Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Geçmiş olsun dostum yazdıysan da bilmiyordum. Kusura bakma. Annem İzmer'de havası suyu nefistir iklimine ayrı bir hasret duyarım o yüzden öyle yazdım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    İstanbul son günlerde acayip sıcak yazı yaşıyoruz. Bugün 20 dereceyi gördü şu anda 16 derece akşam olmasına rağmen. Kombiler kapalı camlar açık valla bizim evde

amato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Iyi akşamlar Arkadaşlar bugun çıktım motoru bi deneyim dedim 251 zor gördüm 2006f ile 267 gördüm 2013 rr zon hızı nedir acaba bana az geldi yada makinada bi sorun olabilirmi

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı amato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi akşamlar Arkadaşlar bugun çıktım motoru bi deneyim dedim 251 zor gördüm 2006f ile 267 gördüm 2013 rr zon hızı nedir acaba bana az geldi yada makinada bi sorun olabilirmi
    Ben 273 gördüm. 283 gören var. Kapanma durumun, yol, rüzgar, zorlama durumun vs. net birşey söylemek zor. Egzoz olarak ne var? Senkron sorunu olabiliyor.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 273 gördüm. 283 gören var. Kapanma durumun, yol, rüzgar, zorlama durumun vs. net birşey söylemek zor. Egzoz olarak ne var? Senkron sorunu olabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=MOJYrIiaPLE
    Kardeşim üstünde orijinal eksoz var ama tüpü delmisler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Başka fikri olan varmı arkadaşlar

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Kardeşim üstünde orijinal eksoz var ama tüpü delmisler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Başka fikri olan varmı arkadaşlar
    karşıdan aldığın rüzgar,düşük lastik basıncı,kötü benzin,buji,tıkalı filtre

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Hava filtresi top speed' te çok etkili...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Motoru kışın aldın ve garajda kullanmadan yatırdın anladığım kadarıyla. Yoksa sahibi oluğun bir motorun son hızı bir başkasına sorulmaz değil mi kaç yapıyor benim motorum diye?

Eğer dediğim gibi motoru kışın aldın ve nakliye ile motoru evine getirtip bir kaç ay binmediysen öncelikle bakımını yaptır. Yağını değiştir, filtreleri değiştir, lastik basınçlarını kontrol et, motorun kaç km de buna bağlı olarak bujileri değiştirebilirsin

Merhaba , acaba iyi kullanilmis 2006-2007 50bin kmdeki motor alinir mi?

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru kışın aldın ve garajda kullanmadan yatırdın anladığım kadarıyla. Yoksa sahibi oluğun bir motorun son hızı bir başkasına sorulmaz değil mi kaç yapıyor benim motorum diye?

Eğer dediğim gibi motoru kışın aldın ve nakliye ile motoru evine getirtip bir kaç ay binmediysen öncelikle bakımını yaptır. Yağını değiştir, filtreleri değiştir, lastik basınçlarını kontrol et, motorun kaç km de buna bağlı olarak bujileri değiştirebilirsin
    Haklısın hocam motoru yeni aldım 3 hafta falan oldu havalar soguktu binemedim. 2013 model 12500 de km si yagını ve filtresi degiştirdim. bugun yarında hava filtresi ve bujilerine baktıracam bende onu arastırıyordum.
    buji olarak ngk alacam fakat iridyum ve lazer iridyum var ikisinin arasındaki fark nedir acaba

R6Angels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX-6R 636
    2014 hrc kasa uyumlu kırmızı mono kapak arıyorum satan fiyat bilgisi olan varmı acaba ?

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Alıntı R6Angels adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 hrc kasa uyumlu kırmızı mono kapak arıyorum satan fiyat bilgisi olan varmı acaba ?
    Honda Esengül'den Benan'la görüşün, o sıfır tedarik eder veya ikinci el bildiği varsa bilgi verir
    "Strive for perfection in everything we do. Take the best that exists and make it better. When it does not exist, design it. Accept nothing nearly right or good enough."
    Henry Royce

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Siyah var bende 600RR dan kalma boyatırım dersen sembolik bi rakama gönderiyim sana maksat işine yarasın

CBR600RR'nin çarpıcı ve son derece kusursuz yeni tarzı, Honda'nın mevcut RC213V MotoGP yarış motosikletiyle 2011 RC212V'den çıkarılan aerodinamik derslerin bir birleşimidir. Yazılmış. Bence bu her şeyi anlatıyor.
    https://honda.com.tr/motosiklet/super-sport/cbr-600rr-2015

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar motorum satılıktır çevrenizde arayan varsa forumdan birine gitmesini yeğlerim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74521033/detay

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    görmemişin motoru olmuş

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum satılıktır çevrenizde arayan varsa forumdan birine gitmesini yeğlerim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74521033/detay
    Ilk gordugumde 21 bin tl idi. baya bir dusmus fiyati...

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Egzoz boşaltılmış daha ne olabilir ki? Bütün yanma ayarları bozuk bir motosikletin normal çalışmasını beklemek doğru olmaz. Orjinal egzoz takın (içi boşaltılmamış) son süratin değiştiğini hatta alt devirlerin bile canlandığını göreceksiniz.

s.a benim boyum 1.65 kilo 65 honda 600 rr kullanabılırmıyım cbr 250 kullanıyodum 1 yıldır motora bınmıyorum dengede tutabılırmıyım yada ne gıbı zorluklar yasarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Arka sehpa kullanan var mı? Bağlantı yerine kaç mm ne tip bir vida almamız gerekiyor?

Takozlar vidasız geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler