rezerv depo olayına gerek duymamışlar
    diye düşünüyorum, bu arada hala mantıklı bir benzin tüketim oranı
    çıkartamadım, korkumdan kırmızıya gelmeden depoyu dolduruyorum,
    işin ilginç tarafı normalde sitesinde yazan tutar kadar benzin dolduramadım
    henüz yani 17 litre, ya benim depo küçük yada gösterge kırmızıya gelince
    çok uzun süre gidiyor bu alet

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı açıkyol adlı üyeden alıntı
    Hoşgeldiniz aramıza.
    Kullanamıyoruzki çünkü öyle bir musluk yok daha önce bunu konuşmuştuk lock kilitleme ile ilgili fikri olan yokmu arkadaşlar Ben umarım yanılıyorumdur ama 3 litre benzinle 2 keredir 50 km de kalıyorum özellikle test için bu miktarı alıyorum Aramıza katılan yeni arkadaşlara hayırlı olsun...

Alıntı ceko35 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bu hafta icinde zam gelmeden bende bi comet alıcam...

bana yardımcı olabilecek bayi önerisi ve ödeme kolaylıkları hakkında bilgi verecek olan varmıdır???

kızıltopraktaki istanbul motorla anlasıyoruz bu aralar konusuyoruz ama pek kolaylık yaptıgı soylenemez...

goruslerinizi bekliyorum dostlar... tesekkurler simdiden.
    Kardeş gel İzmirden alalım makineni ...

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bnde gt250r baktım istinye motorda yok HA-CAR da sarı varmış haftasonu gidip bakıcam güneşte nasıl durduklarına ona göre alıcam yada sipariş vericem çünkü zam kapıda arkadaşlar HONDA zamı çakmış hissettirmeden yangından mal çakırır gibi alacaz makinleri hayırolsun dielim :D
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

sade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha
    istanbul motorda sanırım her rengi var su an habire onunden gecerken goruyorum

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    reto motor isitnye motor aynı trasher. sen haftasonu arkadaşınla gidecektin noldu. ulan yardım edelim diyoruz yaranamıyoruz bee .sen bilirsin

arkadaşlar yakıtı için 3-3.5 litre demişti eralp abi testinde noluyor size yahu. thunderss 6 litre çıkarmış100 kmde ..doğru değerler verelim ki yen ibakan arkadaşlar yanılmasın..yoksa doğrusu mu 6lt

bide 250r düşünen arkadaşlar için. akirayla bi görüşün isterseniz. granajın kaza durumunda nekadar tututğunu ona göre alın. tamam dizaynı çok heycanlı süpper fakat sigortasıda burada yazıldığına göre 1400ytl. cometlerin 500ytl. aradaki fiyat farkını aynı motor için siz hesaplayın.benden uyarması.ha bide k.çnız havada gideceksiniz ..

öperim
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı açıkyol adlı üyeden alıntı
    Hoşgeldiniz aramıza.

Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    bikehoper/açıkyol rezerv mezerv deposu yok bu motorda, zamanında
    ben de sormuştum valla, o kadar arayıp bulamamıştım, halbuki kitapçıkta
    yazıyor, benzin göstergesi oldugu için rezerv depo olayına gerek duymamışlar
    diye düşünüyorum,
    3lt lik rezerv deposu var ancak benzin bitince otomatik olarak geçiyor. benzin göstergesinde 8 kademe (yeşil olanlar) tükenip de kırmızıya geçince rezerve geçmiş oluyor.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    crato süpersin, bak işte bunu çözmeye çalışıyordum,
    o zaman şunu söylebiliriz değil mi, gösterge tamamen kırmızı
    olunca, 40km civarı gidebilecek benzinimiz kalıyor, korkularım
    yersizmiş

muritu, k.ç havada gitmek mi yoksa yoldaki ne kadar rüzgar
    varsa onu yemek mi, artık tercih meselesi diyorum
    bizim motorlarında (gt250) böyle bir sorunu var, uzun yola kesinlikle
    öncamsız çıkılamaz

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ya arkadaslar bende keeway superlıgth var belkı bılırsınız ama ben hysoung 250r granajlısını almak ıstıyorum yanı cok hosuma gıdıo sız ne dersınız nasıl motordur aranızda kullanan varmı sızce kaç basar bu tesekkurler sımdıden..

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    reto motor isitnye motor aynı trasher. sen haftasonu arkadaşınla gidecektin noldu. ulan yardım edelim diyoruz yaranamıyoruz bee .sen bilirsin

arkadaşlar yakıtı için 3-3.5 litre demişti eralp abi testinde noluyor size yahu. thunderss 6 litre çıkarmış100 kmde ..doğru değerler verelim ki yen ibakan arkadaşlar yanılmasın..yoksa doğrusu mu 6lt

bide 250r düşünen arkadaşlar için. akirayla bi görüşün isterseniz. granajın kaza durumunda nekadar tututğunu ona göre alın. tamam dizaynı çok heycanlı süpper fakat sigortasıda burada yazıldığına göre 1400ytl. cometlerin 500ytl. aradaki fiyat farkını aynı motor için siz hesaplayın.benden uyarması.ha bide k.çnız havada gideceksiniz ..

öperim
    kardeş gitmedim daha aöf sınavları var başımı kaldıramıyorum zaman bulamıyorum msn i bile açamıyom bu aralar zam olayı hala belli değil inşallah biz alıncaya kadar gelmez

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    arkadaslar ben demın bırısyle konustum hyosung gt 250 r satıo granajlı tabı kaç gıdıo bu kaç bastın dedım 180 dedı bana vay bee bayada gıdıomus tabı dedıgı dogruysa ama sagdan soldanda duyuyorum tabı o kadar gıttıgını

f-ender sende o motordanmı var yoksa bıraz anlatırmısın nasıl iimi falan fln almayı dusnuyorumda

bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    resim yapıştırmaya çalışıyorum arkadaşlar.Umarım ben başarırım ve sizler beğenirsiniz!!Resim kalitesi için özür...Elimde bu makine vardı...

canlarım benim(hepsi)

Motorumu evimde sakladığımın farkındasınız herhalde!!!!Üstüne toz,güneş,polen,göz gelmesin diye demek isterdim ama malesef demirci ustalarından gına geldiği için garajı hala yaptıramadığımdan.Bizde beraber televizyon seyrediyoruz.
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Gv 650 kullanan yok mu aranızda hiç yaw.
    Yok mu bu makinayı kullanan memlekette anlamadım gitti bir ben mi istiyorum bu makineyi

Alıntı f-ender adlı üyeden alıntı
    hortlamış sanki başlık

+1000

Birazda ben hortlamasına yardımcı olayım

Gv 650 düşünüyorum ben
    Gv 650 ya da bir boşka model hyosung düşünen var ise toplu alalım ve bayilerle pazarlık gücümüz olsun. Ne dersiniz?

Motosikleti
    GT250R
    bikehoper kaskını ii bişilerle değiştirmeyi düşünmüyormusun bu arada fikir süper ve motorunda çok güzel güle güle kullan....

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    Alıntı lautreamont adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Gv 650 kullanan yok mu aranızda hiç yaw.
    Yok mu bu makinayı kullanan memlekette anlamadım gitti bir ben mi istiyorum bu makineyi
    gv 650 kullanan çok kişi var fakat sitede rastlamadım pek bence en temizi sen yolda bulduğunu çevir onlarla konuş... ben deneme sürüşü yapmıştım alet fazla hızlı sadece onu söyleyebilirim

Motosikleti
    usta şu ara fırsatın varsa eğer zam gelmeden bursadaki bayide olan gv 650 yi kaldır derim çünkü ondan sonrakiler büyük ihtimalle zamdan etkilenmiş olacak

gv 650 kullanan çok kişi var fakat sitede rastlamadım pek bence en temizi sen yolda bulduğunu çevir onlarla konuş... ben deneme sürüşü yapmıştım alet fazla hızlı sadece onu söyleyebilirim

Ben de bir deneme sürüşü yaptım evet fazlaca hızlı Ne bilim takıldım bir kere ve makina ile kullananlardan bilgi almak istiyorum kimse yok.
    Yoldan adam çevbirmeye de zaman yok sabah giittt akşam gel hayırlısı bakalım Ben kitledim bir kere Ocak şubat gibi o makinayı alacağım sanırım millet dünyanın en rezil makinası bile dese. Kitledik bikere

usta şu ara fırsatın varsa eğer zam gelmeden bursadaki bayide olan gv 650 yi kaldır derim çünkü ondan sonrakiler büyük ihtimalle zamdan etkilenmiş olacak

Ya dostum şimdi nasıl anlatayım sana. İmkan var aslında. Ama ben evliyim hatun tutturdu Ocak Şubat diye. Eğer bir tolu alım gazı falan veremezsem ona anca onun dediği zamana olur. Evli olunca böyle. Yoksa İstanbul da Kızıltopraktaki İstanbul motorda da var hem de nakit alırsam 1000 ytl indirim yapıyor. Ama gel gör ki hatun Ocak Şubat diye takıldı bir kere. Onu ikna etmeye bir yol arıyom ben de )))))))))))))) (BU arada tüm hyosung larda Nakit alımlara 1000 ytl indiriyo) alacak arkadaşların dikkatine.

Motosikleti
    sadece teklifti ya belki uyar diye söyledim olsun biz geliriz usta istanbula yol yapmış oluruz hem özledim zaten istanbulu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler