Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    çıkma almayın sonra bi gün sizinde motorunuz çıkma olur ;) bu yüzden hırsızlıklar artıyor..sıfır hyo almayın olsun bitsin işte yada yurt dışına bakın parçayı ordan alın uygunsa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    harbiden ufaktan kafama yatıo bu topcase olayı bu file ağır şeyleri tutamıyo anca tırıştan ufak şeyler taşınıyo, tak çıkart pratik bi çanta hiçte fena olmaz

bu egzoza para vereceğime egzozsuz gezerim daha iyi be zaten ne ses var ne bişi
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbiden ufaktan kafama yatıo bu topcase olayı bu file ağır şeyleri tutamıyo anca tırıştan ufak şeyler taşınıyo, tak çıkart pratik bi çanta hiçte fena olmaz

bu egzoza para vereceğime egzozsuz gezerim daha iyi be zaten ne ses var ne bişi
    slm arkdaşlar
    ee dosstum gt de varmı tak çıkar çantayı takacak yer diyecektimki bi sayfa öne gidince gördüm
    bence uzun yola giderken gereken bişey herzaman takmaksın ama çıkarınca bi acayip duruyor iskeleti onuda sök tak yapmak lazım ..
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet ama o connetinki değişik r ın ki biraz daha güzel duruyo
    top case takmadanda olmuyo artık mecburen takacaz
    adam ferrariye tüp takıyo biz 250r topcase takmışız cok mu yaa
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Alıntı slamdunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafları ekledim. Kalite telefonla çekildiği için düşük ne yazıkki.
    Çok lüzumlu birşey ama bence motorun yakışıklılığını bozmuş. Başka çare lazım yaw

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanıyorum Anlaşamadık
    nasıl ya a?? oreta yolu buluruz ya. ama tahmınım sen gittin adama 5 bin tl teklif ettin :
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl ya a?? oreta yolu buluruz ya. ama tahmınım sen gittin adama 5 bin tl teklif ettin :
    hacı depo ezikmiş.
    çakoyla konuştuk ta akşam.ortası bulunmuyo yani
    Orgazma Dudak Büktürür

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Eşimle uzun yola gidiyoruz. Hem eşimin sırtını yaslaması için hem de eşya taşıyabilmemiz için topcase kaçınılmaz oluyor. Şehiriçinde çıkarılabilir tabii. Ama çanta yokken sadece demirin, motorun şeklini çok bozduğunu düşünmüyorum.
    Tabii R sahipleri işin şekliyle daha fazla ilgilenirler

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Eşimle uzun yola gidiyoruz. Hem eşimin sırtını yaslaması için hem de eşya taşıyabilmemiz için topcase kaçınılmaz oluyor. Şehiriçinde çıkarılabilir tabii. Ama çanta yokken sadece demirin, motorun şeklini çok bozduğunu düşünmüyorum.
    valla 3.geleneksel yuvacik gezisi 35.sayfaya resimlere bak derim gt250r fotosu var orada topcase li ben gayet memnununm ozelliklede sehir yasaminda ise yaramakda alisveris yapinca elde tasinmiyor malum.canta lazim ve aldigim ve onu oraya takdigim gunden beride cikartmiyorum yani...
    Ben memnunum
    Hatta ve hatta satmaz ,isem yan cantalar dusunuyorum....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    GT250R
    Öncelikle s&t kanuni 2008 model Gt250R sahibi olarak makina gerçekten guzel 250cc arasında rakip olacak tek makina kawasakidir sorun cıkarma olayına gelince kronik olarak bir sorun yok krank kırma olayı makinayı redline sokmadığın surece sorun yok ki yeni makinalarda devir kesici var ama biraz gec devreye giriyor ama giriyor uzun yoldada cok guzel makina hiç yorulmuyor sen yorulmadığın sürece

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:54 PM ----------

Bursadaki Hyosung S&T kullanıcıları burdalar mı?

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    ben bu motosiklet icin turkiyenin renault 9 broadwayi diyorum zaten,ekonomi,performans uygun yedek parca.az yakiyor ve vergisi en dusuk performans...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı Dolphin_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle s&t kanuni 2008 model Gt250R sahibi olarak makina gerçekten guzel 250cc arasında rakip olacak tek makina kawasakidir sorun cıkarma olayına gelince kronik olarak bir sorun yok krank kırma olayı makinayı redline sokmadığın surece sorun yok ki yeni makinalarda devir kesici var ama biraz gec devreye giriyor ama giriyor uzun yoldada cok guzel makina hiç yorulmuyor sen yorulmadığın sürece

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:54 PM ----------

Bursadaki Hyosung S&T kullanıcıları burdalar mı?
    Ben burdayım siz nerdesiniz?2009 S&T kanuni aldım 1 ay önce bende.Bi ara beraber bi istanbul yapalım.Var mısınız?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:04 PM ----------

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu motosiklet icin turkiyenin renault 9 broadwayi diyorum zaten,ekonomi,performans uygun yedek parca.az yakiyor ve vergisi en dusuk performans...
    Ben cbf150 ile yedeğe geçtiğimde 10 litre benzin alıyodu , 350 km götürüyodu.Şimdi gt250r ile uyarı ışığı yanınca 10.5 litre benzin koyuyorum 300 km götürüyo.Yani o çok ekonomik denilen cbf150'den bi depo ile 50 km az gidiyo.Ekonomiklik mükemmel.Ancak brodway konusuna pek katılmıyorum.CBF150 ve cbf250 kullanmış biri olarak , eğer o motorlar Renault toros'sa gt250r mercedes benim gözümde.140 km hızla bile acayip konforlu ve rahat bir motor.Hem de uçuyo bu motor.Daha rodajdayken 155'i gördüm.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:25 PM ----------

Harbiden topcase acayip büyük rahatlık.Hemde istediğin zaman çıkarabiliyosun.Ben taktım kafaya kesin yapıcam topcase.

Motosikleti
    GT250R
    Walla süper olur ya istanbul yapalım bir haftasonu konuşalım

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Broadway benzetmesine ben de katılmıyorum çünkü Broadway ne yazıkki kaliteli bir araba değil. Ama mesela Toyota Corollaya benzetebiliriz
    İşin şakası Türk halkını anlayabilmek de mümkün değil. Şu an sahibinden.com da 2008 model sıfır GT 650 yi 9900 TL ye satamıyor bir bayii. 79 beygirlik motoruyla kendini kanıtlamış bir motosiklet nasıl oluyor da o fiyata alıcı bulamıyor.
    Gerçi 250 lik R modeli de beklenenden fazla tutuldu çünkü herkesin beklediği bir boşluğu doldurdu. Fakat konu 650 lik olunca herkesin mantığı Japon almak. Tabiiki kabul ediyorum Japon motosikletleri gerçekten de sağlam motosikletler ama Hyosung'un da onlardan alta kalır yanı pek yok.
    Neyse GT 650 kullanıcısı fazla olmadığı için düşüncelerimi burada paylaşıyorum ne de olsa markadaşız

Bu arada rodajda olan motosikletimle ölçümlerim sonucu 100 km de 4.5 litre benzin harcadım ki bir önceki motorum olan Transalple 6.5 litrenin altına hiç bir çekilde inememiştim. Rodajdan sonra dikkatli bir kullanımla 4 litreye indirebileceğimi düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bide xenon far taktıran var mı aranızda?Benim motor siyah ya , acayip yakışır gibime geliyo.Aküyü zorlar mı acaba?Bide kaç para bu xenon farlar.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı depo ezikmiş.
    çakoyla konuştuk ta akşam.ortası bulunmuyo yani
    depo ne kadar ezık ? fındık kadarsa ne sorun olur ? vakumlat olsun bitsin.

binici adam böle ufak seylere bakmaz hacım ne kadar ıstıyor akıf
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo ne kadar ezık ? fındık kadarsa ne sorun olur ? vakumlat olsun bitsin.

binici adam böle ufak seylere bakmaz hacım ne kadar ıstıyor akıf
    yaw olm fındık kadar ezik olsa çako da ezik demez.büyük demekki.
    bide fiyatı buraya çako yazsın ama piyasadaki temiz ve pahalı gördüklerimiz kadar var.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    GT250R
    Xenon far ben aldım kısa zaman içinde taktıracam kısalara akuyu zorlama gibi bir durumu yok hatta daha az enerji cekiyor bizim makinalar için gerekli cunku farları kotu fiyat olarakta 70tl den başlar ve cıkar bildiğim kadarıyle kingman30

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Dolphin_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xenon far ben aldım kısa zaman içinde taktıracam kısalara akuyu zorlama gibi bir durumu yok hatta daha az enerji cekiyor bizim makinalar için gerekli cunku farları kotu fiyat olarakta 70tl den başlar ve cıkar bildiğim kadarıyle kingman30
    Sen taktırda bi görelim bakalım nasıl olacak.Bence çok yakışacak.Kendi orijinal farlarını ben de hiç beğenmiyorum.

Motosikleti
    GT250R
    kingman30;1586524]Sen taktırda bi görelim bakalım nasıl olacak.Bence çok yakışacak.Kendi orijinal farlarını ben de hiç beğenmiyorum.

Okey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler