Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önceden orjinal egzosu olupta tiger takan varmı forumda yakıtı ne kadar farkettirdi?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siparişi verdim ama düzeltme yapamıyorum :S . yeni sipariş versem +7 tl kargo ücreti ,nasıl düzeltcez bunu yav birde hava ve yağ filitresi bulamıyorum kuralkanda
    arkadaşım nie pahalı malzeme alıyorsun ordan hava filtresi yag filtresi buji vs velomotor dan alsana hem ucuz hemde malzemeler ii.
    yeni makine yeni tat.

Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım nie pahalı malzeme alıyorsun ordan hava filtresi yag filtresi buji vs velomotor dan alsana hem ucuz hemde malzemeler ii.
    segman takımı aldım kuralkandan. velomotoda iridyum buji 10.50 diyor iridyum bujilerin fiyatı cok daha yuksek deilmiydi :S

peki akü kac amper olması gerekıyor ? bılgınız varmı

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    segman takımı aldım kuralkandan. velomotoda iridyum buji 10.50 diyor iridyum bujilerin fiyatı cok daha yuksek deilmiydi :S

peki akü kac amper olması gerekıyor ? bılgınız varmı
    marka farklı ben bunlardan kullandım daha önce buji olarak çok ii lerdi almanyadan lazer getirtene kadar. akü 14btx alcaksın 12 amper oluyor ama akü kodu 14 btx velo motorda var fiyatıda piyasadan uygun.
    yeni makine yeni tat.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Gerçek iridyum olmayabilir. Her NGK iridyum buji iridyum buji değildir. En azından karşılaştıklarım öyle. Kutusuna iridyum yazıyor ama iridyum değil. Bizim makinalarda çok da önemli değil iridyum olup olmaması.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

OZGUR SASMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW 600CC CHOPPER

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/p1000429j.jpg/][IMG]http://img651.image

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçek iridyum olmayabilir. Her NGK iridyum buji iridyum buji değildir. En azından karşılaştıklarım öyle. Kutusuna iridyum yazıyor ama iridyum değil. Bizim makinalarda çok da önemli değil iridyum olup olmaması.
    yanılıyorsun arkadaşım bujinin kattıgı ekstra güç önemli tork a çok büyük etkisi var. Ateşleme çok önemlidir velomotorda sattıkları platium bujide var onu tavsiye etmem fakat iridyum bujileri güzel .
    yeni makine yeni tat.

anladım saolun yardımlarınız için .

Motosikleti
    merhaba motorum yan grenajları ve aynaları astardan sonra hosuma gıtmeyen yerlere bıraz daha yoklama macunu cektım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:24 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:27 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 ----------

esım mısafır odasının bu halını gordugunde sınır krızlerı gecırıyordu tam 3 ay surdu bu ıslemler acelem yoktu yavas yavas yaptım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:31 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:33 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:37 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:39 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:41 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:43 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:45 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:55 ----------

bu renk olan motorumun yenı resımlerını atıcam ama malum test surusune cıktıgım gun dıkkatsız ayna ve sınyal kullanmayı bılmeyen bır mınusbucunun mınubusunun gazabına ugramıstım....1 hafta sonra yenı resımler burda.....hemde bu arada motor uzerınde sımlı metalık ducatı kırmızısı ve yaptıgım egzos ve stıcker calısmasını da goreceksınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:58 ----------

bu arada on camın eskı halı alttakı resım yenı kucultulmus halı ustte

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS

Otomatik zincir yağlama sistemi 70 tl.

ARKADAŞLAR,dün yaptığım sistemde kötü görünen hortumu elimden geldiğince sakladım isteyen olursa msn veya cepten ulasabilir istanbuldayım

UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Bu bahsettiğiniz velomotor un internet adresini verebilirmisiniz bulamadımda?

OZGUR SASMAZ
    Yeni resimleri bekliyorum hocam güzel bişeler olacağa benziyor.
    @uğuR1000
    Bu hali çok orjinal olmuş hocam

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    zinciri yağlamaya,kontak açıkken başlar kontak kapatıldığında otomatik olarak durur.200 mililitre yağ ile 10/40 20/50 farketmez en az 5000 km yağlama yapar.yağ dolumu kolaydır,motosikletini yıkattır ve çık zincir i yağlamaya devam eder istenirse daha az veya çok yağlamasıda sağlanır ayarlıdır.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bahsettiğiniz velomotor un internet adresini verebilirmisiniz bulamadımda?
    www.velomoto.com.tr Hiç bulunmayacak bir adres

Motosikleti
    info@velomoto.com.tr burası sultancıftlıgının sonunda cebecı dıye gecıyor metronun gectıgı ana caddede (tek bırtane) VAKIFBANKIN arkasında kı sokakta 1 numara kat 4 ben tarabyadan gıttım buraya adres cok kolay ısterrsenız kargo var ama ben yınede bı gıdın derım fıyatlar dehset ucuz toptan getırıyorlar vee pıyasaya toptan calısıyorlar ama perakendede satısa baslamıslar ben gıttıgımde onunde cbf 150 kurye motoru doluydu hepsı parca alıyordu sıze yardımcı oluyorlar ve ılgılenıyorlar led sınyal takımı-hava fıltresı-bujı ve yanında hedıye bır suru stıcker aldım kredı kartıyla alısverıs var ve kasa fıs,ı fatura ve ne alırsnız alın bır garantı belgesı verılıyorsızınle ılgılenen bırılerı var yada ben alıstım gıttıgım yerdekı satıcıların bızlerı kazıklama atesını gormeye o yuzden bana garıp gelmıstı ılk basta...bılmem ama bazı parcalar ve fıyatları gercekten cok uygun geldı gozume...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 ----------

asıl meslegı bunların gaz fren telı debrıyaj telı ve yay takımları butun motorlara uygyn pıyasanın yarısın yarısının yarısına reklam gıbı oldu ama ben memnun kaldım sonucta para verıyoruz gazoz kapagı degıl paramız kıymetlı hepımızın sızınde boyle memnun oldunuz yerler varsa bılmek ısterım ıstanbulda bırde oralara bakım kı ogrenım yerlerını...

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.velomoto.com.tr Hiç bulunmayacak bir adres
    nası becerdiysem aradım ama bulamadım işler yoğun biraz kafa kalmadı pek
    Alıntı OZGUR SASMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    info@velomoto.com.tr burası sultancıftlıgının sonunda cebecı dıye gecıyor metronun gectıgı ana caddede (tek bırtane) VAKIFBANKIN arkasında kı sokakta 1 numara kat 4 ben tarabyadan gıttım buraya adres cok kolay ısterrsenız kargo var ama ben yınede bı gıdın derım fıyatlar dehset ucuz toptan getırıyorlar vee pıyasaya toptan calısıyorlar ama perakendede satısa baslamıslar ben gıttıgımde onunde cbf 150 kurye motoru doluydu hepsı parca alıyordu sıze yardımcı oluyorlar ve ılgılenıyorlar led sınyal takımı-hava fıltresı-bujı ve yanında hedıye bır suru stıcker aldım kredı kartıyla alısverıs var ve kasa fıs,ı fatura ve ne alırsnız alın bır garantı belgesı verılıyorsızınle ılgılenen bırılerı var yada ben alıstım gıttıgım yerdekı satıcıların bızlerı kazıklama atesını gormeye o yuzden bana garıp gelmıstı ılk basta...bılmem ama bazı parcalar ve fıyatları gercekten cok uygun geldı gozume...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 ----------

asıl meslegı bunların gaz fren telı debrıyaj telı ve yay takımları butun motorlara uygyn pıyasanın yarısın yarısının yarısına reklam gıbı oldu ama ben memnun kaldım sonucta para verıyoruz gazoz kapagı degıl paramız kıymetlı hepımızın sızınde boyle memnun oldunuz yerler varsa bılmek ısterım ıstanbulda bırde oralara bakım kı ogrenım yerlerını...
    iyi bir yere benziyo,belki biliyosunuzdur bu gaz telini değiştiricem ben gaz teli tek olarak gidiyo benzin deponun orada silindirlere gitmeden önce 2tane oluyo.İşte tek telin 2ye geçtiği plastik kırık benim o parçayı orada bulabilirmiyim acaba?

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanılıyorsun arkadaşım bujinin kattıgı ekstra güç önemli tork a çok büyük etkisi var. Ateşleme çok önemlidir velomotorda sattıkları platium bujide var onu tavsiye etmem fakat iridyum bujileri güzel .
    Kağıt üzerinde etkisi var ama bu makinalarda biz bu tork artışını hissedemeyiz. Ancak ölçümlerde belli olur. Yakıt düşer daha temiz bir yanma meydana gelir. Ama sırf bunlar için çiftine 70 lira verip iridyum almak sadece psikolojik bir etkiye neden olur diye düşünüyorum. Bende kullanıcılardan gerçek iridyum buji alıp iyi ekonomi yaptıklarını duydum. Benim CPR9EA-9 'lardan bir şikayetim yok. Ama daha az yakacaksam değiştirebilirim.

Beklentilermizi çok yüksek tutmayalım diye söyledim bunu.

Motosikleti
    Yamaha R1
    Kağıt üzerinde etkisi var ama bu makinalarda biz bu tork artışını hissedemeyiz. Ancak ölçümlerde belli olur. Yakıt düşer daha temiz bir yanma meydana gelir. Ama sırf bunlar için çiftine 70 lira verip iridyum almak sadece psikolojik bir etkiye neden olur diye düşünüyorum. Bende kullanıcılardan gerçek iridyum buji alıp iyi ekonomi yaptıklarını duydum. Benim CPR9EA-9 'lardan bir şikayetim yok. Ama daha az yakacaksam değiştirebilirim.

Beklentilermizi çok yüksek tutmayalım diye söyledim bunu.
    ben ztn gidip ngk nin tanesi 30 lira iridyumunu alın demedim torch un tanesi 10 liraya velomotorda iridyumları var bi orjinali tak üzerine sük iridyumu tak farkı hissetceksin hissetmiyorsan motoru makinaya baglatıp bilgisayarlı yakıt hava karbıratör ayarını yaptır tekrar dene.
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Benim Bujiler de 30 liraya geldi. Torch bujiyi önermediler. Çift tırnak idiryum almayı düşünüyorum ama şöyle bir kaç bin km yapayım önce. Çünkü performans yönünden sıkıntım yok. 175 kadar sorunsuz çıkıyorum. Gayet sorunsuz bujilerim. Daha fazla performans beklemiyorum. Sadece yakıtı düşürür ümidi ile iridyum takarım.

Motosikleti
    Yamaha R1
    Benim Bujiler de 30 liraya geldi. Torch bujiyi önermediler. Çift tırnak idiryum almayı düşünüyorum ama şöyle bir kaç bin km yapayım önce. Çünkü performans yönünden sıkıntım yok. 175 kadar sorunsuz çıkıyorum. Gayet sorunsuz bujilerim. Daha fazla performans beklemiyorum. Sadece yakıtı düşürür ümidi ile iridyum takarım.
    benim için performans top speed degil 0-100 oldugu için o gözle yorum yapıyorum. yakıtı düşürür ama kesinlikle.çünkü düzgün bir ateşleme yakıt tasarrufu demek.
    yeni makine yeni tat.

arkadaşlar bujileri değiştiricem ne tavsiye edersiniz
    bide bizim motorlar için buji anahtarı alıyım diyorum nerden alabilirim uzun bişe olması lazım biraz derinde sanırım.
    Buji olarakta performans değilde yakıt önemli benim için motor zaten 250cc bujiden çok bişe farketmez sanırım çok yakmasın yeter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler