Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koymayın şöyle vidyolar ya
    video demişken ,, şöyle turuncu büyük bir hyo veya st masaüstü resmi var mı yahu
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya sahip olanlar kızmasında şu turuncuda ne buluyorsunuz anlamıyorum, Kusasım geliyor görünce.

Motor dediğin hyo da önce

SARI dır, sonra
    KIRIMIZI, sonra
    SİYAH-GRİ, sonrada
    SİYAH'tır.

Renk sevk tartışılmaz tamamda bence turuncu siyah en son tercih edilecek renk olmalı

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sahip olanlar kızmasında şu turuncuda ne buluyorsunuz anlamıyorum, Kusasım geliyor görünce.

Motor dediğin hyo da önce

SARI dır, sonra
    KIRIMIZI, sonra
    SİYAH-GRİ, sonrada
    SİYAH'tır.

Renk sevk tartışılmaz tamamda bence turuncu siyah en son tercih edilecek renk olmalı
    Abi dikkat çeksin , göz alsın gibisinden

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 ----------

Kırmızıda az değilmiş kırmızı rizoma elciklere oda dehşeh olur evet evet kırmızı daha güzelll
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    gt250 r
    abi bak şimdi kırıldım benim motor turuncu siyah ve cidden hoş gözüküyor bu olmasaydı ne isterdim beyaz bir hyo belki boyatırım ama bir ön çalışma yapmak lazım
    [B]34 TG 2311[/B]

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vaaaay arkadaşlar slayta bakııın

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı ertan333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bak şimdi kırıldım benim motor turuncu siyah ve cidden hoş gözüküyor bu olmasaydı ne isterdim beyaz bir hyo belki boyatırım ama bir ön çalışma yapmak lazım
    Hocam senin avatarı görünce bi acayip oldum ,, tekrar turuncu diyorum
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

mustafaemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSX750F

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkeze görünür yapman lazım

mustafaemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSX750F
    upload etmeye çalışıyorum birazdan olucak umarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:57 ----------

http://img189.imageshack.us/i/49217894.png/
    http://img816.imageshack.us/i/untitld.png/
    http://img411.imageshack.us/i/utled.png/
    http://img411.imageshack.us/i/utled.png/

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Uzun zamandır başlangıç motoru araştırıyordum, sonunda GT 250 R de karar kıldım Tek sevmediğin yeri arka farı ve kuyruk kısmıydı bu yeni modeliyle onlarda çözülmüş, 10 numara bir motor olmuş yani

Motosikleti
    S&T Kanuni GT 250 R
    Buda benim eski emektar umarım beğenirsiniz yenisinin modifiye işlemleri bittiğinde fotoları eklenicek herkese iyi forumlar

[B]K[/B]-aza [B]A[/B]-nında [B]S[/B]-izi [B]K[/B]-orur.... :cat:

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaaaay arkadaşlar slayta bakııın

Süper yapmışlar slaytı, almayı düşünüpte kararsız kalanları baya bi tetikler sanırım ...
    GT! ...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kredi çekmeyi düşünüyorum. ayda 300tl ile 400tl arasında ödeyebilirim sanırım. ama ben işe başlayalı 3hafta oldu. en az kaç ay sigortalı gözükmem gerekli acaba kredi çekebilmek için? ama motosiklet almamı ailem dahil kimse desteklemiyo, onun için kendim kredi çekebileceğim zamanı bekliyorum. bu zamana kadarda bi kaç farklı model motosikletin piyasasını takip ediyorum ama gönül hyodan yana

kredi çekebilmen için en az 6 ay sigortalı çalışıyor olmalısın buna rağmen eğer ödeme takibi yapacakları bir durum yoksa (daha önce kredi kartı kullanımın,kredi çekmen vs) bir adet kredi kartı alıp 6 ay düzenli olarak kullanıp (ödeelerini geciktirmeden) ondan sonra kredi alabilirsin.yani 1 yıl =) bu arada garanti bankasına gitme çünkü ilk kredi veren banka hiç bir zaman olmazlarmış kredi uzmanı öyle söyledi gölcük şubedeki =)

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat üzerine ön muayine,arka dişli-zincir -HAVA filtresi-komple sıfır motor yaptırma riskini de eklersen pahalıya gelir gibi sanki.sahi bu motorlara komple sıfır motor yaptrmak nekadara patlıyor?
    arkadaşlar bu benim şahsi düşüncem ama siz şimdi diyelim 5000 tl hyo aldınız bu motorada dişli zincir ve almayacakmısınız yani sıfır motormu alıyorsunuz tabiki alacaksınız mesela ben bile motorumu sattıgımda oda gözüm gibi bakıyordum alan arkadaş yinede debriyaj balatalarını vs değiştirmiş yine masraf yapmıştı ,ki ben olsamda aldığım motorun sahibi her ne kadar bakımları tamda dese yagını yag filtresini vs sıfır değiştirrim.kaldiki bunların hepsinide eklesenız bence motor kısmı tamamen bitik değil sorun yoksa bedava sayılır.ama karar arkadaşa kalmış isteyen alır ben alacak olsam alırdım ama.3500 alıp masraf ederim 1000 masraf etsem 4500 olur 5000 alıp 1000 yine masraf etsem 6000 olur yine arada fiyat farkı var kaldı ki çoğu arkadaşın ilk motoru paralarını kuruş kuruş biriktirebiliyorlar 1500 tl az bir rakam değil

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi çekebilmen için en az 6 ay sigortalı çalışıyor olmalısın buna rağmen eğer ödeme takibi yapacakları bir durum yoksa (daha önce kredi kartı kullanımın,kredi çekmen vs) bir adet kredi kartı alıp 6 ay düzenli olarak kullanıp (ödeelerini geciktirmeden) ondan sonra kredi alabilirsin.yani 1 yıl =) bu arada garanti bankasına gitme çünkü ilk kredi veren banka hiç bir zaman olmazlarmış kredi uzmanı öyle söyledi gölcük şubedeki =)
    Aç bankalara gıtmek lazım grantı yapı kredi bunlar tok bankalar HSBC,İng gibi bankalar hertürlü yapışır.

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    Bu önceki mesajlarda bahsedilen tıkırtı sesi bende de gelmeye başladı..memlekette yollar koca koca mıcırlı ve çukurlu km'ce titreye titreye motor yol yaptı.. bi kaç gün sonra o bahsettiğim ses çıkmaya başladı. sesin geldiği yerde arka silindir bloğunun üstüne doğru olan yerde ve gazı verdikçe tıkırtı artıyor .seside şöyle anlatmaya çalışayım sanki somunun biri yerinden çıkmışta seri halde ordan oraya vuruyor gibi...sorun ne olabilir ,ustaya göstericem ama en azından burda da sorunu yaşamış arkadaşlar paylaşabilirse iyi olur...
    Eğitimde Özgürlüğe Hayır Diyenlere [B][COLOR="DarkRed"]HAYIR[/COLOR][/B]

Motosikleti
    gt250 r
    arkadaşlar yardım istiyorum. bahsetmiştim geçen gün rüzgar sebebiyle sağ gidon kırılmıştı şimdi yenisini aldım ve topladım ki giderken muhtemelen gaz telim yerinden çıktı. hiç bu bölgeleri değiştiren yada kurcalayan oldumu nasıl değiştirilir püf noktası varmıdır diyor ve teşekkürleri şimdiden sunuyorum
    [B]34 TG 2311[/B]

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    Alıntı ertan333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yardım istiyorum. bahsetmiştim geçen gün rüzgar sebebiyle sağ gidon kırılmıştı şimdi yenisini aldım ve topladım ki giderken muhtemelen gaz telim yerinden çıktı. hiç bu bölgeleri değiştiren yada kurcalayan oldumu nasıl değiştirilir püf noktası varmıdır diyor ve teşekkürleri şimdiden sunuyorum
    Marş düğmesinin olduğu kumanda panelinin altındaki vidaları sök

mekanizmayı zaten göreceksin 2 tane bölmesi var normalde birinde takılı olması gerek eğer değilse yerinden çıkmıştır dediğin gibi..gerginliğe göre gaz telinin başını o 2 bölmeden birine tak bunu yaparken gidonu tam sola çevir ki telin ne kadar gerildiğine bak..

arkadaşlar bide bu Kadıköy de bulunan Niyazi Usta'nın yerini bilen varsa adresini yazabilir mi ?
    Eğitimde Özgürlüğe Hayır Diyenlere [B][COLOR="DarkRed"]HAYIR[/COLOR][/B]

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu benim şahsi düşüncem ama siz şimdi diyelim 5000 tl hyo aldınız bu motorada dişli zincir ve almayacakmısınız yani sıfır motormu alıyorsunuz tabiki alacaksınız mesela ben bile motorumu sattıgımda oda gözüm gibi bakıyordum alan arkadaş yinede debriyaj balatalarını vs değiştirmiş yine masraf yapmıştı ,ki ben olsamda aldığım motorun sahibi her ne kadar bakımları tamda dese yagını yag filtresini vs sıfır değiştirrim.kaldiki bunların hepsinide eklesenız bence motor kısmı tamamen bitik değil sorun yoksa bedava sayılır.ama karar arkadaşa kalmış isteyen alır ben alacak olsam alırdım ama.3500 alıp masraf ederim 1000 masraf etsem 4500 olur 5000 alıp 1000 yine masraf etsem 6000 olur yine arada fiyat farkı var kaldı ki çoğu arkadaşın ilk motoru paralarını kuruş kuruş biriktirebiliyorlar 1500 tl az bir rakam değil
    evet bu konuda haklısın ama ucu ucuna parası varsa hani ben ona demek istedim ki ettiğin masraflarla yine 5 bini geçebilir maliyet diye.

bende nekadar temiz motosiklet alırsam alayım mutlaka ön arka dişli zincir,hava-yağ filtreleri, yağını,fren balatalarını değiştiririm. sonrada ön arka teker alırım eğer duro ise üzerindekiler =)

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    arkadaşlar kafama takılan bir soru var, acaba bizim bu motorlara performans egsozu taktırsak hangisinden taktırmamız lazım? ancak bu sorum tiger falan filan için değil. Yani Bi Akrapoviç yada Yoshimura falan taktırmak istesek hangisinden taktırmamız gerekir. Çünkü bildiğiniz gibi motorun çift silindirli yada 4 - 6 silindirli oluşu önemli bu konuda, çift silindirli motorlara uygun olmayan egsozlar takıldığında motora zarar verdiğini biliyorum. belkide yanlış biliyorum. bu konu hakkında beni bilgilendirebilecek arkadaşlar var ise şimdiden teşekkür ederim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler