Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben satıyorum 6500 TL
    pahalı
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    bugun zincir bakımı yaptım FORCH adında alman bi markanın hem temizlik hem yağını aldım. 2side 500ml toplam 26lira tuttu. yağ çok iyi tutundu zincire bakalım kuruyunca nasıl duracak.
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim samimi arkadaşım var o geçen 20bin kmlik bakıma girmişti..benim makina 6binde onun hesabıyla 14bin km var son ömrü bilmiyom ama bana daha bayyaa gider gibi
    selam kardeşim yarın hayırlısıyla 22.000 kmyi görürüm.(bu akşam itibariyle 21.940 km).senin sinyal ön ve arka ikisi birdenmi yanmıyor yoksa biri yanmadan digeri iki katı hızlımı yanıyor.eger öyleyse yanmayan tarafın soketlerinden biri çıkmıştır.evet hala krank mevzusuna takılan arkadaşlar var.1.ve 2. viteslerde redline girmezsen 170km/h yapıcam diye ugraşmazsan vitesleri çat çut diye vurmazsan arka kaydırıp köşe dönmezsen,stopie yapmaya ugraşmazsan(ön kaldırma modası geçti galiba)2.000 km de yagını degiştirirsen her bir tur atıyım diyen eşe dosta vermezsen(bırakın darılsınlar ) yinede krank kırdım dersen ben alıcam size krankı yav daha nediyim ben.tamam bir yamaha bir honda degil ama cebindeki para kadar adam sayıldıgımız şu dünyada bu motoru ortadirek racing i olarak düşünün.(s&t 8.750 r1 35.000 tl)tabikide param olsa r1 alırdım.

sado ben würth kullanıyorum zincir yaglamak için.castrol kullanıyordum daha önce her tarafa bulaşıyor arka teker yag içinde kalıyordu.würth teflonlu sanki hiç yag sürülmemiş gibi duruyor sıçrama yapmıyor biraz pahallı 30 tl gibiydi yanlış hatırlamıyorsam bauhause da vardı yoksa internetten kendi sitesinden de sipariş alıyorlar.

ixil egzost alaman ebayında 240 euro du yanlış hatırlamıyorsam.bayram nedeniyle 1.000euro ya kadar olan mallardan gümrük alınmıyor bilginize.ama yinede 4 silindir sesi beklemeyin boşuna

garanti 2 yıl yada 30.000 km geçerlidir (hangisi önce dolarsa)

benimde ufak bir sorunum var .arka lastige gömülen 4.cü çivi beni mahvetti valla .fitil taktıgımız yer içerden hava almış.lastik tam ortasından balon yapmaya başladı.mecburen degiştirecegiz.michelin baktım 440 tl galiba gene kimsenin begenmedigi shinko ya devam 320 tl fiyatı var karta 6 taksit yapıyorlar.degiştirmişken 160/60/ 17 yapmaya karar verdim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    hyosung 250gt
    dogru soluyosun zonta bende yarın bı makınaya bakacm 19000 de 4500 dıyor sence eder mı

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaş doğru söylüyosun uzak olursa alınmaz da yalnız yakınlarda hiç yok ki öle hto satan biri daha doğrusu öle ucuz yok hep6500-7000-8000 öle gidiyo ikinci el piyasa
    2008 250r 5500 isterseniz...resmide sitede var..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi kardeşim öncelikle şunu söyleyeyim alacaksan yüksel model yani mümkünse garantili al..çünkü bir srun varsa bile garantiden halledersin ben 5kmde 2008 model aldım 6500e yani arasaydım 6bine hatta daha aşğısınada bulabilidim ama ben bana yakın olna bi motor aldım..mantık şu idi ben d.bakırdan aldım d.bakırdan alıp mardine hetirtmek bana 12tlye mal oldu istanbuldan alsaydım...sen tahmin et yol masrafını artı sahibi vekalet verdi buda devir plaka yaklaşık 360 liradan kurtardı kafada 500 kardaydım artı bi sorun olsa bile d.bakırdaki adamı herhalukarda bulur hesap sorarım ama istanbuldan alsam..alıp gittikten sonra kime soracan hesabı...allah şükür memnunum makinadan..ufak tefek sorunlar oluyo mesela dün farkkettim sağa sinyal vermiyor normaldir hallederim bi şekilde ama baş ağrıtacak bi sorunum yok 1700 kmdir kullanıyorum 35liraya yağ 25liraya zincir yağı aldım..bide koyuğum benzin ha birde keye keder bujileri değiştirdim 30lira başkada kuruş masrafım olmadı beim için önemli olan bu...seygılar
    aynen kardeşim düşüncelerine katılıyorum, yeni alıcak olan arkadaşlar söyediklerini dikkate alırlarsa sanırım sorun yaşamazlar,Buarada bingöle döndüm motoruda getirdim bakalım, bayram sonrası ya motorla yada arabayla gelmeye niyetim var mardine gezme amaclı grşz kardeşim
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    ya beyler bu hyo niye bu kadar ucuz görünürde bişeyde yok http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ixil egzost alaman ebayında 240 euro du yanlış hatırlamıyorsam.bayram nedeniyle 1.000euro ya kadar olan mallardan gümrük alınmıyor bilginize.
    aman haaa, bu bilgiye çok güvenmeyin. bu durum, yurt dışından gelirken yanında getirilebilecek ürünler için geçerli. posta yoluyla gelenler için değil. ayrıca o sınır da 1.000 euro değil. ben de buna güveniyordum ama şu an 150 sterlinlik bir paketim gümrükte takılmış durumda. alamıyorum, masrafları kendisi kadar yapıyor nerdeyse, geri gönderemiyorum yine inanılmaz masrafı var. yani resmen devlet, kendi kasasına mal girsin diye uğraşıp işi yokuşa sürüyor. vardır bunda da bir hayır, "haydan gelmemişti ama, hu'ya gidecek 150 sterlin paramız varmış demekki", deyip geçeceğiz gibi görünüyor...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman haaa, bu bilgiye çok güvenmeyin. bu durum, yurt dışından gelirken yanında getirilebilecek ürünler için geçerli. posta yoluyla gelenler için değil. ayrıca o sınır da 1.000 euro değil. ben de buna güveniyordum ama şu an 150 sterlinlik bir paketim gümrükte takılmış durumda. alamıyorum, masrafları kendisi kadar yapıyor nerdeyse, geri gönderemiyorum yine inanılmaz masrafı var. yani resmen devlet, kendi kasasına mal girsin diye uğraşıp işi yokuşa sürüyor. vardır bunda da bir hayır, "haydan gelmemişti ama, hu'ya gidecek 150 sterlin paramız varmış demekki", deyip geçeceğiz gibi görünüyor...
    aya dostum bu konuda uyarıda bulundugun iyi oldu aslında.benim şahsen mal alıpda edindigim bir tecrübe yok ama bu siteden ve diger sitelerde alış veriş yapan arkadaşlar tarafından verilmiş bir bilgi yani ben onların yalancısı oldum demek degişken bir durum.yani devlet babamızın keyfi uygulamalarına takılabiliriz.aslında dostum tamda sana özelden mesaj atacaktım.bende puig duble cam gördüm siyah çok hoş duruyor ve birde arka çamurluk mudgear var bu ikisini almak istiyorum ikisi 150 euro gibi tutuyor ama benim ingilizce tarzandan kötü valla.bana yardım edermisin.?

http://cgi.ebay.co.uk/HYOSUNG-GT125R...4.c0.m14.l1262

http://cgi.ebay.co.uk/HYOSUNG-GT125R...4.c0.m14.l1262
    tüh puig camın linkini kaybetmişim bu degildi ama zaten sen görmüşsündür.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beyler bu hyo niye bu kadar ucuz görünürde bişeyde yok http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem
    2009 modelş değil o devir göstergesine baksana ..

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 250r 5500 isterseniz...resmide sitede var..
    valla usta ben muğladayım alabilme durumum var ama buraya yollayabilir misin motorsikleti alırım dersem? kaç kmde fotoğrafları yollar mısın?

http://www.sahibinden.com/index.php?...&login=1655764

burada resimleri var ..ayrıca mt tukkan heryerde topiğinde de bi hayli resimleri var motorun.....km si 7000 motoru otobusle anlaşış götürenler var kardeş...

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben satıyorum 6500 TL
    bende satıyorum 6.495 tl 2008 5600km..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:33 PM ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam kardeşim yarın hayırlısıyla 22.000 kmyi görürüm.(bu akşam itibariyle 21.940 km).senin sinyal ön ve arka ikisi birdenmi yanmıyor yoksa biri yanmadan digeri iki katı hızlımı yanıyor.eger öyleyse yanmayan tarafın soketlerinden biri çıkmıştır.evet hala krank mevzusuna takılan arkadaşlar var.1.ve 2. viteslerde redline girmezsen 170km/h yapıcam diye ugraşmazsan vitesleri çat çut diye vurmazsan arka kaydırıp köşe dönmezsen,stopie yapmaya ugraşmazsan(ön kaldırma modası geçti galiba)2.000 km de yagını degiştirirsen her bir tur atıyım diyen eşe dosta vermezsen(bırakın darılsınlar ) yinede krank kırdım dersen ben alıcam size krankı yav daha nediyim ben.tamam bir yamaha bir honda degil ama cebindeki para kadar adam sayıldıgımız şu dünyada bu motoru ortadirek racing i olarak düşünün.(s&t 8.750 r1 35.000 tl)tabikide param olsa r1 alırdım.

sado ben würth kullanıyorum zincir yaglamak için.castrol kullanıyordum daha önce her tarafa bulaşıyor arka teker yag içinde kalıyordu.würth teflonlu sanki hiç yag sürülmemiş gibi duruyor sıçrama yapmıyor biraz pahallı 30 tl gibiydi yanlış hatırlamıyorsam bauhause da vardı yoksa internetten kendi sitesinden de sipariş alıyorlar.

ixil egzost alaman ebayında 240 euro du yanlış hatırlamıyorsam.bayram nedeniyle 1.000euro ya kadar olan mallardan gümrük alınmıyor bilginize.ama yinede 4 silindir sesi beklemeyin boşuna

garanti 2 yıl yada 30.000 km geçerlidir (hangisi önce dolarsa)

benimde ufak bir sorunum var .arka lastige gömülen 4.cü çivi beni mahvetti valla .fitil taktıgımız yer içerden hava almış.lastik tam ortasından balon yapmaya başladı.mecburen degiştirecegiz.michelin baktım 440 tl galiba gene kimsenin begenmedigi shinko ya devam 320 tl fiyatı var karta 6 taksit yapıyorlar.degiştirmişken 160/60/ 17 yapmaya karar verdim.
    abim tüm anlattıklarına katıla katıla katılıyorum
    abi sinya sağ ön yanmıyor arkada hızlı hızlı yanıp sönüyor...
    abi sanırsam ixil olsa ne olursa olsun o ses alınmaz..bakalım egzos alacaz ama hangisi senin garanti bitsinde bana orjini gönderirsin artık
    sinaylı tam olarak ne yapcam abi kendim halledebilirmiyim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:37 PM ----------

[QUOTE=zonta;1756804]atacaktım.bende puig duble cam gördüm siyah çok hoş duruyor ve birde arka çamurluk mudgear var bu ikisini almak istiyorum ikisi 150 euro gibi tutuyor ama benim ingilizce tarzandan kötü valla.bana yardım edermisin.?

abi bende çamurluk istiyom yav orjini 150 lira falan yaminle dün motoru pırıl pırıl yaptım iki tur attım birden çıkmazmı itfaiye akşama doğru yolları suluyorlar her taraf çamur battım yaw çamurluk şart yokmu kestiren aliim yaw

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 PM ----------

burada resimleri var ..ayrıca mt tukkan heryerde topiğinde de bi hayli resimleri var motorun.....km si 7000 motoru otobusle anlaşış götürenler var kardeş...
    wakti zamanında başımın belasını ki bu zealsungs200 oluyo iskenderundan mardine getirtmiştim...ekstradan bir bilet parası vediydim..403lerin altına rahat giriyo sağdan soldan bağlarsın o kadar...dostum sana demiyom soran arkadaşa diyom hani senide teyit etmek babında
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

slm arkdaslar ben ılk defa wıteslı motor kullanıcam we hyosung almak ıstıorum 65 kılo 180 boy sızce cbr 125 mı almalıyım yoksa hyosungumu alıyım... sımdıden tesekkurler

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r

birader linke tıklıyorum giriş istiyor motorsiklet görünmüyor. bi de sitedeki linki verirsen sevinirim. motorsikletin bi problemi var mı arkadaş ona göre bilelim yani

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı hyosung250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkdaslar ben ılk defa wıteslı motor kullanıcam we hyosung almak ıstıorum 65 kılo 180 boy sızce cbr 125 mı almalıyım yoksa hyosungumu alıyım... sımdıden tesekkurler
    buda yeni adet sanırım boyum şu kilom şu bu motor olurmu
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

yardımcı olucak kımse yhokmu....:/

yardımcı olucak kımse yhokmu....:/
    diyetisyene git 10 kg daha alırsan hyo al yok sa olmaz...

ya arkadaşlar kilo boy la motorun ne alakası var ya...ayağın yere değiyosa olmuşsun demektir..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:18 PM ----------

Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader linke tıklıyorum giriş istiyor motorsiklet görünmüyor. bi de sitedeki linki verirsen sevinirim. motorsikletin bi problemi var mı arkadaş ona göre bilelim yani
    http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem

al burada linki sana bana özel bölümünü atmışım ondan şifre istiyo......

da şifre istemesiyle motorun sorunu olduğunu nasıl bağdaştırdın ben onu anlamadım...

akıleos senın fıkrını almak ısterım ben daha acemıyım sen bılırsın az cok bılqın wardır cbr 125 mı hyo gt 250 mı ...:(

akıleos senın fıkrını almak ısterım ben daha acemıyım sen bılırsın az cok bılqın wardır cbr 125 mı hyo gt 250 mı ...:(
    bana sorarsan ki sormuşsun sölim..avatarımda ki motoru görüyosun herhalde.....derim.....değişmem güzel ve temiz kullanırsan gösterişli makine 250r...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler