Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni GT170
    vay anasını tam zamanında aldık motoru desenize :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni GT170
    dün 50 kmlik bir yola gittim arkadaşlar motor iyi gidiyor düz yolda biraz rüzgar vardı o vibrasyon dediğiniz şey ya ben 90 kiloyum diye hissetmedim :D yada yok öyle bişey rahatsız oluncak derecede.köy yolundada iyiydi.bugünde arka tekerden ses geliyodu galiba frende bişey var dedim bi götüreyim.götürdüm daha yeni olduğu için dedi servisteki eleman.bide plakayı deldirttim orda o kadar yani şimdilik bakalım yeni bişey olursa yazarım.
    agustosbocuu bunu beğendi.

fast rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    s.a arkadaşlar benim motor 638 km oldu ilk bakımı yaptırmadım henüz
    ilk bakımında ibreler degişecek 60 km de takıntı yapıyor
    arka disk sorunlu galiba kendi kendine fren yapmaya başladı yagını biraz boşalttım. tekrar yapmaya başladı disk fena halde ısınıyor, bu sorunu yaşayan veya çözüm bulan varmı

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan usta koruma demiri için ilk firsatta senin orada olacam, bide ktm duke var biliyosun

sorun yok hakancım gelde yakışıklıya iyi sağlam bir şey yapalım

suzukı koruma demiri üreten arkadaşlar bu resimleri sevmeyecekler

http://www.youtube.com/watch?v=X5V1Plt8KRs
    hakanmn, ramizan83 ve ercan41 bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ya irfan abi o motor nasılda yakışıyor sana motoruda nasıl yatırmışsın koruma demirinin üstüne. Helal olsun. Alır almaz yakana yapışacam haberin olsun. Güzel abim benim
    piyanist_irf bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya irfan abi o motor nasılda yakışıyor sana motoruda nasıl yatırmışsın koruma demirinin üstüne. Helal olsun. Alır almaz yakana yapışacam haberin olsun. Güzel abim benim

sağol bademli şekerim aslında motosikletten beklentimiz nedir ? kişi bunu tespit etmelidir önce zamanım ve imaknım olsa şu an hiç düşünmeden model değişirim ; lakin ne gezecek zaman var nede tarz değişecek imakan ; onun için şimdilik kıyı kıyıt a kılmak durumundayım ; arabam var zamansızlıktan biryere kıpıradyamıyorum hep yaptığım meslekle alakalı; ne camurtesim var ne pazarım ^senenin her günü çalışırım ful taym

onun için şu an kullandığım bile fazla legmekte yoksa tabiki gönül her şeyin en güzelini ve iyisini istiyor sen suzuikyi alana kadar ben yan çanta demirlerinide yapmış olurum eeee artık gelirsin buraya kadar
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun yok hakancım gelde yakışıklıya iyi sağlam bir şey yapalım

suzukı koruma demiri üreten arkadaşlar bu resimleri sevmeyecekler

http://img12.imageshack.us/img12/6225/wkrt.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/8435/dvqm.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/2035/tmam.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/6088/wg7r.jpg

Gayet başarılı bence, eline sağlık usta

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ellerinden öperim irfan abi.

Hüseyinİren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT170

Motosikleti
    kanuni GT170
    Alıntı Hüseyinİren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay çok iyi olmuş bende tekerlere bişeyler yapmayı düşünüyodum bakalım.
    ayak gücüyle çalışan 2tekere 5 yaşından beri binen gazlı 2tekere yeni başlamış biriyim.ve son olarak bir Beşiktaş taraftarı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İrfan arkadaşım, öncelikle eline sağlık çok güzel iş çıkarmışsın. İzin verirsen demiri iyileştirmek adına bazı yorumlarım olacak. Öncelikle otomobil fabrikasında fikstür tasarımcısı olduğumu ve otomobil kaporta birleştirme hattında birçok farklı konstrüksiyon tasarımı üzerinde çalıştığımı söylemek istiyorum. Tasarımları Catia programında yapıyoruz. Koruma demirinin profil kısmı oldukça yeterli görünüyor. Yalnız motora bağlantı noktasındaki braketin kaynak birleştirmesi belki daha farklı olabilir diye düşünüyorum. Sen sanırım profili alından direk kaynatmışsın. Acaba önce brakette bir delik açıp profili arkadan 5 mm kadar çıkıntı yapacak şekilde delikten geçirdikten sonra her iki taraftan kaynatsak daha sağlam olmaz mıydı ? Sonuçta darbe anında en çok burası zorlanacak. Tabi bunun için braketin kalınlığını biraz arttırmak gerekecek. Yanlış anlaşılma olmasın, şu anki durumda yetersiz demiyorum, benimki farklı bir bakış açısı. Bu tip bağlantıları Givi gibi uzman firmalar nasıl yapıyorlar bakmakta fayda var. Bir diğer husus da kaynak türü. Sanırım sen bunları elektrik kaynağı ile kaynattın. Acaba TIG kaynağı yapma imkanı olur mu ? Bunu söylememin sebebi kaynak edilen bölgenin çok küçük ve dairesel olması. Son olarak da eğer demirinin çizimini veya bükme ve döndürme açıları ile ilerleme miktarlarını, bağlantı delik konumlarıya birlikte verirsen bunun 3 boyutlu modenilni yapabilirim. Böylece tasarım değişiklikleri çok daha kolay yapılabilir. Keza çanta demiri için de yabancıların yaptıklarına taş çıkartacak bir demir tasarlanabilir diye düşünüyürum. 3D model sayesinde bükme işleri CNC boru bükme makinasında yapılabilir.

Sakın yanlış anlaşılmasın, bunları bir maddi beklenti ile söylemiyorum. Benimki biraz kişisel tatmin.

Motosikleti
    kanuni gt170
    beyler arkadaşlarla çektiğimiz bi kısa filmde kullandık motoru.çekimleri sürüyor ağustos gibi paylaşırım burda hem filmi hem de motoru görürsünüz :D

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı ubozog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler arkadaşlarla çektiğimiz bi kısa filmde kullandık motoru.çekimleri sürüyor ağustos gibi paylaşırım burda hem filmi hem de motoru görürsünüz :D
    Merakla bekliyorum

Motosikleti
    kanuni gt170
    hakan abi bi de sanırım ruhsat işini sen kendin halletmiştin.trafik bürodan kuzenim aldı ben müsait olmadığım için ek-1 diye bi belge vermişler buna mecidiyeköyde bi yer tarif etmişler ama bizimki hatırlamıyor neresi olduğunu onu nereye veriyoruz.

Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkadaşlar ruhsat işini kendi halledenler acaba ne kadar tutuyor masrafları ?_?

esgökhanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni gt 170
    slm arkadaslar bugun kanuni gt 170 sahibi oldum ve ilk günden 30 km yaptım ve ilk kendime ait vitesli motorum. arkadaslar motor meslek lisesi mezunuyum kimse bu motoru kucumsemesin bence bugun surdum gayet rahat ve konforlu ve seri. surat surat dıye tutturan arkadaslar var surat olayı sızın motorunuva verdıgınız degere bakar sıfır bır motoru nızamı sekılde kullanır 80 kg gecmezsenız eger 500km yag degısımınden sonra istediniz kadar basabilirsiniz ve nızamı kulanmanın farkını 500km den sonra anlıyacaksınızdır... ben bu motoru alacak arkadaslara tavsıye ederım. bu serinin en cekıcı ve en guzelı.

Motosikleti
    kanuni gt170
    Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 lira tutuyor ortalama.istanbul için tabi bu.

onegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Alıntı esgökhanes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bugun kanuni gt 170 sahibi oldum ve ilk günden 30 km yaptım ve ilk kendime ait vitesli motorum. arkadaslar motor meslek lisesi mezunuyum kimse bu motoru kucumsemesin bence bugun surdum gayet rahat ve konforlu ve seri. surat surat dıye tutturan arkadaslar var surat olayı sızın motorunuva verdıgınız degere bakar sıfır bır motoru nızamı sekılde kullanır 80 kg gecmezsenız eger 500km yag degısımınden sonra istediniz kadar basabilirsiniz ve nızamı kulanmanın farkını 500km den sonra anlıyacaksınızdır... ben bu motoru alacak arkadaslara tavsıye ederım. bu serinin en cekıcı ve en guzelı.
    esgökhanes Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanmayı nasip etsin. Ben motorumdan son derece memnunum umarım sende benim gibi memnun kalırsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:05 ----------

Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Exslans44 ben takipçiye verdim. Ruhsat işlemleri 360 tuttu kendisine de 20tl verdim. toplamda 380'e geldi bana.
    Yüz milyarlarca galaksiden sadece biri olan Samanyolu adlı bir galaksinin ücra bir köşesindeki bir yıldızın, yani güneşin çevresinde dolanan bir toz zerreciği üzerinde yaşıyoruz. Bir daha Düşünün DEĞERMİ...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Ruhsati trafik sigortasida dahil 400 tl tuttu benim. Ek-1 belgesini herhangi bir trafik müşavirliğinde doldurtabilirsiniz. Ben 15 tl karşılığında almıştım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Trafik sigortasi sehirden sehire degistigi icin 30-40 tl farkliliklar olabiliyor.

esgökhanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni gt 170
    [QUOTE=onegi;3082278]esgökhanes Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanmayı nasip etsin. Ben motorumdan son derece memnunum umarım sende benim gibi memnun kalırsın.
    cok sagol kardes allah herkeze nasıp etsın gule gule bınmeyı..

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)