Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR

Düzenlediğimiz zevkli bi motor video, hyosung gt650r. Videoyu izleyebilmek için bilgisayarınızda divx yüklü olmalıdır , niye video açılmıyo demeyin .
    download yapan elleriniz dert görmesin
    Link
    http://www.hemenpaylas.com/download/...t650r.zip.html
    Alternatif link
    http://rapidshare.de/files/19465066/...t650r.zip.html

video açılmazsa divx i buradan temin edebilirsiniz www.divx.com
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı triathlet adlı üyeden alıntı
    komtan kendimi tanıtım kısmında tanıtmadan girilmiyecegini bilmiyordum ilk işim şimdi tanıtım kısmına girmek kusra bakma
    tanıtım kısmında tanıtmadan girilmeyecek diye bir durum söz konusu değil, sadece hyosung kullanıcıları hariç tüm forum kullanıcıları da seni tanıyabilsin, hoşgeldin diyebilsin, özellikle [MT] İzmir 'de ki arkadaşlarla irtibat kurabilesin diye söyledim

Alıntı trader adlı üyeden alıntı
    Arkadaslar ben de bır tane 250 gt r almak uzereyım crato nun katkılaıyle kırmızı mı sıyah mı?? ne dersınız..?
    Siyah diye yanıp tutuşuyordum, kırmızıyı görene kadar, tamamen tercih meselesi, imkanın varsa ikisini yanyana koy bak incele, ben öyle yaptım, tabi içine sineni al, şimdiden hayırlı olsun

TheSuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    [QUOTE=Akira]motosikletin kırmızı çizgisi 10500 devirden sonra başlıyor. 13000 devire kadar zorlamak sizce doğrumu?
    e bende demiyoru zaten 13 devirde sürekli gidelim diye ama bana sorarsanızda o devirleride arada bir göstermek motorun açılması bakımından yararsağlıyacağını düşünüyorm. Tabi bu dvmlı yapıldığı takdirde zarara yolaçacaktır.
    BİNLERCE KİLOMETRE YÜZLERCE KADIN ....

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    bende motorun açılması açısından rodaj dönemi dışında yüksek devirlerde ve özellikle vites geçişli ve arada bir motoru zorlamak gerektiğini okumuştum bilgilerinize..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı
    Arkadaslar ben de bır tane 250 gt r almak uzereyım crato nun katkılaıyle kırmızı mı sıyah mı?? ne dersınız..?

hocam kasko polıcesının detaylarını bızımle paylasırsan faydası olabılır. calınma durumunda ne kadarını karsılıyor vsvs..
    selamlar
    Terör ve sel hariç hepsi var dilim varmıyor ama ölüm durumunda aileye 10000 ytl tazminat var bunlara ilaveten 50000 ytl ölüm sel ve terörü eklersen toplam 740 ytl ye ulaşıyor 6000 ytl karşılıyor yani fatura bedeli arkadaşlar bence ilk yıl yaptırmalısınız şu an içim rahat peşinatı kredi kartıyla ödedim şu an faliyete geçti Kardeşim bence siyah al alev alev yanıyor...

Chief of HardAffairs Dept - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG Aquila GV250
    Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    Viteste debriyaja basınca çalışmıyor kesinlikle sehpa inikkende çalışmıyor hatta motor çalışırken sehpayı indiriyorum stop ediyor ayrıca 2 hafta önce vites boşta ledi yanarken çalıştı makine altımdan fırlıyordu neredeyse galiba vitesteydi başka bir izahı yok sanırım az önce koç sigorta bölge müdürlüğüne gittim 639 ytl fiyat çıkardılar 185 peşin 6 taksit Çarşamba günü kaskoyu yaptırıyorum hemen hemen tüm sigorta şirketlerini dolaştım bir sürü bahane ve nasihat dinledim üstelik 1000 ytl altı fiyat tek burada çıktı...
    Arkadaşlar HYosung GV 250 motorumu 2005 temmuzda aldım 2006 km de 1000 bakımınıda yetkili servise yaptırmıştım. Geçen pazar motogp den sorunsuz döndüm 110 - 120 km'yle eve geldiğimde boştayken motordan çatır çutur sesler gelmeye başladı motor çalışıyor ama vites dişlilerinin arasında parça sıkışıyormuş gbi takırtılar felan geliyor 1 -2 sn aralıklarla. İş güç yoğunluğundan fırsat bulup bugün motoru attım bi kamyonete global motorla konuştum baş yetkili servis diye Maslak Yücel Motora yönlendirdiler. Servis Motoru bırak ancak cuma veya pazartesi bakabiliriz sen birde motoru globalden önceki distribütörden almışsın garanti kapsamı dışında olabilir zarfı yla karşılaştım. Garanti belgemi de istediler bizde kalsın diye, motoru bıraktığım için servis formu istedim vermekte nazlandılar vermediler global motor özcan beyle konuştum problem çıkmaz deyince üstüne gitmedim garanti belgesini de verdim bıraktım motoru. Şimdi pazartesini bekliyorum. İnşallah bu usulsüz uygunsuz prosedürden sonra pazartesi garantiyle ilgili veya başkaca bi problem çıkmaz karşıma ve lanet etmem kendime piyasada daha yeni bi markayı aldığım için. Sözün özü vitesle ilgili bir problemden çok rahat bahsedilebilir. İnşallah başka sorun yaşamam, yaşatmam kimseye de...
    [COLOR="Navy"][B][LEFT]VENI VIDI VICI[/LEFT][/B][/COLOR]

herkese selamlar arkadaşlar çok ufak bir sorum olacak sizelere bu gt 250 comet de artıçı nasıl oluyor sanki bana pek bi rahatsız gözüktü beni bilgilendirirseniz çok sevineceğimm kolay gelsinn

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    comet de artçı gt-r dan daha rahat emin olabilirsin en azından sürücünün beline tutunma ihtimali var
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

gtr da beledemi tutunulmuyo bide komik olcakda buna sisybar falan omaz dimi

Motosikleti
    gtr da sürücü pozisyonu daha yatık olduğu için artçının depodan tutunması daha sağlıklı, şehir içinde yavaş kullanımda yani arka tutamak da iş görebiliyor.
    sissy bar pek iyi olmaz sanırım
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

ya kız arkadaşım warda bi tane muhtemel olarak benle sürekli binecekk kızar herlde bunu alsam o bakımdan bi an düşündümde:D

Alıntı ozan_ adlı üyeden alıntı
    ya kız arkadaşım warda bi tane muhtemel olarak benle sürekli binecekk kızar herlde bunu alsam o bakımdan bi an düşündümde:D
    Ben sana söyleyecek bir şey bulamıyorum ya al abi sen istediğini kullanacak olan sensin...
    Benimkisi alma falan dedi neler söyledi ama sonuçta artık oda alıştı...

Alıntı Chief of HardAffairs Dept adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar HYosung GV 250 motorumu 2005 temmuzda aldım 2006 km de 1000 bakımınıda yetkili servise yaptırmıştım. Geçen pazar motogp den sorunsuz döndüm 110 - 120 km'yle eve geldiğimde boştayken motordan çatır çutur sesler gelmeye başladı motor çalışıyor ama vites dişlilerinin arasında parça sıkışıyormuş gbi takırtılar felan geliyor 1 -2 sn aralıklarla. İş güç yoğunluğundan fırsat bulup bugün motoru attım bi kamyonete global motorla konuştum baş yetkili servis diye Maslak Yücel Motora yönlendirdiler. Servis Motoru bırak ancak cuma veya pazartesi bakabiliriz sen birde motoru globalden önceki distribütörden almışsın garanti kapsamı dışında olabilir zarfı yla karşılaştım. Garanti belgemi de istediler bizde kalsın diye, motoru bıraktığım için servis formu istedim vermekte nazlandılar vermediler global motor özcan beyle konuştum problem çıkmaz deyince üstüne gitmedim garanti belgesini de verdim bıraktım motoru. Şimdi pazartesini bekliyorum. İnşallah bu usulsüz uygunsuz prosedürden sonra pazartesi garantiyle ilgili veya başkaca bi problem çıkmaz karşıma ve lanet etmem kendime piyasada daha yeni bi markayı aldığım için. Sözün özü vitesle ilgili bir problemden çok rahat bahsedilebilir. İnşallah başka sorun yaşamam, yaşatmam kimseye de...
    Geçmiş olsun garantide sorun çıkmaz sanırım kanuni olarak hakkın devam ediyor ben bu markayı alırken servisle yedek parçayla ilgili herkezden uyarı aldım gittim inceledim distribütör firma güçlü ve güvenilir diye düşünüyorum hatta bazı şirketlerin müşteriden aldığı çeklerle gümrükten makineleri çektiğini bile duydum ufak tefek şüphelerim benimde var ilerleyen günlerde bunları göreceğiz burası çok etkili bir platform tercih nedenim burasıdır altını çizmek isterim...
    Benim makinede 6000 devir sonrası çıldırıyor ve yağdaki buğu olayını aynen yaşıyorum soğutmada kullanılan yağ konusunda bilgisi olan varmı arkadaşlar...

sagol thundersss uygun oldugumuz bi hafta sonu bi gezi ayarlayıp hyosungçular olarak gezeriz hem tanısmısta oluruz
    Zevkle çok isterim işten kurtulabilsek!seninle birlikte bu şehirde dört olduk paylaşım olur servis olarak nereyi kullandığını merak ettim tavsiyen nedir...

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    250 ve 250r ci arkadaşlarım. bindiğiniz kadarıyla yakıt sarfiyatlarını yazarsanız sevinirim. motor v2 ve gördüğüm kadarıyla yüksek devirli. çok yakmasın bu alet

Motosikleti
    Alıntı hayatımHepyek adlı üyeden alıntı
    250 ve 250r ci arkadaşlarım. bindiğiniz kadarıyla yakıt sarfiyatlarını yazarsanız sevinirim. motor v2 ve gördüğüm kadarıyla yüksek devirli. çok yakmasın bu alet
    rodaj döneminde, karışık kullanımda, 4,5lt/100km gibi yakıyordu, rodaj döneminden sonra ilk defa ölçüm yapıyorum yakında biter, net bir rakam yazarım.
    Ben, crato’yum.

triathlet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    Zevkle çok isterim işten kurtulabilsek!seninle birlikte bu şehirde dört olduk paylaşım olur servis olarak nereyi kullandığını merak ettim tavsiyen nedir...[/QUOTE]
    ben kahramanlardaki gold motora 1000 bakımını yaptırdım alternatif olarakta bitek urlada sabri usta ve ogulları diye bir yer var hyosungun resmi sitesinde yazana göre yani servis konusunda gidebilecegimiz fazla bi seçenegimiz yok
    hyosung gt 250 r

250 cometini satan war mı ne kadar isterr acaba yok mu şöyle motorunu büyütmek istiyen falan ...

İyi düşün!

Alıntı ozan_ adlı üyeden alıntı
    250 cometini satan war mı ne kadar isterr acaba yok mu şöyle motorunu büyütmek istiyen falan ...
    Ozan sen beni yaşlandıracaksın.Fazla alternatifin yok sıfırını almak varken iyi düşün karar senin...
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11530

Alıntı trigger adlı üyeden alıntı
    hyosungu olanlar listesine
    :D
    Aramıza hoşgeldin resim bekliyoruz...

Zevkle çok isterim işten kurtulabilsek!seninle birlikte bu şehirde dört olduk paylaşım olur servis olarak nereyi kullandığını merak ettim tavsiyen nedir...

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    vaaar ben
    2200km siyah yanında performans egzos
    2006 model sarı
    6000ytl
    KARTAL GOL GOL GOL

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    Hyosonglarım

Bu ilk aldığım Gt 250 r(çok ateşliydi )

Buda ikincisi Comet 250 (Daha iyi anlaşıyoruz sözümü dinliyor)

aşırı istek üzerine arka plaka değişikliği resmi:

BUda Yoshimurası

Bu mudur budur...
    To know me is to love me....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler