Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Valla banada küçük geldi..alınmaz bence bu motor.Bunun yerine alacaksam Rks titanic 150 alırım mis gibi devam ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bnece GT170 çok güzel bir kasası var ayrıca güç tork değerleri de gayet iyi. Size küçük gelmemiş bence. Gayet güzel duruyor. Bir de arkadaşlar ben pek iyi bilemeyebilirm ama bilen yorumlasın. Kuba, mondial markalarındansa, yedek parça tedarik süresi ve garanti prosedürlerinden dolayı birde geçmişinden dolayı Kanuni tercih edilmeli... Tabi diğer markalarda da gayet başarılı motorlar gördüm.

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Gökhan Bey motor tam olmuş.Küçük durmamış.Yalnız boyunuz kaç?Biz de ona göre kıyaslayalım kendimizi. Ayrıca siyah modeli yok muydu?
    Bir de 200'lüğü nasıl duruyor ?
    Bu arada RKS Titanic montajını KUBA yaptı.Pek randıman alınamadı bu modellerde.Bildiğim kadarıyla bu sene ithalatı da yapılmayıp eldekiler satılacak.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla banada küçük geldi..alınmaz bence bu motor.Bunun yerine alacaksam Rks titanic 150 alırım mis gibi devam ederim..
    motosikleti bugun baktım gördüğm kadarıyla biraz ufak ve görüşünüş olarakda sınfta kalır
    neden derseniz 125lik kasasından farksız
    tabi beklenti yükseliyor 170lik olunca
    her konuda soru sordum titreşim olayına biraz cevap veremediler.. titremiyor fazla biz bindik dediler
    sanırım phantom gibi bu da zangır zungur titriyor..
    um xtreet modeli hakkında yabancı sitelerde dilimin döndüğü kdar anladıgıma göre titriyor deniyor
    arkadaşların tespitleri dogru olmuş..
    büyük beklentilere girmeyin mal ortada
    1.5 ay sonra gelicekmiş siyahı filan
    # motosikletle.blogspot

gokhan_akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Motor nisan sonunda gelecekmiş. Ben cumartesi günü kapora vermeye gidicem 2900 tl nakit olarak anlaştım. Eğer vibrasyon olayı varsa hiç girmemek lazım ama emin olun rks titatic 150 den kalıplı rks çok alçak. Akşama resim atarım kıyaslama yaparsınız.
    Yahudilerle savaşacak ve onları öldüreceksiniz. Öyle ki taş dahi: "Ey müslüman! işte yahudi, arkamda (saklandı), gel, öldür onu!" diyecek."
    Buhari, Cihad 94, Menakıb 25; Müslim, Fiten 79, (2921); Tirmizi, Fiten 56, (2237).

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bu kasa Çin'de eski model durumuna düştüğü için yeni model diye getirilmesini pek ahlaki bulmamıştım. Fakat HONDA nın yeni model diye getirdiği CB125 ACE yi gördükten sonra eğer GT170 in kronik ve ciddi sorunları yoksa HONDA CB 125 ACE den hem daha ucuz hem daha iyi bir seçenek olacağını düşünüyorum.
    komançi1478 bunu beğendi.

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    balansorlu glba

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:45 ----------

bence bu modeli mondial cıkarms olsaydı daha cok satıs yapardı :D

Bir arkadaşım sormuş, balansörlü ve üsten eksantrikliymiş. Güç tork değerleri de iyi. Açıkçası ben yakından incelem şansına sahip olamadım. Ama forumda da gördüğüm kadaı ile beğenilmiş...

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata alan şimdiye alan birinin mutlaka çıkması lazımdı, neyse en fazla 1 2 haftaya çıkar umarım
    ben aldım
    .......................................

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı hantusetli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aldım
    .......................................
    Ozaman resimlerini ve deneyimlerini bekliyoruz

TiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ??? (haziranda)
    benim hoşuma gitti fiyatına göre iyi duruyor haziranda alabilirim. kullanıcı yorumalrını beklemekte fayda

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Mayıs başlarında çıkacakmış. Firma yetkilileri böyle söylüyor. Söylediklerine göre uygunluk belgesi alamamışlar. Oyüzden bazı değişiklikler yapılacakmış. Birde eksozu filan farklı gelebilirmiş. Yani bir takım değişikliklere uğraya bilirmiş. Fuarda firma yetkililerinden duyduğum bu.
    Yahudilerle savaşacak ve onları öldüreceksiniz. Öyle ki taş dahi: "Ey müslüman! işte yahudi, arkamda (saklandı), gel, öldür onu!" diyecek."
    Buhari, Cihad 94, Menakıb 25; Müslim, Fiten 79, (2921); Tirmizi, Fiten 56, (2237).

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    selamunaleyküm herkese bende aldım bu motoru peşin verdim parasını mart 15 de dağıtımı yapılacak dendi bana bilgisi olan varmı başka, bazı arkadşlr dağıtımı uzatılcak yazmış doğrumu acaba ?

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Alıntı erdenay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamunaleyküm herkese bende aldım bu motoru peşin verdim parasını mart 15 de dağıtımı yapılacak dendi bana bilgisi olan varmı başka, bazı arkadşlr dağıtımı uzatılcak yazmış doğrumu acaba ?
    Ne Mart 15 dostum ya Nisan sonunda gelecekmiş motor bizzat fabrika yetkilileri böyle söyledi. Kesin sen oradaki bayi arkadaşlardan duydun banada haftaya demişlerdi Ama bizzat fabrika yetkilisiyle görüşünce ortaya çıkıyor. Ortada bir dümen dönüyor ama hadi hayırlısı. Bu arada nakit kaça aldın motoru?

aleykumselam.
    hangi devirde yaşıyoruz arkadaş motoru görmeden, baban satsa para ödenir mi yahu? biraz sabredersin ne zaman getirirlerse binersin üstüne sağını solunu kurcalarsın işine geliyorsa hiç bir tereddüdün yoksa alıyorum der paranı ödersin tıpış tıpış biner gidersin. bulunmaz hint kumaşı değil ki, kıçı kırık çinli kanuni işte. nasıl böyle rahat davranıyorsunuz para konusunda anlayamıyorum. kendiniz mi kazanmıyorsunuz nedir acaba?

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    ben dha önce bs 125 kullandım 9300 km ye kadr 30 lira masraf ettm kanuniye güvenyrm denedm onun için aldım ve motor hep iki kişi zorlayarak kullandım sıfır yamaha ybr 4350 plaka kutusu korumalığı 5000 tl yi buluyo ikinci el temz de güvenbileğim kimsede yok nasıl kullanldı acaba japon malı alsak Halil bey,

neyse acelmz yok o yetkililerle bende görüşmştm banada mart 15 inde dağıtımı yaplacak bayilere demşlerdi neyse sağlık olsun geç olsun temz olsun ben konuşalı baya olmştu demekki bi aksaklık çıktı son anda

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanuninin cgleri sağlamdır ama diğer modellerine böyle gözü kapalı güvenmemek lazım, umarım pişman olmazsınız. Kullanıcı yorumlarından sonra değerlendireceğim ben de.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    teknoloji her geçen yıla göre gelişiyo üstten egzantirklymş yeni nesil diolar umarım daha iyi olur çinlide olsa düzgün kullandktan sonra pek sorun çıkaracğını sanmyrm bilgilernz içinde teşekkrler.."
    cenkito bunu beğendi.

teknoloji her geçen yıla göre gelişiyo üstten egzantirklymş yeni nesil diolar umarım daha iyi olur çinlide olsa düzgün kullandktan sonra pek sorun çıkaracğını sanmyrm bilgilernz içinde teşekkrler.."
    Öncelikle hayırlı olsun. Bence ürünü Nisan gibi almanız avantaj. Motosiklet mevsimine tam ayak basacağımız dönemde alacaksınız. Ayrıca bakımı o zaman yapar, güzel de kullandınızmı hiç sorun çıkmaz inşallah. Motor çok güzel görünüyor.

nısanın ılk haftası gelcegını soledıler bana . pesın verdım parayı sımdıde beklıorum, elıme gecdıgınde paylascam

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)