Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    gondor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müşteri hizmetlerinin söylediği cok fazla, kac defa hesapladim ben. Normal kullanimla 2.7 litre yakiyo. Belki müşteri hizmetlerinin söylediği surekli tam gaz gitmeyle olabilir.
    Belki de karbüratör ayarıyla ilgilidir. Ama ben bu motoru çok beğendim, İnşallah 1 aya kadar almayı düşünüyorum. Geçenlerde tanıtım videosu da çekilmiş. İzlemek isteyen arkadaşlar için linki veriyorum: http://www.kanuni.com.tr/kanuni-tv/374/gt170-film
    Kontrol Edemediğin Güç, Güç Değildir!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müşteri hizmetlerinin söylediği cok fazla, kac defa hesapladim ben. Normal kullanimla 2.7 litre yakiyo. Belki müşteri hizmetlerinin söylediği surekli tam gaz gitmeyle olabilir.
    Benim hesaplarıma göre de müşteri hizmetleri çok fazla vermiş. daha dün benzin bitti. 70 lira (15,13 litre) ile 525 kilometre yol yaptım. Yani 100 kilometrede 13,3 lira (2,8 litre) yakıyor demektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ?_? ACİL CEVAP ?_? Kanuni gt kullanan arkadaşlar motorsikletten memnunmusunuz her hangi bir sorunu varmı motorun ?_? benimkinin 400-800 km arası bakımı yapıldı fakat bakımdan sonra 1 vitesde kalkış yaparken ara sıra hafifden gırrr diye ses geliyor kısa süreli debriyajı bıraktığım zaman oluyor acaba debriyaj balatasında mı bi sıkıntı var ama sadece kalkışlarda oluyor. Bide motorun çıkış dişilisini ön dişliyi bir iki kademe büyültmek istiyorum bir sorun olurmu acaba görüşünüz nelerdir bu konuda ?_? ACİLLL CEVAPP ?_?
    Exslans44 kardeş ben motordan son derece memnunum.daha yeni 800km oldum pazartesi servise gidecek. ama belirttiğin gibi bir ses debriyajdan geliyor olabilir. Bence servise danış ve özellikle bakımdan sonra oldu diye belirt.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle olduğuna sevindim hakancım sonuçta aynı motordan elimin atında olsa daha alasıda yapılabilir iş görsün ve sağlam güvenli olsunda gerisi teferruat , nihayetinde bu bir nevi arge çalışması gibi bir şey eksikler gedikler kullandıkça ortaya çıkacak ve giderilecektir bu işler hep böyledir , eğer çok sıkıntı oluşturacak bir şey olursa artık yolu öğrendin , adresi biliyorsun

aslında acele etmeseydin yan artçı tutamaklarına bir işlem yaparak içe alabilirdik sen memnunsan sorun yok ama bundan sonra üreteceklerim sanırım 3-4 cm daha içe dönük olacak güle güle kazasız günlerde kullan inşallah , kazasız sürüşler.
    irfan kardeş eline sağlık gerçekten sağlam olmuş. Amaca hizmet ettiği sürecede geri kalan teferruat olacağına inanıyorum. Umarım kızmazsın ama senin bu çalışmandan esinlenerek acaba bende yapabilir miyim diye çalışmaya başladım ve bir arkadaşımla kolları sıvadık bakalım sonuçta karşımıza ne çıkacak. Eğer ki elle tutulur bir ürün çıkarta bilirsek fotoğrafını sizlerle paylaşacağım.
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Yüz milyarlarca galaksiden sadece biri olan Samanyolu adlı bir galaksinin ücra bir köşesindeki bir yıldızın, yani güneşin çevresinde dolanan bir toz zerreciği üzerinde yaşıyoruz. Bir daha Düşünün DEĞERMİ...

hasanaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 170
    onegi bende bir şeyler düşündüm ama bakalım irfan abi kadar beceriklimiyiz inşallah güzel çalışma yaparız ben arka çanta değilde yan kumaş çantalar takmak için bir aparat yapacağım çalışmaya başlayınca ben resimleri koyarım
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Arkadaşlar ben bu modeli İnşallah satın alacağım ama geçmiş yorumları okudum (syf: 25-28 arası), motorun torku çok güzel ama titreşim çok fazla diyorlar. Ben motosiklet kullanmaya yeni başlayacağım yani bu benim ilk motosikletim olacak. Acaba titreşim gerçekten de var mı varsa bile beni motosikletten soğutur mu? Özellikle bu modelin kullanıcıları ya da bu modeli çok iyi bilen arkadaşlar cevaplarsa çok müteşekkir olurum...

Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Alıntı gondor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu modeli İnşallah satın alacağım ama geçmiş yorumları okudum (syf: 25-28 arası), motorun torku çok güzel ama titreşim çok fazla diyorlar. Ben motosiklet kullanmaya yeni başlayacağım yani bu benim ilk motosikletim olacak. Acaba titreşim gerçekten de var mı varsa bile beni motosikletten soğutur mu? Özellikle bu modelin kullanıcıları ya da bu modeli çok iyi bilen arkadaşlar cevaplarsa çok müteşekkir olurum...
    Gondor kardeş yorumlarin hepsini okumussundur. Evet titresim var ama bu kafaya takip motor kullanmaktan sogutacak kadar degil. Uygun devirde titresimde olmuyor. Ama şunu unutma bu fiyata bu motor cok iyi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Alıntı hasanaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onegi bende bir şeyler düşündüm ama bakalım irfan abi kadar beceriklimiyiz inşallah güzel çalışma yaparız ben arka çanta değilde yan kumaş çantalar takmak için bir aparat yapacağım çalışmaya başlayınca ben resimleri koyarım
    Pazartesi calismaya basliyoruz tasarimi seninle paylasirim. Sende yolla bakalim belki aklimiza baska bir fikir gelir.

hasanaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 170
    Alıntı onegi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gondor kardeş yorumlarin hepsini okumussundur. Evet titresim var ama bu kafaya takip motor kullanmaktan sogutacak kadar degil. Uygun devirde titresimde olmuyor. Ama şunu unutma bu fiyata bu motor cok iyi...
    aynen katılıyorum bende kullanıyorum kardeş eğer 0 titreşimsiz motor istiyorsanda onlar çok pahalı yeni başlayan biri olarak bende memnunun titreşimi hisstmessin şimddiden hayırlı olsun.
    gondor bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ?_? ACİL CEVAP ?_? Kanuni gt kullanan arkadaşlar motorsikletten memnunmusunuz her hangi bir sorunu varmı motorun ?_? benimkinin 400-800 km arası bakımı yapıldı fakat bakımdan sonra 1 vitesde kalkış yaparken ara sıra hafifden gırrr diye ses geliyor kısa süreli debriyajı bıraktığım zaman oluyor acaba debriyaj balatasında mı bi sıkıntı var ama sadece kalkışlarda oluyor. Bide motorun çıkış dişilisini ön dişliyi bir iki kademe büyültmek istiyorum bir sorun olurmu acaba görüşünüz nelerdir bu konuda ?_? ACİLLL CEVAPP ?_?
    Benim hesaplarıma göre de müşteri hizmetleri çok fazla vermiş. daha dün benzin bitti. 70 lira (15,13 litre) ile 525 kilometre yol yaptım. Yani 100 kilometrede 13,3 lira (2,8 litre) yakıyor demektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Exslans44 kardeş ben motordan son derece memnunum.daha yeni 800km oldum pazartesi servise gidecek. ama belirttiğin gibi bir ses debriyajdan geliyor olabilir. Bence servise danış ve özellikle bakımdan sonra oldu diye belirt.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

irfan kardeş eline sağlık gerçekten sağlam olmuş. Amaca hizmet ettiği sürecede geri kalan teferruat olacağına inanıyorum. Umarım kızmazsın ama senin bu çalışmandan esinlenerek acaba bende yapabilir miyim diye çalışmaya başladım ve bir arkadaşımla kolları sıvadık bakalım sonuçta karşımıza ne çıkacak. Eğer ki elle tutulur bir ürün çıkarta bilirsek fotoğrafını sizlerle paylaşacağım.

Estağfurullah neden kizayim hatta yardimci olabileceğim bir konu olursa her daim ederim Inşallah guzel bir sey cikacak

Y

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı hasanaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanin. kendi yaptigi gibi. Tatli bir sey yoktur
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkadaşlar motorsiklette vites aralığı çok kısa hemen vites değiştiriyorum. Acaba şanzıman çıkışını ön dişliyi bir diş büyütsem bir sıkıntı olurmu motorsiklet çok çabuk redline oluyor bilgisi olan biri bizimle paylaşabilirmi ?_?

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Rödajda olsa bile son hız 110-120 redline 170 cc ye göre az geldi sanki

cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    titreşim ne alemde.parayı denkleştiremedim tvs için

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Arkadaşlar, forumdaki birçok gönderiyi okudum, inceledim. Ben bu motosikleti daha önce hiç kullanmadım. Zaten bu model Türkiye'de yeni piyasaya sürüldüğü için fazla kullanıcısı da yok. Buna rağmen piyasaya hızlı giriş yaptı. İzlenimlerim:

Görüntü bakımından şahane bir makine.
    Fiyatına göre sınıfının en iyisi.
    Mükemmel bir tork üretimi var. Yokuş çıkarken bile bir üst vitesi istiyormuş.
    Vites aralıkları çok kısa ve kemikli, zamanla yumuşayabilir.
    Çin'de üretiliyor ama diğer çinlilere kıyasla daha iyi.
    Farklı renk tercihleri var. (Sadece turuncu renk mi var diye merak edenler için)
    Piyasaya yeni sürüldüğünden bazı parçaları eksik (arka çanta demiri vs.) ama yakın zamanda temin edileceğinden şüphem yok.
    Anlatılanlara göre civataları kalitesizmiş, zinciri sürekli gevşiyormuş; ama civatalara ilaç püskürtüp sıkarsanız sorun hallolur.
    Malzeme kalitesi orta düzeydeymiş. Bu arada model 2008'lerden beri üretiliyor, yani oturaklı bir motor.
    Bu arada ivmelenmesi çok çok güzel, son hızı 120 km/s dolaylarında. (Rodajda olduğu halde 120 km's, motor açılınca illa ki bu değer yükselir)
    100 km'de orlatama 2.8 litre yaktığı söyleniyor.
    Titreme konusuna gelince: 70 - 80 km sürate kadar hissetmezsiniz deniliyor, 100 km'den sonra titriyormuş ama o da abartılacak kadar değilmiş.
    Tekerlekleri çok kalın olduğundan mükemmele yakın yol tutuşu sağlayabilirsiniz. (kaliteli lastik takarsanız)
    Modelde üstten egzantrikli ve balansörlü yeni nesil motor kullanılmış.
    Bir de çok titriyor diyen arkadaşlar için: 12,5 hp motor gücüne sahip bir makineden söz ediyoruz, tek silindirli olup da 150 cc'den fazla motara sahip çoğu makine titrer zaten, bu çok doğal.
    Genel olarak bu fiyata kaçırılmaması gereken bir araç olduğunu düşünüyorum. (hele ki yeni başlayacak arkadaşlar için..)

Saygılar, Sevgiler...
    agustosbocuu ve Adventure58 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Arkadaşlar motorsiklette vites aralığı çok kısa hemen vites değiştiriyorum. Acaba şanzıman çıkışını ön dişliyi bir diş büyütsem bir sıkıntı olurmu motorsiklet çok çabuk redline oluyor bilgisi olan biri bizimle paylaşabilirmi ?_?
    Arkadaşlar bende Exslans44'e katiliyorum bu konuda bilgisi olan veya yardimci olacak kimse varmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Alıntı cem16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim ne alemde.parayı denkleştiremedim tvs için
    Cem16 kardesim bir arkadasimda tvs var ve benim motoru surdu ve titresim dikkatini cekti. Soruyorsan beni rahatsiz etmiyor. Ama sende para varsa tvs al ama bu paraya alabilecegin en iyi alet budur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Alıntı gondor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, forumdaki birçok gönderiyi okudum, inceledim. Ben bu motosikleti daha önce hiç kullanmadım. Zaten bu model Türkiye'de yeni piyasaya sürüldüğü için fazla kullanıcısı da yok. Buna rağmen piyasaya hızlı giriş yaptı. İzlenimlerim:

Görüntü bakımından şahane bir makine.
    Fiyatına göre sınıfının en iyisi.
    Mükemmel bir tork üretimi var. Yokuş çıkarken bile bir üst vitesi istiyormuş.
    Vites aralıkları çok kısa ve kemikli, zamanla yumuşayabilir.
    Çin'de üretiliyor ama diğer çinlilere kıyasla daha iyi.
    Farklı renk tercihleri var. (Sadece turuncu renk mi var diye merak edenler için)
    Piyasaya yeni sürüldüğünden bazı parçaları eksik (arka çanta demiri vs.) ama yakın zamanda temin edileceğinden şüphem yok.
    Anlatılanlara göre civataları kalitesizmiş, zinciri sürekli gevşiyormuş; ama civatalara ilaç püskürtüp sıkarsanız sorun hallolur.
    Malzeme kalitesi orta düzeydeymiş. Bu arada model 2008'lerden beri üretiliyor, yani oturaklı bir motor.
    Bu arada ivmelenmesi çok çok güzel, son hızı 120 km/s dolaylarında. (Rodajda olduğu halde 120 km's, motor açılınca illa ki bu değer yükselir)
    100 km'de orlatama 2.8 litre yaktığı söyleniyor.
    Titreme konusuna gelince: 70 - 80 km sürate kadar hissetmezsiniz deniliyor, 100 km'den sonra titriyormuş ama o da abartılacak kadar değilmiş.
    Tekerlekleri çok kalın olduğundan mükemmele yakın yol tutuşu sağlayabilirsiniz. (kaliteli lastik takarsanız)
    Modelde üstten egzantrikli ve balansörlü yeni nesil motor kullanılmış.
    Bir de çok titriyor diyen arkadaşlar için: 12,5 hp motor gücüne sahip bir makineden söz ediyoruz, tek silindirli olup da 150 cc'den fazla motara sahip çoğu makine titrer zaten, bu çok doğal.
    Genel olarak bu fiyata kaçırılmaması gereken bir araç olduğunu düşünüyorum. (hele ki yeni başlayacak arkadaşlar için..)

Saygılar, Sevgiler...
    Gondor kardeşim butun formun ozetini yazmışsın eline sağlık.
    Arkadaşlar bumudur iste budur
    gondor bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Arkadaşlar bende Exslans44'e katiliyorum bu konuda bilgisi olan veya yardimci olacak kimse varmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Cem16 kardesim bir arkadasimda tvs var ve benim motoru surdu ve titresim dikkatini cekti. Soruyorsan beni rahatsiz etmiyor. Ama sende para varsa tvs al ama bu paraya alabilecegin en iyi alet budur.
    cogunuz biliyordur ben kanuni bora satıp gidip tvs aldım.
    bora dediğim motosiklette ybr şase motor aksamına sahip. yani gt 170 den daha saglam ve titreşimsiz bi motordu
    bu gt 170 gördüğüm zaman fuarda aklımda kalmıştı
    bi abimiz aldı deneme fırsatım oldu. hem parca kalitesi olarak begenmedim hemde titreşimin rahatsız edecek şekilde olması caydırdı beni toplamda 5 km kullandım. ama titreşimi görünce fikrim değişti
    tvs nin yeni kasasını aldım arka lastik daha kalın, ve titreşimi kesmek için 17 yeriyle oynamışlar kasanın. redline girmediği sürece titreşim ybr gibi zayıf.
    şu var dediğin gibi.
    bu paralara alınacak 3 bin liraya bir motosiklet daha fazla kesinlikle etmez. bu paralara alınacak bir motosiklet .
    gidip abuk subuk motorlara vermektense gt 170 alınabilir
    ama param var bütcem biraz daha iyi diyorsan 13 model tvs apache derim. 250 cc motor gibi ara hızlanması gidişi duruşu kalitesi.
    # motosikletle.blogspot

sa arkadaşlar ben motoru alalı 3 hafda filan oldu şu an 566 km de ama daha yağını değişmedim açık knuşuyum rodaj döneminde olmasına ramen motor u aldım servise gitti geldi teslim aldım hemen ana yola çıkıp basdım 110 u geçmedi durduğmda tabiki 0 oldu için koku geldi her neyse aldım alalı basıyorum yalan yok bizim burda tödürge gölü var oraya piknik ve yüzmek amaçlı giderken 10 tl lik benzin aldım 20 km gölede 20 gidiş 20 geliş 40 km size yemin ederim giderken tam son gaz 2 kişi ile 120 yi biraz geçti nasıl oldu bilmiyorum gelirken aynı son gaz bastım hiç çekmedim elimi gazdan yemin ederim allah sizi inandırsın 140 ı gördü hafif rampa aşşağıydı iki kişi ile benzinim bitmedi 10 tl lik aldım göstergeyi sıfırladım onun üzerine 57.6 km yol gittim okuldan çıkarken benzin bitti rezil oldum anlıycanız ilk aldım 1 flaşör bozuldu 2 ön diski tutan vida düşmüş balata çıkdı 3kontağı tutan vidalar düşmüş kontak düştü 4 ben biraz meraklıyımdır bujiyi çıkardım yere düşdü buji gitti değişmek zorunda kaldım 5 daha da bişi yok ama bişi diyim motoruma nazar değiyo valla bakn ön disk ne güzel şekilli dediler vida gitti bunun sinyaller de led li ne güzel dediler flaşör bozuldu sinyaller yanmıyodu yeni flaşör aldım takdım yandı gerçekden nazar değiyo motorumdan gayet memnunum titremeyi abartıyolar arkadaşlar gayet memnunum ve herkese tavsiye ederim bide orta sehbada arka lastiği yukarı doğru kaldırınca oynuyor o normal arkadaşlar bide zincirden bıktm aldım alalı 4 kere ayarladım bu sefer 1 hafda oldu hala gevşemedi hayret bide zincir ayarı yaparken orta sehbada yapmayın lastikler normal yerde olsun daha da 140 ı yemin ederim gördüm yalan flan deyi rampalarda mc peşime gelemiyo çok sper motor resimlerde göründüğü gibi deyil daha böyle yiğit duruyor bn motoru 3 ay ertemeli 9 ay taksit le aldm 3.150 tl ye aldm bide yanında kask aldım hediye anlıycanz tafsiye ederim bnden bu kadar resim atmaya çalışdım ama beceremedm neyse öbür sefere arkilerle atarım bn sorunuz olursa buralardayım bide gösterge problemli arkadaşlar 60 algelinçe biraz duruyor sonra 80 de biraz oynuyo diyerleri de normal

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı kasım58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa arkadaşlar ben motoru alalı 3 hafda filan oldu şu an 566 km de ama daha yağını değişmedim açık knuşuyum rodaj döneminde olmasına ramen motor u aldım servise gitti geldi teslim aldım hemen ana yola çıkıp basdım 110 u geçmedi durduğmda tabiki 0 oldu için koku geldi her neyse aldım alalı basıyorum yalan yok bizim burda tödürge gölü var oraya piknik ve yüzmek amaçlı giderken 10 tl lik benzin aldım 20 km gölede 20 gidiş 20 geliş 40 km size yemin ederim giderken tam son gaz 2 kişi ile 120 yi biraz geçti nasıl oldu bilmiyorum gelirken aynı son gaz bastım hiç çekmedim elimi gazdan yemin ederim allah sizi inandırsın 140 ı gördü hafif rampa aşşağıydı iki kişi ile benzinim bitmedi 10 tl lik aldım göstergeyi sıfırladım onun üzerine 57.6 km yol gittim okuldan çıkarken benzin bitti rezil oldum anlıycanız ilk aldım 1 flaşör bozuldu 2 ön diski tutan vida düşmüş balata çıkdı 3kontağı tutan vidalar düşmüş kontak düştü 4 ben biraz meraklıyımdır bujiyi çıkardım yere düşdü buji gitti değişmek zorunda kaldım 5 daha da bişi yok ama bişi diyim motoruma nazar değiyo valla bakn ön disk ne güzel şekilli dediler vida gitti bunun sinyaller de led li ne güzel dediler flaşör bozuldu sinyaller yanmıyodu yeni flaşör aldım takdım yandı gerçekden nazar değiyo motorumdan gayet memnunum titremeyi abartıyolar arkadaşlar gayet memnunum ve herkese tavsiye ederim bide orta sehbada arka lastiği yukarı doğru kaldırınca oynuyor o normal arkadaşlar bide zincirden bıktm aldım alalı 4 kere ayarladım bu sefer 1 hafda oldu hala gevşemedi hayret bide zincir ayarı yaparken orta sehbada yapmayın lastikler normal yerde olsun daha da 140 ı yemin ederim gördüm yalan flan deyi rampalarda mc peşime gelemiyo çok sper motor resimlerde göründüğü gibi deyil daha böyle yiğit duruyor bn motoru 3 ay ertemeli 9 ay taksit le aldm 3.150 tl ye aldm bide yanında kask aldım hediye anlıycanz tafsiye ederim bnden bu kadar resim atmaya çalışdım ama beceremedm neyse öbür sefere arkilerle atarım bn sorunuz olursa buralardayım bide gösterge problemli arkadaşlar 60 algelinçe biraz duruyor sonra 80 de biraz oynuyo diyerleri de normal
    Arkadaşım dediklerin doğrudur. Fakat 140 nasıl gördün halen onu düşünüyorum benim motorsiklet 850 kmde rampa aşağı son gaz gidiyorum redlinede 9 bin devirde 120 diyor. 140 gördüğünde devir kaçdaydı peki ?_? Acaba motor açıldımı ?

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    göstergelere bakmayın siz,çogu moral amaçlı çalışıyo onların benim motorun orinal göstergeleri 6 bin ddevirde 130 gösteriyodu,lan dedim seyhan çoşmuş ilk bakımda ibrelerdeki sallantıdan dolayı garantiden değiştiler,megersem 85 90 arası bişiymiş o 130

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor açılmasa bile bu şekilde kullanmaya devam etsin yakında tamirci açacak merak etme

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Benim Göstergelerde kafayı yedi ibre 90 da biranda 120 oluyo devir 8 binde motorun sesine bakarsan redlinede 10 binde acaba ne yapmalıyım göstergenin tamiri olurmu acaba garanti karşılarmı yenisini verirlermi ?-?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/de...kalitesi/2t2kt
    bu kimin motoru merak ettim.
    servisteki usta gayet iyi cevap vermiş arkadaşa =)

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Benim Göstergelerde kafayı yedi ibre 90 da biranda 120 oluyo devir 8 binde motorun sesine bakarsan redlinede 10 binde acaba ne yapmalıyım göstergenin tamiri olurmu acaba garanti karşılarmı yenisini verirlermi ?-?
    Anladigim kadariyla genel sorun gostergeler. Benimkilerde kafasina gore calisiyo. Yarin servise goturcem, garantiden degistircekler.

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)