Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    ibrahim dediim cocuun soyadı saatmi ?? benim bi ark vardı cbr si cardı satıp hyosung alcaktı :D o olmasın sakın ?? sen hngi okldasın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    yok o deıldır cunku cbr sı yok bıldıgım kadarıyla...gazı iibf deyız bız topluca

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Motoru gördükten sonra yaklaşık 3 saattir 47 sayfayıda okudum ve sonunda bu motorla başlangıç yapmaya karar verdim çoğu kişi cbr 125 le başla diyor fakat ben kendime güveniyorum ve bu motor resmen beni çağırıyor yaklaşık 2-3 ay içinde alacağım tabi şu marka olayı netleşirse daha kesin bilgiler edinirsek daha iyi olacak herkese hayırlı sürüşler ;)
    [B]600RR ye Geçmek İçin...[/B]

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asım valla motor ılk olmıcak bılıosunkı bordosundan bır mondıal 125 mt var...ya zaten bu ısler hep basta olur 2 ay surmez bıle bu ozen gosterme yoksa uzuntuden kahrolursun...merten fotolar ıcın saol kardes...34_AK_027 kardes sende ınsallah ıstedıgın motora kavusursun...allah herkese nasıp etsın ıstedıgı motoru

saol faik inşallah...

Alıntı Angel_Devil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..................bu motor resmen beni çağırıyor....................
    +1...kesinlikle bende aynı fikirdeyim tam 4-5 aydır...we witesli motor tecrübem olmamasına rağmen alıp bunda başliiicam öğrenmeye...zate motor tecrübem hiç yokken bile qidip 125 aldım yawaş qittikten sonra bi sorun yok bence...dışardaki ayılar qelip çarpmadığı müddetçe tabiii...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

yaw ne kadar almak isteyen var arkadşlar.bende yaz sonu alıcam inşallah.gerçekten iyi bir motor kaliteside tartışılmaz.çok araştırdım.mesela honda test pilotu eralp terem bu motoru test etmiş. bu motor bi honda ve yamaha kadar kaliteli diyor.hızı 170i azda olsa geçiyor.dijital ibre ile hata oranı sıfır yani.analog ibre ile 180 i geçiyor demektir bu.100 km hıza 7 saniye olmadan çıkıyor.bu değer süper.yakıtı ise sakin kullanımda 3-3.5 lt. redline kullanımda 4-5 civarı.yaw motor çok iyi işte. çift silindir 1000 devirde 29 hp.(devir saati 11.500 kadar ilerliyor).7300 devirde 20.5 Nm tork.8 sübap.hava ve yağ soğumalı.önde cift disk.ve daha neler neler say say bitmez. http://www.hyosung.com.tr/?haberler=4 buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.
    http://www.youtube.com/watch?v=ulAYL...eature=related bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.gerçi bu gt 650r modeli
    http://www.youtube.com/watch?v=mYM4RRGgaxI bu videoda adam 174 yapıyor.

Motosikleti
    evet gercekten cok almak ısteyen var ama su marka olayı herkesın kafasını karıstırıor..bakalım ınsallah herkes ıstedıgı motoruna kavus...

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    ins ins ins :D herkez istediği motoru alır inşş :D amin diin :D

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    18000 km. sorunsuz kullandım bu motoru, bir tek arıza bile çıkarmadı. Verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alıyorsunuz.
    Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    inşallah amın amın amın amın....off offf bı kavussaydık kara bocugumle ama zaman ıste beklemk lazım

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    hayır ben bnm kara böcüüm :D:D snn awatardaki kırmızı walla anlamam :D kırmızı alıosn faik :D bn siyahı alcm XD

DERBİ GPR 125 Mİ DAHA KALIPLI HYOMU :d KARSILASTIRIN BAKIYIM :D

mallaştım la hyo tabi :D:D

Motosikleti
    kendı kendıne cvp vermısın akıf kolay gelsın...topici tek basına goturuon valla hayırlısı bakalım...ya o benım motor deıl ibrahımın motoru....benım hayalım hep sıyahtı yada sıyah grı ama onemlı deıl her rengı olabılır benım olsunda hayırlısıyla....tabıkı hyo bu arada

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    walla tek basıma götürürüm bn :D rahat brkn bni :D saka yhaa bu :D daha motorum bile yok eziqim ben :D daha önce kllnmadığım bakımından :D:D
    ihtiyacım var sizee .... bırakmayın beni :D

bu arada gt 250 r ın son hızı kaç bilen varmı :D
    170 basıyo diolar ama kullananlara bi sor sen :d

TEK BASIMA GÖTÜRÜORM WALLA FORUMU :D

Bİ ALALIM SU MOTORLARU YHA :D HER GECE RÜYAMDA :D

haa bide bu arada rüya gördm hayabusayı tek teker geçiodm
    rüya işte ....

Bide Bu Arada Kaç Kişi Okuyo Bu Baslıı Ben Göyüyorum Burdan Insan Bi Selam Yazar Yha :d

Crazy Driver 81 Selam :d Hayat Nsl :d

Motosikleti
    bu hayabusayı tek teker nasıl gectın kardes solede bızde yapalım ısın sırrı ne ııce ort yorganını ustune...bu arada kesın 10 subatta alcanmı motoru

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    Bu mesaj içeriğinden herhangi bir şey anlaşılmadığı için, paleografyacıları gönderilmiştir. Çözümlendiğinde tekrar yazılacaktır.

Paleografya: Eski yazı bilimi

ağbi mesaj gönderdim açıklanmayan şeyler varmış .. paleografyamı ne :d anlamadım :D koptum la :D

Motosikleti
    bunedır yaa cok enteresan vay anasını hakkaten enteresan yaaa....nesse zayen atmısın msnden cvbı hadı hayırlısı olsun bakalım...

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    ağbi bizmi götürüyoruz bu forumu kimse ziiyaret etmiomu yha :( o kadar okuyo millet bi selam yazın yha .. ortam şenlensin ...

Motosikleti
    aynen ole akıf bızden baska goturen yok siteyı...hem tatıl suan hemde kıs oldugu ıcın kımse ılgılenemıo dıe dusunup kendımı tesellı edıorum suanda...baska carem yok sanırım napalım artık

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    bnde öle düşünüyorum .. bi geçsin 2 ay daha açılcak forum ins :D:D ztn bi alym motoru rahat bi 2 sayfa atlar günde :D

Motosikleti
    zaten sen alıcan tam bole heycanın bıtmeye yakın ben alıcam kısmetse o zaman bı ıkısayfada ben yzarım gunde...yok abı kımse yok yaaa bızım ozel baslıgımız oldu burası akıf....ismını deıstırelım baslıgın akıf ve faik hyo gt250r hakkında fıkırlerını paylasıor olsun

B-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    biri hyo mu dedi :D ben de geldim arkadaşlar
    ben de hyo almak istiyorum ama hem kış geldi hem de güzel bi ikinci el bulamıyom bi türlü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler