Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo toplanıyo herkes alan alana Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.. Kaç km.de ne kadar aldınız? Fotoları bekliyoruz
    eyvallah saolasın

6.000 km 2007 model 1 senedir garajda duruyomus km orjınal cıhaza bagladık motorda hıc bı sey yok yarın muaynesınıde yaptırıcam fıyatı bana kalsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah saolasın

6.000 km 2007 model 1 senedir garajda duruyomus km orjınal cıhaza bagladık motorda hıc bı sey yok yarın muaynesınıde yaptırıcam fıyatı bana kalsın
    Güle güle kullanın..Temizmiş motor. Yeni alacaklara referans olsun diye demiştim tabiki sen bilirisin Kazsız belasız.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah saolasın

herhalde beyaz motoru aldın en kısa sürede resimleri bekleriz ve hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar yardıma ıhtıyacım var anahtar kayboldu yaptıramıyorum anahtarcı marsı sokelım dıyor benzın deposu yada arka sele nınkılerden hangısı kolay olur selenın altında vıda var sele cıkmadan acıkmıyor benzın deposunun kapagını sokmek zormudur kolay takılabılıyormu yardım lutfen

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    motorumdki çizikLere boya yaptırmam lazım caner abi yardımmm =(
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    selamlar, ORCH marka iridiyum ''CR9EI performans iğne elektrod serisi'' buji uyar mı bu motora? nasıl olur performansı?
    birde şu balata nasıl? ön mü bu? bi tane mi iki paket mi almalıyım hani çift disk ya?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...250-650/detay?

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı hyosung2011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yardıma ıhtıyacım var anahtar kayboldu yaptıramıyorum anahtarcı marsı sokelım dıyor benzın deposu yada arka sele nınkılerden hangısı kolay olur selenın altında vıda var sele cıkmadan acıkmıyor benzın deposunun kapagını sokmek zormudur kolay takılabılıyormu yardım lutfen

En kolayı ve zahmetsizi benzin deposunun kapağını sökmektir.Al eline alyanı 2dk sürmez.Bende Eyüp abiden öğrenmiştim

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın..Temizmiş motor. Yeni alacaklara referans olsun diye demiştim tabiki sen bilirisin Kazsız belasız.
    pıyasanın bıraz altına aldım dıyelım.. mtde eski olmanın faydaları

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumdki çizikLere boya yaptırmam lazım caner abi yardımmm =(
    Selam serhat, hic ugrasma bırak motorcuya onlar usta hallederler. Biz acemiyiz, bizim yaptigimiz boya oje boyasi olur, oda seni bozar. Kolay gelsin, Allah yardimcin ola...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ serkan ;

Kardeşim o balata güzel bir balatadır. rahatca kullanabilirsin; ben de bundan takmıstım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ serkan ;

Kardeşim o balata güzel bir balatadır. rahatca kullanabilirsin; ben de bundan takmıstım
    eyvallah kanki, amma masraf ettim şu motora ya :( yağ,yağ filtresi,hava filtresi,benzin filtresi,zincir,piston,sekman,rektefe,fren hidrolik pompası,bir sürü civata,ruhsat hataları,muayine,sigorta,fren maneti,uzun zenon iptali,carbon sinyaller iridium buji şimdide arka lastik, yeni kask,maske,eldiven,zincir spreyi,ayakkabı vs vs =) =) vay vay vay ama benim halime vay =)

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kanki, amma masraf ettim şu motora ya :( yağ,yağ filtresi,hava filtresi,benzin filtresi,zincir,piston,sekman,rektefe,fren hidrolik pompası,bir sürü civata,ruhsat hataları,muayine,sigorta,fren maneti,uzun zenon iptali,carbon sinyaller iridium buji şimdide arka lastik, yeni kask,maske,eldiven,zincir spreyi,ayakkabı vs vs =) =) vay vay vay ama benim halime vay =)
    uhh okurken yoruldum
    yaza bende ön arka lastık alcam ne dusunuyorsun sen ?

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    merhaba arkadaşlar 18,02,2011 sabah saat:11.gibi yeni bosna da E5.cadenin üstünde gri bir HOYSUNG GT250R.gördüm kaza yapış oan takside idim tanıyanınız varmı.geçmiş olsun.
    ayruca ben pazar günü motorsiklet fuarında olucam.orda olan arkadaşlarla tanışmak isterim.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uhh okurken yoruldum
    yaza bende ön arka lastık alcam ne dusunuyorsun sen ?
    sen okurken yoruldun ben yaparken kanser oldum =) ve MÜJDEEE arka silindir piston sağlıklı olmaz dedi baymoto ve yeni silindir piston sekman almalısın dedi.

2007 enjeksiyonlu olmadıgı için enjeksiyonlunun silindiri uyması için gergisiyle değiştirirsem uyarmış benim motora. yani piston,sekman,silindir,gergi hepsi 330 tl :S yenilerini alıcam ama bütçem alt üst oldu :S

offf :((

lastikte michelin pilot pover 2ct düşünüyorum ama burda fiyatlar şaşırmış durumda sanırım m yurt dışından getirticem =/

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    sen okurken yoruldun ben yaparken kanser oldum =) ve MÜJDEEE arka silindir piston sağlıklı olmaz dedi baymoto ve yeni silindir piston sekman almalısın dedi.

2007 enjeksiyonlu olmadıgı için enjeksiyonlunun silindiri uyması için gergisiyle değiştirirsem uyarmış benim motora. yani piston,sekman,silindir,gergi hepsi 330 tl :S yenilerini alıcam ama bütçem alt üst oldu :S

offf :((

lastikte michelin pilot pover 2ct düşünüyorum ama burda fiyatlar şaşırmış durumda sanırım m yurt dışından getirticem =/
    Ustad lastık alırken banada haber verırısen sevınırım bende almayı dusunuyorum
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustad lastık alırken banada haber verırısen sevınırım bende almayı dusunuyorum
    ben şu şekilde almayı planlıyorum ebaydan almanyadaki dayım alcak kargosu almanyaya pek bişey tutmuyor sonra gelirken arabanın bagajına koyup getirecek tabi kabul ederse. malum almancılar gelirken arabaların hiç yer olmuyor

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 18,02,2011 sabah saat:11.gibi yeni bosna da E5.cadenin üstünde gri bir HOYSUNG GT250R.gördüm kaza yapış oan takside idim tanıyanınız varmı.geçmiş olsun.
    ayruca ben pazar günü motorsiklet fuarında olucam.orda olan arkadaşlarla tanışmak isterim.

Pazar bende gitmeyi düşünüyorum ama havanın güzel olması lazım Olmazsa gelmek isteyen arkadaşlarla burdan söz keser konvoy halinde gideriz

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    ben şu şekilde almayı planlıyorum ebaydan almanyadaki dayım alcak kargosu almanyaya pek bişey tutmuyor sonra gelirken arabanın bagajına koyup getirecek tabi kabul ederse. malum almancılar gelirken arabaların hiç yer olmuyor
    Anladım ustad saolasın bızde bakalım buluruz bır lastık
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı hyosung2011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka seleyi açmak için sert uzun bir şiş bul ucunu ısıt, tam mekanizmanın diline denk gelecek şekilde hizalı bi şekilde alt çamurluktan içeri delip sok sonra mekanizmanın dilini kilidi açacak yöne doğru ittir kilit serbest kalıcaktır sonrada seleyi kenara koyup vidayı sökersin...

Depo kapağını anahtar ile açmadan sökemezsin...
    GT! ...

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bugün bi gt250r'a baktım önden darbe almış boya masrafı var biraz bi de http://www.google.com.tr/imgres?imgu...t:429,r:15,s:0 linkteki gösterge bölümünün çevresindeki çerçeve gibi olan plastiği yok yani ibrenin altından far kabloları falan görünüyor. Bu plastik çerçeve kaç paradır nerden bulabilirim yardım edebilcek var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler