Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 600RR
    kalite
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar azönce motora binip bi yere kadar gidip gelecektim şirketin önüne motoru çıkarttım bindim çalıştırdım durduğum yerde ön frene bastım ve ön frenim kökünden kırıldı acayip moralim bozuldu :( nasıl oluyorda böylesine önemli bir parça kırılabiliyor hiçbir darbe izi yok daha önce hiç zorlama olmadı ama bi anda kırıldı. bu garantiden değişir değil mi ne yapmam lazım akıl verirseniz sevinirim. Gerçekten çok moralimi bozdu zaten bi süredir başımda uğursuzluk var neyapmam lazım bana akıl verin lütfen...
    trasher çok geçmiş olsun.. hayırlısı olsun..
    vardır bunda da bi hayır yolda iken olsa idi daha kötü olabilirdi..

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    teşekkürler arkadaşlar şimdiki son gelişme ahmet abiyle konuştum dün freni sökmeden kırılan parçaya göre kaynak yaparız demişti bugün aradım dediki senin parçayı sipariş ettim yarın gelicek dedi ben kaynak yapıcak die biliyodum ama vazgeçmiş kaynak yapmaktan çok yogunlardı tam konuşamadım telefonda haftasonuna kaldı c.tesi günü halledicez benim motoru bakalım olsunda hayırlısıyla geç olsun güç olmasın.... Bilgi aldıkça sizide bilgilendiricem...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba...
    YBR125 imden sonra 250cc bir motosiklet düşünüyorum (Gönül isterki 4 silindir bir makina)
    Şu an aklımda Honda CBX250 (cbf değil) ve Hyosung GT250 var. Bu konuyu başından itibaren heyecanlı bir şekilde okumaya başladım ama son sayfalarda hyosung cuların yaşadığı sorunlar beni gt250 den soğutmaya başladı. Aklım yine CBX250 ye kayıyor. Kayıyor ama gönlümde gt250 den yana, cbx250 hyosung un yanında bisiklet muamelesi görüyor resmen.
    Buradan çıkartılacak 2 soru;
    1-Ben titiz biriyimdir, kullandığım eşyanın bana yamuk yapması ondan soğumama neden olur. Acaba gt250 alırsak honda almış gibi rahat olabilirmiyiz(malum honda artık marka olmuş kalitesini kanıtlamış) Yani GT250 mi CBX250 mi diyeyim...
    2-Diyelimki GT250 almaya kararımızı verdik. Satmaya kalktığımda fazla zararım olmasın diye 2.el alıcam. Bunların 2005 ve 2006 modeli arasında şase ve jant renginden başka bir fark varmı.(teknik, işcilik ve malzeme kalitesi olarak)
    2.el alırken 2006 mı almalıyım yoksa temiz olduğu sürece 2005 modelini de gönül rahatlığı ile alabilirmiyim?
    Yine bu konuda Gri renkli şaselerin kaynak yerlerinde çapaklar olduğu ve 2006 model siyah şaselerin daha iyi kaynak işçiliğine sahip olduğunu okudum. 2.soruyu sormamım asıl nedenlerinden biriside bu.
    Vereceğiniz cevaplar için şimdiden Teşekkürler...
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

Motosikleti
    GT250R
    fiyatlar birbirine çok yakın 2006 tercih etmeni tavsiye ederim renk dışında hiçbir fark olmadığını duymuştum kaynak olayınıda ilk defa duydum. Tabiiki hondanın kalitesi tartışılmaz ama onu alıpta içinde kalacağına kaslı gerçek 600lük kasaya sahip ve tutulan gt250 yi almanı tavsiye ederim parça fiyatlarıda makul hondaya göre. Bu marka gerçekten tutulacak...

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Alıntı On7_li adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba...
    YBR125 imden sonra 250cc bir motosiklet düşünüyorum (Gönül isterki 4 silindir bir makina)
    Şu an aklımda Honda CBX250 (cbf değil) ve Hyosung GT250 var. Bu konuyu başından itibaren heyecanlı bir şekilde okumaya başladım ama son sayfalarda hyosung cuların yaşadığı sorunlar beni gt250 den soğutmaya başladı. Aklım yine CBX250 ye kayıyor. Kayıyor ama gönlümde gt250 den yana, cbx250 hyosung un yanında bisiklet muamelesi görüyor resmen.
    Buradan çıkartılacak 2 soru;
    1-Ben titiz biriyimdir, kullandığım eşyanın bana yamuk yapması ondan soğumama neden olur. Acaba gt250 alırsak honda almış gibi rahat olabilirmiyiz(malum honda artık marka olmuş kalitesini kanıtlamış) Yani GT250 mi CBX250 mi diyeyim...
    2-Diyelimki GT250 almaya kararımızı verdik. Satmaya kalktığımda fazla zararım olmasın diye 2.el alıcam. Bunların 2005 ve 2006 modeli arasında şase ve jant renginden başka bir fark varmı.(teknik, işcilik ve malzeme kalitesi olarak)
    2.el alırken 2006 mı almalıyım yoksa temiz olduğu sürece 2005 modelini de gönül rahatlığı ile alabilirmiyim?
    Yine bu konuda Gri renkli şaselerin kaynak yerlerinde çapaklar olduğu ve 2006 model siyah şaselerin daha iyi kaynak işçiliğine sahip olduğunu okudum. 2.soruyu sormamım asıl nedenlerinden biriside bu.
    Vereceğiniz cevaplar için şimdiden Teşekkürler...
    Merhaba,

Hyosung Türkiye'de yeni duyulmaya başlayan bir marka olmasından dolayı en ufak sorunun bile gündeme gelmesi göze batması normal.Türkiye'de yeni fakat yurtdışında çoktan güven sağlamış bilinene bir marka.Sonuçta sorunsuz veya arıza çıkartmayan bir motosiklet yok zaten.Honda da olsa bir başka markada,sorunlar herzaman olacaktır.Nihayetinde Hyosung'da Motorun kalitesinden ötürü önemli sorunlar yaşayan olmadı.Bir çok kişi gibi bende Hyosung'dan memnunum ve için rahat ederek kullanabileceğin kaliteli bir makina.Marka olduğu için Honda alıp da gözün hyosunglarda kalarak kullanacağına,hyosung alıp yüzün gülerek ve içine sinerek kullan derim.2005-2006 modelleri yakından incelemedim ama teknik olarak bir fark yok.İşcilik olarak BBR Ufak farklar olduğundan bashsetmişti ama bunlar da çokta önemli değil.Temiz bir ikinci el al,hatta 2006 almanı,siyah şase ve cantlar daha şık durduğu için tavsiye ederim

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung alıcam gidecek, dediğiniz gibi cbx alıpta hyosung gt250 ye bakacağıma en iyisi gt250 almak. Siyah şase jant demişsiniz ama gri renk şasedeki görüntüye de bakarmısınız(özellikle sarı gt250 de)

[CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT

GT250R=Sorunsuz

Ben motor alırken yine birileri bu gruptan Hyosung GT250R almamı tavsiye etmişlerdi.
    İyi ki de etmişler! Bir motordan bu kadar memnun olabilirdim. 6300 KM ye geldim (yağmursuz her gün 120 km yol yapıyorum, işe onunla gidip geliyorum yani), ve hiçbir sorun yaşamadım. Kendim motora alarm ve 140db korna taktım, ama bahsettiginiz çapaklara rastlamadım. 2006 model benimki, ve yeni aldım bayisinden.

Yani özet olarak hala şiddetle tavsiye ederim Hyosungları..
    2005/2006 konusunda birşey diyemeyecegim, 2. elde motor önemli, hani eski sahibi nasıl bakmış, o çok önemli..
    -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Arkadaşlar Hyosun GT 250'nin maksimum torku nedir?Bilen varsa merak ettim.Yazarsanız sevinirim.Global motorun sitesinde sadece beygir gücü Hp olarak yazıyor.Bu konuda bilgi yok.

hakandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    20.6 Nm @ 7300 rpm

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    trasher cok gecmıs olsun sasırdım gercekten
    yenı sezona cometle gırmeyı planlıyorum
    ama gercekten cok ılgınc bu yasadıgın sey
    tabıkı uretım hatası olabılır kacınılmaz bısı ama ıster ıstemez ınsanları dusunduruyo..
    honda yamaha olsaydı fln demıorum sakın yanlıs anlamayın bu arada..
    ımkanım olsaydı bıcırım yerıne gtr250 alcaktım hatta
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Dorutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çok uzun süredir topici takip ediyorum (ve başkaca topicleri), Mart ayı gibi Hyosung alıcam GT 250 yada 250 R, aslında 250R niyetim ama malum maddi durumlar, uygun bir 2.el bulabilirsem daha önce de olabilir, elinde satılık olan yada temiz bir 2.el bilen varsa ve fiyatı ile birlikte haber verebilirseniz sevinirim arkadaşlar, aileye katılmak için sabırsızlanıyorum, siyah renk tercihimdir ama eşime de bağlı tabiki, bir de artçı ile 2-3 saatlik yolculuklar konusunda fikrinizi almak isterim, artçı için çok yorucu yada rahatsız edici mi olur acaba?
    Motor Kanıma Girdi Bir Kere.... Artık Çok Geç....

Motosikleti
    GT250R
    valla içinden hangisini almak geçiyosa onu al derim önemli olan seni isteğin her 2side çok güzel motorlar 2.el tertemiz bir hyo alabilirsin kış ayı olduğu için fiyatlarda nispeten daha düşük olacaktır. Artçı ile 2-3 saatlik yolculuklarda ara ara dinlenirsen saat başı gibi gtr da yorulmazsın ama gt250 ile 2-3 saat durmadanda gidebilirsin tabii ki biraz daha kolay olur bu biraz da artçının tecrübesine bağlı nekadar rahat binerse motora okadar rahat geçer yolculuğu ama korkarda neyapıcağını bilmeden sıkarsa çok daha fazla yorulur hangisini alırsan al pişman olmazsın....

bu arada parça bugün gelmemiş zaten cuma sipariş verince c.tesi gelmesi mucize olurdu benimde işim olduğundan dolayı işime gelmedi değil hani çünkü ahmet abinin yeri yoktu motoru koymak için bitince alırsın demişti nyse p.tesi gününü beklicez bakalım hayırlısı ile hallolsunda başka bişi istemiyom burdan yinew yazarım...

Motosikleti
    siyah hyosung250gtr
    bana biri bu banka kredisiyle nasıl alınacağını anlatabilirmi yani ne kadar peşinat versem nasıl ödesem bu konulara biraz yabancıyımda bana yardımcı olursanız sevinirim bide 2. ele banka kredi verirmi simdiden teşekkürler...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    ihtiyaç kredisi için başvurabilirsin...maaş bodrosuyla veriyorlar sanırım kredi..Ya da kefil falan...Banka ile konuşursan halledebilirsin...
    AKIN FİDAN

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    [QUOTE=trasher;523794Artçı ile 2-3 saatlik yolculuklarda ara ara dinlenirsen saat başı gibi gtr da yorulmazsın ama gt250 ile 2-3 saat durmadanda gidebilirsin tabii ki biraz daha kolay olur bu biraz da artçının tecrübesine bağlı nekadar rahat binerse motora okadar rahat geçer yolculuğu ama korkarda neyapıcağını bilmeden sıkarsa çok daha fazla yorulur hangisini alırsan al pişman olmazsın....

[/QUOTE]

Bakın kale alırsınız yada almazsınız burası çok önemli.Ben hiçbir tecrübem olmadan race aldım.Yani gt 250r aldım.Gerçekten çok zor.Arkadaşım 600 lük fazerla başlamıştı bende ona kızmıştım.Ama şu an raceden sonra fazer a biniyorum.1990 model porchce den inip auidi A6 ya binmek gibi.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla içinden hangisini almak geçiyosa onu al derim önemli olan seni isteğin her 2side çok güzel motorlar 2.el tertemiz bir hyo alabilirsin kış ayı olduğu için fiyatlarda nispeten daha düşük olacaktır. Artçı ile 2-3 saatlik yolculuklarda ara ara dinlenirsen saat başı gibi gtr da yorulmazsın ama gt250 ile 2-3 saat durmadanda gidebilirsin tabii ki biraz daha kolay olur bu biraz da artçının tecrübesine bağlı nekadar rahat binerse motora okadar rahat geçer yolculuğu ama korkarda neyapıcağını bilmeden sıkarsa çok daha fazla yorulur hangisini alırsan al pişman olmazsın....

bu arada parça bugün gelmemiş zaten cuma sipariş verince c.tesi gelmesi mucize olurdu benimde işim olduğundan dolayı işime gelmedi değil hani çünkü ahmet abinin yeri yoktu motoru koymak için bitince alırsın demişti nyse p.tesi gününü beklicez bakalım hayırlısı ile hallolsunda başka bişi istemiyom burdan yinew yazarım...
    bn bu postu yazdıktan yarım saat sonra(yani cumartesi günü) ahmet abi cepten beni bulamayınca contiyi aramış motor hazır gel al demiş yani hayret ettim dogrusu cuma günü sipraiş edilen parça cumartesi geldi ve motorun işi bitti hoş ben almaya gidemedim dışardaydım ama olsun bişiler yavaş yavaş değişiyo bu çok sevindirici...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    arkadaşlar izmirde kahramanlarda 0km 2005 model hyo gt 250 olduğunu söylediler. 2005 modeli 6950de satcaklarını sanmıyorum sizce nekdardır aranızda bilgisi olan varmı??
    Ride your way

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    bizimde balıkesir bayisinde var 2005 gri kasa. ellerinde kalmış bi tane varmış hiç satamamışlar. ben sordum ne diyon diye, aynı fiyat dedi. zam gelcek felan dedi hatta al hemen diyo. hala zam gelmedi ama

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    bitae alıp renk degiştirerek metalik gecemavisi boyatsak ruhsata işletmek fln toplam kaça malolur ? fikri olan varmı
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler