Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Gezintilerimde yolu çekmek için depo üzerine sabitleyebleceğim bir kamera sistemi istiyorum ama bulamadım adam gibi bişe.Telefonun kamerası sağlam olduğundan kamera almıyım telefon tutacağıyla işi çöziyim dedim ama olmadı sarsıntıda vakumlu ağız bırakıyor kendini.bana bir öneri getirecek olan var mı arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezintilerimde yolu çekmek için depo üzerine sabitleyebleceğim bir kamera sistemi istiyorum ama bulamadım adam gibi bişe.Telefonun kamerası sağlam olduğundan kamera almıyım telefon tutacağıyla işi çöziyim dedim ama olmadı sarsıntıda vakumlu ağız bırakıyor kendini.bana bir öneri getirecek olan var mı arkadaşlar?
    Bi kaynakçıya git yardımcı olurlar.

Arkadaşlar siteyi herzaman takip ediyordum bugün kayıt olmak nasip oldu. Bende sizler gibi gt250r meraklısıyım. Dün aldığım bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Bu konu hakkında bilgisi olanda varmı?
    Siteye resim ekleyemedim.
    gt250r 2010 modellei yani arka kuyruk kısmı değişik modelleri Türkiye ye kanuni sayesinde daha gelmedi. Sahibinden com da bir kanuni bayisi 2010 resim koydu hemen aradım aceba geldimi diye fakat bayi gelmediğini söyledi. Sordum nezaman gelir bir bilginiz olması lazım kanuni bayisi olarak. Bana şunları söyledi. Bu modeller Türkiye ye gelmeyecek kanuni elindekileri satacak ve daha getirtmeyecek. Buda oluyorki ilerleyen zamanlarda Hyosung Türkiye de yeni bir firma ile anlaşacak.

Kanuniye cok mail attım bu model nezaman gelecek diye hiçbir şekilde bana dönüş yapmadılar. Ben kötülemek için yazmıyorum gerçekleri yazıyorum. Diger ülkelerde bu modeller 2009 da satılırken bizim ülkemizde daha 2008 yılında almış oldukları modelleri satıyorlar.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kaynakçıya git yardımcı olurlar.
    havai fişek gösterisi izlemek istiyosun galiba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:07 ----------

depo kapağının etrafındaki alyen vidalara uydurabileceğin bir parça yaptırabilirsin tornacıda. eğer kameranın tripod bağlantısı için bir yuvası varsa yaptıracağın aparatı depoya sabitledikten sonra bir somun ile kamerayı aparata sabitleyebilirsin. düştüydü düşmediydi diye endişe etmene gerek kalmaz
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:07 ----------

depo kapağının etrafındaki alyen vidalara uydurabileceğin bir parça yaptırabilirsin tornacıda. eğer kameranın tripod bağlantısı için bir yuvası varsa yaptıracağın aparatı depoya sabitledikten sonra bir somun ile kamerayı aparata sabitleyebilirsin. düştüydü düşmediydi diye endişe etmene gerek kalmaz
    Kaynakçıya gitten kastım bu idi.

Motosikleti
    ST GT250R
    arkadaslar bana kımse yardımcı olmadı...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o bahsettiğiniz aparat sahibinden.com da var zaten ama ona kamera alınacak falan filan.Telefon için bişey uydursam daha mantıklı olacak çünki sürekli cebimde taşıyorum istediğim yerde çıkartıp takıp çekim yaparım ve uzun yolculuklarda falan gelen aramalarıda görmem açısından güzel olur.Biraz daha araştırıyım bende acayüp gibi bişeyler uydururum belki

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gt 250R'a ha bundan yaptırsak http://www.motosiklet.net/forum/memb...icture343.html hoş olmaz mı bi resimde görmüştüm adam ducati'ye top case taktırmıştı Uzun yola giderken güzel olur

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Racing'in Felsefesine ters bir olay bence

Bugün 175Km yol yaptım full viraj eve dönüşte kollarımda ağrı rahatsız ediyordu ufak ufak ;)

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Touring Gt250r istiyorum hatta enduro olsun dağ taş gezeyim

Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bana kımse yardımcı olmadı...
    Tizyano kardeş, sorununuz ve problemleriniz neydi hatırlamıyorum lakin bazen arkadaşlar özelliklede bu motora sahip olmayan arkadaşlar öyle şeyler yazıyorlarki buraya, ahiret sorusuna dönüşünce kimse okumak bile istemiyor ve cevapta gelmiyor onlara.

Mesela ben motor alırken motorun o başlık altındaki kullanıcılarına "ya bende bu motordan alıcamda, alimmi almimmi" diye kimse kusura bakmasın ama "saçma" bir soru sormak yerine, forumun genel başlığı altına, motor almak istiyorum ne tavsiye edersiniz veya şu motoru almak istiyorum tavsiye edermisiniz diye başlık açardım. Herkes böyle yapacak diye birşey yok tabide, böylesi herhalde daha faydalı olsa gerek.

Sen yazdın diye demiyorum ne yazdığını gerçekten bakmadım hatırlamıyorum ama var böyle yazanlar. Sonra çıkıpta kimse ya bana kimse yardımcı olmadı demesin.

Sen sorununu tekrar yaz belki bu motora sahipsin tanm hatırlayamıyorum ama motorsikletlerinde yazmadığı için olmadığı kanısına vardım. yaz sorununu bildiğimiz kadarı ile yardımcı olmaya çalışalım.

Sonuçta burda HYOSUNG - S&T ustası olmuş denilebilecek kullanıcılar var emin olalımki. Hatta ekstrasıda var.

Lütfen yazdıklarım için darılmayınız...

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    TuLgacan 'a katıLıyorum.
    Yanında da pişiyorum. Bugün saoLsun motorumLa kendisinin motorundan daha fazLa iLgiLendi desem yanLış oLmaz. Motorumuza yeni tang pand depo kapağına ve gidona.. Bunun yanında tüm paslı ve boyası kazınmış yerLere oje yardımıyLa bütün açıkLarı kapattık. Filemizi bağLadık. Şerit ve pLakaLık iptaLini yaptırdığım zaman değmeyin keyfime.. Egzoz boşaLtma işLeminide unutmamak Lazım.. BunLarı tamamLadıktan sonra nasip oLursa bi hyosung çetesi kurup gezeLim Caner Abinin önderLiğinde =)

Herşey için saoL "TuLgaCan" üstad...
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Arkadaşlar geçen gün motorsiklet eğitmenimle sohbet ediyorduk.Kendisine GT250R almak istediğimi söyledim.Bana, İstanbulda tanıdığının dükkanı 444 gibi biryerde garajında 3-4 gt250r nin sebebsiz şekilde iskeletten ortadan ikiye ayrılmış halde durduğunu motorunun sağlam ama diğer aksamlarının kalitesiz olduğunu söyledi.Bir kere böyle bir olaya forumlar da rastlamıştım sadece.Acaba sizde duydunuzmu.Sizlerede sormak istedim.Sonuçta bu aletin kullanıcısı olarak sizlere de danışmak gerekir.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen gün motorsiklet eğitmenimle sohbet ediyorduk.Kendisine GT250R almak istediğimi söyledim.Bana, İstanbulda tanıdığının dükkanı 444 gibi biryerde garajında 3-4 gt250r nin sebebsiz şekilde iskeletten ortadan ikiye ayrılmış halde durduğunu motorunun sağlam ama diğer aksamlarının kalitesiz olduğunu söyledi.Bir kere böyle bir olaya forumlar da rastlamıştım sadece.Acaba sizde duydunuzmu.Sizlerede sormak istedim.Sonuçta bu aletin kullanıcısı olarak sizlere de danışmak gerekir.
    Ortadan ayrılmış r1 yada 1000rr da gördüm ben.
    İnsan gibi kullanıldığı sürece birşey olmaz. Sanırım çok abartmış. miş le mış la hiçbir marka hakkında yorum yapılmaz. Fena halde saçmalamış diyebilriim.
    Ne yani şimdi yamaha yada honda da mı alınmaz, binilmez.
    tgnx bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Medifiye düşünenLer için bir kaç öneri..

Alıntı arabaci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar üğraşıp bu hale getirdiğimi ancah photoshop cular bilir. Almayı düşündüğüm ve beğendiğim hyosung gt 250r sade renkli ve böyle oynamalar istiyordu.
    hem modifiye düşünenlere bir fikir hemde masaüstümüze güzel bi duvarkağıdı olarak tasarladım buyrun afiyetle bakın…

NOT: Kiminde suzukiden kiminde kawa dan parçalar kullandım ama çizimler ve modifiyeler tamamen bana ait dir. Kaynak gösterilmeden başka sitede gösterilmemesini rica ediyorum…

BY: aRabaci
    KAYNAK : arabaci - http://www.motosiklet.net/forum/moto...y-arabaci.html
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Motosikleti
    hyosung gt250r
    O çimlerin üstünde arkadan çekilmiş kırmızı hayonun lastikleri kaçlık aceba çok tatlı görünüyor.

O çimlerin üstünde arkadan çekilmiş kırmızı hayonun lastikleri kaçlık aceba çok tatlı görünüyor.

Bendeki gibi 160/Bendeki gibi 160&60 gibi duruyor, ayrıca yoğun çim üstüne yere alçak gibi duruduğu için foto ile değişik bir bütünleşme oluşmuş ve tam emin değilim ama kuruk altındaki çukurlukta siyahtan dolayı düz göründüğü için kuyrukta alçaltılmış gibi duruyor (belkide alçaltılmış), ondan dolaı fena çıkmamış bence

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    ayüp ustam bugün kü misafirperverliğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. saolasın onure ettin bizi. verdiğin bilgiler benim için çok değerli bilgiler.
    motorumu tanımama yardımcı oldun , eksikleri neler neleri yaparsam neler olur yapmazsam neler olur gibisinden verdiğin bilgiler benim gibi hiç bir bilgisi olmayan birine karşı değerli oluyor doğal olarak.
    bana bugün verdiğin emel için çok teşekkürler.
    bu arada tolgucan sana ö.m gönderdim numaran yok bende sana ulaşamadım bugün eyüp ustanın yanına birlikte gidelim diyecektim.
    bidahaki sefere inşallah.
    ö.m den yolladım numaramı sana bi çaldır okuduğunda hadi hyrlı geceler yarın iş var malum traş olup yatayım.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendeki gibi 160/Bendeki gibi 160&60 gibi duruyor, ayrıca yoğun çim üstüne yere alçak gibi duruduğu için foto ile değişik bir bütünleşme oluşmuş ve tam emin değilim ama kuruk altındaki çukurlukta siyahtan dolayı düz göründüğü için kuyrukta alçaltılmış gibi duruyor (belkide alçaltılmış), ondan dolaı fena çıkmamış bence
    hocam o jant 160'lık değil bence. çünkü yandan neredeyse hiç şişme yok gibi bence 180'lik rahat var ve çok belli motor yere en az bi 3-5 cm. daha yakın..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayüp ustam bugün kü misafirperverliğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. saolasın onure ettin bizi. verdiğin bilgiler benim için çok değerli bilgiler.
    motorumu tanımama yardımcı oldun , eksikleri neler neleri yaparsam neler olur yapmazsam neler olur gibisinden verdiğin bilgiler benim gibi hiç bir bilgisi olmayan birine karşı değerli oluyor doğal olarak.
    bana bugün verdiğin emel için çok teşekkürler.
    bu arada tolgucan sana ö.m gönderdim numaran yok bende sana ulaşamadım bugün eyüp ustanın yanına birlikte gidelim diyecektim.
    bidahaki sefere inşallah.
    ö.m den yolladım numaramı sana bi çaldır okuduğunda hadi hyrlı geceler yarın iş var malum traş olup yatayım.
    Estağfurullah. Herzaman beklerim. Zaman yoktu fazla kurcalayamadık. Elden geçmesi gereken yerleri var inşallah birdahaki sefere tüm sıkıntılarını çözeriz.
    Çayımız kahvemiz sohbetimiz her zaman herkese açıktır.
    Tekrar bekliyorum. Havalar ısınsın gezide yaparız ...
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler