Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar servislerin kullandığı yağlar farklı olabilir 1,5 lt yağ alıyo filtre 8€ işte hesaplayın.. 1000 bakımı ücretsiz sizden bişi isteyemezler işçilik olarak ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Burchuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650 (2007)

Aquila GV 650

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lautremont ve ben tuttuk. Bırakmıyoruz
    Peki arkadaşlar bana bir öneriniz var mı?
    (Şuradan alabilirsin, servis şurada iyi, sıfırı için şu dönemde şu kadar ödemek mantıklı... gibi)

Bana yardımcı olursanız o zaman bu motoru tutup bırakmayan üç kişi olabiliriz
    [B]“Gerçekçi insanlar sınırlarını bilirler ve dünyaya uyum sağlarlar, oysa hayalperestler sınırlarını bilmezler, onlar dünyayı kendilerine uydururlar ."[/B] (Bernard Shaw)::sefereee

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Burchuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki arkadaşlar bana bir öneriniz var mı?
    (Şuradan alabilirsin, servis şurada iyi, sıfırı için şu dönemde şu kadar ödemek mantıklı... gibi)

Bana yardımcı olursanız o zaman bu motoru tutup bırakmayan üç kişi olabiliriz
    Burçuk, ben bu konuda sana bir öneri getiremem. Şu an hangi bayi ne durumda bilmiyorum. Ancak bildiğim bir şey var ki, o da Globalin bu ürüne yapması gereken zammı, uzun süredir yapmadığı....
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung' un 2007 modelleri hakkında bilgi varmı , çıktı mı? çıkacak mı? çıkarsa Türkiye 'ye gelecek mi? Gelirse kaç lira oalcak ?

Burchuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650 (2007)
    Hyosung'u değil ama, Suzuki'de geçtiğimiz aya kadar 15000'YTL'ye satılan ama liste fiyatı 17250YTL olan VZ800'ün 2007 fiyatının 21000 YTL civarında olacağını biliyorum.
    Hyosung da benzer bir tarifeyle karşımıza çıkarsa işimiz iş...

Ledo,

Bu arada yardımına teşekkürler.
    [B]“Gerçekçi insanlar sınırlarını bilirler ve dünyaya uyum sağlarlar, oysa hayalperestler sınırlarını bilmezler, onlar dünyayı kendilerine uydururlar ."[/B] (Bernard Shaw)::sefereee

driver13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyousung gt250r
    arkadaşlar 07.10.2006 tarihinde motorumu 1000 km bakımı için motoru aldığım yer olan istinye motora götürdüm,80 ytl hesap çıkardılar 40 ytl yağ 40 ytl filtre dediler,üstüne basa basa sordum,filtre 40 ytl mi diye malesef göz göre göre geçirdiler,bende çok fazla üzerinde durmadım ama bilinmesi gereken şey,fiyatlar tuttur tutturabildiğine.bence globalin parça fiyatlarına bir açıklık getirmesi gerek,çünkü her yerde okuyorum fiyatlar çok tutarsız

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    @driver13

servis fiyatları konusundaki tutarsızlığı dün bende yazdım fakat belirli bir rakam yok globalmotoru da aradım onlarda o fiyatlara müdahele edemediklerini söylediler
    yani durum senin anlıyacağın tuttuğuna giydiriyolar bende 70 civarı vericem galiba itiraz etcem bakalım nereya kadar.

asaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    dün motorcu bi arkadaşım benim 150 lik arka lastiğin jantla birlikte 170 likle değişebileceğini söyledi.sizce cidden değişirmi, değişse problem yaratırmı?

gt 250 yağ filtresi 8€ = 14.87 ytl
    İyi yağ fiyatı litresi 15ytl -25 ytl arası motora 1,5 lt koyulduğuna göre fiyatı hesaplayın ...1000 bakımı ücretsiz ... (filtre değişimi ile)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1000 bakımına ben 30 ytl gibi birşey vermiştim arkadaşlar, driver13 nasıl 80 ytl alırlar, cidden inanamıyorum bunlara ben, filitre diye resmen işcilik parası almışlar...

TEASER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mayıs '06

Hyosung Gt 250r Resimleri

Arkadaşlar hyosung gt250r ftoğraf eksikliğine artık sanırım son vermiş bulunuyorum... bugün bir grup fotoğraf çektim, ziyadesi ile güzel oldular....

http://www.tanereralp.com/hyosung

ha arkadaşlar bu arada ben motorumu satıyoruuummm.... )))

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23144
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ustam motorun kız maaşallah ama fiyatı biraz pahalı degilmi yaw?
    ==============================

Motosikleti
    Mayıs '06
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam motorun kız maaşallah ama fiyatı biraz pahalı degilmi yaw?
    çok tşk ederim dostum saolasın.... walla bilmiyorum ki... ben ööle yadım fiyatını ama piyasasına göre bakarız duruma.. yaparız bir ayarlama gerekirsen...
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Merhaba arkadaşlar,
    GV250 Motorumu sattığım için özel yaptırdığım krom eksozlar boşa çıktı. Eğer açık eksoz yaptırmayı düşünen varsa makul bir bedel karşılığı eksozlarımı verebilirim. 2 tanesini 400 ytl ye yaptırmıştım. sadece 1 ay kullanabildim. Ses istiyorsanız daha iyisi olamaz. Forum kullanıcılarına yarı parasına vermeyi düşünüyorum. İlgilenen varsa özelden mesaj atabilirler.
    [COLOR="Blue"]En iyi motorcu, gideceği yere varan motorcudur. Önemli olan varmak değil, yolda olabilmektir.[/COLOR]

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @teaser
    dostum sen kornayı degıstır dın mı??

richy alalım sana abi makıneyi???ikimizde simsiyah gezeriz
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    Mayıs '06
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @teaser
    dostum sen kornayı degıstır dın mı??

evet değiştirdim kornayı dostum... çok fena bir ses geliyor... 20-30 mt ilerideki birini yoldan sektirircesine yüksek bir ses veriyor... hella marka...

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geliosun buraya adamın canı cekiyor yapma Allah aşkına bakıyoruz bi siyah inci artık bakalım kısmet!

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar 1000 km bakımını istinye motorda yaptırdım 30 YTL yağ ücreti almışlardı. Ayrıca 1000km bakımında filtre ellerinde olmadığı için değiştirilmemişti. bide şunu belirtmek istiyorum gidonda eksik vida çıktı altta görünmeyen bi yerde ordan alan herkeste eksik sanırım çünkü contidede yoktu aynı vidalar dikkat edin bu vidaları en yakın serviste taktırın...

bugün 4000km bakım için herkesin tavsiye ettiği maslak oto sanayi içindeki yücel moto ya gittim ama ordada hayal kırıklığına uğradım sayılır 4000km bakım için bnden 70 YTL aldılar 30 YTL yağ (ki ensağlamı 15 YTL) filtre 15 YTL 30 YTL işçilik hava filtresini temizleyin dememe rağmen temizlemediler bikaç vida sıktılar ayrıca arka balatalar bitmiş onun için 40 YTL+işçilik istediler bnde vazgeçtim. sol sinyal değişti 38YTL tuttu.

Bundan sonra ben bu servis olayını sağlam bi arkadaşıma yaptırmaya başlıcam. Servisler çok tuzlu bu fiyatlar çerçevesinde servise gitmek çok gereksiz olucağı kanaatindeyim..

Servisten çıkışta Alper le tanıştık ondada siyah GT250R var egzos içini boşalttırmış ve ses gayet tok çıkıyodu (tabii 600 lük sesi beklemeden dinlenince) bnde bu yola gitmeyi planlıyorum hepimize ii sürüşler...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

BRAVA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    walla bilmiyorum ki... ben ööle yadım fiyatını ama piyasasına göre bakarız duruma.. yaparız bir ayarlama gerekirsen... Dostum nasıl bir ayarlama yapabileceksin merak ettim

trasher

Bu eksik vidalar tam olarak nerde eğer resimleyip bizlerle paylaşırsan ciddi sıkıntı yaşama ihtimali olan arkadaşlarımızda yararlanacaktır..

birde eğer servisi yetkili servisdlerde yaptırmazsan 2 yıl veya 30000 km olan garanti şartlarını yerine getirmediğin için motorun garanti kapsamı dışı kalacaktır..bunuda göz önüne al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler