Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @bugay

uzun yol da nası hic sorun cıkardımı motor sana ? bide konya istanbulmu yapıyosun ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Ali motorunun maşallah var kalkarken tek tekere geldi galiba fazla yapmanı tavsiye etmem kafa tarafındaki kaynakları çatlatıyormuş altın elbiseli adamda diyordu birde şu arabaların arasından nasıl geçiyorsunuz ben bir türlü cesaret edemiyorum

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali motorunun maşallah var kalkarken tek tekere geldi galiba fazla yapmanı tavsiye etmem kafa tarafındaki kaynakları çatlatıyormuş altın elbiseli adamda diyordu birde şu arabaların arasından nasıl geçiyorsunuz ben bir türlü cesaret edemiyorum
    yok tekere gelmedide gazı verince az ivmelendi o videoda bişe yok aralar açık baya normal bi şekilde araba gibi şeritte durunca daha çok tehlike atlatıyorum ben zaten yavaş sürüncede garip sürmeye başlıyorum :D
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Kamerayı nereye nasıl montajladınız ben tek elimle telefonu tutarak çekmeyi düşünüyorum bazen Işıklarda bende hep orta sınıf binek arabalarla kapışırım dayanamam. Onun dışında 70-80 tın tın ekonomi yaparak giderim
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamerayı nereye nasıl montajladınız ben tek elimle telefonu tutarak çekmeyi düşünüyorum bazen Işıklarda bende hep orta sınıf binek arabalarla kapışırım dayanamam. Onun dışında 70-80 tın tın ekonomi yaparak giderim
    vakumlu kamera aparatı var bende tripod girişiyle bağlıyorum fot makinesini. suction cup camera mount diye ebayde arayıp bulabilirsin 10-15dolar civarında bişey olması lazım
    kamera ne kadar iyi olursa olsun titreşim yapıyo aparat.En güzeli gopro almak bi kere almak

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bugay

uzun yol da nası hic sorun cıkardımı motor sana ? bide konya istanbulmu yapıyosun ?
    hocam bi kere zincir koptu istanbula gelirken ama o motordan kaynaklı bi sorun değil kilit ters takıldığından(tamircideki eleman ters takmış) dolayı yolda zorlanınca atmış. Otobanda 130 - 140 devam ettim konya - istanbul yaparken, ankaraya kadar 110 - 120 gitmiştim, rahatsızlık yok. Uzun yolda tek rahatsızlığı bel ve toto ağrısı, çözüm ise kalın pamuklu bi bez koy selenin üstüne. Bel için de tek el gazda diğer el depoda (arkadaşının omzuna kolunu dayamış gibi) çok rahat yol alınabiliyor.

Konya - İstanbul bi kere yaptım motoru getirirken. Konya civarında ilçeler falan dolanıyodum genelde. Zaten konyada da şehir içi kullandığımda 15 km yolda 2 kere ışıkta duruyodum dümdüz şehir geniş yollar, aslında %100 şehir dışı gibi kullanmış sayılırım

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok tekere gelmedide gazı verince az ivmelendi o videoda bişe yok aralar açık baya normal bi şekilde araba gibi şeritte durunca daha çok tehlike atlatıyorum ben zaten yavaş sürüncede garip sürmeye başlıyorum :D
    bursada öyle boş aralık bulamıyoruz malesef yollar çok dar araya girmeye korkuyorum bana yada motora bişey olmasa birinin arabasını çizerim diye

---------- Post added at 00:45 ---------- Previous post was at 00:40 ----------

Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu videodaki hyosung bizim bindiğimiz hyosung gt250r mı....

bizim motordan böyle bi ses nasıl çıkar ya.. montajmı bu yoksa. ya da modifiye mi edilmiş...

http://www.youtube.com/watch?v=EN3Ha37GFsM
    arkayı kaldırmayı yapana kadar kaç tane kaplumbağayı telef etti acaba

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu videodaki hyosung bizim bindiğimiz hyosung gt250r mı....

bizim motordan böyle bi ses nasıl çıkar ya.. montajmı bu yoksa. ya da modifiye mi edilmiş...

http://www.youtube.com/watch?v=EN3Ha37GFsM
    video da görünen motor gt650 .
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video da görünen motor gt650 .
    bana da öyle geldi ama video başlarken gt250r yazıyor. acaba bilmediğim bi egzos markası mı var da bu kadar ses çıkarabiliyor diye düşündüm sonra fake olduğunu anladım zaten..
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bi kere zincir koptu istanbula gelirken ama o motordan kaynaklı bi sorun değil kilit ters takıldığından(tamircideki eleman ters takmış) dolayı yolda zorlanınca atmış. Otobanda 130 - 140 devam ettim konya - istanbul yaparken, ankaraya kadar 110 - 120 gitmiştim, rahatsızlık yok. Uzun yolda tek rahatsızlığı bel ve toto ağrısı, çözüm ise kalın pamuklu bi bez koy selenin üstüne. Bel için de tek el gazda diğer el depoda (arkadaşının omzuna kolunu dayamış gibi) çok rahat yol alınabiliyor.

Konya - İstanbul bi kere yaptım motoru getirirken. Konya civarında ilçeler falan dolanıyodum genelde. Zaten konyada da şehir içi kullandığımda 15 km yolda 2 kere ışıkta duruyodum dümdüz şehir geniş yollar, aslında %100 şehir dışı gibi kullanmış sayılırım
    Anladım, ben almadan önce sorduğum herkez motoru bana öyle bi kötülediki, gözümde nerdeyse bi cin malına yaklaşmıştı ama genede denemeden ne olduğu anlaşılmaz diye aldım, motor zaten cok iyi bide düşük beklentiyle alınca bana tank gibi geliyo şuanda.. :D

benim motorda bu resimdeki gibi calışıyo gösterge benzinin hemen yanındaki şey (tam olarak ne olduğunu bilmiyorum hararet göstergesi galiba) hic yanmadı... bi video buldum youtube ta o gösterge calışıyo ?

http://www.youtube.com/watch?v=bKz_hCMk6u8

şimdi anormallik bendemi ? yoksa bu gösterge sadece gt 650 r damı calışıyo ? yada hararet göstergesiyse uzun yola cıkıp motoru baya bi sıkıştırıncamı devreye giriyo ?

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım, ben almadan önce sorduğum herkez motoru bana öyle bi kötülediki, gözümde nerdeyse bi cin malına yaklaşmıştı ama genede denemeden ne olduğu anlaşılmaz diye aldım, motor zaten cok iyi bide düşük beklentiyle alınca bana tank gibi geliyo şuanda.. :D

benim motorda bu resimdeki gibi calışıyo gösterge benzinin hemen yanındaki şey (tam olarak ne olduğunu bilmiyorum hararet göstergesi galiba) hic yanmadı... bi video buldum youtube ta o gösterge calışıyo ?

http://www.youtube.com/watch?v=bKz_hCMk6u8

şimdi anormallik bendemi ? yoksa bu gösterge sadece gt 650 r damı calışıyo ? yada hararet göstergesiyse uzun yola cıkıp motoru baya bi sıkıştırıncamı devreye giriyo ?
    hararet göstergesidir sadece 650 olanlarda çalışır amacı harareti göstermektir 250 cc hava soğutmalı motorlarda hararet göstergesi yoktur.. çalışmaması normal..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

taze taze gazladım geldim ama bugünde rüzgarlı hava 170kmh max. =0 eğim + kamera aparatı

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Yarın (Pazar günü) hava güzel görünüyor.

Ortaköy kahvaltısı ya da Tekirdağ gezisine ne dersiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Aloooooooooooooooooooo
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın (Pazar günü) hava güzel görünüyor.

Ortaköy kahvaltısı ya da Tekirdağ gezisine ne dersiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Aloooooooooooooooooooo
    Olur +1 yaz beni neere olursa sıkıldım kaç gündür doğru düzgün binemiyorum motora, gezi olursa daha güzel olur.

Motosikleti
    Yahu burası İstanbul. Sen Konya'dasın heralde.

Yav ben İstanbul'dayım öğrenin artık
    Şehir kısmını tersine çevirdim artık daha belli herhalde

Motosikleti
    Ok kardeşim o zaman sorun yok. Yarın kaçta, nerede buluşuyoruz? Nereye gidiyoruz. [

Aloo. Başka gelen?

Kahvaltıyı dışarda yapmayı pek sevmem ancak çay + tost vb. şeyler severim onun için geniş çaplı bi kahvaltıdansa çayır çimen gezisi orda da ufak bi piknikimsi bişeyler yapalım

Sonuçta İstanbullu olan sizlersiniz ben her türlü uyarım

aklıma gelen bi örnek;
    Böyle orman içinde dere kenarı yemek yenecek orda kendin pişir kendin ye vb. biyerler olsa olur hani

---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

hyocular b.çekmece sahil toplaşmasındalardır onlardan pek ses çıkmaz şimdilik.

Motosikleti
    Arkadaşlar ben kısmetse yarın Ortaköy'de daha önce kahvaltıya gittiğimiz Suadiye&Marmaris Cafe'de sabah saat 10:00 civarlarında kahvaltıdayım.

Bu arada daha önceden bilgisi olmayan arkadaşlar için. Sınırsız kahvaltı ve çay 7 Tl'idi en son. Heralde halen aynıdır. Gün içindeki yemek çeşitleri ve fiyatlar da çok uygun ve önünde motorunuzu rahatlıkla park edebileceğiniz yer var. Gelmek isteyen gelir.

Mekanı rahat bulabilmeniz ve fikir edinebilmeniz için önceden aynı yer de toplandığımız fotolardan birini ekliyorum. Fotodan tam Ortaköy meydanında olduğunu zaten anlarsınız.

Kahvaltı olmasa başka bişeyler olsa yav bi güzel güzel uyumak istiyorum yarın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler