Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ultraukala

ben genelde hep iki kişi bindim hiç sorun olmadı oturuş pozisyonu mükemmel .. motora çok hakimsin ..şehir içinde özellikle çevre yollarında kıvrak bir sürüş sergileyecektir..koltuğu iki kişi için gayet yeterli. çok sürat bekleme ama taş çatlasa 110 km yapar oda zorlama ile zaten motorun üretilme amacı sürat değil..şu an piyasada alacağın iki motor var biri hyosungrx125 diğeride yamaha xt 125 ..bu iki alet inan bana kalite ve dayanıklılık bakımından çok önde diğer rakiplerinden zaten fiyatlarınada yansıyo bu kalite
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar azönce motora binip bi yere kadar gidip gelecektim şirketin önüne motoru çıkarttım bindim çalıştırdım durduğum yerde ön frene bastım ve ön frenim kökünden kırıldı acayip moralim bozuldu :( nasıl oluyorda böylesine önemli bir parça kırılabiliyor hiçbir darbe izi yok daha önce hiç zorlama olmadı ama bi anda kırıldı. bu garantiden değişir değil mi ne yapmam lazım akıl verirseniz sevinirim. Gerçekten çok moralimi bozdu zaten bi süredir başımda uğursuzluk var neyapmam lazım bana akıl verin lütfen...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

fren nerden kırıldı bi resmini koysana
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

En doğrusu sana en yakın yetkili servise gitmen gerekir.

Motosikleti
    GT250R
    temsili resim

yani bayaa bir kökünden kırıldı elimi sıkmamla kırılması çok enteresan kapalı otoparkta yerinden oynamadan duruyo gerçekten moralim bozuldu ilk defa bu motor beni şaşırttı... :(

bi yetkili servise git bakalım ne diyecekler ...elcik pek garantiye girmez ama ..bakarsın darp izi yok malzeme hatasıda diyebilirler..

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Kardeş geçmiş olsun...Bu olay, eminim ki tüm hyosung'cuları şaşırtmıştır...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    GT250R
    bunun işçilik hatası olduğu düpedüz ortada eğerki bunu garantiden değiştirmesinler bende onlarla uğraşırım sonuna kadarda kovalarım ipin koptuğu yerdede hyosung benim gözümde düşer inşallah böyle bir olay yaşanmaz beni motorumdan soğutmazlar inşallah az sonra c&c motoru arayıp olayı anlatacağım.

şimdi ahmet abiyle konuştum (c&c motor) motoru getir garanti olayına bakarız zaten yakınsın dedi bnde taksimde şirketteyim saat 6 gibi çıkıp götürücem inşallah çözülür problemim aman dikkat diourm arkadaşlar tekeriniz düzbassın...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ultraukala

ben genelde hep iki kişi bindim hiç sorun olmadı oturuş pozisyonu mükemmel .. motora çok hakimsin ..şehir içinde özellikle çevre yollarında kıvrak bir sürüş sergileyecektir..koltuğu iki kişi için gayet yeterli. çok sürat bekleme ama taş çatlasa 110 km yapar oda zorlama ile zaten motorun üretilme amacı sürat değil..şu an piyasada alacağın iki motor var biri hyosungrx125 diğeride yamaha xt 125 ..bu iki alet inan bana kalite ve dayanıklılık bakımından çok önde diğer rakiplerinden zaten fiyatlarınada yansıyo bu kalite

2.el uygun bir yamaha bulursam onu da gözden geçiririm...Sürat deil de benim için önemli olan.görüntüsü hyosung'un daha doğrusu renkleri hiç hoşuma gitmiyor.xt125'in siyahının görüntüsü de güzel mavininki de..Şehir içinde ben burdayım ber burdayım die parıldamasını da istemiyorum doğrusu...Şu anda baktığım hyosung'un rengi sarı bide...Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    GT250R
    evet azönce servise conti ile beraber gittik ama taksim ortaköy trafiğinde adeta cambazlık yaptım ön frenin olmaması büyük handikap neyse kazasız belasız vardık c&c motora Ahmet Usta'da anlayamadı nasıl kırdın die hatta düşmedin dimi eminsin falan die takıldı parçayı kontrol etti ve döküm olan parçanın ilk yapılışta dökülürken içinde zerre kadar hava boşluğu kalabileceğini ve bunun bu sonuçlara yol açabileceğini söyledi netekim sen merak etme bugün bırak motorunu yarın gelir alırsın dedi şimdi motorum serviste yarına hallolmuş olacak aman dikkat edin arkadaşlar hepimizin başına gelebilir...

Motosikleti
    movistar
    bence çok ucuz atlatmışsın
    düşünsene otoyolda 100 küsür gidiyorsun ön frene asıldın hop elde kaldı allah korusun korku- komedi filmi karışımı bişey valla
    geçmiş olsun...

Motosikleti
    GT250R
    teşekkür ederim valla en çok sevindiğim noktada o oldu zaten daha marşa basarken elim frende olur elimi bi attım ve elimde kaldı

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Öncelikle geçmiş olsun...Alalalalala.Canım sıkıldı valla.Cidden yolda olmadı allahtan ya.İnsan sapıtırda bir an ne yapacağını.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    trasher geçmiş olsun ucuz atlatmışsın diyelim diğer ihtimalleri düşünmek istemiyoruz

bundan sebep
    1-motosiklet teorisi okuna
    2-progressive fren olayına calışıla
    3-her an herşey olabilir hazırlıklı oluna
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Honda VFR 800 ABS
    Geçmiş olsun.Benimde canım sıkıldı şimdi.Biz bu markayı çinlilerle karıştırıyorlar diye kızıyoruz.Ben böyle bir imalat hatasını çinlilerde bile duymadım.Neyse yine de hyosung....

Motosikleti
    GT250R
    valla benimde canımı sıkmadı desem yeri esas üzüldüğüm motoru dışarı çıkarttığımda çok güzel bir amacımın olmasıydı genel müdürümüz motosiklete binmeye çok hevesliydi aramızda iyi olduğu için onu bugün bi tura çıkartıcaktım beraber bindik ben marşa bastım ve freni sıktım fren elimde kaldı ve yüzüm kıpkkırmızı oldu çok ezik hissettim kendimi ulan dedim honda olsaydı böle mi olurdu die neyse işi toplarladık onu arabayla gideceği yere yolladık bi istanbul turu başlamadan bitiverdi :(

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum geçmiş olsun. Gerçekten ucuz atlatmışsın...

Bu arada, Global motrola görüştünmü? Bu konuda ne dediklerini çok merak ettm.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Milyonda bir ihtimal döküm malzemelerde bu tür vakalar yaşanabiliyor demek ki.

Yaklaşık 3 yıl önce bir Aprilia nın gidonu tutan merkezdeki ana döküm parça kendiliğinden kırılmışdı, sürücü şansı sayesinde büyük bir faciadan kurtulmuştu.

Linkini buldum , vahim bir durum ;

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=1175

Motosikleti
    GT250R
    açıkçası Ahmet abi sorunu çözeceğini söylediği için uğraşmadım ama bir ara globalmotor'un forumuna bilgi olarak yazıcam bilgilerinin olması gerekiyodur ama bu sadece bir motorda olduğu için sanırım pek önemsemezler hatta kesin düşmüştür falan gibilerinden yorum yaparlar oda benim canımı sıkar neyse bu akşam hallolmuş olması gerekiyor bakalım gece eve varınca resimleri ve bilgileri paylaşırım....

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benimde canımı sıkmadı desem yeri esas üzüldüğüm motoru dışarı çıkarttığımda çok güzel bir amacımın olmasıydı genel müdürümüz motosiklete binmeye çok hevesliydi aramızda iyi olduğu için onu bugün bi tura çıkartıcaktım beraber bindik ben marşa bastım ve freni sıktım fren elimde kaldı ve yüzüm kıpkkırmızı oldu çok ezik hissettim kendimi ulan dedim honda olsaydı böle mi olurdu die neyse işi toplarladık onu arabayla gideceği yere yolladık bi istanbul turu başlamadan bitiverdi :(
    nazar değmiş nazar. Allah kem gözlerden korusun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler