Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdan _Spartacus_ nickli arkadaş yaptı ama kuyruk grenajını biraz kesmek gerekiyor.

@zonta
    Hocam bu ön dişli değişimi sonrasında tekere gelme durumu kayda değer bi farklılık gösterdimi? kafayı alıp gidebiliyormu,şu motoru görmek isterdim
    Ali ben bir kez denedim bir dahada denememonun gazıyla denedim(tabiki onun motoruyla kendi motorumu vermiyorum bile ona) kaldırması kolay da indirmesi zor tank tokatlamaya girdim valla bir taraflarımdan ter aktı.böyle işler için çok yaşlanmışım kaldıkı bisiklette bile ellerimi bırakamayan bir adamım.Bu motor bayagı bir modifiyeli karbüratörlerine çip takmış oksijen sensörü falan aldı ebay dan statörü falanda elde sardırmıştı yani motorun her parçası başka bir alem
    arkadaş bi 50-60 metre gidiyor depoda benzinin az olması lazımmış gerisini sende biliyorsun zaten ama bir düşüş 500tl ile perte kadar yolu var.bence ugraşmaya degmez.bu aralar ortalarda yok ama yazın mutlaka gelir yanıma .zaten onun yüzünden bir yılda 30 bin km yaptım. şimidi motoru satmaya kalksam sen bunun model yılıyla oynamışsın diyecekler
    Birde bişi diyecem akü hakkında öyle boşta 5-10 dakka çalıştırmak aküyü şarj etmez diyorlar en az 5 bin devir yapmak lazım.uzun süre çalışmayacaksa aküyü söküp eve almak en iyisi

@ Undocap dostum valla bende çok iyi bakıyordum zincire.her 500kmde bir gaz yagıyla temizlerim bende ketenmax denen aparattanda var ipone zincir yagıyla yaglardım heyhat 10 yada 12 bin gibi bitti.hani kesinlikle 10 binde biter demek istemedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Alıntı 737NG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni kasa gt250r artçı tutamağı eski kasalara uyar mı acaba var mı bi bilgisi olan
    yav bende yeni modeli hiç sevmedim..bir yere falan gittigimde kaskı kilitle ona baglıyorum ellerim cebimde geziyorum.bir kere çıkarmıştım akşam eve gidince hemen taktım bayagı işe yarıyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    herkese iyi akşamlar dilerim...
    250r'ın 2007 kasası karbüratörlü olan 9800 km'de alınır mı?
    karbüratörlü diye bir sıkıntı yapar mı?
    saygılar arkadaşlar...

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yav bende yeni modeli hiç sevmedim..bir yere falan gittigimde kaskı kilitle ona baglıyorum ellerim cebimde geziyorum.bir kere çıkarmıştım akşam eve gidince hemen taktım bayagı işe yarıyor.
    Kaskı yanında taşımak istemeyenlere;

Ben arka seleyi açıyorum ve kaskın bağını ufak kancanın (tam kenarlarda var ya siyah kancalar) altından geçiriyor kaskı bagajın içinde bağlıyorum, sonra arka seleyi kapatınca çıkma ihtimali ancak kaskın bağlarını kesmekle mümkün oluyor. Deneyebilirsiniz.

Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    bugün 10 derece ve güneşi görünce atladımm motoruma... Nadir güneş gören illerden birinde yaşamak avantaj.... Ve çok hoşuma gitti 1 saat gezdim.... Batman da tek olduğu için meraklı gözleri üz<erimde hissetmek hoşuma gitti... İyiki almışım beyaz meleğimi...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Benim akü bitmemişti geçenlerde motor fazla yattı dedim çalıştraym biraz kendine gelsin dedim 15 dk uğraştm banamsn demedi çalışmadı motoruda boğmaktan korktuğum için neyse boşver sonra tekrar denerim dedim son kez denedim birden çalıştı 15 dk çalışır vaziyette bıraktım şimdi 2 haftada bir çalıştırıp 15 dk bekliyorum hemen marş alıyor fazla uzun süre bırakmak pek iyi olmuyor
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskı yanında taşımak istemeyenlere;

Ben arka seleyi açıyorum ve kaskın bağını ufak kancanın (tam kenarlarda var ya siyah kancalar) altından geçiriyor kaskı bagajın içinde bağlıyorum, sonra arka seleyi kapatınca çıkma ihtimali ancak kaskın bağlarını kesmekle mümkün oluyor. Deneyebilirsiniz.
    valla kaska bir memur maaşı verince güvenemem ben ona.bende çelik halatlı ve alarmlı kilt var.biri bakmak için bile kaska dokunsa ortalıgı inletiyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saygılar arkadaşlar...
    Ben tekrar eski kasa alacak olsam ; karbüratörlü modelleri tercih ederim Enjeksiyon azcık bozdu hyosungu
    Hiç bir sıkıntı yasamazsın arkadasım. Temiz ise, al kullan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali ben bir kez denedim bir dahada denememonun gazıyla denedim(tabiki onun motoruyla kendi motorumu vermiyorum bile ona) kaldırması kolay da indirmesi zor tank tokatlamaya girdim valla bir taraflarımdan ter aktı.böyle işler için çok yaşlanmışım kaldıkı bisiklette bile ellerimi bırakamayan bir adamım.Bu motor bayagı bir modifiyeli karbüratörlerine çip takmış oksijen sensörü falan aldı ebay dan statörü falanda elde sardırmıştı yani motorun her parçası başka bir alem
    arkadaş bi 50-60 metre gidiyor depoda benzinin az olması lazımmış gerisini sende biliyorsun zaten ama bir düşüş 500tl ile perte kadar yolu var.bence ugraşmaya degmez.bu aralar ortalarda yok ama yazın mutlaka gelir yanıma .zaten onun yüzünden bir yılda 30 bin km yaptım. şimidi motoru satmaya kalksam sen bunun model yılıyla oynamışsın diyecekler
    Birde bişi diyecem akü hakkında öyle boşta 5-10 dakka çalıştırmak aküyü şarj etmez diyorlar en az 5 bin devir yapmak lazım.uzun süre çalışmayacaksa aküyü söküp eve almak en iyisi

@ Undocap dostum valla bende çok iyi bakıyordum zincire.her 500kmde bir gaz yagıyla temizlerim bende ketenmax denen aparattanda var ipone zincir yagıyla yaglardım heyhat 10 yada 12 bin gibi bitti.hani kesinlikle 10 binde biter demek istemedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

oo süpermiş o zaman ya bende girebilirim bu dişli işine :D
    ben sadece çalıştırdım ama dediğin gibi akü sarj olmuyosa bu haftasonu motoru vurdurmak zorunda kalabilirim yandık
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saygılar arkadaşlar...
    yok ebubekir fiyatı uygunsa kap devirkesici yok ama karbüratörlülerde alırken dikkat et
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    arkadaşlar fuarda motor fiyatları ne kadar farkediyor??motor almak için fuarı beklemeye değermi(mesela cbr125 için)

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fuarda motor fiyatları ne kadar farkediyor??motor almak için fuarı beklemeye değermi(mesela cbr125 için)
    Honda'nın sitesine gir fiyatlara bir bak fuar indimi de neymiş

cbr 125 kad+ötv 4.692 tl yazıyor
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    bugün sabah baktım 5.537 yazıyordu,şimdi 6500 yazıyor??

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün sabah baktım 5.537 yazıyordu,şimdi 6500 yazıyor??
    Geç kaldın hocam teknik bi hata vardı az önce sitede düzeltildi kaçırdın
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    yakalasam vericeklerdi yani:D

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç kaldın hocam teknik bi hata vardı az önce sitede düzeltildi kaçırdın
    Ne kadar güzeldi değil mi, aman Allah'ım ne kadar mesuttuk çocuklar gibi şendik
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar güzeldi değil mi, aman Allah'ım ne kadar mesuttuk çocuklar gibi şendik
    Sorma anlasız bir hüzün var üstümde şu an

Motosikleti
    FZ6
    öylesine çekilmiş bir kaç resim ^_^

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bu resimler yenimi eğer yeniyse inmeyin gezin biz istanbulda öle hava bulunca inmiyoz vala en azından avcılar-b.çekmece arası tayfa geziyoruz paso ya Felon keşke miami de yaşasaydık 4 mevsim motorluk hava mis mis :D--------bu arada eod sizin motor kaç km de idi
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu resimler yenimi eğer yeniyse inmeyin gezin biz istanbulda öle hava bulunca inmiyoz vala en azından avcılar-b.çekmece arası tayfa geziyoruz paso ya Felon keşke miami de yaşasaydık 4 mevsim motorluk hava mis mis :D--------bu arada eod sizin motor kaç km de idi
    evet resimler yeni bugün 18.00 civarında çekti kız arkadaşım

yağmur çamur demeden biniyorum , doyamıyorum...

km saatinde 29 yazıyor ama aslen 50 bin km'deymiş kendisi ^_^

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet resimler yeni bugün 18.00 civarında çekti kız arkadaşım

yağmur çamur demeden biniyorum , doyamıyorum...

km saatinde 29 yazıyor ama aslen 50 bin km'deymiş kendisi ^_^
    selam valla biz burnumuzun ucunu çıkaramadık dışarı bir haftadır.Canını sıkmak istemem ama lastik seçimi yanlış gibi bence.ve o egsozdan biran önce kurtulmalısın. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68162396/detay
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler