Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    pazar günü bi aktivite yapılabilirmi şöle bi lafını geçirsem :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu nasıl Rengin güzelliğine bakın yahu
    totosunu seven SS'ci
    bu siperliğin markası ney acaba üst kıvrımları çok hoşmuş?
    FI kodu bilgisi için saol
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ozkancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fearlessboyy ! üstat sen mi yaptırdın o boyama işlemini! Normal oto boyacılar yapabilir demi. Extradan bi malzeme astardır,verniktir gerekiyor mu ki! 1 haftada dökülmesin sonra boyalar.

Bide ön amartisördeki işlemde mi boyama?
    arkadaşın dediği gibi amortisörler orjinal.boya konusundada bütün boyacılar yapabilir hatta boya bilgisi olan ve bukonuda malzemesı olan (komprösör ve boya tabancası vs )herkesde yapabilir.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu nasıl Rengin güzelliğine bakın yahu
    totosunu seven SS'ci
    Şimdi farkettim adam sadece totosunu değil, takımlarını da seviyor deponun üzerine doğruda kaplattırmış süper yaaa
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    http://www.youtube.com/watch?v=pXLCR...D8B3FFD&t=100s

hamit arkadaşımıza gelsin videonun bu anları..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşlar, diğer motorlarda var, Hyosung yazısı güzel duruyor, yaptırmak isteyene güzel fikir

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Bi bilmecem var arkadaşlar bilen çıkmadı daha Motorumun şarj sıkıntısı var kaç ustaya gittim çözen olmadı daha. Konjektör değişti, sargı sarıldı , akü değişti vs. Motor şarj etmiyo kimse de yapamıyo, deneme yanılma yöntemiyle sürekli deniyolar yanılıyolar Önce rölantide şarj edip gaz verince etmiyodu, sonra hiç şarj etmez oldu ustacıklarım oynayınca Biara düzelir gibi oldu çok az da şarj etse ediyodu şimdi rölantide sıkıntısı var. Devir arttıkça şarj ediyor ama az, devir iyice yükseldiğinde 13ün üstüne anca çıkıyor. Ne yapabilirim, neyden olur, bana bi yardım edin bilmecemi bilin
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynalar SS bir motorda emanet kalmış, sinyalli aynayı da merak ettim, takınca fotolarını eklersin
    sana katılıyorum, altının güzel bir tonu gider, oda motorunda siyah olduğu için, komple siyah motorlara çok iyi oluyor
    Jantları boyadıktan sonra elcik ve manetleri uydurabilirsin, mavi ve ya kırmızıda güzel olur
    jant boyayan sanırım acayüp adlı bir abi vardı o boyamıştı güzle olmuştu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lli-ayna/detay

Resimdeki motoru ben gördüm canlı diri motor, normalde orjinalliği bozan stickerları sevmem ama adam sırf markaları kombine etmiş, ufak bi iki aksesuar falan kendime inanmadan beğendim yani her an piste cıkıp yarışcakta bi stickerları reklam amaclı almış havası var... ama sinyalli aynayı beğenmedim, sinyallerin alt tarafta durması motora bi estetik katıyo bence ora boş kalınca olmaz

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi bilmecem var arkadaşlar bilen çıkmadı daha Motorumun şarj sıkıntısı var kaç ustaya gittim çözen olmadı daha. Konjektör değişti, sargı sarıldı , akü değişti vs. Motor şarj etmiyo kimse de yapamıyo, deneme yanılma yöntemiyle sürekli deniyolar yanılıyolar Önce rölantide şarj edip gaz verince etmiyodu, sonra hiç şarj etmez oldu ustacıklarım oynayınca Biara düzelir gibi oldu çok az da şarj etse ediyodu şimdi rölantide sıkıntısı var. Devir arttıkça şarj ediyor ama az, devir iyice yükseldiğinde 13ün üstüne anca çıkıyor. Ne yapabilirim, neyden olur, bana bi yardım edin bilmecemi bilin
    bir arkadaşın minibüstede aynı sorun olmuştu 0 aküyü 12 dkde boşalttı meğerse şarj dinamosuda yağ kaçırmış birde elektrik tesisatında kaçak olunca akü biti vermişti bıraktığımız yerde sendede aynı sorun olmasın

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Süper bir video özellikle virajda Lamborghini'Nin motorun arkasından göründüğü sahne. Müthiş!

http://www.youtube.com/watch?v=JJ4td...eature=related
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Rica ederim arkadaşlar elimden geldiğince işe yarar bişeler paylaşmaya çalışıyorum.

Motosiklet üzerinde yapılabilecek modifikasyonları yazdım ama ingilizce olduğu için pek kimse rağbet etmemiş anlaşılan
    Bu akşam eğer eve erken gidersem türkçe olarak ve parçaların alınabileceği linklerle beraber yazıcam.
    Şöyle bir ip ucu versem dikkat çeker herhalde alıntı yaptığım yerde o yazıdaki işlemlerden sonra sürüş kalitesi gerçekten çok artıyor ve motor 8-10 beygir daha kuvvetlenir deniyor ;)

Selam GT250 R almak istiyorum 2008 model ve üstü Satan tanıdıgınız arkadasınız onerebileceginiz biri varmıdır? internetten arastırdıgım kadariyla 5000 ile 7000 tl arası pazarlık payınıda katarsak sanırım 5000 tl ye alabilirim . irtibat için 0533 348 23 24 Saygılar

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    f
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşın minibüstede aynı sorun olmuştu 0 aküyü 12 dkde boşalttı meğerse şarj dinamosuda yağ kaçırmış birde elektrik tesisatında kaçak olunca akü biti vermişti bıraktığımız yerde sendede aynı sorun olmasın
    Tesisattaki kaçağa da baktık görünürde bulamadık ya şarj dinamosu olabilir ama ona hiç bakmadık sanırım. Teşekkürler
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

onur42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik 125 SK
    hemşerim adı üstünde ya Hyosung adı bi güzel kanuni deyince ne biliyim türklerin yaptığı gibi geliyodu ama değilmiş zaten araştırdım kapalı kutuda geliyor sadece yazısı kanuni diyorlar bi de devir kesici diye saçmalık falan diyorlardı o devir değil devreymiş meğer de olsun gene de güzel motor galiba S&T kanuni alıcam eğer para yeterse yetmezse ikinci el bir hyosung düşünüyorum olan varsa bilgilendirsin ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

felooon google a hyosung gt250r türkiye yaz görselde ara direk sizin istanbul turunuz çıkıyor
    AKLINI BAŞINA KASKINI KAFANA AL !!

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @osman_22
    katılıyorum, keskin hatları olan bir motora o yuvarlar kesimli ayna hiç olmamış, sanırım suzuki de vardı böyle aynalar, keskin hatları olan ledli bir ayna olsa olabilirdi ama

ozkancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    @osman22 , @sepetçioğlu benim aldığım sinyalli aynalar böyle oval değil daha keskin hatlara sahip, daha takmadım görev dolayısıyla şehir dışındayım motor yatıo gidince takıp resimlerini ekliyecem.

Beyler şu resimdeki gibi boyatmak istiyorum jantlarımı, kendim boyucam makinam var ancak aynı rengi bulmam konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermessen; gün gelir en sağlam yerinden kopar,canın yanar !

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı ozkancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @osman22 , @sepetçioğlu benim aldığım sinyalli aynalar böyle oval değil daha keskin hatlara sahip, daha takmadım görev dolayısıyla şehir dışındayım motor yatıo gidince takıp resimlerini ekliyecem.

Beyler şu resimdeki gibi boyatmak istiyorum jantlarımı, kendim boyucam makinam var ancak aynı rengi bulmam konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    Sinyalli aynalar harbiden iyi, orjinal ve canlı gözüküyo. Jant boyamayı kendiniz yapınca pütür pütür görüntü olmasın sonra pişman olmayın, bence tecrübeniz yoksa bu konuda hic motorun orjinalliğini bozmayın son model canavar gibi motor sonucta.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı onur42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşerim adı üstünde ya Hyosung adı bi güzel kanuni deyince ne biliyim türklerin yaptığı gibi geliyodu ama değilmiş zaten araştırdım kapalı kutuda geliyor sadece yazısı kanuni diyorlar bi de devir kesici diye saçmalık falan diyorlardı o devir değil devreymiş meğer de olsun gene de güzel motor galiba S&T kanuni alıcam eğer para yeterse yetmezse ikinci el bir hyosung düşünüyorum olan varsa bilgilendirsin ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

felooon google a hyosung gt250r türkiye yaz görselde ara direk sizin istanbul turunuz çıkıyor
    Sıfırı ne yapcan ya temiz bi hyosung al bin şimdilik başlangıç olarak sonrası ne gösterir bakalım Kanuni yazısı stickerlarla da kapanır yav sorun değil

ozkancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyalli aynalar harbiden iyi, orjinal ve canlı gözüküyo. Jant boyamayı kendiniz yapınca pütür pütür görüntü olmasın sonra pişman olmayın, bence tecrübeniz yoksa bu konuda hic motorun orjinalliğini bozmayın son model canavar gibi motor sonucta.
    Boya konusunda var biraz tecrübe eskiden çalıştım oyoboyacıda Ama uzun zaman oldu, rengi tutturamam diye korkuyorum sadece. Jant boyamadan manetleri filan değiştrsem mi, karar veremedim ne renk yakışır ki.
    Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermessen; gün gelir en sağlam yerinden kopar,canın yanar !

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Jantları beğendim güzelmiş aklımı çeldi valla ben de mi yapsam ne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler