Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan kardeşim peşini bırakma kovala zaman geçerse kullanıcı hatasına döner o iş.
    kendin almaya kalkınca da dünya para
    benimkinin camı kırılmıştı 180 lira cektiler bir tanesine
    hatta başlık acıp kendim yapmıştım
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...i-kirildi.html
    Pesini birakmiyorum, servis merkezden gostergenin yenisini istedi. Ptesi veya sali gunu degistirecekler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Ben motorun gidisinden gayet memnunum. Şuan 1350 km de. Gecen pazar gunu 350 km yol yaptim otobanda tirlarin arasinda, beni hic sıkıntıya sokmadi gidiş olarak. Ama işte gostergeler su koyverdi. Motor kisminda sorun çıkmasında bu tip problemleri çözmek sorun degil benim icin. Kafama takmiyorum açıkçası.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seko kardeşim benim sattıgım adam pişman olmadı ben sattım nisanda 3 bin km yapmış, yagın değiştirdim bi gram eksiltmiyor hem saglam hemde konforlu diyor
    pişman olan adam gt 170 olan edremitten bi abimiz. daha 500 km olmadı ama agzımıza sıctı diyor. yakında satarım dedi
    bora 10 numara motosiklettir son hızı 117 kesici devreye giriyor. 15 50 yağ castrol ile dağ bayır durmadan 400 km gittim ne gitmem dedi ne de yolda bıraktı.
    ben borayı 2011 de 2.5 peşin paraya sıfır almıştım. üstüne 3 canta bir siperlik yaptım 2.550 ye nisan ayında sattım.
    hız takıntın yoksa ben saglam olsun diyorsan bora küçük cc de ybrden daha konforlu cbf kadar konforlu titreşimsiz bi motosiklet
    küçük cc de cbf tvs ybr den sonra 4 e onu yazarım
    wolf yan sanayi ürünü. motor aksamı komple yan sanayi ybr dir
    bora orjinal ybr custom
    bora da actıgın zaman pistonu krankı komple ybr nin aynısı yan sanayi filan değil.
    bana kalırsa benim sattıgım motorun ayarında motor bulursan anında al derim. gt 170 filan yanında boktan kalır yani =)
    artık sıfırının siyahı yok. üretimi kesti jianshe firması
    Benim 125 cc'de hız beklentim yok. Saatte 100 km yapsın, yaparken de titreşim yapmasın yeter. Bir de kendi motorum oturuş /tutuş pozisyonundan dolayı kollarımı yormaya başladı. Daha rahat, dik gidonlu bir model bakıyorum. Buna da ilan verdim kimse sormuyor bile...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Motor devir saatinin durumu böyle. Videosunu çektim, rolantide calir durumdayken, bide arada gaz vermistim.

https://www.youtube.com/watch?v=VeXQ...e_gdata_player
    Exslans44 bunu beğendi.

Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor devir saatinin durumu böyle. Videosunu çektim, rolantide calir durumdayken, bide arada gaz vermistim.

https://www.youtube.com/watch?v=VeXQ...e_gdata_player
    Benim ibrem ve devir saatim dün düzeldi normale döndü. Hiç bişey anlamadım bu işden acaba yıkadığımda sumu gitti göstergeye o yüzden mi sapıttı niyetim vardı servise gitmeye hatta aradım söyledim bozuk diye onlarda getir bakalım dedi şimdi düzeldi inşallah ya tam bozulur yada tam sağlam kalır...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Olabilir, yikarken gostergenin direk ustune su tutma. Ben yikarken gosterge kismini sadece siliyorum. Birde herhangi bir sorunda cekinmeden servise gidin. Öyle 3-5 kisinin soyledigi gibi ilgilenmemezlik yapamazlar sonucta onlarda merkeze karşı sorumlular. Başından savamaz kimse. Kaldıki ben mercedesin yetkili servisinden sikayet edeni bile gördüm. Bazen herşey o an istedigimiz gibi olmayabiliyor.

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkadaşlar ben Derbi gpr 125 ile takas etmeyi düşünüyorum. Üste 1 milyar istedi acaba uygunmudur motor temiz bişeye benziyor. Derbi hakkında bilgisi olan varmı ? Fazla yaksın ama yeter ki motor kendini hissettirsin gitsin yeter.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben Derbi gpr 125 ile takas etmeyi düşünüyorum. Üste 1 milyar istedi acaba uygunmudur motor temiz bişeye benziyor. Derbi hakkında bilgisi olan varmı ? Fazla yaksın ama yeter ki motor kendini hissettirsin gitsin yeter.
    Derbinin Gpr 125 iki zamanlı motoru diyorsun, çok yakar motor ömrü kısadır ama keyfi bir başkadır. Km'si az temiz ise alınabilinir.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seko doğru, sonu 35 olan turuncu...

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derbinin Gpr 125 iki zamanlı motoru diyorsun, çok yakar motor ömrü kısadır ama keyfi bir başkadır. Km'si az temiz ise alınabilinir.
    evet motor temize benziyor km 17.000 de görünüşde güzel fakat kararsız kaldım km nekadar yakar acaba ?_?

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Çok yakın bir arkadaşım aldı kullanıyor daha çok yeni 300 küsürlü kilometrelerde. Kullanma fırsatım oldu defalarca motorun çekişi falan çok güzel, egzos sesi güzel, ama onun göstergelerde sapıtmaya başladı kronik bi sorun olabilir. Titreşim konusu benim pumaya göre hafif var ama çok da rahatsız edici değil... Selesi rahat artçılı sürüşler keyifli... Parasına göre normal ilk izlenimim ama biraz daha zaman geçmeli net kararlar vermek için... Ben puma kullanıyorum, benim makinama gore daha atak ama top speedlerimiz farklı düzde 120 görüyorum. Sıfır bi cihaz isteyenler için orta kalitede yeterli gibi . ..

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı doganmizrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakın bir arkadaşım aldı kullanıyor daha çok yeni 300 küsürlü kilometrelerde. Kullanma fırsatım oldu defalarca motorun çekişi falan çok güzel, egzos sesi güzel, ama onun göstergelerde sapıtmaya başladı kronik bi sorun olabilir. Titreşim konusu benim pumaya göre hafif var ama çok da rahatsız edici değil... Selesi rahat artçılı sürüşler keyifli... Parasına göre normal ilk izlenimim ama biraz daha zaman geçmeli net kararlar vermek için... Ben puma kullanıyorum, benim makinama gore daha atak ama top speedlerimiz farklı düzde 120 görüyorum. Sıfır bi cihaz isteyenler için orta kalitede yeterli gibi . ..
    Puma başka ülkelerdede var.Örneğin Rusya ve Puma gt 170 den kat kat daha kaliteli bence

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Ben memnunum zaten biraz sıkıntı çektim tekleme vardı karbüratör temizlendi şimdi uçak mübarek ve arka dişli 47 orijinal i 44 falan olsa bildiğin roket olur ama benim gibi iri kıyım insanların altında bu hacim motorlar bildigin bisiklet gibi kalıyor boy 187 kilo 90 şişman değilim kemiklerim iri :D Ahahahaha... Tabi şu bi gerçek pumanın selesi gt den daha yüksek...

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkadaşlar motorsiklet için performans egzozu faydalı olurmu acaba ? +3 beygir katkısı felan diyolar aslı gerçeği varmıdır kullanan arkdaş felan varmı acaba faydalı olurmu ?_?

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Arkadaşlar motorsiklet için performans egzozu faydalı olurmu acaba ? +3 beygir katkısı felan diyolar aslı gerçeği varmıdır kullanan arkdaş felan varmı acaba faydalı olurmu ?_?
    son hız değişmez. tork artar. fazla hava cıkardıgı için yakıtta biraz da artar
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Egzozun siparişini verdim arkadaşlar bu modelin karbon kaplamalı olanı umarım faydalı bişey olur. linkden bakabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-750cc-ye-kadar-uyumlu-buyuk-boy-performans-egzos-tupu-slip-on-120890717/detay

Kanuni Türkiye Yollarında belgeselinde adamlar Phantom ve başka iki modelle birlikte Türkiye'yi geziyorlar motorlar en ufak bir sıkıntı çıkarmıyor.Sizce bu ne kadar mümkün.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Alıntı agustosbocuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni Türkiye Yollarında belgeselinde adamlar Phantom ve başka iki modelle birlikte Türkiye'yi geziyorlar motorlar en ufak bir sıkıntı çıkarmıyor.Sizce bu ne kadar mümkün.
    Adam gibi bakimini yaptiktan sonra hic sorun cikmaz bence
    Ama zincir yaglama, filtresine bakma yagina bakma hangi motor olursa yolda kalirsin bukadar basit. Zamaninda bakimlari yap turkiyeyi gez bukadar basit bence.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    evet motor temize benziyor km 17.000 de görünüşde güzel fakat kararsız kaldım km nekadar yakar acaba ?_?
    Çok yakar çok kaçar..
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı agustosbocuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bir kıstas değil. sorun cıkarmış veya cıkarmamış. bunu sanıyorsunuz ki vidyoya cekip koyacaklar?
    ne yapacaktı yani evet arkadaşlar bugun akümüz btti yolda kaldık. akü bekliyor kanuniden 2 güne gelir mi diceklerdi?
    bişi oldugunda kanunin servisine gidiyordur bu 3 lü adam. bedavadan yaptırıp yola devam.
    mondial köylü modeli ile bi haftada 2000 km yol yapan insan biliyorum ben bu forumdan.
    sorun cıkardı mı dersen cıkmış ve haletmiş en yakın ustayla.
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)