Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4419166/detay/

Arkadaşlar acil yardımcı olun fikirlerinizi bekliyorum gercekten cok önemli benim icin, krank kırıp toplanmış bu motor bundan hayır gelirmi ?

Daha önce benim başımdan gecen bi olayı anlatiyim freedom 200 (racer 200 ün naked versyonu) üm vardı, motor kitledi 600 tl civarı bi masraf actı bana, tamirci bu motor ayar tutmaz bundan daa hayır gelmez hemen bunu sat elden cıkar demişti bende ucuz bi fiyata satmıştım, sonra alan cocuktada siboplar gitmiş 250 tl de ona masraf acmış.... kısacası böyle bi durum olabilirmi acaba aynı hatayı 2. kez yapmak istemiyorum o aldığım freedom da motor acılmış rektifiye edilmiş bi aletti cünkü... bile bile almıştım...

Bu arada grenajlar fiyatına göre iyi bile, bi tur attım anormal bi ses yok, hız olarak sahibi 120 yi gecmek sakıncalı olur motor kaldırmaz vs. dedi.. :S (hız cokta sorun diyil benim icin gerci)
    bide aynalar kırılmış yeni aynaları aşaa takmışlar direksyonu tam ceviremiyosun elin aynaya sıkışıyo :S .
    Valla alırsamda haftada 2-3 gün (ist) karşı yakaya gidip gelicem acaba alet sorun cıkartırmı edermi bilemiyorum ?
    anladığım kadarıyla 4400tl paran var.sabret biraz daha biriktir düzgün bişey al çünkü o motoruda alsan binemeyeceksin sana sorun çıkartıcak garajda yatıcak.ayrıca grenajlar iyi falan değil ölü gibi gözüküyo.Motora 50lira verip ayna almayıpta o dandik aynaları aşağı grenajı delerek takan adamın motoru alınmaz kardeşim sadece bu yeter almamak için.

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

vallahi böyle ilanları görünce benim motor baya para eder diyorum
    canım sıkıldı motordaki eksikleri yazayım bunlar sadece resimlerden gördüklerim
    Ön kafa grenajı delinip uyduruk ayna takılmış aynaları yok
    Fren maneti debriyaj manetleri kırık
    Kafa grenajındaki Hava girişlerinden bi tanesi yok büyük ihtimalle grenaj içindeki vidalıkları kırık grenaj komple değişmesi gerek
    Motorun km si silinmiş
    Bisiklet elciği gibi elcikler takılmış elciklerin değişmesi lazım
    Artçı tutamağında boya var.
    depoda vakumla çekilemeyecek durumda bi ezik var göze batıyor.
    Ön sol sinyal yok ordan bi kablo gibi bişe çıkarıp aşağı doğru bağlamışlar sol grenajlarda bi sakatlıkda olabilir
    Egzos orjinal değil markasız birşeye benziyor.
    Boğazdan çıkan egzos borusu farklı buda büyük bir kaza yada problemle karşılaşıldığının habercisi

Görebildiklerim bu kadar.Şimdi hevesini kaçırmış gibi olmak istemem ama bu motoru alırsan çok daha fazla canın yanar motosikletten soğursun sonrada hyosung öyle hyosung böyle dersin
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladığım kadarıyla 4400tl paran var.sabret biraz daha biriktir düzgün bişey al çünkü o motoruda alsan binemeyeceksin sana sorun çıkartıcak garajda yatıcak.ayrıca grenajlar iyi falan değil ölü gibi gözüküyo.Motora 50lira verip ayna almayıpta o dandik aynaları aşağı grenajı delerek takan adamın motoru alınmaz kardeşim sadece bu yeter almamak için.

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

vallahi böyle ilanları görünce benim motor baya para eder diyorum
    canım sıkıldı motordaki eksikleri yazayım bunlar sadece resimlerden gördüklerim
    Ön kafa grenajı delinip uyduruk ayna takılmış aynaları yok
    Fren maneti debriyaj manetleri kırık
    Kafa grenajındaki Hava girişlerinden bi tanesi yok büyük ihtimalle grenaj içindeki vidalıkları kırık grenaj komple değişmesi gerek
    Motorun km si silinmiş
    Bisiklet elciği gibi elcikler takılmış elciklerin değişmesi lazım
    Artçı tutamağında boya var.
    depoda vakumla çekilemeyecek durumda bi ezik var göze batıyor.
    Ön sol sinyal yok ordan bi kablo gibi bişe çıkarıp aşağı doğru bağlamışlar sol grenajlarda bi sakatlıkda olabilir
    Egzos orjinal değil markasız birşeye benziyor.
    Boğazdan çıkan egzos borusu farklı buda büyük bir kaza yada problemle karşılaşıldığının habercisi

Görebildiklerim bu kadar.Şimdi hevesini kaçırmış gibi olmak istemem ama bu motoru alırsan çok daha fazla canın yanar motosikletten soğursun sonrada hyosung öyle hyosung böyle dersin
    Yok abi hevesimi kacırmak ne demek cok doğru söylüyosun, inan bana bende kendimi kandırmaya calışıyorum "al noolcak baktın sorun cıkartıyo satarsın" falan..... ama dediğiniz gibi ne gerek var dimi, bu arada 4400 tl'm yok, 4 milyara indi zaten ayaküstü ben daha hic bişey demeden 3700 e falan bırakır tahminim benimde o civarlarda param var ama calışıyorum yani ramazan ayı bitiminde 5 bin tl civarı param olucak en iyisi sabredip adam gibi motor almak...

Bu arada senin alet 2006 dimi sen ne kadara almıştın ?

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım motora yeni başlıyorum ailemi 3 yılda anca ikna edebildimbaşlangıç olarak bu motoru almak istiyorum yazılarıda okudum ve başlangıç olarak ideal demiş bir çok kişi şimdi bu hyo gt250r 0 alayım diyorum şu anda 8.940 tl fiyatı
    1.kışa doğru bu fiyat düşer mi
    2.çok büyük problem yaratır mı bana üniversite öğrencisiyim ve 4 yıl bu motoru kullanmak zorundayım
    3.uzun yol yapabilir miyim 2 kişi
    4.plaka ruhsat işlemler falan ne kadar tutuyor
    5.motoru alınca üzerindeki lastikleri değiştirmek gerekir mi
    6.motomaxtan nitro full korumalı mont pantolon ayakkbı aldım scorpion exo 750 battle lord kaskım var bunlar için ne diyorsunuz(umarım reklam olarak algılanmaz)

Yok abi hevesimi kacırmak ne demek cok doğru söylüyosun, inan bana bende kendimi kandırmaya calışıyorum "al noolcak baktın sorun cıkartıyo satarsın" falan..... ama dediğiniz gibi ne gerek var dimi, bu arada 4400 tl'm yok, 4 milyara indi zaten ayaküstü ben daha hic bişey demeden 3700 e falan bırakır tahminim benimde o civarlarda param var ama calışıyorum yani ramazan ayı bitiminde 5 bin tl civarı param olucak en iyisi sabredip adam gibi motor almak...

Bu arada senin alet 2006 dimi sen ne kadara almıştın ?
    Benimkisi 2008 ,ayrıca o motor sana 5 binden fazlaya gelir ve naparsan yap sağlıklı olmaz.Parçalanıp satılacak hale gelmiş o,onu alabilmen için motor ustası olman lazım bol vaktin olcak yavaş yavaş kendin toplayıp trafiğe kazandırıcaksın.

---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım motora yeni başlıyorum ailemi 3 yılda anca ikna edebildimbaşlangıç olarak bu motoru almak istiyorum yazılarıda okudum ve başlangıç olarak ideal demiş bir çok kişi şimdi bu hyo gt250r 0 alayım diyorum şu anda 8.940 tl fiyatı
    1.kışa doğru bu fiyat düşer mi
    2.çok büyük problem yaratır mı bana üniversite öğrencisiyim ve 4 yıl bu motoru kullanmak zorundayım
    3.uzun yol yapabilir miyim 2 kişi
    4.plaka ruhsat işlemler falan ne kadar tutuyor
    5.motoru alınca üzerindeki lastikleri değiştirmek gerekir mi
    6.motomaxtan nitro full korumalı mont pantolon ayakkbı aldım scorpion exo 750 battle lord kaskım var bunlar için ne diyorsunuz(umarım reklam olarak algılanmaz)
    her motorun kışın piyasası düşüyor.Kurye motorları hariç.
    bakımlarını yaparsan hiçbir problem çıkarmaz ama hiçbir malında 2.elinin garantisi yoktur.
    Motor uzun yol yapar bakımlarınıda yapınca ülkeyide dolaşır fakat oturuş pozisyonu itibariyle uzun yol pek konforlu olmayabilir.özellikle artçın yolun yarısında motordan inmek isteyebilir.Tabi bide uzun yol olarak bahsettiğin yolun km si ve kullanacak insanların nazikliğiylede alakalı bir konu.
    sıfır alırsan 400lira tutuyor sanırım ruhsat plaka işlemlerini kendin yaparsan daha uygun oluyomuş.
    2. el alırsan 70-75lira civarı bi masrafın oluyo sadece.Sigortayı zaten yaptırmak zorundasın
    0 alırsan motor üstünde yine shinko lastik olucak fakat üretim tarihleri yeni oldugundan daha sağlıklı oluyolar.Bence 1yıl kadar kullanılır.1yıl sonra bitmesede değiştirmek iyidir ama tercih-imkan meselesi
    ceketi yazmamışsın?ceket ve eldivende varsa tam koruma olacaksın. bahsettiğin kask da kaliteli bir kask. yeterli diye düşünüyorum.ama koruma konusu ucu açık bir mesele imkan varsa her zaman en iyisini sonra daha iyisini almak lazım.canımızı koruyan birşey sonuçta.

Motosikleti

---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

[/COLOR]
    her motorun kışın piyasası düşüyor.Kurye motorları hariç.
    bakımlarını yaparsan hiçbir problem çıkarmaz ama hiçbir malında 2.elinin garantisi yoktur.
    Motor uzun yol yapar bakımlarınıda yapınca ülkeyide dolaşır fakat oturuş pozisyonu itibariyle uzun yol pek konforlu olmayabilir.özellikle artçın yolun yarısında motordan inmek isteyebilir.Tabi bide uzun yol olarak bahsettiğin yolun km si ve kullanacak insanların nazikliğiylede alakalı bir konu.
    sıfır alırsan 400lira tutuyor sanırım ruhsat plaka işlemlerini kendin yaparsan daha uygun oluyomuş.
    2. el alırsan 70-75lira civarı bi masrafın oluyo sadece.Sigortayı zaten yaptırmak zorundasın
    0 alırsan motor üstünde yine shinko lastik olucak fakat üretim tarihleri yeni oldugundan daha sağlıklı oluyolar.Bence 1yıl kadar kullanılır.1yıl sonra bitmesede değiştirmek iyidir ama tercih-imkan meselesi
    ceketi yazmamışsın?ceket ve eldivende varsa tam koruma olacaksın. bahsettiğin kask da kaliteli bir kask. yeterli diye düşünüyorum.ama koruma konusu ucu açık bir mesele imkan varsa her zaman en iyisini sonra daha iyisini almak lazım.canımızı koruyan birşey sonuçta.
    mont ayakkabı pantolon full korumalı nitro knox ce onaylı kormaları var ayakkabıda aynı marka lastikler beni bir yıl götürsünde ondan sonra ben değiştiririm önemli olan motorun beni 4 yıl idare etmesi gerekiyor babamlara motoru büyütmek istiyorum diyemem birdaha bu yıl çok masraf açtık 0 arabada aldı:D

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    mont ayakkabı pantolon full korumalı nitro knox ce onaylı kormaları var ayakkabıda aynı marka lastikler beni bir yıl götürsünde ondan sonra ben değiştiririm önemli olan motorun beni 4 yıl idare etmesi gerekiyor babamlara motoru büyütmek istiyorum diyemem birdaha bu yıl çok masraf açtık 0 arabada aldı:D
    4yıl idare etmesine eder de lastikler kesin değişmeli Ehliyetiniz var mı peki?
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    ehliyet bu ay sonu elimde olucak inş. yarın açıklanıyor yazlı sınav 20 sorudan girdik ama 17 günde açıklayamadılar eskiden a2 sınıfının daha erken açıklandığını söylüyorlar doğru mu ağustos ortası veya sonu gibide motoru düşünüyorum lastikleri değiştiricem tabikide

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

can sıkıntısı

bu akşam canım sıkılıyordu malum baba olucam 1-2 güne kadar motorada binemiyorum doğru dürüst nereye gitsem mecburen araba ile gidiyorum. Ne yapayım ne yapayım dedim.Kısmet hyoma çıktı çoktandır aklımdaydı hatta sizede yazmıştım hyomu boyatmak istiyorum diye bakalım beyaz nasıl olucak dedim nede olsa beyaz sadece 2011 modelde var eee 2006 model hyomu satıp 2011 almaya kıyamadım bende bari bunu 2011/5(buçuk yapayım dedim.: ))

önce sökme işlemine başladım

başladım yıkamaya içi bayağı tozlanmış ama : )) kirini alayım bari

IMG]http://i54.tinypic.com/2eyx3cz.jpg[/IMG]

şekil olsun diya araba siyah yer bırakıcam bu iş için boya bandı kullanıyorum. beğenmezsem full kuyruk beyaz yapıcam

ilk kat bitti bu arada zımpara falan yapmadım eski mat siyah boya üstüne bastım sprey boyayı : ))

neyse saat gece yarısı oldu valla salonun ortasında yapıyorum hanım kafası döndü boya kokusundan sonucu sizlerle paylaşırım bakalım siz beğenecekmisiniz....bu arada malite soracak olan olursa 2 tl küçük sprey o yetmedi gittim praktıkerden kaliteli bir boya aldım o süpermiş ama fiyarı 5,99 tl yani yaklaşık 8 tl ye yeni bir kuyruk : )) beğenmezsem renk seçenekleri çok

Motosikleti
    Bir gün GT 250 R ı olacak
    Merhaba arkadaşlar.
    Dün epey boş vaktim vardı galerileri gezdim motor baktım daha doğrusu GT250R baktım. Genellikle 2006 model var piyasada ve fiyatlar da 4500 ile 5000 arasında ki pazarlık yapınca biraz daha düşebiliyor ama genel olarak gördüğüm şey hepsinin masrafı var. Özellikle çoğunun boyaya ihtiyacı var. Durum böyle olunca sıfır alma düşüncesi girdi aklıma...
    Bugün Kayalar Motor'a gittim ve bir kez daha potansiyel motoruma aşık oldum... Kayalar Motor'un elinde hiç motor kalmamış sadece 2 tane kırmızı var ve Kanuni'nin Kore'den motor getirmediğinden şikayetçiler... Görüştüğüm kişi 'Kanuni şimdi verse 40 tane alırım' diyor fakat Kanuni en fazla 5 tane motor veriyormuş, lafın kısası adam peynir-ekmek gibi satılıyor diyor.
    20 gün sonra 5 adet motor gelecekmiş ve fiyatlar yükeselecek diyor şuanki fiyat 8.940tl (plaka masrafı hariç).
    Kayalar Motor'dan çıkıp gerçek dünyaya döndüğümde sıfır motor alamayacağımın farkına vardım, ancak içimdeki motor isteği daha da arttı !
    Eylül-Ekim gibi bütçemi ayarlarsam 6000 liraya kadar bir S&T Kanuni alacağım inşallah. Her gün düzenli olarak forumu takip ediyorum her mesajı tek tek okuyorum ve sayenizde motor hakkındaki bilgilerim artıyor, teşekkürler arkadaşlar...

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı onguryil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Dün epey boş vaktim vardı galerileri gezdim motor baktım daha doğrusu GT250R baktım. Genellikle 2006 model var piyasada ve fiyatlar da 4500 ile 5000 arasında ki pazarlık yapınca biraz daha düşebiliyor ama genel olarak gördüğüm şey hepsinin masrafı var. Özellikle çoğunun boyaya ihtiyacı var. Durum böyle olunca sıfır alma düşüncesi girdi aklıma...
    Bugün Kayalar Motor'a gittim ve bir kez daha potansiyel motoruma aşık oldum... Kayalar Motor'un elinde hiç motor kalmamış sadece 2 tane kırmızı var ve Kanuni'nin Kore'den motor getirmediğinden şikayetçiler... Görüştüğüm kişi 'Kanuni şimdi verse 40 tane alırım' diyor fakat Kanuni en fazla 5 tane motor veriyormuş, lafın kısası adam peynir-ekmek gibi satılıyor diyor.
    20 gün sonra 5 adet motor gelecekmiş ve fiyatlar yükeselecek diyor şuanki fiyat 8.940tl (plaka masrafı hariç).
    Kayalar Motor'dan çıkıp gerçek dünyaya döndüğümde sıfır motor alamayacağımın farkına vardım, ancak içimdeki motor isteği daha da arttı !
    Eylül-Ekim gibi bütçemi ayarlarsam 6000 liraya kadar bir S&T Kanuni alacağım inşallah. Her gün düzenli olarak forumu takip ediyorum her mesajı tek tek okuyorum ve sayenizde motor hakkındaki bilgilerim artıyor, teşekkürler arkadaşlar...
    ben olsam sıfır almam malum her yıl bir üst model cıkıyor sabret gelecek yaz piyasada yeni kasalar çok olur ...herkes uzun süre binerim dıyor ama sonra bir bakıyorsun cc yükselteceğimden satlık temiz hyo ilanları dolu forum.bu yüzden zarar etme sıfır alma ama uzun 3-4 sene binerim dıyorsan al

Motosikleti
    beyazın sadece fotosunu gördüm güzel duruyor sprey boya inş ileride çıkmaz abi kazasız belasız sürüşler nazar değmesin

Motosikleti
    Bir gün GT 250 R ı olacak
    Açıkcası ben de aynı fikirdeyim kuvvetle ihtimal cc yükseltmeyi düşünürüm o yüzden ikinci el almak çok daha mantıklı ayrıca sıfır alırsam yaklaşık 10.000 lira filan maliyeti oluyor.(plaka,lastikler,kask,korumlar vs.)
    Ayrıca Kayalar Motor' 2012 de çıkacak olan modellerde bir değişiklik olmayacağını aynı kasayı kullanacaklarını söyledi ne kadar bilgileri var bilemiyorum.

fearlesboyy
    sprey boya olmasına rağmen çok iyi gözüküyor ama ruhsat kısmı ne olacak?
    Yeni kasa en az bi Türkiyede 2yıl kadar değişmez.Önümüzdeki sene ninja yüzünü yenilerse belki o zaman hyosungda yenileyebilir.ama ninjayıda kolay kolay değiştireceklerini sanmam

Motosikleti
    YAMAHA MT
    beyazın sadece fotosunu gördüm güzel duruyor sprey boya inş ileride çıkmaz abi kazasız belasız sürüşler nazar değmesin
    cıkar cıkr merak etme kardeş ben nasıl duracak dıye yptım begenırsem usta birisine boyatıcam zaten bu sabah taktım kuyrugu tam karar veremedım gözüm mat şiyaha alışmıştı aman boş verin motor benim sonuçda bakalım başka hangi renklere boyayacagım : ))şaka bir yanada beyaz fena durmuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

fearlesboyy
    sprey boya olmasına rağmen çok iyi gözüküyor ama ruhsat kısmı ne olacak?
    Yeni kasa en az bi Türkiyede 2yıl kadar değişmez.Önümüzdeki sene ninja yüzünü yenilerse belki o zaman hyosungda yenileyebilir.ama ninjayıda kolay kolay değiştireceklerini sanmam
    ruhsat işi kolay gerek yokmuş ruhsata çünkü agırlık rengi ruhsat rengi oldugu için ben sadece kuyruğu yaptım gerisi yapmıycam yada şimdilik yapmıycam ama ruhsat meseleside sorun değil yaklaşık 110 tl gibi muayene istasyonnundan renk tesbit tutanagı alıp (ücretsiz ama boya faturası olucak )dogruca tescile gidiyorsun yeni ruhsat parası verip alıyorsun buda sanırım 110 tl cıvarı ama şu an yapmayacağım

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4419166/detay/

Arkadaşlar acil yardımcı olun fikirlerinizi bekliyorum gercekten cok önemli benim icin, krank kırıp toplanmış bu motor bundan hayır gelirmi ?

Daha önce benim başımdan gecen bi olayı anlatiyim freedom 200 (racer 200 ün naked versyonu) üm vardı, motor kitledi 600 tl civarı bi masraf actı bana, tamirci bu motor ayar tutmaz bundan daa hayır gelmez hemen bunu sat elden cıkar demişti bende ucuz bi fiyata satmıştım, sonra alan cocuktada siboplar gitmiş 250 tl de ona masraf acmış.... kısacası böyle bi durum olabilirmi acaba aynı hatayı 2. kez yapmak istemiyorum o aldığım freedom da motor acılmış rektifiye edilmiş bi aletti cünkü... bile bile almıştım...

Bu arada grenajlar fiyatına göre iyi bile, bi tur attım anormal bi ses yok, hız olarak sahibi 120 yi gecmek sakıncalı olur motor kaldırmaz vs. dedi.. :S (hız cokta sorun diyil benim icin gerci)
    bide aynalar kırılmış yeni aynaları aşaa takmışlar direksyonu tam ceviremiyosun elin aynaya sıkışıyo :S .
    Valla alırsamda haftada 2-3 gün (ist) karşı yakaya gidip gelicem acaba alet sorun cıkartırmı edermi bilemiyorum ?

bu motor tabiri caizse ''Turşu'' 3700 de etmez en fazla 2.000 tl verilir. sonra dersen ki ben bunu tertemiz sorunsuz yapıp binicem, işte ozaman sana süprizsiz 5 e mal olur zaten. bide süpriz çıkarırsa 6,7 gider =) çok tehlikeli çok.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    evet arkadaşlar motoruma bir adam daha yaklaştım sonunda 20 soruluk a2 motor sınavım açıklandı 100 almışım bu direksiyon sınavı nasıl olucak eskiden koniler olurdu yine öyle mi

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Ben 20 soruyu 1,5dk da cevaplamıştım

Sınava girerken 2 adet koni vardı 50cc bir cup ile iki koni arasında 15 metre gittim geldim. 30 metrede ehliyet verdiler.
    Böyle de süper bir sınavdı. Kursun yüzünü görmedik. Kurstan belge imzalattılar. "Viraja nasıl girilir dersini aldım", "Emniyetli seyir dersini aldım " vs gibi 8 madde vardı.
    Başımıza bişey gelse biz kursta gösterdik herşeyi diye yasal sorumluluğu üzerlerinden atıyorlar.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    evet arkadaşlar motoruma bir adam daha yaklaştım sonunda 20 soruluk a2 motor sınavım açıklandı 100 almışım bu direksiyon sınavı nasıl olucak eskiden koniler olurdu yine öyle mi
    Bizim kursta motorda yokmuş sınav için.. Dominos pizzaydı sanırım ordan eleman today getirdiler onunla sınava girdiydik bir okul bahçesinde potanın çevresinden dönüp geldik o kadar ..
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    bende sadece yazılırken birde sınav belgesi almak için gittim b sınıfındada aynı olmuştu ama motor farklı tabi 4 5 kez kullanmışlığım var ama biraz tedirginim

işte benim motor gt250 s

yan grenajları söküp motorun içini dışını tertemiz yaptım egzos borusundaki pasları zımparalayıp yanmaz boyayla boyadım.
    Bu arada şimdi dışardan geliyorum bi arkadaşı aldım artçı olarak ve çok fena bi çukura düştük ön amortisördenmi jantın yere vurmasındanmı bilmem tak diye bi ses geldi.Motorun gidişinde bi sorun yok ama bi balans ayarı yaptırsammı ön janta? normal oto lastik balans yapan yerler yapabilirmi?
    Nazara geldim sanırım :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler