Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    misfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6
    hedawich o motor için 2006 ilk aylarda gelenlerden dediler 2006 ilk kasalarında şasisi griydi.Tam bilemiyorum.Ama enteresan olan ön çatal siyah üzerinde tuhaf bir kaplama var.
    misfit

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Airbrush lı bendeki.400 euro airbrush.Komple boya İstanbulda taş çatlasın 300 400 milyona yapılır bence.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

tetirbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trasher çok geçmiş olsun. Sorunun kısa sürede çözülmesinede sevindim.

Uzun zamandır takip ediyorum bu forumu, daha önce hiç yazmamıştım. Nisan gibi gt250R almayı düşünürken dün aniden temiz olduğunu düşündüğüm 2. el bir gt250r buldum ve almaya karar verdim. 3-5 kuruş kenarda var gerisinide kredi çekicem ama sıfırı tüketecek gibi oluyorum. Önümüzdeki birkaç ay kemeri son deliğine kadar sıkmam gerekecek malesef. Devede kulak gibi kalacak belki ama 2. el motor alım satım masraflarına ne kadar gidiyor bilen varmı acaba ?? Kısmet olurda, alabilirsem bende resmini koyarım buraya inşallah.
    Sağlıklı kalın.

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marlbor Man ;

Yanlış hatırlamıyosam GT250r'ına alışmakta başta zorluk çekmiştin. Şimdi durum nedir, artık sorun yoktur umarım.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    daha once de sormustum sagolsun bırkac arkadas cevap verdı ama kullananların yorumlarına ıhtıyacım var boyu 180 den fazla olup ta gtr de sırt agrısından sıkayetcı olan var mı ? bu benım ıcın en onemlı krıter arkadaslar
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha once de sormustum sagolsun bırkac arkadas cevap verdı ama kullananların yorumlarına ıhtıyacım var boyu 180 den fazla olup ta gtr de sırt agrısından sıkayetcı olan var mı ? bu benım ıcın en onemlı krıter arkadaslar
    Boyum 1.84, 10.000 kilometreyi devirmek üzereyim, hiç sırt ağrısı çekmedim, pozisyondan dolayı özellikle aşağı meyilli yollarda yük avuç içine binebiliyor, buda uzun süreli yolculuklarda elimde uyuşma yapıyor.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    gt650 ligin 0-100 vdeiosunu buldum

0-100 km ye 5 saniyede
    0-140 sa 8 saniye cok iyi yaa bide şu yedek parca agı genişlerse 250r almak farz olucak
    http://www.youtube.com/watch?v=Aki1RsUUgBQ

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    bak buda 250r videosu
    0-100 km 9 saniye de

http://www.youtube.com/watch?v=FVEft4iVo-E
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    c
    siteye yeni geldim.Ertan Efe istanbul/avrupa yakasındayım.sarı gt250r var.ağustosta ikinci el olarak aldım ve hiç bir sorun yaşamadım.yeni başlayan herkese bu motoru tavsiye ederim.yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.saygılar

belki inanmayacaksınız ama bu motorla 240`ı bastım !

Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Alıntı matiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marlbor Man ;

Yanlış hatırlamıyosam GT250r'ına alışmakta başta zorluk çekmiştin. Şimdi durum nedir, artık sorun yoktur umarım.
    Haftasonları durmaksızın pratik yapıyorum.Havalarda şansıma çok iyi gitti bu ara.Eh 3.vitesinde yerini buldum sonunda.
    Tek derdim kullanımının çok yorucu olması ve gidonun dar yerlerde manevraya imkan vermemesi.Azmettim sezona iyi bir motorcu kardeşiniz(hatta abiniz ) olacak inşallah.Ha unutmadan boşta hala sorun var yanlız.Arada sırada geçiyor.Heheheh.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Comet Club İspanya için Malezya 'da yapılan 250R hız testi.

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tetirbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trasher çok geçmiş olsun. Sorunun kısa sürede çözülmesinede sevindim.

Uzun zamandır takip ediyorum bu forumu, daha önce hiç yazmamıştım. Nisan gibi gt250R almayı düşünürken dün aniden temiz olduğunu düşündüğüm 2. el bir gt250r buldum ve almaya karar verdim. 3-5 kuruş kenarda var gerisinide kredi çekicem ama sıfırı tüketecek gibi oluyorum. Önümüzdeki birkaç ay kemeri son deliğine kadar sıkmam gerekecek malesef. Devede kulak gibi kalacak belki ama 2. el motor alım satım masraflarına ne kadar gidiyor bilen varmı acaba ?? Kısmet olurda, alabilirsem bende resmini koyarım buraya inşallah.
    Sağlıklı kalın.
    Arkadaşım başka bir sitede gezinirken şöyle bir bilgi gördüm benzer bir soru için, işine yarayabilir, sanıyorum üç aşağı beş yukarı maliyet bu civarlardadır

En güncel fiyatlarla;

Noter 200 YTL
    Ruhsat 55 YTL
    Trafik Sigorta 25 YTL
    Form doldurma ruhsat yazdırma 10 YTL

Bu işleri sen kendine yaparsan ruhsat işi 2/3 gününü alıyor ama gidipte 15 dakikada vekalet veririm adam halleder dersen Eminönünde bir adam 150 YTL ye yapaıyor. Bakırköyde sordugum 200 YTL ye. ama kendin yaparsan zevki burada bence!!!

Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Notere 235 verdim.Muamelecide 190 aldı.Kendim yapayım zevk alayım dersen bence zevten çok eziyet bu.Ya işin şakası bir yana çalışan adamız 2 dakka fırsat zaten olmuyor.Ama sen yazınca muamelecinin nasıl üflediğini hissettim birden.
    Metin ÖZKUL

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bugün aldım motoru

Notere 176 YTL verdim..(2006 model Hyosung gt 250r için 6.800 Kasko bedeli üzerinden hesaplıyorlar . Vekalet vermeden yapınca bu fiyat oluyor ama vekaletle alım satım yapılırsa 10 ytl kişi başı fiyat artıyormuş.

Yarın trafik takipçisine verecem ruhsatı, fiyatı belileyince gene bilgi verrim.

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonları durmaksızın pratik yapıyorum.Havalarda şansıma çok iyi gitti bu ara.Eh 3.vitesinde yerini buldum sonunda.
    Tek derdim kullanımının çok yorucu olması ve gidonun dar yerlerde manevraya imkan vermemesi.Azmettim sezona iyi bir motorcu kardeşiniz(hatta abiniz ) olacak inşallah.Ha unutmadan boşta hala sorun var yanlız.Arada sırada geçiyor.Heheheh.
    Merak ettim,boşa almadan önce,zincir boşluğunu alsın diye motoru hafif kımıldatmayı denediniz mi?Çünkü bende şimdiye kadar boşa almak ile ilgili bir sorun olmadı.Şayet motorla ilgili bir problem değilse ve denemediyseniz bunu bir denemenizi tavsiye ederim,her motor için geçerli bir yöntemdir.

İyi sürüşler...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    bu videoda max 174km\h gördüm sanırım bir arkadas kocaman kefeden sallamış...Yada 250die bindiği 650cc falan...240km yapması zaten çok sor deil mi motoru düşünüldüğünde...
    AKIN FİDAN

Daniel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R

Hyosung Servisleri

Arkadaslar bildiginiz üzere motorumu 2 gün önce aldım Hyosung GT 250 R
    Motoru hyosung izmir bayisinden aldım izmire gittim orda gördüm begendim 0 ını aldım ama burda servis neresi verebilir ? Anadolu yakasında olursa sevinirim tavsiye edebileceginiz birisi bi yer varmı ?

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Anadolu yakasında 2 tane servis hizmeti veren yer var.
    motorcu melih Kadıköy Hasanpaşada tel : 216 340 73 00
    İstanbul motor Kızıltoprak'ta Tel : 216 330 82 53
    Motorun hayırlı olsun kazasız sürüşler.

Daniel arkadaşım motorun hayırlı olsun. Sağlıklı ve kazasız günlerde dilemeni dilerim. Motorundan memnun kalırsın inşallah. Anadolu yakasında servis olarak Motorcu Melih uta var ona gidebilirsin gönül rahatlığıyla.

Arkadaşın biride GT 250R motorla 240 km. hız görmüş onun nasıl görmüş merak ettim doğrusu, imkansız gibi birşey yoksa rüyasındamı...................

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    arkadaşlar birşey sormak istiyorum 250 VE 250R kullanan arkadaşlar
    bu motorda bağzı imalat hatası durumlar varmış sizinde başınıza geldimi?
    1-Vites geçişlerindeki ses boşa geçmemesi?
    2-Yağ akıtması?
    3-Ön disklerden gelen gıcırtılar?
    4-Ön teker bilyasının dağılması?

GT 250r almayı düşünüyorum.
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler