Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm..inşaallah kardeşim her zaman beklerim...bak ben kamalettin ve ahmet abiyi antepte ziyaret etmiştim iki tane hyoyla geldiler gezdik dolaştık güzeldi valla..bide kısmetse bayramda bursadayım oradanda yalovaya geçeceğim arkadalşım var orada artık çakocan müsaitse onunlada tanışırız...hayırlısı ya kardeşlerim iletişimi koparmayalım sadece makina sahibi olduğumuz dönemde değil herzaman bir bağ olsun..yani ben makinayı sattıp 600f alırsam bu topiği bırakacakmıyım hiç sanmıyorum..burada çok güzel dostlar edindim..herkese saygılar sevgiler...
    memnun olurum kardeşim, ilerde bende değişicem zaten motoru 600RR istiyorum nasipse herzaman görüşücez ama ) bende salı dönücem bingöle kısmetse grşz kardeşim ..
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnun olurum kardeşim, ilerde bende değişicem zaten motoru 600RR istiyorum nasipse herzaman görüşücez ama ) bende salı dönücem bingöle kısmetse grşz kardeşim ..
    eyvallah kardeşimm...ben ilk aldığımda bu makina bana 5 yıl yeter demiştim ama bir süre altındaki kaslı racingten birazcık daha hp isteme durumuna giriyorsun tabi ses olayıda var...amaaaa 120km/h ile giderken bi tank tokatlamaya başladım...akıllara zarar allahım o neydi hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti...daha bitmedi salı günü acemi bir kardeşimin kullandığı ufak motorla 15 en baba 20km/h hızla yere düştük ki ben çocuğun üstüne düştüm ona rağmen jean pantlon yırtıldı dizim sıyrıldı..demek istediğim oki hız güç isterken bunlarıda göz önünde bulundurmak gerekiyor arkadaş 20 ile böyle olduysa 120 ile ne olurdu allah bilir mont kask var anladıkki pantolonda şartmış...aman dikkat diyorum dikkat dikkat..hepimizin ailesi seveni evinde bekleyen var iki teker hata affetmez...kalın sağlıcakla neyse yazıya son veriyorum kan şekerim düştükçe ilham geldi
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Ben de 10-20 Km arası bir hızla giderken düştüm (Tamamı ile benim hatam, bizim şantiyenin çıkışında ters eğim var, kamyonlardan az miktarda toprak ve kum dökülmüş, orada hem dönüş yapıyorum hem de sert fren yaptım), dizliğim çizildi.

Çiziğe bakıyorum, eğer dizlik olmasaydı dizim çok kötü olacaktı.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Beyler Sizlerden yardım istiyeceğim... Kafam gerçektende çok karışık...
    Çok ama çok yakın bir zamanda ST GT250R almayı düşünüyorum. . .
    Kafama takılan çok önemli sorunlarım var

1, Ben bu makineyi alıp 2-3 sene gibi uzun bir müddet binmeyi planlıyorum. . . Bakımını suyunu yağını koyduk dan sonra beni üzermi?
    2, Şu zamanlar motor almak sizce akıl kar işimi?
    3, Bir miktar kredi ile alıcam motoru... Bana sorun çıkarmaması benim için çok önemli

Madde madde yazmak bir şeyi değiştirmiyecek sanırım... Açıkcası bu motoru ikinci el alıpda bana sorun çıkarmasından korkuyorum arkadaşlar... Bana çıkaracağı motor aksamındaki bir sorun benim motor hayatımın bitmesine sebep olur
    Bütün sülaleyi eşi dostu zar zor ikna etmişken. . . . Motor kariyerim aniden biter

ve st satan var ise bana ulaşsın
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    eyvallah kardeşimm...ben ilk aldığımda bu makina bana 5 yıl yeter demiştim ama bir süre altındaki kaslı racingten birazcık daha hp isteme durumuna giriyorsun tabi ses olayıda var...amaaaa 120km/h ile giderken bi tank tokatlamaya başladım...akıllara zarar allahım o neydi hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti...daha bitmedi salı günü acemi bir kardeşimin kullandığı ufak motorla 15 en baba 20km/h hızla yere düştük ki ben çocuğun üstüne düştüm ona rağmen jean pantlon yırtıldı dizim sıyrıldı..demek istediğim oki hız güç isterken bunlarıda göz önünde bulundurmak gerekiyor arkadaş 20 ile böyle olduysa 120 ile ne olurdu allah bilir mont kask var anladıkki pantolonda şartmış...aman dikkat diyorum dikkat dikkat..hepimizin ailesi seveni evinde bekleyen var iki teker hata affetmez...kalın sağlıcakla neyse yazıya son veriyorum kan şekerim düştükçe ilham geldi
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 10-20 Km arası bir hızla giderken düştüm (Tamamı ile benim hatam, bizim şantiyenin çıkışında ters eğim var, kamyonlardan az miktarda toprak ve kum dökülmüş, orada hem dönüş yapıyorum hem de sert fren yaptım), dizliğim çizildi.

Çiziğe bakıyorum, eğer dizlik olmasaydı dizim çok kötü olacaktı.
    arkadaşlar ikinizin olayının aynısınıda yaşadım öncelikle geçmiş olsun

Tank tokatlamanın bizim motorların ön amortisöründen kaynaklandığı kanısına vardım örn 600rr ınkine bakarsanız ne kadar sert bir yapıda olduğunu görürsünüz..lastik havanıda kontrol et ben 160 ta otobanda yakalandım ölümden döndüm diyebilirim..dizlerim mosmor oldu grenaja çarpmaktan ne kadar sert olduğunu sanırım anlamışsındır ve 100 km/h a düşene kdr iki kere ard ard a yakaladı.herkez dikkatli olsun bu makinalarda tank slapping çok sakat..
    http://hyosungfanclub.com/forum/showthread.php?t=335 konuyla ilgili detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:56 AM ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Sizlerden yardım istiyeceğim... Kafam gerçektende çok karışık...
    Çok ama çok yakın bir zamanda ST GT250R almayı düşünüyorum. . .
    Kafama takılan çok önemli sorunlarım var

1, Ben bu makineyi alıp 2-3 sene gibi uzun bir müddet binmeyi planlıyorum. . . Bakımını suyunu yağını koyduk dan sonra beni üzermi?
    2, Şu zamanlar motor almak sizce akıl kar işimi?
    3, Bir miktar kredi ile alıcam motoru... Bana sorun çıkarmaması benim için çok önemli

Madde madde yazmak bir şeyi değiştirmiyecek sanırım... Açıkcası bu motoru ikinci el alıpda bana sorun çıkarmasından korkuyorum arkadaşlar... Bana çıkaracağı motor aksamındaki bir sorun benim motor hayatımın bitmesine sebep olur
    Bütün sülaleyi eşi dostu zar zor ikna etmişken. . . . Motor kariyerim aniden biter

ve st satan var ise bana ulaşsın
    istanbul motorda olan full kırmızı yanında turuncuyla R yazan ve deponun yaında pedleri olan S&T yi çok yakından tanıyorum ona bir bak derim istersen seni onun ilk sahibiyle görüştürürüm o makina sana sorun yaşatırsaa bütün s&t ler yaratır sana tavsiye edebiliceğim bu makinadır..kadıköy stadının oradaki istanbul motordadır.
    http://www.sahibinden.com/s_t_kanuni...XQQdisplayitem
    pazarlık yap derimm
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    haklısın kardeşim dediklerinde ama ne yapalım alınca birkere gerisi geliyor allah hepimizi kazadan beladan korusun tabibizde tetbirimizi almalıyız ben daha mont dahi alamadım bu arada hala bakıyorum kafama uygun bişi bulucam diye hayırlısı bakalım

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    teşekkürler yorumunuz için. Verdiğiniz ilandaki motorun km ve fiyatı yüksek geldi. Bir orantısızlık var gibi yani
    O fiyata 900 km de ST gt250r buldum... Pazarlık ile 6100-300 e çekmeyi düşünüyorum fiyatı

Hayırlısı bakalım... İnş gt250r sahibi olarak aranıza katılırım

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler yorumunuz için. Verdiğiniz ilandaki motorun km ve fiyatı yüksek geldi. Bir orantısızlık var gibi yani
    O fiyata 900 km de ST gt250r buldum... Pazarlık ile 6100-300 e çekmeyi düşünüyorum fiyatı

Hayırlısı bakalım... İnş gt250r sahibi olarak aranıza katılırım
    hayırlısı bence fiyatı çok yüksek fakat pazarlık yapmanı tavsiye ederdim...bilindik motor olmasından dolayı sana bunu tavsiye ettim.sorun çıkarmıyacağından emin olduğum için ;) hayırlısı olsun
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    şuan 2008 st 1000km de ne kadara gider beyler? Piyasa ne tam olarak

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    6500-7000 arasında ama pazarlık yaparsın az daha düşer
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Tank tokatlamanın bizim motorların ön amortisöründen kaynaklandığı kanısına vardım örn 600rr ınkine bakarsanız ne kadar sert bir yapıda olduğunu görürsünüz..lastik havanıda kontrol et ben 160 ta otobanda yakalandım ölümden döndüm diyebilirim..dizlerim mosmor oldu grenaja çarpmaktan ne kadar sert olduğunu sanırım anlamışsındır ve 100 km/h a düşene kdr iki kere ard ard a yakaladı.herkez dikkatli olsun bu makinalarda tank slapping çok sakat..
    http://hyosungfanclub.com/forum/showthread.php?t=335 konuyla ilgili detay[COLOR="Silver"]

arkadaşlar bence bu konuya eğilelim..bu tank tokatlama olayı başına gelen bilir çok korkunç bir durum...ben deksiyon emortisörü düşündüm bulamadım...gerçekten bende süspansiyondan şüphelendim ön süspansiyon çok yumuşak ve asfalta ufak bir çukurda hemen tepki veriyor.. dediğim gibi kesinlikle özel topic açılacak konu ama bizim makinede risk faktörü daha yüksek gibi...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    yineliyorum arkadaşlar xena kilitlerin hangisi gt250 r lara uyuyor arkadaşlar.alarmlı disk kilidi olarak xr1 mi yoksa xn 14 mü?kullanan varsa lütfen yazsın.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    merhaba arakadaşlar forumu epey okudum 3 aydır motor araştırıyorum gelecek sezon için bu yılı 200 cc krosla geçirmeye devam ama hyo alacağım galiba sahibinden com da takip ediyorum geçen hafta işaretlediğim 4 motor da satıldı bu hafta 2. eli de iyi gibi kışın sanırım daha da ucuza bulurum şimdilik düzgün bişey 5000 tl gibi 600 lükden önce sanırım en uygun makine bu

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Bu tank tokatlama işi gerçekten çok sakat sırf bu yüzden 2007 hyo alacağıma acaba 1997 suzuki gsx-r 600 mü alsam büyük motor o da (13 yaşımdan beri motor ve araba kullanırım ama motor da hiç 200 cc gücü geçmedim o yüzden çekiniyorum)

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    bu motorlar nasıl yani konfor,sürüş,hız,performans açısından nasıl sizce ve cbr 125 rla karşılaştırıldığında aralarında dağlar kadar fark var diyen arkadaşlar var ben cbr 125i biliyorum ama bu motor hakkında bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum bi yardımcı olur musunuz? nasipse seneye almak istiyorum bu keratalardan ama cbr 125mi yoksa bu mu
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorlar nasıl yani konfor,sürüş,hız,performans açısından nasıl sizce ve cbr 125 rla karşılaştırıldığında aralarında dağlar kadar fark var diyen arkadaşlar var ben cbr 125i biliyorum ama bu motor hakkında bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum bi yardımcı olur musunuz? nasipse seneye almak istiyorum bu keratalardan ama cbr 125mi yoksa bu mu
    önceki sayfalarda çok fazla yorum var okumanı öneririm, Bende önce 125 lik almak filan istedim sonra birden nasıl oldu anlamdım bi baktım hyo altımda ve ilk motorum daha önce sadece ufak tefek deneyimlerim vardı gayet cabuk alıştım cüsse olarak görüntü olarak 125 ten daha fazla göz dolduruyor bence performansta iyi sayırlır.

Motosikleti
    dostum bu makinayı cbr125le kıyaslamak yanlışlık olur herhalde bir kere konsept eynı olsa bile cüsse cc farkı ço büyük hyodan inip cbrye binen arkadaşlar var onların tabiriyle cbr bisiklet gibi kalıyo..sürüş konfou mükemml birebir racing tadı veriyor konfor derken rahatlık diyosan hiçbir rcing rahat olmaz ama en rahatıda diyebiliriz..yoksa git tuting al nebiliim cohooper al..kısacası limitleri aşmayarak kulanırsan seni üzmeyecek bir makina am cüssesine bakıp 600cc performansı beklersen sonuç hüsran olur...benim bir düşüncem var normal trafikte 80 100 uzun yolda 150 yetmeyen arkadaşlar bu makinaya binmesinler..çünkü hyoya verecekleri parayla 92-97 arası 600 750cc bulurlar gerçi tamirciyle akraba olurlar ama napalım herşey...tercih meselesi şahsen saygı duyarım...

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki sayfalarda çok fazla yorum var okumanı öneririm, Bende önce 125 lik almak filan istedim sonra birden nasıl oldu anlamdım bi baktım hyo altımda ve ilk motorum daha önce sadece ufak tefek deneyimlerim vardı gayet cabuk alıştım cüsse olarak görüntü olarak 125 ten daha fazla göz dolduruyor bence performansta iyi sayırlır.
    inşallah bi hyo da ben alırım altıma hoşuma gitti

Motosikleti
    (konu dışı) do kuralları tae-kwon-do..çok güzel mazisi var bende....

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    dostum bu makinayı cbr125le kıyaslamak yanlışlık olur herhalde bir kere konsept eynı olsa bile cüsse cc farkı ço büyük hyodan inip cbrye binen arkadaşlar var onların tabiriyle cbr bisiklet gibi kalıyo..sürüş konfou mükemml birebir racing tadı veriyor konfor derken rahatlık diyosan hiçbir rcing rahat olmaz ama en rahatıda diyebiliriz..yoksa git tuting al nebiliim cohooper al..kısacası limitleri aşmayarak kulanırsan seni üzmeyecek bir makina am cüssesine bakıp 600cc performansı beklersen sonuç hüsran olur...benim bir düşüncem var normal trafikte 80 100 uzun yolda 150 yetmeyen arkadaşlar bu makinaya binmesinler..çünkü hyoya verecekleri parayla 92-97 arası 600 750cc bulurlar gerçi tamirciyle akraba olurlar ama napalım herşey...tercih meselesi şahsen saygı duyarım...
    yok ben ille de racingde kararlıyım ama yüksek hız aramam pek zaten bnm için görünüş olsun 4-5bin tl civarı olsun e brz da gitsin şöyle bi 150-160 yeter bana zaten aile de razı olmuyor çok yüksek performanslı motorsikletlere ama hyo ideal galiba bnm için teşekkür ederim yardım için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler