Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F alıcağına bana sorarsan 600RR alman daha yerinde oda çok dersen her yönden FZ6 Fazer al derim ;) Pişman olmazsın..
    Bence, 600F çok güzel ve harika bir karar. Çok dengeli ve kullanımı dostane bir Sport-Tourig makina. Her tarz var makinada.Aynı zamanda makine altın gibi. ne zaman istersen satarsın. RR lar satışı epeyce yavaşladığından, HONDA firması, 600F' in üretimini durdurdu diye duymuştum bir ara almanya da bir arkadaşdan.
    selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar bende bir gt 250r almayı düşünüyorum ama enjeksyonlu istiyorum hangi yıldan itibaren enjeksyonlu üretildi ona göre bakıcam ilanlara bu konuda yardımcı olursanız seviniiirim

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F alıcağına bana sorarsan 600RR alman daha yerinde oda çok dersen her yönden FZ6 Fazer al derim ;) Pişman olmazsın..
    Hyodan sonra 600luk SSe gecmek isteyen arkadaslar ses verin. Bu gecis icin nasil bir hazirlik yapiyorsunuz? Kac km tecrube ile yapacaksiniz bu degisikligi? Egitimi pekistirmek adina bir seyler planliyor musunuz?

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR benim hyo gitti biliyosunuz bana acelesi yok ocak ayına kadar güzel temiz bir 600F bulma kampanyası acıyorum hadi bakalım :D
    Kısmet değilmiş Caner'cim, biliyorsun bugün sattım benim canavarı.
    Garaja yine 3 sene önceki eski sevgili GT250R'ı koyduk bakalım takasta. Biraz attan inip eşeğe binmiş olacağız ama alışırız; buna da şükür.
    Ayrıca çok doğru bir seçim yapıyorsun 600F almaya karar vererek. Kesinlikle kullanıcısını üzmeyecek, sağlam, emektar bir makinadır. Hem performansı oldukça yüksek, hem de konforuyla rakiplerinden 1 adım öndedir.
    Bir süredir Sport-touring olarak dillendirilse de, Honda'nın RR öncesi 600cc sınıfında pistlerde yarışan dünya şampiyonu makinasıdır. Yani altındaki bir SS ve kesinlikle ciddiye alınması gerek.
    Kullanıcı faktörüyle RR'ları ve daha güçlü birçok makineyi geride bırakman işten bile değil, tecrübeyle sabittir. Sofuoğlu kardeşlerin bu makinayla birçok R6, ZX6, GSXR'ı geride bırakarak Türkiye pist şampiyonu olduğunu da ek not olarak ekleyelim.

Bu arada arkadaşlar, 2 tane sorum olacak:

Sahibinden.com haricinde uygun fiyatlı ayna nereden buluruz?

Bir de galiba yurtdışından uygun fiyatla parça satın aldığınız güvenilir bir internet sitesi vardı?

Alıntı dptlk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyodan sonra 600luk SSe gecmek isteyen arkadaslar ses verin. Bu gecis icin nasil bir hazirlik yapiyorsunuz? Kac km tecrube ile yapacaksiniz bu degisikligi? Egitimi pekistirmek adina bir seyler planliyor musunuz?
    Hyo'yu kullanabildiğiniz kadar kullanın, ne kadar çok tecrübe, eşittir o kadar çok güven. 600'lükle yapacağınız hatanın telafisi 250'lik kadar kolay değildir. Bu hataları 250'likle yaparak tecrübe kazanmanız, ileride sizin hayatta kalmanızı sağlayacaktır. Belli bir km. kıstası koymak istemiyorum ama, "Ben artık oldum bu motorda" dediğinizde zaten 600'lüğe geçmek için yeterli güveni hissediyorsanız geçin büyük makinaya.

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada arkadaşlar, 2 tane sorum olacak:

Sahibinden.com haricinde uygun fiyatlı ayna nereden buluruz?

Bir de galiba yurtdışından uygun fiyatla parça satın aldığınız güvenilir bir internet sitesi vardı?
    hyosungsource var sölenen site ama ben alışveriş yapmadım,kargo fiyatı falan ekleniyor galiba fiyatların üstüne nekadar ekleniyor bende tam bilmiyorum ama sitede hertürlü yedek parça var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:36 ----------

Bende şuan 600f alırım diye düşünüyorum ama daha bana çok erken henüz 2,5 ay oldu alalı,en az 1sene kullanmayı planlıyorum,pekiştirmek için de bu işi bilen arkadaşlardan yardım almak en iyisi fakat yoksa öle bi arkadaş bence en iyi yöntem devamlı yol yapmak özellikle uzun ve virajlı yollarda mümkün oldugunca km yapmak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:42 ----------

Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bir gt 250r almayı düşünüyorum ama enjeksyonlu istiyorum hangi yıldan itibaren enjeksyonlu üretildi ona göre bakıcam ilanlara bu konuda yardımcı olursanız seviniiirim

Enjeksiyonlu olanlar S&T Kanuni olanlardır onlarda 2008 den itibaren çıktı piyasaya fakat Hyosung olupta 2008 olanlarda var onlar karbüratörlü ikisini karıştırmayasın.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Emre hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler olsun... Resim isteriz
    (ulen ben de ayrılamıyorum şu başlıktan be)

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Arkadaşlar aranızda hiç debriyaj balatasını değişdirten var mı?

Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaşlar bende gt 250r ı satıp topikten kopamayan ve 600F yada fazer arayanlardanım.kısmet temiz hangisini bulursam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:21 ----------

[QUOTE=velaciraptor;2151450]hyosungsource var sölenen site ama ben alışveriş yapmadım,kargo fiyatı falan ekleniyor galiba fiyatların üstüne nekadar ekleniyor bende tam bilmiyorum ama sitede hertürlü yedek parça var.

birde eBAY var.ben 600rr sinyalli 80 tl ye.600f aynasını da 60 tl civarında getirtim.kargo dahil.fiyatlar dolar üzerinden
    ödemeyi paypal araclığla yapıyorz.güvenilr bi sistem

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Arkadaşlar arka amortisörleriniz normalde yani fabrika çıkışı olarak kaçıncı çentikte duruyo aklında olan yada bakıp söyleyecek varmı aramızdan

(benimki 2 de duruyo çok yumuşak gibi sanki, normali nedir bi yardımcı olursanız)
    GT! ...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı velaciraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosungsource var sölenen site ama ben alışveriş yapmadım,kargo fiyatı falan ekleniyor galiba fiyatların üstüne nekadar ekleniyor bende tam bilmiyorum ama sitede hertürlü yedek parça var.
    Teşekkür ederim, buydu aradığım site.

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler olsun... Resim isteriz
    (ulen ben de ayrılamıyorum şu başlıktan be)
    Sağolasın, çeker çekmez yüklerim buraya.

merhaba arkadaşlar
    üyeliği yeni açtım,ama uzun zamandır forumda dolaşmaktaydım
    bu aralar 2.el temiz gt250r fiyatları ne civarda,tam 6 milyara düzgün bir motor alınabilir sanırım değil mi ?
    birde kış aylarında motoru kullananlarınız var mı ?

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    İlk ben olcam sanırım

Motosikleti
    Alıntı sarp00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    üyeliği yeni açtım,ama uzun zamandır forumda dolaşmaktaydım
    bu aralar 2.el temiz gt250r fiyatları ne civarda,tam 6 milyara düzgün bir motor alınabilir sanırım değil mi ?
    birde kış aylarında motoru kullananlarınız var mı ?
    Hoşgeldin arkadaşım mrb' lar...

2. el temiz GT250R 6000' e çok rahat bulursun tek sıkıntı enjeksiyonlumu istiyosun karbüratörlümü ...

Kışında iç anadolu bölgesinde yaşamama rağmen yollar karla kaplı olmadığı sürece aktif olarak motor kullanırım iyi forumlar ...
    GT! ...

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Selamlar,

Benim hyo kirmizi siyah. Siyah depo ve grenaj alip motorun rengini degistirmek sizce mantikli midir? Yapan varmi aramizda? Ben motoru bi 2 yil daha degistirmicem sanirim. Malum evliyiz onceliklerimiz de farkli bu nedenle

Ne diyorsunuz? Deger mi renk degistirmeye? Bir de kuyruga nasil bir ayar yapilabilir dersiniz?

Ps: motor kirmizi siyah, mont lacivert, kask lacivert, pantolon siyah. E5 yada temde taniyan olursa iki kere kornaya bassin

Saygilar

Motosikleti
    Pardon ama boyatmak daha mantıklı değilmi, yani neden ikinci bi masraf açıyosun grenaj takımı depo filan alıp (zaten toplamı 2000 tl tutar depo grenaj filan derken) bilmiyorum benmi yanlış algıladım seni ama ...

Kuyruk konusundada yeni kasa (2010) ların kuyruk ksıımları çok tatlı bulup değiştirmeyi bende çok isterdim doğrusu.
    GT! ...

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon ama boyatmak daha mantıklı değilmi, yani neden ikinci bi masraf açıyosun grenaj takımı depo filan alıp (zaten toplamı 2000 tl tutar depo grenaj filan derken) bilmiyorum benmi yanlış algıladım seni ama ...

Kuyruk konusundada yeni kasa (2010) ların kuyruk ksıımları çok tatlı bulup değiştirmeyi bende çok isterdim doğrusu.
    Depoyu bilmem ama grenajlar asiri fazla tutmuyor olmali. Zaten kuyruk haric on ve yan grenajlar degisecek. Bide cizdim az da olsa sag tarafi. En azindan goruntuyu degistireyim diyorum.

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Selamlar,

Benim hyo kirmizi siyah. Siyah depo ve grenaj alip motorun rengini degistirmek sizce mantikli midir? Yapan varmi aramizda? Ben motoru bi 2 yil daha degistirmicem sanirim. Malum evliyiz onceliklerimiz de farkli bu nedenle

Ne diyorsunuz? Deger mi renk degistirmeye? Bir de kuyruga nasil bir ayar yapilabilir dersiniz?

Ps: motor kirmizi siyah, mont lacivert, kask lacivert, pantolon siyah. E5 yada temde taniyan olursa iki kere kornaya bassin

Saygilar
    Sadece deponun türkiye satış fiyatı 1.300 TL civarında. Tüm grenaj takımları da ortalama 3000 Tl tutar. Motor ne kadar ? (:

Motosikleti
    HYO GT 250R
    ben değiştirdim hyosungsource.com sitesinden aldım ve bi şeye dikkat çekmek istiyorum orjinal bir hyo nun vites geçişleri çok yumuşakmış bunu anladım bu sayede

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, buydu aradığım site.

Sağolasın, çeker çekmez yüklerim buraya.
    ben bi çift ayna aldım hyosungsource.com sitesinden kargo dahil 120 lira tuttu.bu arada bu sıralar o siteden bi şeyler almayın ayın 18-26 sı arasında korelilerin bayramı başlıyor ve bu süre zarfında hiç kimse çalışmıyor.siteyi açtığınızda gerekli uyarıyı görüceksiniz.

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı celaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben değiştirdim hyosungsource.com sitesinden aldım ve bi şeye dikkat çekmek istiyorum orjinal bir hyo nun vites geçişleri çok yumuşakmış bunu anladım bu sayede [COLOR="Silver"].
    dostum nekadar tuttu orjinali kargo dahil ögrenebilirmiyim.bide normalde vitesi boşa atmada genel bi problem var hyolarda, o sorunda kalktımı tamamen?

Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin arkadaşım mrb' lar...

2. el temiz GT250R 6000' e çok rahat bulursun tek sıkıntı enjeksiyonlumu istiyosun karbüratörlümü ...

Kışında iç anadolu bölgesinde yaşamama rağmen yollar karla kaplı olmadığı sürece aktif olarak motor kullanırım iyi forumlar ...
    açıkçası aklımdaki şey 2008 model ve üstü birşey almak

karbüratör hakkında bi fikrim yok,az yakanı hangisi
    kmside 15 bini geçmemiş olsun istiyor insan tabi

ufak bir mali engel var şuan için,kısmetse birkaç ay sonra almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler