Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt 170 gt 170 rdan daha tipli neden dersen gt 170 r ın on grenajı 1980 lerden kalma cok eskı bence hiç güzel bir görüntü vermiyor gt 170 daha modern bir tasarıma sahip bu arada hala alan yokmu ya ?
    10 mayıs diyorlar geliş tarihine, renkleri de haziranda gelecekmiş
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ya yuh artık ya nisandı mayıs oldu bu ne bole ya renkleri derken siyahımı haziranda gelicek ?

s.a arkadaşlar ben bu kanuni gt 170 modelini gördüm ve çok beğendim ilk başlar kanuni diye biraz çekindim ama şimdi hiç bi kuşgum yok kanuni gerçekden mondial den flan üsdün bnde merak ediyorum gt 170'i yakıt konusunda titreme konusunda tork konusunda eğer bu dediklerim olumlu çıkar ise kesin bi tane alıcam sivas bayisini aradm mayısn ilk hafdası KESİN elimizde olucanı belirtti inş bi problem olmaz da bnde alırım ama gerçekden çok güzel bi motor gibi duruyor alan olursa yorum ve video larını atarsa sevinirim ...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı kasım58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar ben bu kanuni gt 170 modelini gördüm ve çok beğendim ilk başlar kanuni diye biraz çekindim ama şimdi hiç bi kuşgum yok kanuni gerçekden mondial den flan üsdün bnde merak ediyorum gt 170'i yakıt konusunda titreme konusunda tork konusunda eğer bu dediklerim olumlu çıkar ise kesin bi tane alıcam sivas bayisini aradm mayısn ilk hafdası KESİN elimizde olucanı belirtti inş bi problem olmaz da bnde alırım ama gerçekden çok güzel bi motor gibi duruyor alan olursa yorum ve video larını atarsa sevinirim ...
    kanuninin neresi mondial'den üstün ya 4 ay oldu daha bi motoru getiremediler
    cakturkc, tezer, viper17 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Her kafa üsdün mondial çin bi motor bizim buralarda arkaşlarımn hepsi aldı neredeyse 0 mondialleri şimdi mondial servisinin önü kızılay çadırı gibi yani kanuni her kafa üsdün tartışması bile yapılmaz kardeşiM

Motosikleti
    Alıntı kasım58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her kafa üsdün mondial çin bi motor bizim buralarda arkaşlarımn hepsi aldı neredeyse 0 mondialleri şimdi mondial servisinin önü kızılay çadırı gibi yani kanuni her kafa üsdün tartışması bile yapılmaz kardeşiM
    Mondial çin se kanuni de blucin dir anca
    tezer ve Vulture24 bunu beğendiler.

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Mondial kanuni tartışmasına girmem ama 2 yıldır kanuni servisinden de bayiisinden de memnun kaldım.Her türlü sıkıntınızda kuralkana bir mail yada telefon uzaklıktasınız.Ben geçen sene motosiklet fuarına bilet bulamadım.Rica ettim maille. 1 hafta sonra servisler toplantısında 2 tane bileti bizim servise vermişler
    Küçük ama önem verildiğini gösteriyor bu tür jestler.
    Şimdiki motorumdan da memnunum ama satabilirsem burda alan arkadaşlarda memnun kalırsa ben de düşünüyorum bu motoru bu fiyata.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

ya arkadaş bende girmek isdemiyorum da bazı arkadaşlarımız bilicanlık ediyo yani kanuni her türlü mondialden üsdün .

Motosikleti
    Konu yedek parça fiyatlarıysa evet kanuni mondialden epey üstün 2.5-3 kat kadar
    tezer ve viper17 bunu beğendiler.

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Biri aynı b*kun mavisi ötekide yeşili Ben haftasonu Mondialle Ankaradan İzmire gidiyorum geliyorum.Motorun sağlamlığı birazda sahibine bağlı.At sahibine göre kişner.Ama bu topiği bende merak ediyorum İnşallah bekleyenler en kısa zamanda motoruna kavuşur.

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    kadıköy bayii bugün bana haziranda dedi. 45 gün ertelemişler çünkü kanuni gv170 leri öncelikle piyasaya sürme kararı almış. gt serisi için haziranı bekleyeceğiz dediler. mort oldum gerisin geri geldim.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ozaman bu motorlardan hayır gelmez diyorum motor bu kadar geç geliyorsa bi yeri bozuldumu yedek parçası kim bilir ne zaman gelir yani anlamıyorum kos koca şirket neden bole salak şeyler yapıyor ya

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    ozaman bu motorlardan hayır gelmez diyorum motor bu kadar geç geliyorsa bi yeri bozuldumu yedek parçası kim bilir ne zaman gelir yani anlamıyorum kos koca şirket neden bole salak şeyler yapıyor ya
    İthalatında sıkıntı çıkmış.Bürokratik işler.Türkiye'de gümrükten mal çekmek muazzam fırıldaklık gerektiriyor malesef.Mevzuat o kadar geniş ve dağınıkki mevzuatı uygulayanlar dahi hakim değil.Herhalde sorunu çözdülerki haziranda gelecek.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    Alıntı cakturkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İthalatında sıkıntı çıkmış.Bürokratik işler.Türkiye'de gümrükten mal çekmek muazzam fırıldaklık gerektiriyor malesef.Mevzuat o kadar geniş ve dağınıkki mevzuatı uygulayanlar dahi hakim değil.Herhalde sorunu çözdülerki haziranda gelecek.
    22 nisanda bayiide olacağını söyledi tuzla üçerler. ben güvenmiyorum artık kanuniye bide phantom 180 olayına dönmeyelim. adamlar aldılar elde patladı motorlar. o paraya cbf 150 alıp aynı paraya satanlar var, ayrıca ybr alıp da kar edenler bile var o günden bu güne :D kanuni bu kadar geride kaldı yani... vazgeçtim gt170 den
    cakturkc bunu beğendi.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Adamlar isterse 1 sene sonra getirirler almak zorunda değilsiniz arkadaşlar ) Phantom olayına gelince,onun gibi olacağını sanmam..phantom gerçekten çok dandik..bu gene ondan iyi

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kanuni gt 170e alternatif olabilir arkadaşlar bir bakın derim http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-2.html hemde gt 170den daha güçlü bir motor dijital gösterge var

kanuni gt 170e alternatif olabilir arkadaşlar bir bakın derim http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-2.html hemde gt 170den daha güçlü bir motor dijital gösterge var
    Nasıl alternatif oluyor soyler misiniz? bu gösterdiğiniz modelin fiyatı ne GT 170 fiyatı ne? Ayrıca her gücü yüksek motor, bir düşüğe alternatif midir? O zaman GT170R alternatif bir model de ben veriyorum. Hyosung GT250R...

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    ohv motor olusa almam ohc olursa alacağım.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    gençler motor mayısın son haftası yada haziranda gelecek diyolar, bunun bir de yedek parca olayını düşünün derim.
    daha motor yok ortada, yedek parcası içinde bi 6 ay beklenir
    o yüzden 20km hızlı gitcek diye para verilmez bunlara.
    kanuni bretona devam edin gencler
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı artorroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl alternatif oluyor soyler misiniz? bu gösterdiğiniz modelin fiyatı ne GT 170 fiyatı ne? Ayrıca her gücü yüksek motor, bir düşüğe alternatif midir? O zaman GT170R alternatif bir model de ben veriyorum. Hyosung GT250R...
    gt250 r ın sıfır kaç para sole aroranın modelinde bir çok + var gt170r 3500 tl aroranınkıde 3500 tl ve arora 200luk + dijital gösterge led stop var daha bu motor gelmedi bile aroranınkı geldi benımkisi sadece bir öneri kanuniyi bekleyin daha çok beklersiniz

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)