Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Truva Tr 250-4

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyler sızın motor kac basıo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

TRUVA adı yerine YUKI olarak gelen YK250-4 modelini Beykoz'da sattığımı daha önce söylemiş ve koca bi gaf yaparak, bu sayfayı ziyaret etmemiştim.
    Bir arkadaşımla birlikte, kendimizde birer tane CHOPPER satın aldık. Hafta sonları, arkamıza kızlarımızıda alarak,son derece zevkli gezilerimiz oluyor. Meraklısını ve müşterilerimi mağdur etmemek amaçlı, Yıldızmak bünyesinde servisimizide oluşturduk.Parça ve tamir sıkıntısı olan Truva'cılara destek verebiliriz.
    Polenezköy paşabahçe arasında soğuksu mahallesindeyiz..
    mailim: yildizmak@superonline.com
    0216 413 75 72 - 413 75 73 - 537 14 25

pazartesi bende 250-4 turvalı olacagım ama binmeyi bilmiyorum truva ile ögreneceğim

Motosikleti
    Yamaha Rx 115 & Gfr 125
    Arkadaşım Bende Aldım Bir Hafta Falan Oldu Motordan Memnunum Saten Baya Araştırdım Aldım Sesine Hasta Kalıyorlar Ama Sesi İki Ay Sonra Böyle Olmaz Dediler Ses Soluk Kalmaz falan Filan Sizce
    [COLOR="Red"][B][B]:queen:Dudaktan Kalbe Giden Bir Yol Varsa Orada Bile Tek Teker:queen:[/B][/B][/COLOR]

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı TheSany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Bende Aldım Bir Hafta Falan Oldu Motordan Memnunum Saten Baya Araştırdım Aldım Sesine Hasta Kalıyorlar Ama Sesi İki Ay Sonra Böyle Olmaz Dediler Ses Soluk Kalmaz falan Filan Sizce
    hayırlı olsun. güle güle kullan
    ben 2006 yılında nisan ayında aldım. sesi değişti mi? zannetmiyorum. teknik bir olay niye değişsin ki? pistonlardan mı eksoz mu? bilen bilmeyen atıyor işte.

Motosikleti
    Truva 250
    motosikletimi satıyorum.... model yükseltmek istiyorum... çok temiz.. kaza değil çizik bile yok... 4000 km. de siyah Truva 250 cc chopper... 2500 ytl. ilgilenen arkadaşlara duyurulur... e-posta adresim mfg1964@gmail.com

2000 km yaptım tık demedi

Evet arkadaşlar ankaradan muğlaya ordan izmire oradan da Ankaraya döndüm ,20 gün kaldığım için şehir içi gezilerinide hesaba kattım, motorda bi arıza çıkmadı çin malı, min malı verdiğim parayı fazlasıyla hakettiğine inanıyorum. bu arada benim motor 14.000 km ulaştı.

Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı seyrialem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar ankaradan muğlaya ordan izmire oradan da Ankaraya döndüm ,20 gün kaldığım için şehir içi gezilerinide hesaba kattım, motorda bi arıza çıkmadı çin malı, min malı verdiğim parayı fazlasıyla hakettiğine inanıyorum. bu arada benim motor 14.000 km ulaştı.
    geçen ay (Ankara) bayii de bahsettikleri bir motosiklet vardı. o senin motor mu? ressamın motoru diyorlardı 2200 km gitmiş 18 saatte.

değerli arkadaşlar
    benım sorunum yuki 250-4 marka motorum var turuva ile aynı kablolarına kadar aynı sadece ismi değişik neyse sorun şu:
    normal kalkıs yapınca hiçbir sorun yok viteslerde. ama seri kalkınca biraz devirli (seri)2ci vitesten 3,cü viteseotomatik kendı atıyor bu konuda bir bilgisi olan bana yardımcı olabilirmi? e-mail adresim ( gokbinet@gmail.com ) tüm herkese sevgiler saygılar

eğer maşanın içindeki mili çıkarıp yağlarsanız sorun ortadan kalkacaktır gres yağı
    bendede vardı bu sorun gacur gucur ses hallettık saygılar

...

Evet benim motordur gupilya.

Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı seyrialem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet benim motordur gupilya.
    çok iyi yol maceralarını dinlemek isteriz. nasıl sorun yaşadın mı? biz de cesaret etsek gideceğiz ama tırsıyoruz. yollarda kalırız diye. bir gün bize zaman ayırırsan seviniriz.

Ben Ankara ümitköydeyim istediğin zaman konusuruz, motorla ilgili bi sorun çıkmadı bir ön far lambası yandı onunda yedeğini almıştım zaten .

vites sorunum var

benım yuki 250-4 motorum var ve seri kalkışlarda 1den 2ye 2den 3e geçiyor bu konuda bana yardım cı olabılecek bır arkadas arıyorum bana yardımcı olunuz
    şimdiden teşekkurler

Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı gokbinet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım yuki 250-4 motorum var ve seri kalkışlarda 1den 2ye 2den 3e geçiyor bu konuda bana yardım cı olabılecek bır arkadas arıyorum bana yardımcı olunuz
    şimdiden teşekkurler
    vites pedalı terazili tip değilse ilk başlarda ayak basıncını ayarlıyamıyor olabilirsin. ya zamanla alışmayı bekle ya da antraman yap.

Motosikleti
    Truva TR 150t -18
    Merhaba arkadaşlar ben de katıldım aranıza, aldık bir truva koyulduk yola diyerekten hepinize kazasız belasız keyifli sürüşler

Alıntı desertnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet gerçeken de bu model scooterlar arasında bir numara. Hatta ben yakından inceledim. Üzerindeki Yamaha yazısını sökmeyi bile unutmuşlar. Meğer Yamaha da aynı fabrikaya fason yaptırıyomuş. Şimdi Japoncu amcalar kızacak ama gerçekler acıtır.
    Haklısın valla ben bayağı memnunum, yamaha-kymco falan tanımıyorum, bu motorun çoğu parçası yamaha cygnus x modelinin, inanmayan varsa resimleriyle yollayayım çoğu parçada yamaha nın damgası var
    " Hayatın anlamı iki teker üzerindedir.. " R e s h X' é r o'

Motosikleti
    Yuki yk 250-4
    Selamün aleyküm arakadaşlar.
    Bende aranıza yeni katılıyorum.Hayırlısıyla Yuki yk 250-4 sahibiyim artık.
    Tüm forumu okudum bayağı faydalandım.Verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekkür ederim.Bende bir truva kullanıcı sayılabilirim herhalde.Ben bu motoru hiç araştırmadan aldım.Sonraki araştırmalarımda bu topiği buldum.
    Şu an için motorumdan çok memnunum.Ufak tefek karbüratör sorunları vardı makinemin.Servise falan gitmedim.Kendim karbüratörü söküp bir bakımdan geçirdim.Kalkışlarda çok tekliyordu.Isınınca biraz düzelsede yokuşlarda zor kalkıyor ve bazen stop ediyordu.Rolenti biraz yüksekti.Sözün kısası karbüratör yüzünden neredeyse aldığıma pişman olacaktım.
    Şu an mükemmel çalışıyor.Buji tırnak araları ayarsızdı.Tüm bakımları iki saat içinde hallettim şu an çok memnunum.Plakaları bu gün taktım.4.ve 5'ci vitesleride kullanma imkanım oldu.Rodaj aşamasında olduğundan çok dikkat ediyorum.
    Birde paylaşmak istediğim bir konu var.

Bujiler ve karbüratörü elden geçirince vibrasyon çok azaldı.Vibrasyon şikayeti olan arkadaşlar mutlaka buji tırnak aralarına dikkat etsinler.Ateşlemenin biraz erken veya geç olması bence vibrasyonu artırıyor.
    Bayilerde uzn süre yatan araçlarda karbüratör haznelerinde oksitlenme oluyor
    kanaatindeyim.Karbüratörde sol pistonu besleyen hazne bayağı oksitli idi.Gaz verince sol hazneyi çalıştıran diafram,gazı kesince biraz açık kalıyordu.
    Bu da teklemeye ve yüksek vibrasyona sebep oluyordu.Benim tespitlerim şimdilik bunlar.

Sözü çok uzattım kusura bakmayın.Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

1atasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Wiki 125İ

TRUVA TR 250-4 Hakkında Acil Bilgi ve Yorum Gerekli

sahibinden.com da bir ilanla irtibata geçtim
    sıfır ama 2006 model TRUVA 250-4 ilanı fiyatı 2100 ytl
    Fatura Plaka var ama garanti yok. ilanı aşağıda veriyorum.
    Özellikle garantilik bir sorun çıkarırmı bana sonra garantisi yok diye kafamı taşlara vurumuyum. servisleri nasıl hangi firma distiribitörü gibi bilgileri ve yorumları acil bekliyorum.bu arada 12 taksitli fiyatı 2500 ytl

http://www.sahibinden.com/sifir_250-...XQQdisplayitem
    DELİKANLI OLUNMAZ DOĞULUR .......KARADENİZ FIRTINASI OFLU ALİ

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Dostum sen git başka bir motor bul bence kendine, belirsiz işlere hiç girme derim ben..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Arkadasım benım ılk motorumdu truva.İsim dısında herseyıyle skygo,fym,yukı,bisan fırmalarının 250-4 markalı modellerıyle bıre bır aynı ve sapına kadar çin malıdır.Garantısı olan çin mallarının bile garantisi yoktur bunu unutma elın anahtar tutuyorsa garantısı sensın o motorun.Motor olarak gayet gusel yol tutusu serı olan bır motordur ama sınırlarını zorlamayacaksın ve perıodık bakımlarını 2500 km bır yaptıracaksın sana bakım masrafı harıcınde sorun cıkrmaz ben tek marşla istanbuldan kırklarelı kıyıkoye gıttım ve yıne tek marşla oradan evıme dondum banamısın demedı otobanda 100/110 arası gıttım normal zamanda 80/90 gecmedım dedıgım gıbı ekstra sorun cıkarmadı ama su var her hafta sagını solunu kontrol eden bınmeden sagını soluna bakan bır kısıyım bakımını asla aksatmadım bu seferlık boyle olsun deyıp eksık hıcbırseyını bırakmadım.Benım yaptıgım sekılde kullanırım dıyorsan al hıc cekınme ama elım anahtar tutmaz bakım makım ben ugrasamam sagına soluna bakamam dıyorsan Alma arkadasım cunku yarın gelırsın buraya ben bu çin mallarının.... deyıp sovmeye baslarsın unutmaman gereken tek sey bu motorun kalıtesı bellı zorlamayacaksın ve bakacaksın...
    Bu arada unutmadan ben 8000 km kullandım ve sattıgım kısı suan Datcada kullanıyor motor 12000 km geldı msn gorusuyoruz bılgı alıyorum halen perıodık bakım harıc sorun cıkarmamış...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

1atasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Wiki 125İ
    benim korkum çin malı veya değil her motorda fabrikasyon hata olma ihtimali var şimdi ben bu motoru 2500 ytl verip alırım ondan sonra fabrikasyon bir hata çıkarsa diye korkuyorum yoksa elim anahtar tutar elimden gelen işleri kendim yaparım alet edevatımda var. normalde 0 km kymco ck 125 düşünüyorum yada bulabilirsem 0 km kanuni motocar 200 ama fiyat aklımı çeldi
    DELİKANLI OLUNMAZ DOĞULUR .......KARADENİZ FIRTINASI OFLU ALİ

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler