Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    bide merak ettiğim bişe daha var motorun üzerinde ben st yazmasından ziyade hyosung yazmasını yeğlerim,,,diyelim ki bana bi st kısmet oldu bunu çıkarttırsam full orjinak hyosun g yazısı bulabilir miyim?çünkü o deponun üzerini st yazısı doldurmuyor bence

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 PM ----------

Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önceki sayfalarda lastik önerileri vardı ancak ben de şu an bilmiyorum hangisi en iyisidir.
    kerdeşim bu gidişle topicin heryerini okucam anlaşılan okurum napim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:03 PM ----------

bide merak ettiğim bişe daha var motorun üzerinde ben st yazmasından ziyade hyosung yazmasını yeğlerim,,,diyelim ki bana bi st kısmet oldu bunu çıkarttırsam full orjinak hyosun g yazısı bulabilir miyim?çünkü o deponun üzerini st yazısı doldurmuyor bence

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı DR.TOLGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 PM ----------

Tabela reklam işi yapan kişiler ne istiyosan onu yazar.Bilgisayarda her türlü yazıyı yazıp çıktı aldıktan sonra yapıştırıyolar.Ancak kalıcı olur mu bilemem.

Bütün sayfaları okumanı tavsiye ederim.En güzel fikiri bu şekilde edinebilirsin.285 sayfa kolay gelsin.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    michelin pilot road kullanan arkadaşlarımız var metzeller ve dunlop önerenlerde dunlopun hangi modeliydi hatırlamıyorum şimdi ama lastiğin çabuk bittiğnden dolayı almayan diyenlerde vardı ama aslında bu iyi bişedir çabuk bitmesi size çok daha iyi bir yol tutuşu olarak geri gelmekte nede olsa
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin pilot road kullanan arkadaşlarımız var metzeller ve dunlop önerenlerde dunlopun hangi modeliydi hatırlamıyorum şimdi ama lastiğin çabuk bittiğnden dolayı almayan diyenlerde vardı ama aslında bu iyi bişedir çabuk bitmesi size çok daha iyi bir yol tutuşu olarak geri gelmekte nede olsa
    Dunlopu tek geçiyorum kanka
    Benim makinada viralarada sorun yaşatmıyorlar..
    Ama modelini tam olarak bende bilmiyorum isteyen olursa bakıp söylerim
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dunlopu tek geçiyorum kanka
    Benim makinada viralarada sorun yaşatmıyorlar..
    Ama modelini tam olarak bende bilmiyorum isteyen olursa bakıp söylerim
    aslında dilimin ucunda diyesim varda diyemiyorum
    metzeller ve michelin'de üzerindeki orj shinkolara göre çok daha iyi ama
    ben bu motorun üzerindeki lastiklerle motorun lastikleri ısınabileceği max değerde full yatırdığımda kontra ile çizgisinde dönüyorla dönmüyor arası bişedi yani limitleri karşılayamıyor esasen
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında dilimin ucunda diyesim varda diyemiyorum
    metzeller ve michelin'de üzerindeki orj shinkolara göre çok daha iyi ama
    ben bu motorun üzerindeki lastiklerle motorun lastikleri ısınabileceği max değerde full yatırdığımda kontra ile çizgisinde dönüyorla dönmüyor arası bişedi yani limitleri karşılayamıyor esasen
    dunlop-michelin-metzeller yani.....ben msjı aldım dostlar peki fiyatlar ne alemde piyasası nasıl?

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    UYARI
    Ön tekerleğin kalkmasını önlemek
    daima gazı kademeli olarak açın.
    uyarılara uymamanız, kontrolün
    kaybedilmesine neden olabilir.

arkadaşlar bizim kullanım klavuzunda bakın neler yazıyor...verdinmi gazı önteker kalkıyormu yaw anlamadım gitti krank kıracaz diye kuzu kuzu kullanıyorum yarın tektekeremi kalksam şaka biyana valla ilgincime gitti...yaw merak ettim varmı çılgınlık apıp deneyen???
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    slm arkadaşlar kısmetse bende bir GT250R sahibi oldum.. 6300 e motoru anlaştık 2008 model 3000de.. servise gösterdik. temiz dediler , yanlınz bu modellerdeki nette baktıklarım arasında baya fiyat farkları var sebebi ne olabilir fikri olana varmı.. hepsi de temiz yazmış birde km cok az. km sıfırlama gibi bir olya varmı ? teşekkürler

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar kısmetse bende bir GT250R sahibi oldum.. 6300 e motoru anlaştık 2008 model 3000de.. servise gösterdik. temiz dediler , yanlınz bu modellerdeki nette baktıklarım arasında baya fiyat farkları var sebebi ne olabilir fikri olana varmı.. hepsi de temiz yazmış birde km cok az. km sıfırlama gibi bir olya varmı ? teşekkürler
    kardeşim ben motorumu 5600 km de aldım ama şimdi 480 kmde nasıl oldu diyeceksin haklı olarak devir saatindeki bir sorun nedeniyle ki aradabir takılıyordu garantiden komple gösterge paneli geldi değişti haliyle kmde sıfırlandı ama benim motoru aldıktan sonra serviste bakacan aa 1bin bakımı 3bin 6bin neyse herşey orada kayıtlı zaten garantiliyse o sıfırlama olayı olmaz ama 2007 altı olsa sıfırlama durumu oluyomuş gözümle görmedim şahit olmadım ama kimse artık kimseye güvenmiyor yaw ne biliimm umarım yardımcı olabilmişimdir saygılar..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    dediğin gibi sanırım kimse kimseye güvenmiyor ) peki motoru gösterdiğim yer üzerindeki zincirin iyi olmadığından dedğişmesi gerektiğinden bahsetti ona nediyosun

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    1.Yöntem: Motoru yan ayağa al, arka dişlide zinciri elinle tutup sağa sola oynatmaya çalış, eğer oynuyorsa zincirin bitmiştir

2.Yöntem: Yine arka dişlinin oradan, zinciri geriyr doğru asıl, bolalıyorsa; zincir bitmiştir, aynı yerde duruyorsa; zincir iyi.

Benimde değişeceğini söylediler, tamirciye güvenmedim, bu işlerden anlayan bir arkadaşa kontrol ettirdim, bu yazdığım şekilde zinciri kontrol etti ve maalesef "değişecek" dedi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:03 PM ----------

depodaki yazıyı ve ön camdaki yazıyı değiştirisiniz o kolay da, göstergenin içine yazılmış S&T-Kanuni yazılarını ne yapacaksınız?

JUSTice4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsx 1300r hayabusa
    Önceki sayfalarda lastik önerileri vardı ancak ben de şu an bilmiyorum hangisi en iyisidir.
    michelin pilot kullanıyorum cok da memnunum, herkese tavsiye ederim, lakin michelin'i dunlop yada metzeller gibi markalarla kıyaslamaya gelince iş; kullanmadıgım için olumlu yada olmusuz bitşey söyleyemem ama michelinin hiç bir sıkıntısını görmedim, bana hiç bir zaman keşke dedirtmedi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı JUSTice4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin pilot kullanıyorum cok da memnunum, herkese tavsiye ederim, lakin michelin'i dunlop yada metzeller gibi markalarla kıyaslamaya gelince iş; kullanmadıgım için olumlu yada olmusuz bitşey söyleyemem ama michelinin hiç bir sıkıntısını görmedim, bana hiç bir zaman keşke dedirtmedi.
    Fiyat olarak nedir?Ben sadece arkayı değiştirmek istiyorum.

JUSTice4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsx 1300r hayabusa
    Fiyat olarak nedir?Ben sadece arkayı değiştirmek istiyorum.
    yaklaşık bir sene once yurtdışından 115 euro ya aldırttım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı JUSTice4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık bir sene once yurtdışından 115 euro ya aldırttım.
    İyiymiş

Motosikleti
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depodaki yazıyı ve ön camdaki yazıyı değiştirisiniz o kolay da, göstergenin içine yazılmış S&T-Kanuni yazılarını ne yapacaksınız?
    oda yeterli bana kalsa...göstergede kalır,,,ama cidden tabelacıya yazdırsam orjinalmiş gibi gözükür mü sahte olduğu belli olup sırıtır mı? bunu merak ettim yaw....
    bide acaba eski den beri hyosung bayiliği yapan dükkanlara gitsem yadek parça hesabıından saklanmış orjinal hyosung depo çıkartması bulabilir miyim sizce?

ßu japon malımı ;? aCiL CVP PLSs..

Motosikleti
    Güney kore kardeş

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oda yeterli bana kalsa...göstergede kalır,,,ama cidden tabelacıya yazdırsam orjinalmiş gibi gözükür mü sahte olduğu belli olup sırıtır mı? bunu merak ettim yaw....
    bide acaba eski den beri hyosung bayiliği yapan dükkanlara gitsem yadek parça hesabıından saklanmış orjinal hyosung depo çıkartması bulabilir miyim sizce?
    Ben motorumu boyattığımda reklamcıya yazdırmıştım.Linkte resimler mevcut;
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...e-resimli.html
    Sizce de orjinal olmamış mı?
    Bu arada www.kuralkan.net adresinde orjinal yan grenaj stickerları mevcut.Ama ona o kadar para vermektense,reklamcıya yazdırmak daha mantıklı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler