Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bence hiç kapatmayı ; üzerine suzuki yazın aynı yazı ile..

Suzuki Hyosung olsun ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yakın zamanda aranıza katılıyorum arakdaşlar
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    hyosung yazsa sorun yok ztn =) s&T kanuni yazıo çin malımı abı bu dıyolar adama oturup anlatıyorum guney korelı oldugunu motorun

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı josephc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung yazsa sorun yok ztn =) s&T kanuni yazıo çin malımı abı bu dıyolar adama oturup anlatıyorum guney korelı oldugunu motorun
    anlat anlat bitmez çin malı heee ewet de gitsin yoksa sonu gelmez valla
    şahsen ben artık öyle yapıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:50 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda aranıza katılıyorum arakdaşlar
    hadi hayırlısı
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    artık öle yapıcam valla sado ayar oluyorum ya öle seylere su depodaki yazılarıda bı kapatabılsem super olcak

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Nihayet benim PC oldu, yazılanları takip etmeye başlayabildim

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    arkadaslar fabrıkadan gecen gun aradılar bu zıncır egzantırıgını ıyılestırme olayı varmıs benım makınam 2008 ve enjeksıyonlu benden bos oldugum bı gun sölememı ve o gunde kesın gıtmemı ıstedıler servıse gıttım degıstırdıler hıc bır ucret almadılar bu ıyılestırme olayını baska yaptıran bı arkadas varmı burda acaba

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Maverick35 ;

Sen motoru kaça kaç km de almıstın ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    2008 900 km de aldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:20 AM ----------

6000 e aldım

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sana sormamıstım ama sen gercekten bedavaya almıssın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    ben hıc dıkkat etmeden cevaplıyı verdım cok pardon

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    2008 900 km de aldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:20 AM ----------

6000 e aldım
    Gerçekten çok iyi fiyata almışsınız... Eğer denk gelirse bu fiyatlarda az km 2008 model almayı düşünüyorum... bakalım hayırlısı
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    tr_select ıns bulursun sende bu fıyata böle bi makına cok zevklı bı alet

faruking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ben biraz daha fazla istiyorum ama benim motordaki extraları hesaba katarsan benim motorda bedava gibi oluyor

Evet arkadaşlar ilan halen güncel ;
    http://www.sahibinden.com/fiyat_dust...XQQdisplayitem

Malum kafayı Fazer'a fena halde takmış durumdayım bu siteden olduğunuzu söylerseniz ufak bi pazarlık payım vardır arkadaşlar

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ver bana 5500 e
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ver bana 5500 e
    Cakalaz maşallah sende bir motor alamadın gitti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:34 PM ----------

arkadaslar fabrıkadan gecen gun aradılar bu zıncır egzantırıgını ıyılestırme olayı varmıs benım makınam 2008 ve enjeksıyonlu benden bos oldugum bı gun sölememı ve o gunde kesın gıtmemı ıstedıler servıse gıttım degıstırdıler hıc bır ucret almadılar bu ıyılestırme olayını baska yaptıran bı arkadas varmı burda acaba
    evet arkadaşım benide çağırdılar ve değişti ücretsiz olarak.

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Ben gecen ay yaptirdim o iyilestirmeyi. Hazir 1000km bakimi icin gitmisken onu da degistiler. Bu arada bende egzoz ariyorum. Ya tiger ya smokehead taktiricam... Ama egzoz degisiminde servis garanti disina cikar diyo. Onun icin bulabilirsem tam uyumlu olan tiger bulucam, servis zamani orjinali takicam ;)

Bide sticker konusunda , kendi stickerimi kendim yaptirdim. İnternetten uldum photoshop ta modifiye edip, ozalitcide sticker yaptirdim yaziyi kapadim super oldu. Yoksa sesler aynen soyle geliyo, diyelim durdun biyerde,
    - "vaaaooo neymis bu?, honda mi, ? kawasaki mi? (giderek yaklasirlar)
    - Aaaaaaaaaa kanuniymis ehuehueheu
    - sonra sana sorarlar kanuni boyle yapiyor mu?
    - cevap verirsin yok ithal bu, getirten kanuni
    - Haaaa Çin mali yani
    -

))))))))

muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gecen ay yaptirdim o iyilestirmeyi. Hazir 1000km bakimi icin gitmisken onu da degistiler. Bu arada bende egzoz ariyorum. Ya tiger ya smokehead taktiricam... Ama egzoz degisiminde servis garanti disina cikar diyo. Onun icin bulabilirsem tam uyumlu olan tiger bulucam, servis zamani orjinali takicam ;)

Bide sticker konusunda , kendi stickerimi kendim yaptirdim. İnternetten uldum photoshop ta modifiye edip, ozalitcide sticker yaptirdim yaziyi kapadim super oldu. Yoksa sesler aynen soyle geliyo, diyelim durdun biyerde,
    - "vaaaooo neymis bu?, honda mi, ? kawasaki mi? (giderek yaklasirlar)
    - Aaaaaaaaaa kanuniymis ehuehueheu
    - sonra sana sorarlar kanuni boyle yapiyor mu?
    - cevap verirsin yok ithal bu, getirten kanuni
    - Haaaa Çin mali yani
    -

))))))))
    Arkadaşım selam,

Hangi egzozu taktırırsan taktır garanti dışına çıkaçaktır haberin olsun tiger da olsa farketmez birde şu siticker olayını yaptırmışsın resim koyabilirmisin belki bizde yaptırırız.

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    slm arkadaşlar...Satıp bin pişman olduğum hyosung a tekrar kavuştum.kısa bi scooter deneyiminden sonra baktımki scooter bana göre değil kısa mesafe- şehiriçi için tekrar hyosung 250r aldım. 2007 model 7000 km de kırmızı siyah ve tiger egsozlu.görenler iki ss yi napacaksın diyor ama bu fiyat katagorisinde bu özelliklerde başka bi motor bulamadım.hyosung 250r dururken cbf250 ye, ybr250 ye,yzf125r ye para bağlamak istemedim.Bu fiyatlarda er5 var ama oda bana gelmez.Çok araştırdım sahibinden com daki tüm motorların secerelerini biliyorum nerdeyse Benim kıstaslarım : şekilli olsun ,az yaksın çok kaçsın rakiplerinden açık ara önde olsun,ikinci eli sağlam olsun maksimum 6000tl olsun ama 2006 dan aşağı olmasın diyerek yola çıktım karşıma hyosungdan başka hoşuma giden motor çıkmadı.önceden de kullandım bildiğim bi motor olduğu için başladım temizini aramayaGerçekten boyasız çiziksiz hor kullanılmamış bulabilmek çok zor heleki 250r lerde. Şans yüzüme güldü Balıkesirden buldum motoru tiger eksozdan başka değişeni yok ful orjinal çiziksiz diyebileceğimiz temizlikte(orjinal egsozunuda aldım).Resim çekmeye vaktim olmadı en kısa zamanda eklerim.Hergün 100 km garanti yolum var mutlu mesut gidip geliyoruz.Şimdi yan çanta ve yeni çıkan race arka çanta sipariş ettim onlarda gelince hepsiyle çekerim fotoları...600f de yatıyor garajda tek düşüncem satacağım zaman bu 600f in km sinin orjinal olduğunu nasıl anlatıcam alıcıya
    neyse Yüce Allahıma çok şükür Allahım tüm motor tutkunlarına hayallerini nasip etsin Herkesin istediği motorlara bir an önce kavuşması dileğiyle

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar...Satıp bin pişman olduğum hyosung a tekrar kavuştum.kısa bi scooter deneyiminden sonra baktımki scooter bana göre değil kısa mesafe- şehiriçi için tekrar hyosung 250r aldım. 2007 model 7000 km de kırmızı siyah ve tiger egsozlu.görenler iki ss yi napacaksın diyor ama bu fiyat katagorisinde bu özelliklerde başka bi motor bulamadım.hyosung 250r dururken cbf250 ye, ybr250 ye,yzf125r ye para bağlamak istemedim.Bu fiyatlarda er5 var ama oda bana gelmez.Çok araştırdım sahibinden com daki tüm motorların secerelerini biliyorum nerdeyse Benim kıstaslarım : şekilli olsun ,az yaksın çok kaçsın rakiplerinden açık ara önde olsun,ikinci eli sağlam olsun maksimum 6000tl olsun ama 2006 dan aşağı olmasın diyerek yola çıktım karşıma hyosungdan başka hoşuma giden motor çıkmadı.önceden de kullandım bildiğim bi motor olduğu için başladım temizini aramayaGerçekten boyasız çiziksiz hor kullanılmamış bulabilmek çok zor heleki 250r lerde. Şans yüzüme güldü Balıkesirden buldum motoru tiger eksozdan başka değişeni yok ful orjinal çiziksiz diyebileceğimiz temizlikte(orjinal egsozunuda aldım).Resim çekmeye vaktim olmadı en kısa zamanda eklerim.Hergün 100 km garanti yolum var mutlu mesut gidip geliyoruz.Şimdi yan çanta ve yeni çıkan race arka çanta sipariş ettim onlarda gelince hepsiyle çekerim fotoları...600f de yatıyor garajda tek düşüncem satacağım zaman bu 600f in km sinin orjinal olduğunu nasıl anlatıcam alıcıya
    neyse Yüce Allahıma çok şükür Allahım tüm motor tutkunlarına hayallerini nasip etsin Herkesin istediği motorlara bir an önce kavuşması dileğiyle
    hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin inş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler