Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R1
    cbr 125le hiç bir yeriyle oynamadan 160 yapsınlar dişimi kırarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapan mı var dedik arkadaşım ?

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapan mı var dedik arkadaşım ?
    ben öyle birşey dedin dedim mi "arkadaşım"? sadece sohbete dahil oldum öylesine. piyasada sayıları bolca mevcut polemikçilere mi benziyorum

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben öyle birşey dedin dedim mi "arkadaşım"? sadece sohbete dahil oldum öylesine. piyasada sayıları bolca mevcut polemikçilere mi benziyorum
    Bakıyım yok benzemiyo

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. motoru yarın görücem inşallah, ama sizlerden de fikir almak istedim. sizde ilandaki motor nasıldır. gayet temiz görünüyor ama motor anlamında da bakmak baktırmak lazım tabii. bu motoru almak istiyorum Allah' ın izniyle..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29966090/detay

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Bayram namazından önce anadolu yakasına geçen Kırmızı Gt250 burdan mıdır?
    Valla ben de kirmizi siyah var. SIK SIK da gecerim kopruden ama bayram sabahi gecmedim. HAyirdir?

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu motoru görünümünden dolayı aldığınız ve HYO ile S&T arasında görünüm farkı olmadığı için fazlada kafaya takmamanızı öneririm.

Az çok yakıyormuş, enjeksiyon karbüratörmüş, etiketmiş stikırmış, kırmızıymış siyahmı, kılmış tüymüş yünmüş

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. motoru yarın görücem inşallah, ama sizlerden de fikir almak istedim. sizde ilandaki motor nasıldır. gayet temiz görünüyor ama motor anlamında da bakmak baktırmak lazım tabii. bu motoru almak istiyorum Allah' ın izniyle..
    ......

......
    Ne oldu kardeş??????

az yakıp cok yakması sağ bilektedir
    Ben o tanka hasta oluyorum 3oda 1 solan
    cıbırınkine kaskını bile koyamıyon kayıp düşer

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne oldu kardeş??????
    hocam alıntıdaki kendi yazımın altına yazmıştım bunu kimse cevap vermeyince, ilandaki motora yorumlarınızı bekliyorum..

hocam alıntıdaki kendi yazımın altına yazmıştım bunu kimse cevap vermeyince, ilandaki motora yorumlarınızı bekliyorum..
    Kardeş resimdeki motor modifiye almadıysa S&T olmalı. Çünkü herşeyiyle S&T motor görünümünde, HYOSUNG değil. Depoya genelde HYOSUNG etiketi yapıştırıyorlar. Eğer Hyosung ise, Hyosung için fiyat üst seviyede, S&T ise fiyat alınabilir nitelikte...

Çok fazlada kafaya takılacak şeler yok, eğer alacaksan al gitsin, resmi evraklara vs dikkat et yeter..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kardeş resimdeki motor modifiye almadıysa S&T olmalı. Çünkü herşeyiyle S&T motor görünümünde, HYOSUNG değil. Depoya genelde HYOSUNG etiketi yapıştırıyorlar. Eğer Hyosung ise, Hyosung için fiyat üst seviyede, S&T ise fiyat alınabilir nitelikte...

Çok fazlada kafaya takılacak şeler yok, eğer alacaksan al gitsin, resmi evraklara vs dikkat et yeter..
    İlandaki motosiklet 2007 model nasıl ST olsun ki?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

bildigim kadarıyla hyo yada st kasa aynı değil mi ?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aynı kasa; aynı teknik; aynı lastikler; kim ne derse desin yakıtta aynı; 10 kurus belki oynar...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

bildigim kadarıyla hyo yada st kasa aynı değil mi ?
    Tr ye gelmeyen EFI serisi hariç kasa aynı.

Ama bi karşılaştırın bakayım HYOSUNG sahipleri ile S&T sahipleri motorlarını karşılaştırsınlar. Kasa aynıda olsa HYO ve S&T arasındaki farkları çok rahat görebilirler. Ben yazmayayım siz yazın. Olinkteki motor HYOSUNG değil demiyorum, 2007 değilde demiyorum, ama modifiye geçirmedi ise S&T'dir demem ile, bu motorla benden daha çok ilgilenenler ne demek istediğimi anlamışlardır ve daha iyi açıklayacaklardır.

Ben bu motoru mayıstan beri kullanıyorum ve bu motorda benden daha çok usta olan burda çooooooooooooooooooook usta vardır

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R

hocam motor S&T değil Hyosung, ancak motorda modifiye bol miktarda var. Grenajlar boyatılmış ve üzerinde Smokehead performans egsozu var, bu açıdan fiyat biraz yukarda sayılmaz aslına bakılırsa üzerindeki extralara göre uygun bile denebilir, heleki Denizli gibi bi yerde. Sonuçta İstanbulda olduğu kadar bu motorlardan buralarda bulmak mümkün değil, parmakla gösterilir 3-4 tanedir. Bu açıdan birazda olsa pazarlıkta ısrarcı davranıp almak istiyorum motoru. Bu akşam motoru görmeye gidicem bu arada. Daha başka nelere dikkat etmemi tavsiye edersiniz ?

İşte bende onu diyecektim, Denizlide motor bulmuşsun alarm eksoz lastikte var zaten alınır.

Motor ve şase noyu ruhsatla karşılaştır, artçının ardına bin sürsün ve müsade ediyorsa bide sen kullan bak beğenirsen al, hayırlı olsun..

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    İşte bende onu diyecektim, Denizlide motor bulmuşsun alarm eksoz lastikte var zaten alınır.

Motor ve şase noyu ruhsatla karşılaştır, artçının ardına bin sürsün ve müsade ediyorsa bide sen kullan bak beğenirsen al, hayırlı olsun..
    işte bu önemli cidden saoL @tulgacan hocam. alacağım adam öğretmen, pek bi problem olucağını sanmıyorum bu tarz bi konuda ama yine de önemli dediğin gibi. Motorun şase numarası nerede yazıo tam olarak ?

Solda kontağın gerisinde perçinli şaseye. Motor no ise sağdaki motor blok üstünde olmalı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler