Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ben ille de racingde kararlıyım ama yüksek hız aramam pek zaten bnm için görünüş olsun 4-5bin tl civarı olsun e brz da gitsin şöyle bi 150-160 yeter bana zaten aile de razı olmuyor çok yüksek performanslı motorsikletlere ama hyo ideal galiba bnm için teşekkür ederim yardım için
    kısa ve net..kesinlikle bu beklentilerine karşılık verecek bir makina...

do- yu anlatmadın
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa ve net..kesinlikle bu beklentilerine karşılık verecek bir makina...

do- yu anlatmadın
    ooo do kardeşliği sen de mi taekwondo yapıyorsun daha doğrusu yapmış da bırakmış gibi konuşmuşsun erken emekli olmuşsun yaw
    do kuralları:
    Dogru konusmak
    Dogru dinlemek
    Dogru bakmak
    Dogru düsünmek
    Dogru hareket etmek
    Dogru emir vermek
    Dogru emir almak
    Dogru hizmet etmek falan filan işte yaw geç bunları fasa fiso bunlar
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    selam arkadaşlar.Bende hyo gt250r kovalıyorum daha denk getiremedim istediğim gibi.Önceki yazılarınızı bi hayli okudum (sabahtan beri) halende okumaktayım. Size bir sorum olacak bu makinada otomatik jikle var değil mi ? Saygılar....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:46 PM ----------

Bir arkadaş hava emme sensörü ve bir parçasını daha arızalı olduğunda motor jikle açıyor dengesizleşiyor fln demiş ordan anladım sanırım otm kimse soruma cvp vermeyince kendim çözüm ürettim İyi forumlar...

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya kumanda kolunda var işte elle çekiyosun.... sonra geri kapatıyosun....

Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kumanda kolunda var işte elle çekiyosun.... sonra geri kapatıyosun....
    Dostum o senn dediğin olay senn motorda wardır heralde öle umuyorum

hyo nun resimlerini yakından inceledim yok zaten SS motorda da otm jikle olmassa at çöpe yani

Alıntı StuArT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hyo nun resimlerini yakından inceledim yok zaten SS motorda da otm jikle olmassa at çöpe yani
    gt250 r de var ....biraderimde 250r var

Motosikleti
    Kawasaki Z750
    gt250 r de var ....biraderimde 250r var
    hyo su olan birinden açıklama bekliyorum

Motosikleti
    ooo do kardeşliği sen de mi taekwondo yapıyorsun daha doğrusu yapmış da bırakmış gibi konuşmuşsun erken emekli olmuşsun yaw
    do kuralları:
    Dogru konusmak
    Dogru dinlemek
    Dogru bakmak
    Dogru düsünmek
    Dogru hareket etmek
    Dogru emir vermek
    Dogru emir almak
    Dogru hizmet etmek falan filan işte yaw geç bunları fasa fiso bunlar
    bir zamanlar yaptım ama bırakalı uzun zaman oldu..ondan sonra atletizim yaptım şimdide yaptığım tek spor hafta iki halı saha maçı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:20 PM ----------

valla dostum benimki s&tgt250r ve jikle mikle yok enjeksiyon olayı.. otomatik yani anlayacağın... ama sanırım karbüratörlü modellerde olacaktı..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Kawasaki Z750

valla dostum benimki s&tgt250r ve jikle mikle yok enjeksiyon olayı.. otomatik yani anlayacağın... ama sanırım karbüratörlü modellerde olacaktı..
    ohhh saol dostum cevap için senin ki kaç model. bide şu göstergesi beyaz olanlar 2009 model mi sana soriyim

adam yerien koyup cvp verende kabahat sende değil...biz bunların her noktasını ezberledik gülüm sen daha sorarken

Motosikleti
    Kawasaki Z750
    adam yerien koyup cvp verende kabahat sende değil...biz bunların her noktasını ezberledik gülüm sen daha sorarken
    niye kızıyosun ki bnm baktığım hiç bi hyo da görmedim eskilerde olabiliyo demek...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adam doğru sölüyo......artisliğe gerek yok..s.t lere kadar olan ların kolunda var sol tarafta göremediysen iyi bak..yada gözluk al..s.t lerde yok otm..ok..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam doğru sölüyo......artisliğe gerek yok..s.t lere kadar olan ların kolunda var sol tarafta göremediysen iyi bak..yada gözluk al..s.t lerde yok otm..ok..
    dostum artislik yaptığım yok yanlış mı anlaşılıorum....
    gözlüğe ihtiyacım yok s.t lerin öncesine bakmıyorum çünkü saol...

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    [QUOTE=copy_x;1750678]bir zamanlar yaptım ama bırakalı uzun zaman oldu..ondan sonra atletizim yaptım şimdide yaptığım tek spor hafta iki halı saha maçı..[COLOR="Silver"]

hayırdır niye bıraktın devam etseydin keşke

Motosikleti
    arkadaşlar boşuna gerginlik yapmayalım lütfen... neymiş st den önceki modellerde var 2008 yani enjeksiyonlu modellerde yok çünkü karışıklık olmasın bayide bekleyen 2007 modeller var 2008 diye satılabiliniyo...ki bence karbüratörlüde olmasıda şart..yani bi eksiklik değil...ben st kullanıcısıyım..saygılar tekeriniz düz bassın..

dostum artislik yaptığım yok yanlış mı anlaşılıorum....
    gözlüğe ihtiyacım yok s.t lerin öncesine bakmıyorum çünkü saol...
    tamam da sen oraya hyo yaz mışsın ss yazmışsın ondan dedim....

Motosikleti
    [QUOTE=DOOM46;1750874]
    bir zamanlar yaptım ama bırakalı uzun zaman oldu..ondan sonra atletizim yaptım şimdide yaptığım tek spor hafta iki halı saha maçı..[COLOR="Silver"]

hayırdır niye bıraktın devam etseydin keşke
    valla kardeşim şu bir gerçek tae-kwon-do uzakdoğu sporları arasında en estetik
    olan spor dalıdır..gerek disiplin gerek vucudu tanıma nefes kontrol,açı ,vb. en güzel spor dalıdır kata veya diğer adıyla pumse nin üst seviyeleri kung-fu ya kadar dayanıyor ama nedense..ben yapamadım sarı kuşak imtihanlarından sonra bıraktım..ama eski patronum siyah kuşak ikinci dan sahibiydi ondan 5.ci kataya kadar öğrendim..spor hayatımı atletizm olarak sürdürdüm..tüm bunlar bursa osmangazide geçti mardine yerleşince gerek ortam gerek yer konusunda sıkıntılar oldu..gerçi şuan ilçe kapalı spor salonunda miili bir vucutçu bizi çalıştırmak istiyor yaklaşık 5 ay gittim ara verdim ramazan dolayısıyla bayramdan sonra başlamayı düşünüyorum...
    arkadaşlar konu dışı gibi oldu..ama lşu bir gerçektir ki biz iki tekerin üzerinde giderken ne bileyim en basiti normal bir insana göre daha çok rüzgar yiyoruz buna bağlı olrak eklem romatizması kireçlenme gibi durumlarda bizdeki rik faktörü daha yüksektir..onun için bütün motorcu arkadaşlarımın ne olursa olsun bir spor dalıyla uğraşmasını isterim..hiç bişi yapamıyorsak mahalleden bir takım çıkarıp en azından haftda bir aat halı sahada ter atmak gerekir..emin olun muhakkak faydasını göreceksiniz bakın ben badiye gideceğim motor tank tokatlamaya başladığında direksiyon amortisörü yerine kaslı kolarımla onu zaptetmeye çalışacağım saygılar sevgiler...ner derler rüzgarınız bol olsun..

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    [QUOTE=copy_x;1750982]

valla kardeşim şu bir gerçek tae-kwon-do uzakdoğu sporları arasında en estetik
    olan spor dalıdır..gerek disiplin gerek vucudu tanıma nefes kontrol,açı ,vb. en güzel spor dalıdır kata veya diğer adıyla pumse nin üst seviyeleri kung-fu ya kadar dayanıyor ama nedense..ben yapamadım sarı kuşak imtihanlarından sonra bıraktım..ama eski patronum siyah kuşak ikinci dan sahibiydi ondan 5.ci kataya kadar öğrendim..spor hayatımı atletizm olarak sürdürdüm..tüm bunlar bursa osmangazide geçti mardine yerleşince gerek ortam gerek yer konusunda sıkıntılar oldu..gerçi şuan ilçe kapalı spor salonunda miili bir vucutçu bizi çalıştırmak istiyor yaklaşık 5 ay gittim ara verdim ramazan dolayısıyla bayramdan sonra başlamayı düşünüyorum...
    arkadaşlar konu dışı gibi oldu..ama lşu bir gerçektir ki biz iki tekerin üzerinde giderken ne bileyim en basiti normal bir insana göre daha çok rüzgar yiyoruz buna bağlı olrak eklem romatizması kireçlenme gibi durumlarda bizdeki rik faktörü daha yüksektir..onun için bütün motorcu arkadaşlarımın ne olursa olsun bir spor dalıyla uğraşmasını isterim..hiç bişi yapamıyorsak mahalleden bir takım çıkarıp en azından haftda bir aat halı sahada ter atmak gerekir..emin olun muhakkak faydasını göreceksiniz bakın ben badiye gideceğim motor tank tokatlamaya başladığında direksiyon amortisörü yerine kaslı kolarımla onu zaptetmeye çalışacağım saygılar sevgiler...ner derler rüzgarınız bol olsun..
    aslında bana pek zor gelmiyo poomseler vücut bir süre sonra alışıyo kendi kendine yapıyor zaten hareketi.taekwondo da poomse çizerken şu da vardır başladığın noktada hareketi bitirirsin işte bu düşünceyle çalışılırsa inan en kısa zamanda hem eğlenerek hem de vücudu disiplini ederek halloluyor ama ne mutlu sana ki sporu tamamen bırakmış değilsin.Bnm de hoca Ali Bahçetepe duymuşsundur belki 6 dünya şampiyonluğu var guiness rekorları var 4-5 tane kırış dalında çok sağlam iyi bir hocadır datçada kendisi. fakat geri kalan taekwondo hayatıma kütahyada devam edeceğim ilk orada başladım zaten. sana çok katılıyorum bütün motorcular spor yapmalı en azında egzersiz yapmalılar boyun egzersizi kol bacak esnetme vs... çünkü gerçekten serin havada uzun süre motor kullanıldığında tutulmalar çok olabiliyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:56 PM ----------

bu arada kata karete-do da kardeşim bizde poomse var aklında bulunsun

Motosikleti
    Kawasaki Z750
    sportif olmak lazım copy_x doğru söylüyor ss kullandıkça sanırım kaslar güçleniyor. Arkadaşım var 1000rr ı var adamın kolları acaip kalın özellikle bilekle dirsek arası yalnız makinada acaip bi vibrasyon var

sportif olmak lazım copy_x doğru söylüyor ss kullandıkça sanırım kaslar güçleniyor. Arkadaşım var 1000rr ı var adamın kolları acaip kalın özellikle bilekle dirsek arası yalnız makinada acaip bi vibrasyon var
    1000rr vibrasyon .....hade ..........çakma 1000rr dır o çakma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler