Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Mondial 100 MG SuperBoy Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kamil55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moturum yok
    Alıntı eski-hondacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekemedim birtürlü hafta tatiline yıkayıp bir çekecem bakımı da yapılsın bu arada komşum bugün siyahını aldı motoru gelince yan yana koyupta çekerim fikirde olur.
    komşun kaça almış motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    selamınaleyküm öncelikle , ya benim bi kaç sorum olcaktı şimdi bunun lastik ebatları 2.50/18 3.00/18 ya buna 90-90/18 cinsinden hangi lastikler olur ya bu cinste ebatı nedir bunların bida tubless lastik takılıyomu ön lastikler çok feci önerdiğiniz lastik varsa bekliyorum ve son olarak koruma demirini ne diyipte alcaz ybrnin ki oluyomu bunlara?

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Aleyküm selam. Ybr veya cbf'ye uyan bütün lastikler bunlara da uyar. Tubeless lastik takılabilir.
    Koruma demirini de hangi model istediğine bağlı. Mesela ben cg koruma demiri diyerek aldım.
    Yeni model ybr koruma demiri de uyumlu diye biliyorum.
    cenkito bunu beğendi.

eski-hondacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUPER BOY... KASK LAZER...ELDİVEN ,DİZLİK PROHEL
    Alıntı termeli kami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komşun kaça almış motoru
    koruma demiri takılı şekilde herşey içinde nakit 2300 bitirmiş servisine gidince hiç birşey sormana gerek yok mat koruma demiri takın de lastik değiştireceksen servise söyleyince onlar en uygununu takarlar parça uyumu konusunda tecrübeliler.sen paradan haberver yeter birde servisi dışarıdan aldığından uyguna takıyor sen dışarıdan 35-40 liraya alacaksın demiri uğraşacaksın servis 30 liraya takıyor , ön teker çamurluğuna kendim sert siyah 1mm kauçuktan tozluk yaptım motora su ve çamur atıyor diye görüntü çok önemli değil işlevsellik güzel oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

lastik olarak mondial vulturenin lastiklerini beğeniyorum yolu çok güzel tutar keşke uysa fakat motoru yorarmı bilemem.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    O kadar geniş lastiğe gerek yok. Ince olupta yol tutuşu çok iyi olan lastikler var.
    Bizim lastikler kuru zeminde iyi de, ıslak zeminde rezalet.
    Siz biraz pahalıya mı almışsınız. Ben aldığımda, herşey dahil 2100 lira fiyat vermişlerdi.

Motosikleti
    pırınce ile superboy arasında malesef biraz fiyat farkı var artı koruma demiri 30 tl ruhsat 165 tl plaka 15 tl sigorta 82 tl olunca bana normal gibi geldi 100 cc lerin fiyatını çok düşmüyorlar nedense. bizim lastiklerin deseni benim eski 79 model hondanın ınouva lastiklerinin deseniyle aynı fakat bariz kalınlık farkı var ama arka lastiğim vulture gibi olmasını çok isterim.

kamil55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moturum yok
    alınca takılmış al diyorsun yani iyiii.. o zaman bagajı koruması birde ön cam alayım alırkene.. bunlara sonradan kumandalı marş attırılıyor demi. alırsam garantisi bitince attırırım alarm kumanda vs. ama atılıyor mu ki ???

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    pırınce ile superboy arasında malesef biraz fiyat farkı var artı koruma demiri 30 tl ruhsat 165 tl plaka 15 tl sigorta 82 tl olunca bana normal gibi geldi 100 cc lerin fiyatını çok düşmüyorlar nedense.
    Prince ile Superboy arasında 70 lira fark var diyelim. +30 lira koruma demiri dersek, yinede 100 lira fazla vermiş oluyorsunuz.

---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

Alıntı termeli kami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınca takılmış al diyorsun yani iyiii.. o zaman bagajı koruması birde ön cam alayım alırkene.. bunlara sonradan kumandalı marş attırılıyor demi. alırsam garantisi bitince attırırım alarm kumanda vs. ama atılıyor mu ki ???
    Kumandalı marş takılabiliyor.

Motosikleti
    başka bayiilerede sorduk düşmüyorlar kardeş çok sipariş almaya başlamışlar adamlar satacaklarını biliyorlar ne desemki .
    termeli kami bu yeterli sanırım rengi için. arkadakilere takılma su damacanası var pınara gitmiştim su doldurmaya aklıma geldi çektim resmi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Mavisi de güzelmiş ama yinede benim aklım hep beyaz motosikletlerde.

Motosikleti
    sana beyaz bir ınazuma yakışır kim tutar seni. ben kumandamı kendim taktım ama marşını bağlamadım gerek duymadım sende taktırırsan eğer koltuk altında yeterince yer bulacaksın hatta başka devreler falan özellikle şerit ledlerin döşenmesine olanak sağlayan grenajları var genç olsam takardım yeşilleri ama bu yaşta olmaz artık, yeşil takın ışığın şiddeti ençok yeşilde yani yeşil çok iyi belli eder kendini uzaklardan.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Takarsam, bana gülerler. Bende pek genç sayılmam.
    Bende alarm takmayı düşünüyorum. Alarmdan çok, uzaktan çalıştırmak için.
    Çantayı açmak için sürekli motoru söndürmem gerekiyor. Sırf bunun için takacagım herhalde.
    Biz kim, inazuma kim. Bizde don yok.

Motosikleti
    kimin kaderi şansı nezaman döner belli olmaz sen azimli dürüst olduktan sonra birgün bakmışsın nelerin olmuş inanmak ne güzelşey kadere .bu arada birşey yazmayı unuttum ayağımı bastığım ayaklığı alt bloğa bağlayan 4 adet cıvata var rondelalı 12 anahtar tutuyor onlar gevşedi hatta 1 tanesi düşmüş yerine krom bir cıvata buldum hepsini söküp loctıte uygulayıp geri taktım bilginiz olsun sanırım iyi sıkmamışlar yada çin çon kalitesinden ne diyeyimki.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Allah, hesabını veremeyeceğim hiçbir şeyi nasip etmesin. Sadece bana değil, hiç kimseye.
    eski-hondacı bunu beğendi.

Motosikleti
    amin alın terimizden helalden başka ne götüreceğizki yanımızda, senin cıvata sorunun oldumu bu şekilde ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

üstteki yazımdaki sorundan oldumu sendede olduysa nasıl çözümledin ?
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Hayır, bende öyle bir problem olmadı.

Motosikleti
    başka cıvatalar gevşeyecekmi bakalım dahada gevşerse sen sağol birdahada çin çona yanaşmam biseklete binerim.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bizde iki tane Mondial var. Biri 2006 model cub, diğeri de 2012 prince.
    Ben o kadar memnun kaldım ki, sonraki bütün motosikletlerim Mondial olabilir.

Motosikleti
    yani hiç civata falan düşmedimi bendeki şansa bak umarım böyle gitmez yoksa bütün cıvata ve somunlar loctıte olacak.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    yani hiç civata falan düşmedimi bendeki şansa bak umarım böyle gitmez yoksa bütün cıvata ve somunlar loctıte olacak.
    Cub motosikletimi bir buçuk yıla yakın kullandım. Sadece iki sefer ayak koyma yerlerini tutan vida gevşedi. Onu da sıktım.
    Prince'de ise henüz lastigim bile patlamadı. Sadece far ampulünün kısası yandı, değiştirdim. Şimdilik 3 lira masraf çıkardı.

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)