Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı sspawnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O işin şakasıydı zaten Ya ben de panik yapınca gazlama olayı vardı da o yanımda hoca varkendi. Tek takıldığımda rahat oluyorum biraz Şimdi aran nasıl kaslı sevgilinle
    O panik varsa sakat ama çok dikkat etmen gerek trafikte aklına gelmeyen durumlar geliyo başına çünkü... Şimdi mi.. Yanında olduğum zamanlarda ilişkimiz mükemmel gidiyo kaslı sevgilimle Başta ilişkiyi o yönetiyodu zor dizginleniyodu ama şimdi aldım dizginleri elime vur kırbacı vur kırbacı benim artık Baya baya alıştım ancak sene içinde okulda olduğum için memleketten ve haliyle motorumdan uzak kalıyorum. Atlattığım kazalar çok tecrübe kattı çook
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O panik varsa sakat ama çok dikkat etmen gerek trafikte aklına gelmeyen durumlar geliyo başına çünkü... Şimdi mi.. Yanında olduğum zamanlarda ilişkimiz mükemmel gidiyo kaslı sevgilimle Başta ilişkiyi o yönetiyodu zor dizginleniyodu ama şimdi aldım dizginleri elime vur kırbacı vur kırbacı benim artık Baya baya alıştım ancak sene içinde okulda olduğum için memleketten ve haliyle motorumdan uzak kalıyorum. Atlattığım kazalar çok tecrübe kattı çook
    Kaza mı :D Ne diyosun :D

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Tabiki. 120civarı hızla tank tokatlama mı dersin; 130 la giderken artçınla , en sağ şeritten (emniyet şeridi) giden üç tekerli patpat motorun aniden en soldaki dönüşe arkasına bikere bile bakmadan dönmesini mi dersin. Öyle bi fren yapmışım ki devir düşüşünden motor stop etti yolun ortasında kaldım. Titreyen ellerle sağa çektiğimde artçım nasıl oldu lan nasıl düşmedik biz diyodu Daha çok var önüne kıran arabalar, kamyonlar. 130la giderken 150 ile makas atanlar.. Daha çok az motor tecrübemolmasına rağmen ne anılar var
    33 KDC 64

Alışman ne kadar sürdü?

Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben egzozun tamamını değil sadece manifolt ( grenajın altında kalan kısım ) kısmını parlak siyaha boyamıştım çok güzel olmuştu ( motorumu sattım ama bu aralar bakıyorum yine ve yeniden siyah 250 r alacağım İNŞALLAH )
    İnşallah en kısa sürede alırsın , siyah ve beyaz en iyi giden renkler bence arabadada , motosiklettede . Aslında benimde motorum olduğundan değil ama bayadır meraklıyım, takip ediyorum konuları.Kpss'yi atlatıyım bakıcaz , ailemden başka bir şehire atanırsam alıcam babam acayip karşı çünkü 15 yıl motosiklet kullanmasına rağmen .
    [B]4o4[COLOR="Black"][/COLOR] NoT FounD..[/B]

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı sspawnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alışman ne kadar sürdü?
    Tam bi süre söylemem mümkün değil.Hiç alışıp alışmadığıma bakmadım bi gün bi baktım stresle yaptığım şeyleri kolayca yapabiliyorum.. Ama ilk bikaç ay sorun yaşıyosun gaz-fren tapkileri, yatarak dönüşler vs hatta hala yaşadığın sorunlar oluyo..
    33 KDC 64

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayram namazından önce anadolu yakasına geçen Kırmızı Gt250 burdan mıdır?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Binlerce km motor kullandığım halde; ER6F kullanırken; gazı azcık fazla kacırınca neler olduğunu gördüm

Hiç bilmeyen birisi Hyosung ta bu durumla cok karsılasır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en iyisi bisiklet arkadaş.ha ama panik halinde pedala basarsanız oda tehlikeli.bisiklete ilk viraja yattığınızda dikkat edin virajdayken pedala basmayın arka teker kayar düşersiniz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisi bisiklet arkadaş.ha ama panik halinde pedala basarsanız oda tehlikeli.bisiklete ilk viraja yattığınızda dikkat edin virajdayken pedala basmayın arka teker kayar düşersiniz
    yağmurlu bir günde öyle bi kaza yapmıştım uff çok acımıştı. sağ dirseğimede büyük bi hatıra bırakmıştı. hala saklarım. manevi değeri büyük

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bisikletle saıyısız kere düşmüşlüğüm vardır. aradan onca yıl geçmesine rağmen hangi yara izlerini nasıl yaptığımı hala hatırlarım. (sanki övünülecek bir şeymiş gibi )

unutamadığım en komik anılardan biride 3 - 5 bisikletli arkadaş peşimize takılan kopeklerden kurtulmak için su mataralarını çıkarıp (bir yandanda deli gibi pedal çeviriyoruz) köpekerin suratına doğru su fışkırtarak kaçmamızdı.

bunu yaptığımda heralde 13 - 14 yaşımdaydım. şu an olsa matarayla su fışkırtmak hayatta aklıma gelmez. çocuk aklı işte
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    ilk kazamı bisikletle yapmştm koca bir direğe vurmuştum narden nereye geldik
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehehe ben tam bi bisiklet manyağı olarak büyüdüm.hatta hep şöyle bi hayalim vardı ben 50yaşımada gesem hep bisiklet binicem derdim.park halinde bi racing motosiklet görüncede hemen yanına bisikletimi parkedip motorun ibresine bakardım.tabiki en favori motosiklet markam kawasakiydi.kawasakinin sadece yarış motosikletleri olduğunu sanardım ah ah hala duruyo o bisikletim bodrumda bazen görüyorumda binip dolaşasım geliyo sonra boşver diyorum boy 1.83 olmuş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Acil. Sağ direksiyon gidonu ve ayna

arkadaşlar motor oldugu yerde saga düştü. sag direksiyon gidonu ve sağ ayna acil lazım. satın alacagım. ikinci el olur uygun sıfırda olur.nerden teymin edebilirim yardımcı olurmusunuz gt 250 r için. konuyu yanlış yerlere açtıysamda özür dilerim.

Motosikleti
    Hyo gt 250 2008
    arkadaşlar bende 2008 model hyosung 250 var.

benim merak ettiğim bu motorda karbüratörmü yoksa enjeksiyon sistemi mi kullanılıyor???

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sevecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor oldugu yerde saga düştü. sag direksiyon gidonu ve sağ ayna acil lazım. satın alacagım. ikinci el olur uygun sıfırda olur.nerden teymin edebilirim yardımcı olurmusunuz gt 250 r için. konuyu yanlış yerlere açtıysamda özür dilerim.
    Kardeş senin çözümünü ben hemen söyleyeyim;

1) Sanayiye tornacıya gidiyorsun sağ gidonu alıp, o kırılan vidalı kısmınıda al yanına, o borunun içini oyup oraya demir koyacak ve uç kısmına o vidalı kısmı açacak sende onu yerine takacaksın.

2) Aynayıda buradan alacaksın, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4771087/detay?

Ben aldım ayna güzel memnunum, tavsiyee ederim. Kargosuda şubeye 4tl.

Onun haricinde gram araştırma yapma çunku gidon 165tl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:56 ----------

Alıntı gokselgok adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benim merak ettiğim bu motorda karbüratörmü yoksa enjeksiyon sistemi mi kullanılıyor???

Ruhsatta ne yazıyor marka model?

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı gokselgok adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ruhsatta marka kanuni geçiyosa enjeksiyonlu hyosung diye geçiyosa karbüratörlüdür.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Fatih Kılıçlı tehlikeli adamdır Aman Dikkat edin . . .
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı sevecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

10 Gün önce benimde aynı şey başıma geldi sağ direksiyon ve sağ sinyalim kırıldı istanbul izmit çorlu araştırdım sağ gidon yok kimsenin elide kuralkan dahil..http://www.hyosungsource.com/parts/g...right?cPath=73 ben buradan aldım tam bir haftada elime ulaştı bilgine..geçmiş olsun arkadaşım.

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih Kılıçlı tehlikeli adamdır Aman Dikkat edin . . .
    Fatih Kılıçlı ile sizin sorun yaşamanız onun tehlikeli olmasını gerektirmez

Ben ayna aldım gönderdi geldi, bayağıda ilgili birisi, cebe mesaj dahi attı gönderdim diye, sonra takip numarası için tekrar mesaj attı, mail attı, msn ye ekli idi oraan yazdı. Sadece tek aynayı GET ile aldım bukadar uğraştı...Ben tavsiye ediyorum, ama bu herkesin %100 sorunsuz alışveriş yapacağı anlamınada gelmez tabi..

Sorun yaşayacağını düşünen yakınsa gidip elden alıverir ne diyeyim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:29 ----------

Alıntı ozkan36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 Gün önce benimde aynı şey başıma geldi sağ direksiyon ve sağ sinyalim kırıldı istanbul izmit çorlu araştırdım sağ gidon yok kimsenin elide kuralkan dahil..http://www.hyosungsource.com/parts/g...right?cPath=73 ben buradan aldım tam bir haftada elime ulaştı bilgine..geçmiş olsun arkadaşım.

KArdeş hysoungsourceye bende baktım, kargo dahil 115tl yemi ne geliyordu, burdada 165tl zaten.

Sanayiye tornacıya daha sağlamını yaptırıyorsun fiyat 55tl..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler