Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    hallettim dostum 50tl bayıldım oldu istanbul fatih kılıçlı ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çıkma fren maneti arıyorum sağa yatırdım motoru önfren maneti lazım.kuralkan dan yenisi çok pahalı ucuza nerden nasıl temin edebilirim.lütfen yardım.
    dostum geçmiş olsun aynı dert bende de var benimki tam kırılmadı ucundaki toparlak dalga kırıldı şuan iş görüyor ama bende değiştirmek istiyorum.. o ön manet 10 liraymış millet stok yapınca böyle olmuş diye duydum fiyatlar.. saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:20 PM ----------

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35

sanada yaparız istersen hakketten çok farkediyor bujileri değiştir, yağı değiştir , yağ filtresini değiştir , zincir bakımını yap ki ses %70 azalıyor disklerini temizle ;) hee bide unumuşum gittim bnm yuki ile hava filtresinide bi güzel temizledim lastikçinin kompressörle

öle ya işte
    bende de alt devirlerde gaz kesme oluyodu yağı yağ filtresini 8bin periyodik bakımında değiştim ama nasıl olduysa hava filtresi aklıma gelmedi bugün ustamda kompresörle hava bastım allahım o ne tozdu öyle artı hava filtresine iki hurtum giriyo teki çıkmıştı..bakalım inşaallah motor düzelir..sinyaller gitti bi sğa düştü eleman resim cekinirken bide dün ben kaldırımda pasaja alırken sola bırakıverdim sol ayna sağ sol sinyaller yok sinyal olarak miblet sinyali düşünüyorum arkadaşın biri uyuyo demişti..tekeriniz düz bassın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:24 PM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de geleyim İST da benm işi de halledelim o zaman
    senin bi yere gittiğin yok mardine geliyodun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:26 PM ----------

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var tripmetre olmayan motor yok gibi bişe artık
    peki dostum al sana bir soru da benden benim gösterge panelinde uzun far simgesi yanmıyor artı odo trip arası kendiliğinden geçiş yapıyor...valla servis bi dahaki sefere halledemzlerse garantiden değişeceklerini söylediler..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Copy_x

İLK Fırsatta Mardin'e geleceğim Misafirin olacağım Kültürel değerlerimizi gezeceğim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de alt devirlerde gaz kesme oluyodu yağı yağ filtresini 8bin periyodik bakımında değiştim ama nasıl olduysa hava filtresi aklıma gelmedi bugün ustamda kompresörle hava bastım allahım o ne tozdu öyle artı hava filtresine iki hurtum giriyo teki çıkmıştı..bakalım inşaallah motor düzelir..sinyaller gitti bi sğa düştü eleman resim cekinirken bide dün ben kaldırımda pasaja alırken sola bırakıverdim sol ayna sağ sol sinyaller yok sinyal olarak miblet sinyali düşünüyorum arkadaşın biri uyuyo demişti..tekeriniz düz bassın
    büyük ihtimal bakımlarını özenle yapıp ve hatta yapman gerekenleri yaparsan sorun kalmaz ;)eyv sağolasın
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    dostum geçmiş olsun aynı dert bende de var benimki tam kırılmadı ucundaki toparlak dalga kırıldı şuan iş görüyor ama bende değiştirmek istiyorum.. o ön manet 10 liraymış millet stok yapınca böyle olmuş diye duydum fiyatlar.. saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:20 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:24 PM ----------

senin bi yere gittiğin yok mardine geliyodun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:26 PM ----------

peki dostum al sana bir soru da benden benim gösterge panelinde uzun far simgesi yanmıyor artı odo trip arası kendiliğinden geçiş yapıyor...valla servis bi dahaki sefere halledemzlerse garantiden değişeceklerini söylediler..
    senin gösterge yeni olanlardandı dimi hyodakiler gibi değil yani
    hyodaki gibiyse uzun farın ampülü yanmıştır belki derdim
    ama senin gösterge panelinin içindeki kartında sorun var muhtemelen garantiden değiştirmek zorunda kalıcaklar o yüzden
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    senin gösterge yeni olanlardandı dimi hyodakiler gibi değil yani
    hyodaki gibiyse uzun farın ampülü yanmıştır belki derdim
    ama senin gösterge panelinin içindeki kartında sorun var muhtemelen garantiden değiştirmek zorunda kalıcaklar o yüzden
    dostum onlarda ampul yanmış olabilir dediler..zaten bi kere değişmişti yoksa hemen değiştirirdim benim servis o konudu sorun çıkartmıyor..benim asıl kafamı kurcalayan srun odo trip arası kendiliğinden geçiş yapması ve ben tuşlara bastığımda yanıt vermemesi saati değiştiriyor ekran parlaklığını değiştiriyor ama geçiş yapmıyor kafasına etikçe geçiş yapıyor trip i sıfırlıyo..buna ne dersin dostum..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    dostum onlarda ampul yanmış olabilir dediler..zaten bi kere değişmişti yoksa hemen değiştirirdim benim servis o konudu sorun çıkartmıyor..benim asıl kafamı kurcalayan srun odo trip arası kendiliğinden geçiş yapması ve ben tuşlara bastığımda yanıt vermemesi saati değiştiriyor ekran parlaklığını değiştiriyor ama geçiş yapmıyor kafasına etikçe geçiş yapıyor trip i sıfırlıyo..buna ne dersin dostum..
    uzun farın ampülü gitmiştir ama odometre için tuştada bir arıza olabilir içindeki karttada bir arıza olabilir

Motosikleti
    uzun farın ampülü gitmiştir ama odometre için tuştada bir arıza olabilir içindeki karttada bir arıza olabilir
    anladım dostum teşekkür ederim:....

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    arkadaşlar dün sabah tıger eksozu çıkarıp orjinali taktım ve sonra gaz yememeye kesiklik yapmaya başladı.gaz veriyorum almıyordu 4000 devirden ileri gitmiyordu.hemen tiger ı taktım fakat yine aynı sorunu yaptı.anladımki egzos değişikliğinden değil sorun.fakat sebebini bulamadım bazen açılıyor gaz yiyor sonradan tekrar kesiliyor 4000 deviri geçmiyor bu kesiklik niye sizce başına gelen varsa lütfen yardımcı olsun.teşekkürler şimdiden.

Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar dün sabah tıger eksozu çıkarıp orjinali taktım ve sonra gaz yememeye kesiklik yapmaya başladı.gaz veriyorum almıyordu 4000 devirden ileri gitmiyordu.hemen tiger ı taktım fakat yine aynı sorunu yaptı.anladımki egzos değişikliğinden değil sorun.fakat sebebini bulamadım bazen açılıyor gaz yiyor sonradan tekrar kesiliyor 4000 deviri geçmiyor bu kesiklik niye sizce başına gelen varsa lütfen yardımcı olsun.teşekkürler şimdiden.
    copy_x inde o sorunu vardı o cevaplayacaktır umarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 PM ----------

yaa bu arada motorun resmini çekmeyi unuttum gece çektim telle ama oda tırış çıktı :p

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 PM ----------

"Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    merhaba arkadaşlar allahıma bin şükür sorunum halloldu...
    şimdi biz en son dci beyinden deyip garantiden parça istemiştik ama ve lakin sorun ondan değilmiş...
    1 periyodik bakımda yağ yağfiltresi buji değişmişti sorun bir nebze azalmıştı ama devam ediyordu ve burada kendi ustamla birlikte depoyu söktük amacım hava filtresinitemizlemekti..ki bir baktı hava filtresine giren iki hortumdan teki çıkmış..artı hava filtresine kompresörle hava bastığımda inanılmaz toz çıktı.hortumu yerine takıp hava filtresinide temizledikten sonra taktım bir marş ve motor öyle güzel devirleniyorki pürüzsüz kesilme takılma yok allahıma şükürler olsun..
    senin sorun dostum biraz daha farklı egzozu sökü takmak dışardaki bir işlem ama sorun o andada olmuş olabilir..mesela benim yollar çok bozuk ve hortum yerinden çıkmış olabilir..umarım seninkide basit birşeydir..çünkü ben neredeyse motordan soğumuştum dediğim şeyler basit bir depo vidasını sökerek dediğim şeyleri yapabilirsin hava filtresine bak o hortumları kontrol et..hava filtresinin sağalt kenarında.umarım onlardandır..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 PM ----------

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    copy_x inde o sorunu vardı o cevaplayacaktır umarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 PM ----------

yaa bu arada motorun resmini çekmeyi unuttum gece çektim telle ama oda tırış çıktı :p

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 PM ----------

bunu bende istiyorum alacağım serviste görmüştüm nasıl olduysa kaldı öyle..unuttum ama güzel olmuş..

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    çok saol copy x inşallah hava filtresindendir.yarın göstereceğim.eskiden mobilett lerde çapak yapıunca olurdu.gaz yememek öyle bişi oluyo sonra 2dk düzeliyo gene gaz yememeye başlıyor.karbüratörden olabilirmi peki?pislik kaçmış olabilirmi?yardımlarına çok teşekkürler copyx

Motosikleti
    çok saol copy x inşallah hava filtresindendir.yarın göstereceğim.eskiden mobilett lerde çapak yapıunca olurdu.gaz yememek öyle bişi oluyo sonra 2dk düzeliyo gene gaz yememeye başlıyor.karbüratörden olabilirmi peki?pislik kaçmış olabilirmi?yardımlarına çok teşekkürler copyx
    dostum rica ederim benim başıma geldiği için ne kadar can sıkıcı bir durum olduğunu biliyorum eğer periyodik bakım zamanın gelmişse yağı ağ filtresini ve bujiyide dğiştirirsen inşaallah sorun olmaz...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    arkadaşlar elimde fazlalık castrol 10-40 4t motosiklet yağı bulunmaktadır...
    2 adet hiç açılmamış ambalagında 1 litrelik yağ...
    Almak isteyen olursa iki kutuyu yarı fiyatından vereceğim... özelden veya buradan ulasabilirsiniz...

Hemen kargoya verilecektir...

BU KUTUDAN 2 ADET VAR ;

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Arkadaşlar önceki gün burda (Büyükdere Cad, gayrettepe) kırmızı gtr'lı bi arkadaş düştü. Sanırım sola yatırmış motoru. Camdan görmeye çalıştım ama çok önemli bi telefon geldi tam bakamadım. Herkes iyi mi?
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    GTR cılar Nerdesiniz? Havaar hazır güzelken; Yalovaya doğru bi gezi yapsanız
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    sen çok şey istiyosun cnm (=

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    oLum bari sen atla gel hadi ben gelemiyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GTR cılar Nerdesiniz? Havaar hazır güzelken; Yalovaya doğru bi gezi yapsanız
    yaw cako bütün yaz gelecem gelecem bi türlü gelemedim Yalovaya şimdide ordaki ananem bizde yani yalan oldum bea
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    slm lar beyler bugünlerde ufak biir sorunum var önfreni tutunca sanki bişiler takılıyo mu? bir boşlukmu oluşuyo anlamadım birde benim arka balatalardan ses cıkıyo geri veya öne doğru hareket ettirince satın aldığım arkadaş yeni değiştim ondan demişti acaba dedim bende? bir yardımcı olursanız
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler