Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Yok yav gözüm 1000'liklerde falan değil

Ben tarz olaylarını kafaya takıyorum biraz.

Derbi, gt250r'dan daha ince duruyor. Kalıplı değil yani 250r'a göre

250r'ın egzoz sesi orjinalde iyi değil. Hoş gerçi sonradan takılan egzozlarla bile 600'lük,1000'lik gibi sesi olmuyor ama genede fena değil bence.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    hmm tarz demekki :D olsn yhaa herşey yakışır sana snde her motora yakışırsın ...
    teşekkürler derbi yorumu için .. :D
    eer alırsam taktırırım ztn :D

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    asım sımdı ındırım var motorlarda bıde olu sezon olunca 8000 ytl ye kadar ınmısler sahıbınden de gaları seatıs olarak...çağ motorlada konustum 8500 den asagı ınmezler ole bı havaları var zaten eger ole olmazsa 0 almanın pek bı mantıgı yok...ben alınca 2-3 sene bınıcem allah ızın verırse

akif kardes motora ne kadar egzoz da taksan sesı 600 lukler gıbı yada 1000 lık ler gıbı cıkmaz ama yınede kendıne has bı sesı var fena deıl yanı benım hosuma gıdıor..

aklım karısık sımdı ankaradakı ilana adam 7250 demıs 1000 km sıne ama sıfır alırım o zaman nerde bunun ıkıncı elı ben anlamadım cok para ıstıyorlar hele bıde bu belırsızlıkte...tmm ıstesınler ama neyse hakkı o olsun

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bu motorun hakkı 6000-7000 arasıdır ne fazlası ne eksiği olmaması lazım piyasası bu civar olan motorlara bakın zaten bu belirsizlik maalesef piyasayı allak bullak etti...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    yhaaa
    http://www.sahibinden.com/2_el_sahib...XQQdisplayitem
    güzel bi motor hyosung ama eer bunu alcaz diyelim nereye gösterebiliriz bi sorunu varmı cart curt diye ? 2. el alıyoruz diye biseyi cıkmasın .. sonucta iki teker ve can tasıyo yani ...

Linkteki Motor 6.000 Ytl 3500 €

İYİ GECELER TATLI RÜYALAR MİLLET ....
    RÜYANIZDA HYOSUNG GT 250 R (AŞKIMI) GÖRÜRSÜNÜZ İNŞ ...

kazasız belasız sürüşler ....

HII BİDE BU ARADA CANLANSIN TOPİC YHA KALMIS 40. SAYFALARDA :D

:( keşke motorum olsada nasıl olduğunu anlatsam burda :(
    ama gene motorum olmasada sizinle muabbet sarıyo .. :D

Motosikleti
    vallaha akıf kardes ben hep 5000 km nın altına bakıorum ıkıncı elde...ıcım rahat olmıck cunku...eger bu motorun bakımları yetkılı servıste yanı cag motorda yapıldıysa ordakı bılgısayardan ve ustadan gerklı yorumları alabılırsın dıye dusunuorum ne zaman ne bakım yapılmıs nolmus ne bıtmıs...

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    11.000 km bi sakıncası varmıdır yha ... bide 7 250 verceime 1 daha koyarım 0 alırım ... :D
    adamı bugün öğlen aradım .. anlattı azcık motoru .bakımlarını çağ motorda yapmış ordaki volkana sorabilirsin falan dedi .. kazasızmış dediğine göre .. bikere adam üstündeyken yan yatmış :D

Motosikleti
    ya mutlak temız motordur tabı caga gıdıp sormakta lazım ama bana kalırsa uzerıne 1 daha koy sıfır al...nolur nolmaz en azından kafan cok rahat ıcın cok huzurlu olur..yanılıosam sole...5000 benım ıcın ust sınır ust kmdekılere bakmıorum bılıorumkı alırsam ıcım rahat olmıcak daha oncekı ne kadar temız kullanmıs olursa olsun...gercı bu bnım prensıbım sen nasıl ıstersen...

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    eyw kardeste 6 mlyar 3 mlyar daha lzm 0 içnn onada bbm vermezz .. ablama arabada alcz sözü var öss kazandı a.q :D

Motosikleti
    nesse kades hayırlısı artık bende ole dıyorum....herşey olcagına varır

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    bide motor 5000 km yi gcnce nolurki ?? :D motorlar içn 11.000 km fazlamıki ?? bilglndrrseniz sevinirim ... motor 5000 i gçnce ölürmüki ?? bide 1 mlyar deil işte 3 mlyar var arada ... :D:D

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bu motora ben kefilim siteden bi abimizin mükemmel bir motordur alana hayırlı olsun... kilometresine takılmayın hatta size bir tüyo az km motorları alırken çok dikkat edin krank sorunundan satıyo olmasın bu motora bu km hiçbişi ayrıyeten siteden tanıdığımız bir motor (www.hyosungfanclub.com) içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    o zaman faik sakat motor alcksn sen :D:D:D:D
    trasher tesekkürler .... motorun resimleri faalanda çk gzl yha :D bayıldım motora :D subatın sonuna kdr satılmazsa alıcam ..
    smdi resimlerine bakıp hayal etmekle yetiniyorum :D
    bugün gdp bakıcaktık babamın işi çıktı .. aramamıştıkta ii oldu :D

Motosikleti
    akıf kardes ben kendı fıkrımı soledım...km olarak 1000 kmde motor alırsın 1000 km daha goturmez ama 10000 de alırsın bı 10000 daha goturur...sadece ben psıkolajık olarak rahat etmem...bakım ve kullanıs tarzı cok onemlı adam hor kllanmıs motoru ııce zorlamıssa ve bu motor 4000 de olsun bakımları duzensız yapılmızsa elınde kalır sorun cıkarır...ama 10000 de motor bebek gıbı bakılmıs bakımla zamanında en kalıtelı yag kullanılmıs hıc zorlanmamıs bı mtor hıc sounsız dvm eder yoluna...bu sans meselsı...eger trasher kardes ole dıyosa oledır ben ıtraz etmem...zaten bn motoru alırken buraya kesın sorcm yetkılı servıse sorcm...

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    bnde sorcm sordumda :D herkeze tesekkür ederim .. sorularla sıkmamısımdır ins canınızı .. subat sonu mart bası alıcam eer kimse almamıssa motoru .. bgn ankarada kar yağdı :D bizim sitedeki motor akr kış demeden duruyo walla olduu yerde :D üstünde bi, branda :D demekki sağlam :D:D

Motosikleti
    evet yaa ne kar yagdı hakkaten hala yagıyo burda...ınce ınce...insallah alırsın motorunu ıstunde sıkılmadan agzının tadıyla bınersın...alınca bol bol foto koy olurmu

Arkadaşlar kanuni tarafından getirilecek olan S&T kanuni gt 250 ler ve tüm modelleri euro 3 standartlarında ve enjeksiyonlu olarak mart 2008 fuarda olacakmış.
    bayii toplantısından dönen bir bayiden duydum ve gördüm katolog bastırmışlar, epeyde yeni model geliyor hatta ara sgment olarak geçen 400cc süper moto bile var.

Motosikleti
    euro 3 olayı fıyatların artması demek...insallah yanılıorumdur...

Doğru fiyatlar şimdikinin üstü olur ama güvencesi olucak motorun oturmuş bir distiribitörü olucak.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadaşlar,
    arkadaşım aksarayda bır hyosung bayıısı ile görüşmüş ve,
    2006 md ,3000 km, siyah, sorunsuz kazasız,
    hyosung gt 650 R bulmuş,
    buraya kadar sorun yok sanırım,

fakat fiyat 7500 ytl !!!!!!!!

bana çok cazip geldı ama merak edıp sorayım dedım,

250 R fiyatları 6000 ile 8000 ytl arasında gezerken 65o'lik bir makıne nasıl bu fıyat olabılırr????

(aklınıza hıcbır sorun gelmesın,
    KAZASIZ SORUNSUZ MAKINE VE ŞUANDA HALA SAHIBI GEZIYOR,)

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler