Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

[QUOTE=zonta;2185090]orhan kardeşim kawa bunun yanında bisiklet gibi kalıyor zaten sende farketmişsin.kafana takılanlara cevap vermeye çalışayım.normal bir bakımda 350 tl gitmez , 1,500 litre yag en kaltesi 35 tl yag filtresi 10-15 tl servisine göre 2 buji 20 tl tabi buda servise göre bu normal bakım için işçilikle beraber 100 tl gibi bişey gider agır bakım desen bunlardan hariç hava filtresi degiştireceksin ortalama 15 bin kmde 65 tl, geriye kaldı fren balatası 3 ünü birden degiştireceksin 90 tl de ona gitse işte bütün bakım masrafı bukadar.2008 den itibaren hyosung olayı bitmiştir artık yeni adı S&T motor.ama ikiside aynı motordur.hyo lar karburatorlü s&t ler enjeksiyonludur.ikisini de kullandım performanslarında bir farklılık hissetmedim.ilk bakıma gelmeden arıza çıkartan s&t zaten efsane oldu dilden dile dolaşıyor belki koreye kadar gitmiştiro arkadaşı biliyoruz tanıyoruz.mahalledeki mobiletçi ustasına inanıp motor daha 50 kmde iken son hız testi yapmış otobanda.neymiş efendim bas ki motor sagır kalmasınmış.eger bir arıza verecekse şimdi versin nasıl olsa garantiden degiştireceklermiş.rodaj nedir bilmeyen insanlar motorun canını çıkarıp sonrada kanuni ye bok atıyorlar.benim motor 40 bin kmde varmı acaba bu forumda başka s&t bilmiyorum.şu ana kadar 2 çift lastik 2 kezde zincir degiştirdim.bana hiç sorun çıkarmadı masraf diyebilecegim bişeyde olmadı.ben gayet memnunum.kurye gibiyim işe gidip geliyorum hergün en az 60 -70 km yapıyorum.km de 120-130 tl gibi bir yakıt masrafı oluyor.öyle 12-13 bine saglam bir 600 cc alırsın diyenlere de hiç kulak asma tabii son sahibi olmak istiyorsan bilemem.son hızı merak ediyorsan hemen söyleyeyim benimki 10500 devirde en son 155 km/h görüyor.ben 80 kiloyum ve lastiklerim 160/60/17 -120/60/17 bende durum bu 170 gördüm diyen arkadaşlar var ama orjinal donanımla sanmıyorum.e bay dan ön dişli aldım 15 diş bunu takınca motor 170 km/h görüyor fakat fren mesafesi uzadı eskisi gib durduramıyorum motoru.bu yüzdende cumartesi günü bmw li bir hatunla kafa kafaya giriyorduk ki motoru yatırmak zorunda kaldım.neyseki full kıyafetli olmamdan dolayı ucuz yırttım.bir kaç ezik çizik var okadar.motordada 350 tl gibi bir hasar çıktı.ayna fren maneti ve ayaklık kırıldı sag sinyaller gitti tabi tiger egsozda pert oldu.orjinali duruyordu onu taktım.
    yani benim fikrimi soracak olursan 250cc motorların içinde en ideali budur derim.
    bu linkde fiyat gayet makul ve yetkili bayii.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-33368908/deta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 ----------

Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar ben Trabzondan osman 2010 st gt250r sahibiyim forumu ve ozellikle bu basligi motor sevdamin artik tutkuya donustugu zamanlardan bu yana duzenli olarak takip etmekteyim iste ben motorumdan birkac foto bundan sonra baslikta aktif olmaya calisacagim herkese iyi aksamlar

hayırlı ugurlu olsun keos kardeşim .yakışmış motor yanlız küçük bir tavsiyem olacak ucuz yollu bir motosiklet pantolonu ve birde eldiven ve çizme al kendine inan çok faydasını göreceksin
    anladim kardeşim motorlar ayri bi güzel saten son bi sorum olcak cok rahatsiz ettim ama 2008 alti hyolar karbüratörlü 2008-2009 ve üstü modeller enjeksiyonluymuş dogrumu ona göre ya 2010 alıcam yada 2008 2009 model alicam önemli olan enjeksiyonlu olması...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar ben Trabzondan osman 2010 st gt250r sahibiyim forumu ve ozellikle bu basligi motor sevdamin artik tutkuya donustugu zamanlardan bu yana duzenli olarak takip etmekteyim iste ben motorumdan birkac foto bundan sonra baslikta aktif olmaya calisacagim herkese iyi aksamlar
    hayırlı olsun KeoS kardeş. Bende de hyo siyah var kara kızım benim. Çok toz tutsa da seviyorum onu. Kazasız belasız kullanasın. Tekerin düz bassın.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    anladim kardeşim motorlar ayri bi güzel saten son bi sorum olcak cok rahatsiz ettim ama 2008 alti hyolar karbüratörlü 2008-2009 ve üstü modeller enjeksiyonluymuş dogrumu ona göre ya 2010 alıcam yada 2008 2009 model alicam önemli olan enjeksiyonlu olm

TÜRKİYE' de 2010 model yok henüz gelmedi.zaten aralarındaki fark kuyruk tasarımından anlaşılıyor.2010 dedikleri zaten 2009 imalatı .yani bunu yılbaşından sonra alsan bu kezde 2011 model derler2008 model hyosung yok burada 2008 s&t ler var onlarda 2008-2009-2010 hepsi enjeksiyonludur.devir kesici olayıda şehir efsanesi oldu kanuni var diyor kullananlar yok diyor .bende şahsen tanışamadım kendisiyle..aslında olsada olur olmasada olur.çok kafan yatmazsa aç telefonu kuralkan a sor 2010 ile 2009 arasında nasıl bir fark var diye.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladim kardeşim motorlar ayri bi güzel saten son bi sorum olcak cok rahatsiz ettim ama 2008 alti hyolar karbüratörlü 2008-2009 ve üstü modeller enjeksiyonluymuş dogrumu ona göre ya 2010 alıcam yada 2008 2009 model alicam önemli olan enjeksiyonlu olm

TÜRKİYE' de 2010 model yok henüz gelmedi.zaten aralarındaki fark kuyruk tasarımından anlaşılıyor.2010 dedikleri zaten 2009 imalatı .yani bunu yılbaşından sonra alsan bu kezde 2011 model derler2008 model hyosung yok burada 2008 s&t ler var onlarda 2008-2009-2010 hepsi enjeksiyonludur.devir kesici olayıda şehir efsanesi oldu kanuni var diyor kullananlar yok diyor .bende şahsen tanışamadım kendisiyle..aslında olsada olur olmasada olur.çok kafan yatmazsa aç telefonu kuralkan a sor 2010 ile 2009 arasında nasıl bir fark var diye.

sagol kardeşim verdiğin bilgiler icin en gec 2 hafta icerisinde bende bi hyo sahibi olmayi düşünüyorum Allah nasip ederse...

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    selam kardeşim eger çok acelen yoksa .benimkide kırıldıgı için sipariş verdim yolda ama aynı gün e bay da dolaşırken renkli manetler gördüm ve sipariş verdim.ama gelmeleri en az 25 gün bulur.eger ozamana kadar bulamazsan uygun bişeyler yaparız. ayrıca elimde sol ayak basamak üçgeni, devriyaj maneti,arka sinyaller,ön sol sinyal,zincir korumalıgı,arka stop (duyu yok)birde 4 adet ledli micro sinyal var resiztör gerekli oldugundan vakit ayırıpda ugraşamadım normalden çok hızlı yanıp sönüyor.
    tamam irtibatta olalım. çok fiyat söylemezsen düşünebilirim almayı

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Yeşillik olsun araya maşallah demeyide unutmyın tabi...

GT! ...

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    hayırlı ugurlu olsun keos kardeşim .yakışmış motor yanlız küçük bir tavsiyem olacak ucuz yollu bir motosiklet pantolonu ve birde eldiven ve çizme al kendine inan çok faydasını göreceksin
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun KeoS kardeş. Bende de hyo siyah var kara kızım benim. Çok toz tutsa da seviyorum onu. Kazasız belasız kullanasın. Tekerin düz bassın.
    iyi niyetli mesajlarininzdan oturu cok tesekkur edrim aslinda butun ekipmanlarim var eldiven pantolon sirtlik falan bi botum eksik fotolarda daha hepsini tamamlamadan once cekilmisti ondan eksik duruyorum

my91 benim motorda cok toz tutuyor ama siyah ayri bir yakisiyor bu motora sifir aldigimdan rengini kendim secme imkanim vardi valla bi dk dusunmedim renk konusunda direk siyah

Motosikleti
    HYO GT 250R
    arkadaşlar iyi akşamlar bizim motorlara sibop ayarı yapılıyor mu?

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek hatıralık bi foto değil ama 24 ekim sabahı işten çıkarken çekilmiş bi fotoda benden

Maksimum gördüğüm hız Zonguldak'tan İstanbul'a dönüşte 177km/saat'tir, tahmini km'de 20 kuruş yakmaktadır. 3 kere kaynak olup 4. yü yapmak istemediği için 1 aydır sağ aynasız gezmesi ile meşhurdur, saçma sapan bozulduğu ve sıfırının fiyatı 365tl olduğu için alınamayan o meşhur rolanti valfi "siemens" parçası olmadan daha iyi çalışması ilede ünlüdür
    Kardeş sen kask takmıyormusun ne ayıp
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen kask takmıyormusun ne ayıp
    :p:p:p:p
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen kask takmıyormusun ne ayıp
    Kask takıyorum fakat takmasam bile nesi ayıp. Kadın başörtüsümü bu?

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    [QUOTE=zonta;2185234]anladim kardeşim motorlar ayri bi güzel saten son bi sorum olcak cok rahatsiz ettim ama 2008 alti hyolar karbüratörlü 2008-2009 ve üstü modeller enjeksiyonluymuş dogrumu ona göre ya 2010 alıcam yada 2008 2009 model alicam önemli olan enjeksiyonlu olm

kardeşim ben sana sakınha gidip kanuniden 0 km makina alma derim hayatının hatasını yaparsın. ayrıca karbüratörlü ve enjeksiyonlu makinaların arasında emin ol yakıt bakımından bir farkı yok.

çok iyi araştır eğerki paran varsa git ninja al...

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    beyler salı günü istanbul kızıltoprağa hyosung bakmaya gelicem inşallah.Şu linkteki motor;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33505876/detay
    yetkili arkadaş temiz ve en ufak kusurunun olmadığını söyledi,güvendim de kendisine.Ustasız alsam motoru çok mu yanlış yapmış olurum.Motorlardan çok anlamam ama yine de cakalaz abimin verdiği tiyolarla bakıcam.Önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
    facebook.com/kaskafa

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    eğer kızıltoprak'ta ise motor, kadıköy hasanpaşa'da ki ustalardan birine gelmesi için rica edebilirsin (10dk mesafede). 30tl'e ninja'ya baktırmıştım ben, fenerbahçe stadının yanındaki bi galeriden aldım. ustayla birlikte atladık scootera gittik bakmaya

kadıköy uğurlu motor Ergün usta, çok iyi bir ustadır. telefon numarasını istersen özelden msj at sana yollarım.

eğer kafana yatar da alacak olursan bakımada götürebilirsin uğurlu motora, tepeden tırnağa kontrol ediyorlar motoru menun kalacağın bir servistir. ankara'ya giderken de için rahat olur.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Xmax250
    bu motordan için hemen dağılıyor diyenler var mı böyle birsey
    birde alan satıyor anlamadım sahibinden.com bakıyorum 2el dolu

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı xburakx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motordan için hemen dağılıyor diyenler var mı böyle birsey
    birde alan satıyor anlamadım sahibinden.com bakıyorum 2el dolu
    İnsanca kullanılırsa bir şey olmaz...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Memlekete geldim. Kavustum bikaç günlüğüne motoruma Bi kaç foto

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    senin motorda maşallah kız gibi....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motorda maşallah kız gibi....
    Teşekkür ederim. Senenin büyük kısmında uzak kalsam da ondan elimden geldiğince bakıyorum kendisine

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Bi sorum olcak arkadaşlar,bu motorun modelini tam olarak nerden anlayabiliriz?Yani üstünde altında bi yerinde bi damga var mı 2009 üretimi filan diye?
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler