Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 334142434445 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkadaşlar motorun fiyatı 3.670 olmuş demek ki tutuluyo satışı var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni gt170
    Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun fiyatı 3.670 olmuş demek ki tutuluyo satışı var

hocam doların artışıyla ilgili olmasın o artış?

Motosikleti
    kanuni GT170
    Alıntı ubozog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam doların artışıyla ilgili olmasın o artış?
    aynen öyle benim aldığım günün ertesi 200 lira artıp 3300 olmuştu şimdide dolardan dolayı arttı.
    ayak gücüyle çalışan 2tekere 5 yaşından beri binen gazlı 2tekere yeni başlamış biriyim.ve son olarak bir Beşiktaş taraftarı.

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    kanuni ve diğer tüm motor markalrı zamlandı
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkadaşlar sizdede kalkış yaparken debriyajı bırakınca motor bloğundan ses geliyormu gırr diye bi ses bazen hafif bazende çok oluyo herzaman yapmıyor... Bilgisi olan varmıu acaba ?_?

Motosikleti
    kanuni GT170
    0 değilde ilk motorum benim şimdi bu ilk zamanki gibi değil sesi onun nedeni nedir acaba zamanla değişiyor mu yada ?

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    arkadasım ben yakın arkasım 2 hafta önce kanuni leopart aldık motorlar harika bir gram titreme yok,gösterge ful dijital,firenler cbf 150 gibi hasas v.s çok keyif veriyor ben apaçi,ybr,ve kanuninin bir çok motorunu almış satmış birisiyim bu motorda her şey on numara kimse çıkıp kusur bulamaz varsa cevrenizde test edin,akın bakalım size çin ,bu arada yamaha ybr ve cbf honda onlarda çinde kaliteli üretiliyor işte bu motorda onlardan abartıp sallıyorsam adam değilim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

bu arada telden yazınca harf yutması olmuş kusura bakmayın yukardaki yorumum hint motoruna binen arkadaşa ,ayrıca sizin motorlar 5100 tl ya titremekten adamı öldürecek berbat,düzde 120 görünce 220 le gidiyormuş sanıyorsunuz yaw edermi o motor 5100 verilirmi hint malına git japona verde motora biniyor diyelim ozaman

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Leopar'ın motoru zaten CBF150'nin aynısı. Bizim millet motordan pek anlamayıp sadece görüntüye baktığından pek satılmıyor. Fiyatı da biraz yüksek gibi ama iyi mal da ucuza olmuyor işte...

Arkadaslar benimde gt170 motorum su anda 500km de hic bir sorun yok gayet memnunum hic zorlamadim daha motoru 80 90 gordum en fazla gosterge dansoz gibi oynuyo ama tumseklerden gecerken arka amartisorden cok sinir bozucu gicirti sesi geliyor anlamis degilim ve dururken boşa gecmiyor iyice kafama takilmis durumda

Motosikleti
    kanuni gt170
    Alıntı Animator adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benimde gt170 motorum su anda 500km de hic bir sorun yok gayet memnunum hic zorlamadim daha motoru 80 90 gordum en fazla gosterge dansoz gibi oynuyo ama tumseklerden gecerken arka amartisorden cok sinir bozucu gicirti sesi geliyor anlamis degilim ve dururken boşa gecmiyor iyice kafama takilmis durumda
    aynı sıkıntılar bende de var.boşa almayı yolda giderken ya da az bişi ileri alınca yap oluyor.bi de ben de mesela 5 ten 3 falan indirirken direk geçmiyor ara gaz vermek gerekiyor.servise kaç kere götürdüüm yapamadılar bu sıkıntı da herkeste var mı?

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı ubozog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sıkıntılar bende de var.boşa almayı yolda giderken ya da az bişi ileri alınca yap oluyor.bi de ben de mesela 5 ten 3 falan indirirken direk geçmiyor ara gaz vermek gerekiyor.servise kaç kere götürdüüm yapamadılar bu sıkıntı da herkeste var mı?
    Vites lerde olanlar düzelecektir fakat arkadan gelen ses amörtisörden gelen ses onun patlamış olduğunu veya deyişmesi gerektiğini gösterir phantom da aynı durum var bende de değişim dışında bir çözüm bulursam burayada söylerim ha servis garantiye girmediğini söyledi onun .

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkadaşım aynı sorun benim motordada vardı sinir bozucu o yüzden motora binmiyodum fakat ykayınca felan geçiyordu sonunda dayanamadım arka maşayı tutan orta göbekdeki mili çıkardım. baktım ki üzeri kurum gibi pas bağlamış temiz bi sıyırdım yağladım yuvası sildim iyice bi gres yağı sürdüm hem yuvaya hem mile mal canavar gibi oldu tık ses yok. sende dene bence

fast rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    exelans kardeşim aynen dedigin gibi yaptı benim servis
    1 aydır ses gelmiyor
    söküp gress lemek şart

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

5 000 km yol yaptım motrumda çok şükür sorun yok
    gt lerin balataları 4 lü mü 6 lı mı bilen varmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Arkadaslar motorum 650km oldu. Ben acamadim galiba motoru hep yavas kullandim smdi zorluyorum 80 90 i cok zor geciyo gecmiyor bile sizde nasl ?

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    http://n1310.hizliresim.com/1g/2/t6qlz.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Arkadaslar motorum 650km oldu. Ben acamadim galiba motoru hep yavas kullandim smdi zorluyorum 80 90 i cok zor geciyo gecmiyor bile sizde nasl ?
    Gardaş eğer ibre doğruysa rampa aşağı 130 felan diyoo devir 10 a yaklaşııyo ama normalde 120 geçmiyo. Bide ben ön dişliyi bir diş büyülttüm 15 di 16 yaptım artık motor okadar çabuk redline olmuyor vites aralığı biraz uzadı

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    http://n1310.hizliresim.com/1g/2/t6qlz.jpg

Belli olmaz orası 650 kmye geldin diye hemen açılacak diye bir kural yok 3000 km yi bile bulabilir o motorun açılması

Ama 80 - 90 kmhli hızlara çabucak gelmesi lazım normalde zamanla düzelir şimdi vay benim motorum gitmiyor diye can sıkmaya gerek yok

Motosikleti
    kanuni gt170
    beyler yağı kendim değiştirmek istiyorum kaç litre koymak gerekir.bi de yağ filtresini nerden nasıl temin ederiz yardımcı olursanız sevinirim

çan çin çon lar 4-5binde japon vs ler 10 bin de tam randımana gelir...500ler 700ler km sayılmaz bile...
    sağlıcakla kalın...

Motosikleti
    Piaggio X8 400 Premium
    Arkadaşlar, bu motoru düşünüyoruz ancak bu kaç beygir? Motorlardan fazla anlamıyorum, 110 kiloyum ve beni hergün üsküdardan şişliye götürebilecek bir motor mu? Ya da ne önerirsiniz? Yardımcı olacak arkadaşlar, şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    kanuni GT170
    dostum her türlü gidersin rahat ol
    ayak gücüyle çalışan 2tekere 5 yaşından beri binen gazlı 2tekere yeni başlamış biriyim.ve son olarak bir Beşiktaş taraftarı.

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 334142434445 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)