Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Eyvallah evet.Aldım motoru bugün yoshimura egzos filan kısmet oldu aldım.Teşşekkür ederim hepinize umarım en kısa zamanda sizlerle tanışırız.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gürkanünal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba size durumumu şöyle ifade edeyim hoysung marka motorumu kaza yaptıktan sonra kızıltoprak istanbul motoro götürdüm eksper gelmesi için orda bıraktım daha sonra motoruma çok yüksek fiyat çıkardılar motorumun fiyatı 8500 ytl bana 4500 ytl masraf çıkardılar ki sorun sadece ön takımdaydı global motora açtım onlardan da aldığım fiyat çok farklıydı neticesinde eksper tümünü karşılamadı bende mot
    bende motorumu almak için gittim 25.112006 tariğinde bana eksper masrafı diye bi ücret çıkardılar 175 ytl ve karşılığında hiç birşey yapılmadı ben şikayetçiyim expertız ucretı adı altında insanlardan haksız kazanç sağlıyolar ilgililerin bilgilerine arz edrim konuyu en üst merciğe taşıcam

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    daha öncede birinin başına gelmişti bu tip bir olay okumanı tavsiye ederim.
    işte linki http://www.motosiklet.net/forum/show...light=expertiz
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün hyosung 250 gt r ı mı teslim aldım.Yanlız bir sorun var bu motor dururken boşa geçmiyormu?Zaten geçişler çok kemikli aslında giderken sorun yok ama durunca boşa alamıyorum.Servis debriyajı biraz yukarı alalım azda olsa far eder diyor.Ne dersiniz.hEPSİNDE BÖYLE SORUN VAR DİYORLAR.aLIŞABİLİRMİYİM SİZCE?
    Hayırlı olsun kaça aldınız acaba ?

Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar bugün sahil yolundan b.köy e dogru giderken saat 4-5 sularında yanımızda bir kırmızı hyosung gt250r durdu yeşil yanmasıyla uzadı fakat az ilerde kaza yaptığını gördüm k.m.paşa ya sahil yolundan girişte çok üzldüm ama transit yol olduğu için dururp bakamadım gördüğüm kadarıyla depo ezik fren kitlenmişti umarım fazla hasarı yoktur tanıyomuyuz dicektim... inşallah kendisine bişi olmamıştır dicem çünkü biri sıkıştırdı sanırım oda muhtemelen yani bana göre sıkıştıran kaçmak isteyince peşinden koştu motorun yanında yoktu çünkü tekrar geçmiş olsun bu arada arkadaşımıza tekerimiz düz bassın...

öylebiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hoysung GT250R Kan Krmızı
    slm motoruna air bus yaptıran varmı varsa nekadara maloldu?

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum büyük geçmiş olsun......

Motosikleti
    GT250R
    dostum yanından geçtim ama sarı dolmuştaydım çok üzüldüm çok geçmiş olsun allahtan sende korkulacak bir şey yok motoru o köprünün altında görünce seni göremedim 2-3 kişi motoru kaldırıyolardı sana baktım lazer kask vardı hatta gözüm onu aradı direk nerdesin die senide göremedim dedim heralde peşinden gitti çok geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış....

kardeşim bak şimdi aklıma geldi rsimlerde gördüğüm kadarıyla eğer ki kaskoun yoksa frenin olduğu parçayı kaynaklattırırız bir kaynakçıya ben benim vites ayağını öle yaptırdım ayrıca internette bir arkadaş 260 YTL ye orjinal hyosung gt250r egzosu satıyo sen bunu 200 YTL ye alırsın gibime geliyo depoyu zaten değiştirmen gerekecek aklında bulunsun fren pegini sıfır almana gerek yok komple sök kaynakçıya götür eğer tanıdığın sağlam kaynakçı yoksa paşadaysan konuşuruz ben sürekli geliyorum oraya mavi jeans in karşısında durur sarı gt250r ım

Motosikleti
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yanından geçtim ama sarı dolmuştaydım çok üzüldüm çok geçmiş olsun allahtan sende korkulacak bir şey yok motoru o köprünün altında görünce seni göremedim 2-3 kişi motoru kaldırıyolardı sana baktım lazer kask vardı hatta gözüm onu aradı direk nerdesin die senide göremedim dedim heralde peşinden gitti çok geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış....

kardeşim bak şimdi aklıma geldi rsimlerde gördüğüm kadarıyla eğer ki kaskoun yoksa frenin olduğu parçayı kaynaklattırırız bir kaynakçıya ben benim vites ayağını öle yaptırdım ayrıca internette bir arkadaş 260 YTL ye orjinal hyosung gt250r egzosu satıyo sen bunu 200 YTL ye alırsın gibime geliyo depoyu zaten değiştirmen gerekecek aklında bulunsun fren pegini sıfır almana gerek yok komple sök kaynakçıya götür eğer tanıdığın sağlam kaynakçı yoksa paşadaysan konuşuruz ben sürekli geliyorum oraya mavi jeans in karşısında durur sarı gt250r ım

sağol kardeş beni kazadan sonra yere yatırdılar boynum kırıktır falan diye hatta trafik poliside vardı tesadüfen geçiyomuş o ilgilendi benimle kaskı çıkarttırmadı ambulans falan geldi neyse senin dediğin gibi olabiliyorsa kaynak yaptıralım asıl sorun depo ve direksiyon depoyu değiştirdik diyelim direksiyonuda kaynak yapabilirmiyiz acaba sol elcik olduğu gibi koptu yerinden ??
    ayrıca kardeşim bugün samatyadaki nejat ustaya gösterdi motoru o bakmış yarın parca fiyatlarını öğrenicez toplam maliyet nedir söyleyecek bize işşallah çok fazla bişey tutmaz :((

asaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    Allah yardımcın olsun, büyük geçmiş olsun.

Motosikleti
    GT250R
    kardeş bi arkadaşta bi kaza sonucu elcik kırılmıştı ve kaynak yaptırıldı hemen acele etme sipariş verirken önce bir fiyat al sonra kaynak olaynı araştıralım frenle alakalı kesinlikle kaynak.... didon u göstermek lazım tabii ki kaynakçı daha iyi bilir ama ben yapılanı gördüm depoya yapabilece bişi yok tabii ki kaynak olayı ile işini halledebiliriz die düşünüyorum.... sıkma canını paşada oturuyosun sanırm bi ara görüşelim kardeş

resme tekrar baktım sanrım diğer arkadaşın da direksiyon aynı yerden kırılmıştı sıkma canını yaptırılır....

-s3L1m- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler gt650R kullanan arkadaşlar varsa aranızda hasanselimb@hotmail.com adresini bi ekleyebilirler mi msnden görüşelim bazı sorularım olacak da =)

Motosikleti
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bi arkadaşta bi kaza sonucu elcik kırılmıştı ve kaynak yaptırıldı hemen acele etme sipariş verirken önce bir fiyat al sonra kaynak olaynı araştıralım frenle alakalı kesinlikle kaynak.... didon u göstermek lazım tabii ki kaynakçı daha iyi bilir ama ben yapılanı gördüm depoya yapabilece bişi yok tabii ki kaynak olayı ile işini halledebiliriz die düşünüyorum.... sıkma canını paşada oturuyosun sanırm bi ara görüşelim kardeş

resme tekrar baktım sanrım diğer arkadaşın da direksiyon aynı yerden kırılmıştı sıkma canını yaptırılır....
    kardeş vallahi şu bahsettiğin kaynak olayları eyer benim motorda olursa süper olur yaa dünya paradır bunların yenisi. kaynaklar en azından yaza kadar idare ederse yazın başında para biriktirmiş olurum ozaman sıfır parçalara bakarım depo ile ilgli zaten yapacak bişey yok granajda sıyrıklar var onlarıda boya ile hallederiz. ben bakırköyde oturuyorum ama senin için gelirim paşaya sağol ilgin için..

Motosikleti
    GT250R
    kardeş sen sağlam kaynakçı bul b.köy civarında onlar hallederler olmazsa ben yardımcı olurum ama normal kaynakla diil farklı bir ismi var öğrenince sölerim ben sana onu en kısa zamada ben vitesi böyle yaptırdım ayrıca eminimki direksiyonda kaynak yerinden kırılmıştır onuda aynı şekilde kaynaklattırırsın eskisinden daha sağlam olur hiç canını sıkma sen şimdi cebinde paran varsa egzosun gözükmüyo resimde şu gittigidiyor.com da ki egzosu ucuza almaya çalış serviste 2 katıdır o kesin servistende fiyatal tabiiki ondan sonrası kolay zaten nejat ustada iyidir için rahat olsun...

Motosikleti
    kardeş eğzoz yerinden koptu benimki özel yapımdı baya uğraşıldı yapılırken üstünde derin çizikler var cilalanırsa hallolabilir olmadı yapacak bişey yok yenisini alacaz.

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Direksiyon alüminyum alaşımlı ancak alüminyum kaynak lazım.Benim tavsiyem kaportacılara götür depoyu çekerek yaparlar.Sıfırdan farksız olur merak etme.Bu arada elcik 89dolar artı kdv miş.Nerden bildiğimi sorma. Çok geçmiş olsun.Kaportacı işini bi düşün.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon alüminyum alaşımlı ancak alüminyum kaynak lazım.Benim tavsiyem kaportacılara götür depoyu çekerek yaparlar.Sıfırdan farksız olur merak etme.Bu arada elcik 89dolar artı kdv miş.Nerden bildiğimi sorma. Çok geçmiş olsun.Kaportacı işini bi düşün.
    peki bu aleminyum kaynağı kim yapar bilgin varmı depoyuda benim gösterdiğim usta bi ihtimal yapılabilir ama sağlıklı olamaya bilir dedi.
    yardımlarınızı bekliyorum kardeşler tek başıma altından kalkamıycam sağolun ..

songoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam çok buyuk geçmiş olsun...

Motosikleti
    sağolun arkadaşlar yardımlarınız için kardeşlik bu olsa gerek

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üfff be abi çok geçmiş olsun ne diyeyim çok üzülüyorum ben böyle şeyleri duyunca kendim yaşamış gibi oluyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler