Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    aleyküm selam...
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R1
    antalyadaki arkadaşlarla bir gün toplanalım.
    yeni makine yeni tat.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibari ile motorum satıldı. alan arkadaş inşallah temiz temiz kazasız belasız biner. hayırlısı olsun. kendisine MT yi önerdim aramıza katılır tanışırsınız.
    efendi dürüst muhabbetli biri olarak gördüm kendisini , motosiklet tutkunları olarak hepimizin desteklediği aslında ; aklı selim insanların motor kullanması değil midir ? ...
    Saygılarımla. bir süre motorsuzum
    Kaça verdin motoru merak ettim?

yeni modelleri canlı gören varmı arkadaşlar ilk görüşleri alalım

Bugün park halindeki motoruma vurup devirmişler, elcik gidondan kırılmış, grenaj desen..:( numara bırakmış vuran adam, yarın ilk iş tutanak tutacağız fakat biraz acemiyim bu konuda, sigorta işleri nasıl işliyor bilmiyorum. ben gidip motorun resmini ceksem, adamlada tutanak tutsak, karsı tarafın sigortasımı ilgilenecek bu işlemlerle yoksa kendi sigortamı aramalımıyım direk. Yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Gt250r
    Arkadaşlar gt250r deki gösterge panellerindeki değişiklikler hangi yıldan itibaren başlıyor? 2011 lermi böyle değişik

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı UmutR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün park halindeki motoruma vurup devirmişler, elcik gidondan kırılmış, grenaj desen..:( numara bırakmış vuran adam, yarın ilk iş tutanak tutacağız fakat biraz acemiyim bu konuda, sigorta işleri nasıl işliyor bilmiyorum. ben gidip motorun resmini ceksem, adamlada tutanak tutsak, karsı tarafın sigortasımı ilgilenecek bu işlemlerle yoksa kendi sigortamı aramalımıyım direk. Yardımcı olursanız sevinirim
    kaza tutanagı tutacaksınız sigortacılarda vs var her araçta olması gereken. oraya kazayı resimli ve yazılı olarak analtacaksınız fotograğlarıda ekleyip karşı tarafın sigortasına vereceksiniz.
    Karadeniz - Giresun.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Kaza tutanağınızı eksiksiz doldurun. Adam beyanında açıkca hatasını kabul eder şekilde yazsın tutanağın altına. İki aracında plakası görünecek şekilde ve kaza anındaki pozisyonda foto olsun. ( en az 2 karede aynı anda iki plakada görünmeli)
    Ayrıca karşı tarafın ehliyet ,ruhsat ve zorunlu trafik sigorta poliçesinin fotokopilerini alın.
    Sonrasında motorunuzu servise götürün evrakları bırakın gerisini onlar halleder.
    Yalnız motor yapılınca servis parayı sizden nakit isteyebilir. Daha sonra siz sigortadan alırsınız. Zaten araç servisteyken eksper gelip kaza giderini hesaplayacak ve size ne kadar para yatırılacağı belli olacaktır. Cazgır bir ekspere denk gelir ve hesapta kabarık olursa tüm masrafı vermek istemeyebilir. Orada servisin tavrı önemli.
    Kendi zorunlu trafik sigortanızın konu ile hiç alakası yok (kasko değilse). Eğer siz hatalı olsaydınız karşı taraf hasarını sizin sigortanızdan alıcaktı. Yani araçlarımıza yaptırdığımız zorunlu sigorta hatalı olduğumuz durumlarda karşı tarafın hasarını karşılar. Bizde kendi hasarımızı varsa kaskomuzdan yoksa cebimizden karşılarız.

Geçmiş olsun kolay gelsin.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

teşekkür ederim, öğlen adam aracı getirecek geri, fotoğraf cekeceğim. son bir sorum ise motor yürür vaziyette değil, çekici masrafını nasıl hallediyoruz. karşı tarafın sigorta yol yardımını cağırırsam ücret ödenmez değil mi?

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    s.a arkadaslar benım motrun deprıyaj kacırıyor sahıbınden baktım ılanı assaya ekledım bu nasıl bır urun motorunda kullanan varmı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7946891/detay/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 ----------

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamınaleykümm millet nasılsınızz )
    a.s usdatım
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

merhaba gt250r kullanan arkdaşlar

merhaba gt250r kullanan arkdaşlar ,,bu makine hakkındki görüşleriniz artı ve eksi yönlerini yazarsanız minnetdar olurum,saygı ve selamlarımla...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı legend91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba gt250r kullanan arkdaşlar ,,bu makine hakkındki görüşleriniz artı ve eksi yönlerini yazarsanız minnetdar olurum,saygı ve selamlarımla...
    775 sayfa tartışılmış konuşulmuş bedavaya konmak yok okuyalım lütfen

kardeş yapma dur gözünü sevim arkdaşlar bekliorum yorumlarınızı

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahanda actı masallah cok guzel gozukuıyor Undocab :D
    Evet bence de güzel
    Bu ay maaş bitti bi dahaki aya bordo rizoma fren ve debriyaj maneti alıcam daha güzel olcak gibi Tabi daha önce bi mont almak lazım

http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...torsiklet.html

Şunu bi incelesene yorumun nedir? Ben beğendim gibi sanki :p

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bence de güzel
    Bu ay maaş bitti bi dahaki aya bordo rizoma fren ve debriyaj maneti alıcam daha güzel olcak gibi Tabi daha önce bi mont almak lazım

http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...torsiklet.html

Şunu bi incelesene yorumun nedir? Ben beğendim gibi sanki :p
    ben bu montdan kullanıyorum
    artıları;
    üzerinize giydiğinizde güven veriyo. fiyata göre oldukca kaliteli ve koruma olarak bu fiyata daha iyisi olamaz dedirtecek cinsten.Hoş kalıplı bir görüntüsü var.Korumalarını test etmedim inş hiç test etmedende eskitirim
    eksileri;
    iç cebi fermuarlı değil,
    rahat bir 4kg gelir biraz ağır yazın çok sıcaklarda bezdirebilir
    dış yan cepleri kullanmak teknik istiyor.(sağ elle sol cep, sol elle sağ cep... şeklinde yoksa başka türlü imkanı yok ceplere yetişemiyosunuz)
    ufak yağmurlarda sorun yok ama sağanakta su geçiriyor.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    cawa
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaslar benım motrun deprıyaj kacırıyor sahıbınden baktım ılanı assaya ekledım bu nasıl bır urun motorunda kullanan varmı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7946891/detay/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 ----------

a.s usdatım
    İstanbuldaysan gel bir bakalım debriyajına. Bu motorlarda Debriyaj yaptığı km ye göre ayar gerektiriyor fakat kimse ne biliyor ne ayarlıyor. Ve biraz olsun aşınmış ve daha ömrü olan balataları değiştirtiyorlar vatandaşa. (bu ayarı tel üzerinden felan yapamazsınız. Hemen tellere saldırmayın : )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 ----------

Alıntı legend91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş yapma dur gözünü sevim arkdaşlar bekliorum yorumlarınızı
    Arkadaş benim gözümdeki tek eksi yönü şuki ; yolda 1000cc race lerle karıştırılıp yarış yapmak isteyen spor araba sürücülerinin tacizine maruz kalmak.
    Onun dışında en ufak eksi yönü yok.
    Ama dersenki enjeksiyonlu ozaman şunu diyim ; Ben onlara enfeksiyonlu diyorum. Hani derlerya .... dan nem kapıyor. Ben eski kafalı biri olarak enjeksiyonlu ve haddinden fazla elektronik içeren motorları oldum olası sevemedim ve güvenemedim. Motor hık dedimi nereden geldi ne oldu bakmak isterim. Ama enjeksionluda sadece seyrediyorsun motoru sonra direk servise . Bakılıcak anlaşılıcak hiçbiryeri yok , karman çorman (tabi bu tamamen bana özgü birşey. Kimiside heryerde teknolojiden yanadır) gt 250 ie de 12 ye yakın sensör ve algılayıcı var. Bu benim sinirimi bozar arkadaş

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbuldaysan gel bir bakalım debriyajına. Bu motorlarda Debriyaj yaptığı km ye göre ayar gerektiriyor fakat kimse ne biliyor ne ayarlıyor. Ve biraz olsun aşınmış ve daha ömrü olan balataları değiştirtiyorlar vatandaşa. (bu ayarı tel üzerinden felan yapamazsınız. Hemen tellere saldırmayın : )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 ----------

Arkadaş benim gözümdeki tek eksi yönü şuki ; yolda 1000cc race lerle karıştırılıp yarış yapmak isteyen spor araba sürücülerinin tacizine maruz kalmak.
    Onun dışında en ufak eksi yönü yok.
    Ama dersenki enjeksiyonlu ozaman şunu diyim ; Ben onlara enfeksiyonlu diyorum. Hani derlerya .... dan nem kapıyor. Ben eski kafalı biri olarak enjeksiyonlu ve haddinden fazla elektronik içeren motorları oldum olası sevemedim ve güvenemedim. Motor hık dedimi nereden geldi ne oldu bakmak isterim. Ama enjeksionluda sadece seyrediyorsun motoru sonra direk servise . Bakılıcak anlaşılıcak hiçbiryeri yok , karman çorman (tabi bu tamamen bana özgü birşey. Kimiside heryerde teknolojiden yanadır) gt 250 ie de 12 ye yakın sensör ve algılayıcı var. Bu benim sinirimi bozar arkadaş
    Pazar günü Yeniköy'de kaldırımda gördüm senin motoru

Enfeksiyonlu gt'nin bide o elentirikli parçaları bozulunca cep yakıyor

Motosikleti
    cawa
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü Yeniköy'de kaldırımda gördüm senin motoru

Enfeksiyonlu gt'nin bide o elentirikli parçaları bozulunca cep yakıyor
    Gördünde neden yanaşmadın hemen. İki laflardık. xt yi aldın tanımamazlıktan gelirsin tabii

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördünde neden yanaşmadın hemen. İki laflardık. xt yi aldın tanımamazlıktan gelirsin tabii
    Arkideş vardı arkada da yoksam hemen bi yan verip dönerdim

eee bu kadar GT'cisiniz istanbulda Bi haftasonu Riva yapalım ?
    Büyüksün ayarla bişeyler

Motosikleti
    cawa
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkideş vardı arkada da yoksam hemen bi yan verip dönerdim

eee bu kadar GT'cisiniz istanbulda Bi haftasonu Riva yapalım ?
    Büyüksün ayarla bişeyler
    Ohh yandan yapıştırrr

Yaw bırak arkadaş gt cilerden bi cacık olmaz. Ne varsa çapır da var. Çapırcıya gece 2 de hadi gidelim dedim(5 motor bir ss ben ). Bir baktık sabah 8 evdeyiz.
    Şimdi bunlara hadi gidelim desem nereye diye sorucaklar. Daha orada yatıcak mevzu. Adamlar nereye diye sormadılar bile. İşte bunu seviyorum
    O yüzden satıcam çappi yapıcam kendime.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler