Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kivancern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR, Yamaha XMAX 250 ABS
    Two brothers sanirim en tok sesi veren 600rr da.. canli duydum cok begendim.. tocw hic duymadim ama en bagirani olarak duydum..

Lastik olarak bridgestone s20 evo dusunuorum ben :D yorumlari cok iiydi motolastikde var onumuzdeki sezon bakicam.. bir supercorsa deil tabikide

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Biraz klişe olucak ama Süper Corsa candır gerisi heyecandır diycem, ısınmıyo diyenede itimat etmeyiniz süpercorsa yı yaşamak lazımmış

Motosikleti
    Benide supercorsaci yapican anlasildi :D yanliz o lastikden 8000km fena deilmis

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Düzlükte veya kalkışlarda çok gaz açan birisi değilim benim işim genellikle virajlarla olduğu için uzun gitti diyebilirim, 299 kilit gittiğim nadir olmuştur valla lastiği tavsiye ederim ama farklı şeyler denemeyide çok sevdiğimden Dunlop D212 filan denemek istiyorum hayırlısı artık

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hazır lastik konusu açılmışken satılık lastik http://www.motosiklet.net/forum/sati...14-lastik.html var

bu arada koruma takozumun http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0316309/detay/ bir tarafının ilk başta iç plastiği düşmüştü şimdi yine aynı tarafın kalan parçası da düşmüş bu tarz takoz kullanan varsa plastik kısmını Loctite veya şeffaf bantla sabitleyin ,sehpa takozumda düşmüştü önceden ona da yapabilişiniz düşmesin
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İlanlarini goremiyorum
    Lastikleri tam olarak kac km kullandin?
    Takim icin istedigin fiyati yazar misin?

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanlarini goremiyorum
    Lastikleri tam olarak kac km kullandin?
    Takim icin istedigin fiyati yazar misin?
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...14-lastik.html

600 tl ye bırakırım rize otobüsüne veririm eline ulaşır
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tam olarak kac km kullandin lastikleri ?

Motosikleti

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hocam sadece arka icin 250 TL den get acarsan alabilirim.
    Saygilar

Mvl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR600RR
    eveet...
    ben de sonunda 3. motorum olarak 600rr sahibi olmuş bulunmaktayım...

250r'a göre kullanması oturuş pozisyonu zormuş(bilmiyorum ya da benim için alışılmadık)...

bir de ilk sorum olarak bu alete xenon ya da güçlü bir beyaz ampul işi nasıl oluyor??(önceki sayfalarda yazıyorsa kusura bakmayın yavaş yavaş inceleyecem, aklımdaki ilk soru olduğu için direk yazıyorum)

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı Mvl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveet...

250r'a göre kullanması oturuş pozisyonu zormuş(bilmiyorum ya da benim için alışılmadık)...

bir de ilk sorum olarak bu alete xenon ya da güçlü bir beyaz ampul işi nasıl oluyor??(önceki sayfalarda yazıyorsa kusura bakmayın yavaş yavaş inceleyecem, aklımdaki ilk soru olduğu için direk yazıyorum)
    Hayırlı olsun kazasız belasız.
    Bende cbr250r kullandım uzun süre, 600rr'da debriyaj ilk 3 gün sıkıntı yarattı şu an sıkıntı yok ağrı yapmıyor. Sele,Bacak,Sırt,bel olarak şu an hiç bir sıkıntım yok. cbr250r gibi ama elcikler çok sert rizoma var avuç içi ve bilek sıkıntısı devam ediyor, şehir içinde sürdüğüm sürecede devam edecek her halde otobanda sorun yok. Cbr250r'den daha sesli vites geçişleri var,Özellikle 600rr'dan benim kubaya binince kuba'da vitesi hissetmiyorsun.

Motosikleti
    Alıntı Mvl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveet...

Hocam ben beyaz ampul taktim philips in.. gorunum cok guzel oldu fakat gorusu %10 15 gibi azalttigini soyliy3bilirim.. gece kullanmasi riskli olabilir

Hayirli olsun bubarada.. trafikde benimde bileklerim agriyor du fakat zamanla azaldi (1300km).. bilegim bide kirik yani :/ zorlayinca agrir hep ama yavas yavas alidmaya basladim..

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Beyaz ampülle şu şekilde oluyor;

Kıvanç görüşün düştüğüne eminmisin, ben her hangi bir görüş azalması yaşamadım çünkü, bendede philips var, eğer siyah visörün varsa oda yanıltıyor olabilir
    600RR şehir içinde yorar, debriyajı serttir, oturma pozisyonu konforlu değildir, şehiriçi için çok kötü bir seçim kısacası... Ama otoyol kullanımında bir saat git, gazlaman şart değil normal oturarak dahi yormaz adamı, bilek acıları vs bunlar hep kendini kasmaktan zamanla alışırsın geçer ama şehir içinde gezindiğin sürece bunlar hep sürer, xmaxi boşuna almadık

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    R6 kullanmadiysaniz 600RR ın rahatlığının farkinda degilsiniz demektir

Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R6 kullanmadiysaniz 600RR ın rahatlığının farkinda degilsiniz demektir
    Kullanmaya pek gerek kalmıyor tepesine çıkman yeterli oluyor dostum, üstüne oturduğunda anlıyorsun ne kadar kütük gibi olduğunu Mevla nasip ederse Gen 3 Busaya geçip bende kapatıcam bu SS işlerini, yaşlandık artık konfor arıyor vücut
    "Strive for perfection in everything we do. Take the best that exists and make it better. When it does not exist, design it. Accept nothing nearly right or good enough."
    Henry Royce

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayabusa konforlu fakat ağırlığı nedeniyle bana pek hitap etmedi ve sattim.
    Herkes bedenine göre motor kullanmali bence

Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Ben geçen sene kısa bir turumuzda arkadaşımın '14 busasını kullandım yaklaşık bir 15-20 km kadar, çok keyif aldım normal yolda, yayla gibi gidiyor, debriyaj yumuşak, sessiz, kuğu gibi süzülüyordu, ancak akabinde virajlar geldiğinde tedirgin oldum, bizim RR lar gibi yatıramıyorsun, bana belki öyle geldi bilmiyorum. Ama çok keyif verdi motor. Boyum 1,88 kiloda 83 bana uygun geliyor boyutları. Yeni kasayı bir 30kg kırpıp, biraz daha atletik yaparlarsa olur bu iş

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    30kg ciddi rakam, kırparlarsa o fiyat uçar gider

Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Şu an halihazırda eksoz, hafif akü ve aluminum jant gibi bir kaç bolt on ile zaten 16-17kg düşüyor. Eklesinler üzerine kullanılabilitesi artsın biraz makinenin. Rakamlar hususunda ise haklısınız, ben zaten fiyatları anlayamıyorum, geçen serviste R1 e 79bin etiket koymuşlar, düz R1. M de değil, S1000RR parası... şimdi yeni GSXR1000 en hafif en güçlü olayına bu fiyat baz alınırsa 80-85 gibi bir rakama çıkabilir. Rakamlar hepten kopup gitti zaten :( Ben yeni busanın 55-60 bin üstü olacağını sanmıyorum. Zaten mtvsi çok yüksek, keşke downsizing yapıp 1200cc e indirseler hacmi
    "Strive for perfection in everything we do. Take the best that exists and make it better. When it does not exist, design it. Accept nothing nearly right or good enough."
    Henry Royce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler