Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ali o takozlar gt 250r ilemi uyumlu türkiyede yokmu ben görüyorum ama 600lüklerde onlarınki çokmu pahalı diye bakmıyorsun yoksa uyumsuzmu
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    @felon

felon senin eski zn sanırım benimkiydi. küçükçekmeceden aldın değil mi? notere beraber gitmiştik. ben de motorla gelmiştim (gt250r, gri-siyah).
    doğru muyum?

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumda takılmıyorum öncelikle herkese merhaba,
    Perşembe günü kısmetse arka lastik çift ayna yada sağ tek ayna almam gerekiyo anadolu yakasında ümraniye kadıköy üsküdar civarında tavsiye edebileceğiniz bi yer var mıdır ? Yardımlarınızı rica ederim.. Saygılarımla..
    [COLOR="Silver"]

Arkadaşlar bi de 180lik almayı düşünüyorum Janta tam oturur fakat dönüşlerde gidon kendi kendine dönmeye çalışıyormuş doğru mudur ? Bilgisi olan var mı ? Sonuçta Düşme tehlikesi kimse geçirmek istemez.
    160 tan büyügü taktımı sıkıntı bilgin olsun en ideali 160lık bence.
    yeni makine yeni tat.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali o takozlar gt 250r ilemi uyumlu türkiyede yokmu ben görüyorum ama 600lüklerde onlarınki çokmu pahalı diye bakmıyorsun yoksa uyumsuzmu
    o takozlar brezilyalı adamın özel imalatı.başka motorlarınkisi uymuyo diye biliyorum
    Alıntı NitrOx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @felon

felon senin eski zn sanırım benimkiydi. küçükçekmeceden aldın değil mi? notere beraber gitmiştik. ben de motorla gelmiştim (gt250r, gri-siyah).
    doğru muyum?
    Way abi nasılsın ya
    doğrudur 34YL7318 di
    3ay 4bin km kullandım ufaklığı hiçbir sorun çıkarmadı bakımlarını yapınca
    Şimdide Gt250r aldım bende
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    gt250r
    @felon

evet plaka doğru, benim motordu o. bana da sorun çıkarmamıştı, sana da çıkarmamış demek ki.

bu arada benim 2010 modeli gt250r yi de satacaktım ama sonradan vazgeçtim. o ara konuşsaydık belki benimkini alırdın, henüz 600 km de kendisi...

Motosikleti
    Suzuki GSX750F
    selamlar arkadaşlar ben 1 ay önce 2006 model gt250r aldım, daha öncede motosiklet tecrübem olduğu için, bu bir ay içerisinde 4-5 kez anca binmişimdir, motor çok güzel gayet memnunum, kalkışı, duruşu, yol tutuşu gayet iyi. lakin motora 2 kişi bindiğinizde motorun hızlanması kesiliyo, yani belirli bir süre sonra size yetmeyebilir, bana yetmiyor şuan racing tarzı olduğu içi başlangıç motorum olarak seçtim. yeni başlayanlar için gerçekten on numara motor.

Alıntı NitrOx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @felon

evet plaka doğru, benim motordu o. bana da sorun çıkarmamıştı, sana da çıkarmamış demek ki.

bu arada benim 2010 modeli gt250r yi de satacaktım ama sonradan vazgeçtim. o ara konuşsaydık belki benimkini alırdın, henüz 600 km de kendisi...
    valla denk gelse güzel olurdu abi neyse senin 600lüğü alırım bende, bundan sonraki durak nedir ?
    ama gri alma yeni motoru abi ya siyah iyidir yada renkli(siparişi veriyimde 600lüğün 2yıl sonra benimdir )

Motosikleti
    ninja 250 '11
    gtr im icin depo kapagi ariyorum nerden bulabilirim yada baska hangi motorlarinki bizimkine uyuyor bilgisi olan yada yonlendirebilecek olan varsa cok sevinirim

hergün ufak tefek bişeyler yapıyorum.sonunda kusursuzlaştırıcam motoru
    altta iki yan grenajın birleştiği yerdeki vida yuvaları kırılmış içten demir bi parçayla ek yaptım çok sağlam oldu.Dışardan sadece 2 vida gözüküyo oda motorun altında.Anca tekere kalkarsam gözükür
    Gösterge üzerindeki kanuni stickerınıda söktüm.Şimdi birtek depo ve devir saatinde kanuni yazıyor.devir saatinin kağıdını nasıl değiştirebilirim?
    O kağıttan nereden satın alabilirim?Almışken beyaz olanlardan alıyım beyazlar daha güzel duruyor.

yukarıııııı

Motosikleti
    Yamaha R1
    fren manetide şuan geldi renkli racing manetlerim tamamlandı elciklerde tamam montajdan sonra fotoları paylaşcam sıra turboda amerikadan yola çıktı bakalım 2 haftaya gelir heralde.
    yeni makine yeni tat.

Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fren manetide şuan geldi renkli racing manetlerim tamamlandı elciklerde tamam montajdan sonra fotoları paylaşcam sıra turboda amerikadan yola çıktı bakalım 2 haftaya gelir heralde.
    Manetleri ne kadara nerden aldın hocam? Fotoları bekliyorum

Motosikleti
    Yamaha R1
    honkong dan geldi fiyat 100 tl civarı.
    yeni makine yeni tat.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettim.
    motorun iç yapısında modifikasyon yaptınız mı acaba hiç ?
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Yamaha R1
    motorun iç yapısında motor rodaj a sokulmadan önce ilk alan sahibi çelik piston ve özel bir dereceli ekzantirik zinciri falan yaptırmış diger hyolara göre çalışma sesi ve gidişindeki farkı bir çok kişi ve burdaki servisi söyledi motorun içi açılmamış sadece silindir daha yaglama dahi yapmadan böyle bir degişiklik yapılmış motorun içinden kastım alt taraf. ciddi anlamda motorumdan çok memnunum tekerleri degiştirdikten sonra çok süper oldu özellikle. pazar günü kemere giderken 130 140 virajlara hiç banamasın demeden girdim daha hızlıda virajlara girerdim fakat limitlerimide çok fazla zorlamak istemedim. şuan motor tork olarak ön kaldırma seviyesine geldi fakat tam o güç son güç yok. Ama turbo dan sonra büyük bir beklentim var. dyno testine çıkarcam turboyu takmadan önce. benden önceki ilk sahibi dynoda 42 beygir oldugunu ölçtürmüş. Sonuçları turbodan sonra yayınlarım 1 saat içinde manetlerin montajını yapıcam foto eklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:36 ----------

benim bmw yandaki beyaz.

lastik mevzusuna takılan arkadaşlar için 160 arka michelin lastigi için görüntüler ön teker için 120.

yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    hyosung GtR 2011
    kardeşim güzel olmuş lastikler ama nazar degmiş çivi var lastiginde....

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı hyosung_03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim güzel olmuş lastikler ama nazar degmiş çivi var lastiginde....
    çivi degil dostum o bi cam batmıştı lastige lastik patlamadı fakat orda ufak bir deformasyon oldu lastikcim oraya bişey yapıştırdı.
    yeni makine yeni tat.

Motosikleti
    hyosung GtR 2011
    kazasız sürüşler dilerim lastikleri kaça aldın ......

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı hyosung_03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız sürüşler dilerim lastikleri kaça aldın ......
    650 liraya aldım kargo dahil. sıra turboda onuda taktımı bu motor üzerindeki egolarımı tamamlamış olcam birde bogazdan headers çektircem eksoz için turbo montajı sırasında.
    yeni makine yeni tat.

nashua
    Elcik ve manetlerin markası ney hocam süper durmuş
    Lastiklerde süper

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler