Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 303839404142 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI

Hani doğru dürüst ne resim paylaşan var ne video çeken var nerde bu gt 170 ciler alan çok memnunuz diyor da bi iki resim video bişe çekinde bizde memnun olalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorlar iyice açılmıştır yakıt sarfiyatları ne durumda bunlarıda paylaşırsanız sevinirim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Arkası cantali

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

monolog17 bunu beğendi.

corpsecorpse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max
    beeyler gt 170 le mondial x max cross arasında kakdım 1.82 boy 100 kiloyum kalıplıyım braz .kanunigt 170 nası iyi kacıomu kalıplımı altımda kucuk kalırmı die korkuorum almaya motoru göremedim canlı ama resmlerde cok guzel duruo.,

Motosikleti
    kanuni gt170
    Alıntı corpsecorpse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beeyler gt 170 le mondial x max cross arasında kakdım 1.82 boy 100 kiloyum kalıplıyım braz .kanunigt 170 nası iyi kacıomu kalıplımı altımda kucuk kalırmı die korkuorum almaya motoru göremedim canlı ama resmlerde cok guzel duruo.,
    kardeşim motor görünüş olarak güzel.176 boyum 72 de kilom var altımda gayet güzel duruyor ama sana küçük kaçabilir belki.onun dışında motorun ivmelenmesi falan da güzel.1. vites aralığı çok kısa şu anda bana problem olarak gelen tek şey.tekerleklerin kalın olması daha da çekici kılıyor motoru.hatta okula ilk gittiğim gün uzaktan ducati sanıp yanıma gelenler oldu.tabi senin beklentilerini bilemiyorum ama motor fiyatına göre güzel bence.
    corpsecorpse bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı corpsecorpse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alabiliyorsan x max al. gerçekten güzel motosiklet tekerlerini değiştirdin mi supermoto gibi oluyor. Tolga can diye bir üye de var gercekten cok güzel duruyor ve bayadır kullanıyor.
    onun motosikletinin fotoları vardır bak hoşuna gidebilir..
    corpsecorpse bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Kanunide bayi ve garanti sıkıntısı çok büyük. Motorla küçük bir kaza geçirdim 3 hafta oldu göndereli arıyorum daha parça gelecek bugün gelecek yarın gelecek sallayıp duruyolar. Parçada ciddi bişey değil bir far farın üstündeki granaj bide farı tutacak döküm parça ay olacak daha parça ortada yok...

Motosikleti
    kanuni GT170
    dün motorum ilk arızasını gerçekleştirdi yolda gidiyodum durdum bi işim vardı iktirerek bi yere koyucaktım motor yerinden kımıldamadı.aldım orta sehpaya ön tekeri çevirdim dönüyo arka teker ise taş gibi duruyodu.götürdüm servise direk ama nasıl götürdüğümü sormayın kaldırmak için motoru öyle böyle uğraşmadım.neyse arka teker dönmüyo dedim ustaya bişeyler yaptı arka frenin orda bakamadım.bi 10dk bekelsin tekrar yapım dedi ısınmış öyle söyledi.10 dk sonra tekrar bieşyler yaptı oldu dedi. bindim arka fren önceden tek dokunuşla sıkıyodu şimdi biraz daha fazla basmak gerekiyo...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    9.0 kw ye düsürmüsler bg gücünü Kanuni ye güven olmazmıs meyer 15 bg dedi 9.5 kw dedi en son 9.0 kw ye indi

selam ben yeni kanuni gt 170 aldım 180 km motorum . yakıtı ile ilgili çok kararsızım azmı çok mu yakıyor bilemedim kullanıcalardan yakıtı ile ilgili net bilgi alabilirmiyim.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9.0 kw ye düsürmüsler bg gücünü Kanuni ye güven olmazmıs meyer 15 bg dedi 9.5 kw dedi en son 9.0 kw ye indi
    170 cc 12.3 hp
    ne kadar mantıklı bu motosikleti almak tartışılır
    # motosikletle.blogspot

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Üstten eksantrikli balansörlü ama titriyor

170 cc en az 15 olmalı yw 170 ccye cok az 9.0 kw

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Ya arkadaş bu gösterge yüzünden motordan soğudum ya eskisi arızalıydı 100 den sonra 160 diyodu değiştirdim hemde köşesi kırık diye garanti kabul etmedi parayla değiştirdim bu gelen gösterge ondan daha beter kafasna gösre yükseliyo azalıyo devir dengesiz yükseliyo azalıyo en sonunda başka bi gösterge uydurmaya çalışacam arada satılan mondialin göstergeleri bile bundan kaliteli

Motosikleti
    kanuni GT170
    benim göstergede 60 ile 80 arasında dansöz gibi oynuyo
    ayak gücüyle çalışan 2tekere 5 yaşından beri binen gazlı 2tekere yeni başlamış biriyim.ve son olarak bir Beşiktaş taraftarı.

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı monolog17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim göstergede 60 ile 80 arasında dansöz gibi oynuyo
    Aynen bu motorsikletin kronik sorunu gösterge çok kalitesiz sapma çok yapıyo. Başka Böyle sorunu olan arkadaş varmı acaba ?_?

fast rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    benmde göstergede sapıtmalar oluyodu garantiden yenisiyle degiştirdik
    yeni gelen göstergede bozuk çıktı 100-110 km arasında takılıp kalıyor
    9bin deviri geçemiyor

Motosikleti
    kanuni GT170
    kaç yaptınız en son ben 120 yi gördüm
    ayak gücüyle çalışan 2tekere 5 yaşından beri binen gazlı 2tekere yeni başlamış biriyim.ve son olarak bir Beşiktaş taraftarı.

fast rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    110 u geçemedim kilometre eksik gösteriyo daha fazla yaptıgına eminim
    sizin yakıt durumu nedir ?
    benm 169 kr /km yakıyor
    az yakması için ne yapmak lazım bilgisi olan yardımcı olsun lütfn

Benzin fiyatları ilden ile günden güne değişiyor kuruş yerine litre hesabı verseniz daha iyi olmazmı 100 km de 3,4 Litre civarı gibi hesapladım doğrumu

Motosikleti
    kanuni GT170
    ben yakıtı hesaplayamadım her hatfa 20 lria dolduruyorum yetiyıo bi hafta ancak çeyreğe geldikten sonra yakıt göstergesi azalacağına çoğpalıyo nedenini anlayamadım hala :D

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 303839404142 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)