Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bunu bekliyoruz ama normal turuncu gelirse hayal kırıklığına uğrayacağız buda kahverengi gibi sanki ama turuncuya daha yakın custom color olmuş fakat müthiş gözüküyo.belkide sadece spot ışıklar altındaki resmin yanılgısıdır
    aslında bu renk alınmaz bi düşsen türkiyede bu rengi tuturacak adam bulamassın
    Evet bu konuda haklısın tutturamazlar bu rengi bende çok beğendim, gerçekten renk çok kaliteli gösteriyor ve siyahla çok uyumlu olmuş.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    işte bunu bekliyoruz ama normal turuncu gelirse hayal kırıklığına uğrayacağız buda kahverengi gibi sanki ama turuncuya daha yakın custom color olmuş fakat müthiş gözüküyo.belkide sadece spot ışıklar altındaki resmin yanılgısıdır
    aslında bu renk alınmaz bi düşsen türkiyede bu rengi tuturacak adam bulamassın
    GT250 COMET 3.795euro=8994 TL yani 2.37tl euro şuan comet aşa yukarı burayla aynı hangi ülke fuarı acaba ? BU arada renk süper ama buraya gelmez :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bu modeller de var ama Türkiye' ye gelmez herhalde, özellikle karbon 650R ye bayıldım

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modeller de var ama Türkiye' ye gelmez herhalde, özellikle karbon 650R ye bayıldım

http://img576.imageshack.us/img576/6444/gtr2501.jpg

http://img860.imageshack.us/img860/2...650rcarbon.jpg

lastikleri bile farklı brezilya ya ihraç edilen modeller die biliyorum
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Evet Birezilya' ya giden modeller

fsk87fsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kararsız
    hangi şartlarda kaç LİTRE benzin yakıyorsun???
    merhaba arkadaşlar,
    bu başlıkta yorum yazacak olan arkadaşların motorlarının marka, model, yük(kg) ve son bakımlarını belirterek, hangi yol şartlarında(rüzgarlı, yağmurlu, toprak,asvalt) en son ölçmüş oldukları yakıt sarfiyatlarını litre olarak yazmalarını rica ediyorum.
    forumda bu konuda açılmış, fakat sınırlı (yani 250 lik yada 650 lik gibi) kalmış sayfalar mevcut olabilir.hemen hepsini bir araya toplamak hedefim.
    ve yukarıda ayrıntılarını da belirtmenizi istediğim etkenlerinde yakıt sarfiyatında etkisinin olduğunu göz önüne almış olacağız, daha sağlıklı bilgilere kavuşacağız.
    herkesin katkısını bekliyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...akiyorsun.html
    151 RS(2006), 150 ZC(2010),...

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır canım, öyle birşey ima etmedim ki yazdığımdan da belli oluyor. Yalnız Yeni kasalardan sıfır alıp sorun yasayan bir kaç arkadas olmustu, durum nedir? yeni kasaların tamamında mı böyle bir sorun var acaba diye merak ediyorum ?
    tamam o zaman kusura bakma yanlis yorumlayip biraz ters cevap yazmisim biliyosun sikintili donemdeyim arada geliyolar :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Amortisor konusunda soyle dusunun. Yagin sertlesmesi durumu amortisor yerine duz catal olmasina yaklastirir. Amortisortisor yokken 160 km hizda bozuk bir yolda gittiginizi dusunun ne olur?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amortisor konusunda soyle dusunun. Yagin sertlesmesi durumu amortisor yerine duz catal olmasina yaklastirir. Amortisortisor yokken 160 km hizda bozuk bir yolda gittiginizi dusunun ne olur?
    Bugs bunny ?, amortisör demişken benim arka amortisör bugün son nefesini vermiş olup sadece helezon yay üzerinde gitmektedir..yani 2010 ve 2012 yılları arasında 2. amortisörüm hakkın rahmetine kavuşmuştur. ben mi bişi yapıyorum yoksa benim gibi böyle sorun yaşayan arkadaşlar var mı ?. hoş esenyurt gibi bir yerde amortisör diye birşey kalmaz ama , 2 amortisör arkadaş..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ve bugün servisten aldım işte son hali
    Keçeler kendini ileride belli edecek olsada eve gelirkenki ilk izlenimim eski 403 otobüsler gibi yaylanmanın artık olmayışı oh be! dedirtti.
    Far ise bence müthiş durdu ah bide o çatlağım olmasaydı....
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Ve bugün servisten aldım işte son hali
    Keçeler kendini ileride belli edecek olsada eve gelirkenki ilk izlenimim eski 403 otobüsler gibi yaylanmanın artık olmayışı oh be! dedirtti.
    Far ise bence müthiş durdu ah bide o çatlağım olmasaydı....
    hadi bakalım paylaşta gözümüz gönlümüz açılsın ali gardaş :D

ufak bi sorun yaşadım imageshack le ilgili şimdi geliyor

Motosikleti
    ufak bi sorun yaşadım imageshack le ilgili şimdi geliyor
    kesin kesin hacı biliyoz senin sorunlarını biz :D:D

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı Xianxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru görmeye gittim haftasonu çok temizdi gerçekten 9300 de tüm bakımları servisi tarafından yapılmış 3000km daha bakım istemiyor motor çok ama çok hoşuma gitti yalnız tam motorun üstüne bindim şöyle bi tur atacaktım ki motoru 1.vitese attım motor tık diye stop etti.Satıcı abi de ayaklığı kaldırmadığından bunlarda ayaklığı kaldırmassan motor otomatik kendini durduruyor dedi.Ayaklığı kaldırdı tekrardan stop etti 5 dk uğraştık en sonunda ayaklığın switch i bozulmuştur ben bunu yaptırırım.Motorda bir problem yok dedi gerçektende samimiyetine inandım motor tertemizdi ve sorunsuz gözüküyordu.Hafta içi parayı denkleştirince satışını da alacağım
    hayırlı olsun şimdiden, ne yalan söyliyim benimki de 2010 ama senin dediğin motor daha temiz görünüyor ve bendeki R modele kıyasla naked ın fiyatı da çok makul
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Ve resimler Fardaki çizik olmasa 10üzerinden 10 olcaktı

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem haklı gtr yazısı hiç olmasa daha iyi. çok kalabalık olmuş.
    bence de GTR yazısı güzel olmuş da, 2012 yazısı olmasa olabilir yine de sen bilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende binzin fiyatları düştüğünde 600 lüğe geçicem ama hala düşmedi beklemedeyim
    bence hiç bekleme gelen hükümetler onu bunu özelleştirip sürekli sattıkça türkiyede zamlar da benzin fiyatı da kolay kolay düşmez, aksine sürekli artar... sen yine de beklemekte özgürsün ^^

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır canım, öyle birşey ima etmedim ki yazdığımdan da belli oluyor. Yalnız Yeni kasalardan sıfır alıp sorun yasayan bir kaç arkadas olmustu, durum nedir? yeni kasaların tamamında mı böyle bir sorun var acaba diye merak ediyorum ?
    yoksa r1 in yanına kardeş mi alıcaksın da bu kadar soruyon cakalaz :D
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoksa r1 in yanına kardeş mi alıcaksın da bu kadar soruyon cakalaz :D
    Düşünmüyor değilim aslında bir tane de 250 lik birşeyler... CBR250 ile GTR250 arasında gidip geLiyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    felon, siperliğe de birşeyler düşünmelisin bence. siyah bir kaplama daha güzel gösterecek gibi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Hyosung GT250R '13
    Arkadaşlar dostlar, şimdi buraya şunumu şunumu alayıp yazıpta çömezler gibi görünmek istemiyorum. Sadece fikrinizi almak ve tecrübenize güvendiğim için yazıyorum. Aşağıdaki 2 linkte aynı motordur, sizce alsam çok sorun çıkarır mı?

Hatta alırken birlikte gidip motoru alıp yemek yiyip sohbet edip motor-kanka'sı olabiliriz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70727836/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68809322/detay

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugs bunny ?, amortisör demişken benim arka amortisör bugün son nefesini vermiş olup sadece helezon yay üzerinde gitmektedir..yani 2010 ve 2012 yılları arasında 2. amortisörüm hakkın rahmetine kavuşmuştur. ben mi bişi yapıyorum yoksa benim gibi böyle sorun yaşayan arkadaşlar var mı ?. hoş esenyurt gibi bir yerde amortisör diye birşey kalmaz ama , 2 amortisör arkadaş..
    Nerde olduğunu hatılamıyorum ama bir yerde okumuştum 600F in arka amortisörü uydurulabiliyormuş, belki daha sağlıklı olur, kim bilir orijinalinin fiyatı ne kadardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler