Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    egzozu yetkili servis takarsa(avantasını alırsa yani) garantiyi bozmuyo
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Günnceellllll

Hyo'cular...!

Nerelerdesiniz yaw?

Kimse yok mu?

Motosikleti
    GT250R
    Burdayız :D

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günnceellllll

Hyo'cular...!

Nerelerdesiniz yaw?

Kimse yok mu?
    şurdalar abi gormedınmı
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    GT250R
    o el sallayan, arkadaki de hyocu herhalde
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar devil smokehead ve tiger in fiyatını bilen var mı.komple ya da sadece tüp?

Motosikleti
    GT250R
    Tiger 400tl devili bilmiyorum smokehead fiyatıda 200-300 gibi

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r

hyosung testing.. :)

uzun süredir flört ettiğim hyoyla nihayet bir buluşma şansımız oldu.
    antepte kemalettin kardeşimin hyosunu test ettim.ben bilinçli bi motosiklet utknu olarak fazla beklenti içerisinde olmadan bismillah dedim bindim makinaya ilk dikkatimi çeken gidonun büyüklüğü one dehşet duruş öle ikincisi kontrol paneli tek kelimeyle birinci sınıf.kontağı cevirdim bklentimin üstünde bi ses baya güzel bide egzast osjinaldi tiger ve smoked düşünmüyorum bile.bismillah dedim bindim altımdakinin 250cc bir motor olduğunu düşünerek performansı baya güzel.tek eksiği ilk bindiğimde sabahtı sanırım kemalettin muhtemelen evden geliyordu.demem oki lastikler yoldaki izlerde sağa ola hafif kaçıyordu.ama sonraki yarım saat birsaat sonra ondanda eser kalmadı sanırım lastik değişse iyi olur genel olarak orjinalden şikayet var...sonuç olarak şunu diyorum güzel düşünen güzel görür ben beyendim parasına göre çok güzel bi makina..makina güzeldi niye almadın diyeceksiniz valla parayı denkleştiremedik..kısmetse olur tabii.herkes selamlar saygılar valla öncelikle kemalettin kardeşimle tanıştığıma çok sevindim ve hyoyla gezmekde çok güzel bir tecrübeyd..tekrar sevgiler saygılar..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Kemalettin

Hala motora talibim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    herkeze çok selam
    bu formu uzun süredir takip ediyorum ilk motorumu almak için bilgi ediniyodum gerçekten çok güzel bir forum. ilk motorumu almak için sizden yardım istiyorum. iki adet hyo 250 r var bir tanesi 2007 model diğeri 2008 model motor kısımları sağlam. tek farkları

2007 model kırmızı renk yushimura egzoz var ön arka orj. dunlop lastikler var 7400 km de boya durumuda gayet iyi
    diğeri ise

2008 model turuncu 4500 km de ve normal modifiyesiz. yanlız yan yatmadan dolayı depo üstünde ceviz büyüklüğü kadar ezik ve grenajında bir yerde çatlak var ve dikkat çekici çizikler var
    ikisininde fiyatı 6500 tl sizce hangisini almalıyım yardım ederseniz sevinirim

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Herkese slm.

Yaw, evde modem kafayı yedi, nete giremiyorum, bugün işyerinden girdim.

Hlmky85;

Ben 2008 modelleri hep 2 renk diye biliyorum, konuyu iyi bilen arkadaşlara bu renk işini danış, hatta bu başlıkta bu renk olayının tartışması da olmuştu, geriy doğru araştırıp oku, öyle 2006 model ama trafiğe çıkışı 2008 motor denk gelmesin.
    Ama, tekrar söylüyorum, belki ben yanılıyor olabilirim, renk işini iyi araştır.

Motoru mutlaka iyi bir tamirciye götür, yan yattı diyorlar ama motor ağır kazalı çıkıyor.
    Ben de bakmıştım bir Hyo güya yana yatıktı...Motorun grenajları değişik çıktı

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: ))

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Kemalettin

Hala motora talibim
    kac liraya 1500 TL Mİ : )) şaka bir yana kemalettinin motoru cok güzel hele yeni hali....almaya değer

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun süredir flört ettiğim hyoyla nihayet bir buluşma şansımız oldu.
    antepte kemalettin kardeşimin hyosunu test ettim.ben bilinçli bi motosiklet utknu olarak fazla beklenti içerisinde olmadan bismillah dedim bindim makinaya ilk dikkatimi çeken gidonun büyüklüğü one dehşet duruş öle ikincisi kontrol paneli tek kelimeyle birinci sınıf.kontağı cevirdim bklentimin üstünde bi ses baya güzel bide egzast osjinaldi tiger ve smoked düşünmüyorum bile.bismillah dedim bindim altımdakinin 250cc bir motor olduğunu düşünerek performansı baya güzel.tek eksiği ilk bindiğimde sabahtı sanırım kemalettin muhtemelen evden geliyordu.demem oki lastikler yoldaki izlerde sağa ola hafif kaçıyordu.ama sonraki yarım saat birsaat sonra ondanda eser kalmadı sanırım lastik değişse iyi olur genel olarak orjinalden şikayet var...sonuç olarak şunu diyorum güzel düşünen güzel görür ben beyendim parasına göre çok güzel bi makina..makina güzeldi niye almadın diyeceksiniz valla parayı denkleştiremedik..kısmetse olur tabii.herkes selamlar saygılar valla öncelikle kemalettin kardeşimle tanıştığıma çok sevindim ve hyoyla gezmekde çok güzel bir tecrübeyd..tekrar sevgiler saygılar..
    Mehmet abi,en az senin kadar ben de tanıştığımıza memnun oldum.Motorumu almayacak olsan bile ben bir abi edinmiş oldum.
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Kemalettin
    Hala motora talibim
    Sen talip olmaya devam et Cako.
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kac liraya 1500 TL Mİ : )) şaka bir yana kemalettinin motoru cok güzel hele yeni hali....almaya değer
    Hiç sorma Ahmet abi,Cako o fiyatları veriyor hemen hemen.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Benim verdiğim fiyat gayet güzel Hadi 100 daha artırayım en son verdiğim fiyattan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze çok selam
    bu formu uzun süredir takip ediyorum ilk motorumu almak için bilgi ediniyodum gerçekten çok güzel bir forum. ilk motorumu almak için sizden yardım istiyorum. iki adet hyo 250 r var bir tanesi 2007 model diğeri 2008 model motor kısımları sağlam. tek farkları

2007 model kırmızı renk yushimura egzoz var ön arka orj. dunlop lastikler var 7400 km de boya durumuda gayet iyi
    diğeri ise

2008 model turuncu 4500 km de ve normal modifiyesiz. yanlız yan yatmadan dolayı depo üstünde ceviz büyüklüğü kadar ezik ve grenajında bir yerde çatlak var ve dikkat çekici çizikler var
    bak o turuncu motorun sahibi benim........yana yattım hala sinyalim yok takmadım.......olmayan aynayı otobanda arabanın ...dikiz aynası aldı götürdüüü..büyük kazasıda yok...hatta motorun daha fazla resimleride sitede mevcut.......sadece buradada yazmıştım gv 650 ye geçmeyi düşünüyorum onun için satıyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:10 PM ----------

burada da okuyaya bilirsiniz eski yazılarımdan.....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze çok selam

diğeri ise

burdan okuyunca 2007 gibi duruyo.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    6 ay önce 6000 km'de sattığım motorumu alan arkadaş da satıyormuş :

Ben 6500'e satmıştım motoru. Kendisi 7000 bin lira fiyat çekmiş. Ne kadara bırakıyor bilmiyorum.

http://www.sahibinden.com/temiz_maki...XQQdisplayitem
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    [QUOTE=KEMALETTİN;1617054]Mehmet abi,en az senin kadar ben de tanıştığımıza memnun oldum.Motorumu almayacak olsan bile ben bir abi edinmiş oldum.

kemalettin kardeşim aynen valla artık her antep e geldiimde çağıracam seni inşaallah 600f alırsın da bizde bineriz.gerçi pek etik değil emanet makinaya binmek ama olsun abi kardeş arasında lafı olmaz arkadaşlar bide siz kemalettinin makinasını sadace resimlerde gördünüz bense birebir kanlı canlı gördüm bindim en güzelide ışıklarda dururken bu dört tekerciler nasıı bakıyo altındaki 30binlik araba senin şeklin şemalin on kat daha yerinde valla çok tatlı bi makina o turuncunun inanılmaz bi çekimi var kısmet olursa ben burdan bi 2008 st kanuni bakıyorum bu makinaya en son ne verilir makina temmiz dörtbinde makinanın refaransı var yani öyle sorunu falan yok lütfen bi yorum ne bilimm sahibinden.com fiyatlar yazıyo ama rayıp konuştuğunda faiyat bayaa oynuyo güzel bi pazarlık yaptık sizce en son ne kadar vereyim...lütfen yorum sevgili hyocular özellikle zonta ve kemalettin demim diğer arkadaşlar alınmasın..hepiniz aynısınz valla benim için sevgiler saygılar... pardon link i unuttum http://www.sahibinden.com/acil_satli...XQQdisplayitem
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: )

valla kendi şahsi düşüncem gri renk oldum olası bana soğuk geliyor(gri olanlar kızmasın dedimya bana göre zevkler ve renkler tartışılmaz) iyi bir pazarlık yaparsan bence al olabilir ama yinede iyice bir baktır derim..ama ben olsam 6500 bunu almazdım daha uygun bir hyo bulur onu alırdım çünkü belli zaman sonra amacın değiştirmekse eğer fazla kaybın olmaz ama ben alır uzun süre binerim bu bana yeter dersen o başka

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    6000-6250 MAX Verilebilir...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler