Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada şakayla kaşırık motoru sattım arkadaşlar nasıl oldu anlamadım ama bi anda oldu =) Hayırlısı.

asım kızma :D sen aklıma geldin :D
    Kardeşim ne ara sattın yav

Hayırlı uğurlu olsun.

Hevesini aldın ve sattın işte. Hevesler bir türlü tatmin oluyor belli bir süre.

Allah daha iyilerini nasip etsin. Hayırlı olsun

Kaça sattığını paylaşır mısın bizimle ?

Yav senin İzmir avantajın var. Motosiklet adına sezon kapanışı diye bir olay yok muhtemelen. Ankara'da Ağustos bitince yaz bitiyor ve Nisan'a kadar havanın nasıl olacağı belli olmuyor.

Ankara'dan motor alacaklar bu 3-4 aylık periyor dışında motor almaya haklı olarak sıcak bakmıyor olabilirler.

elimde temiz orjinal hyosung eksozu var suan.

satıyorum. almak isteyen özel msj atabilir. topicte açarım birazdan zaten
    Egzozuna talibim kardeşim.

Çek fiyatını.

Pazarlık mazarlık yaparız birşeyler.

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakıncamız yok abi.5700'e satmıştım ben.2006 model 3700 deydi km'si.
    Mehmet hocam sen karlı çıktın bu işten aslında.

Motoru,daha doğrusu SS olayını gördün ve hevesini alır gibi oldun. Fazla elde tutmadan maşallah sattın motoru hemen.

Yerinde olsam 6'dan aşağı vermezdim o motoru ki 10000 km'deki 2006 model Hyo'yu tanıdığım bir motosiklet bayisi 6'dan satmış ki benim motor için sen 7'ye satarsın bu halde diyordu.

Birazda binmeye saymak lazım edilen zararları. Hayırlısı
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ne ara sattın yav

Hayırlı uğurlu olsun.

Hevesini aldın ve sattın işte. Hevesler bir türlü tatmin oluyor belli bir süre.

Allah daha iyilerini nasip etsin. Hayırlı olsun

Kaça sattığını paylaşır mısın bizimle ?

Yav senin İzmir avantajın var. Motosiklet adına sezon kapanışı diye bir olay yok muhtemelen. Ankara'da Ağustos bitince yaz bitiyor ve Nisan'a kadar havanın nasıl olacağı belli olmuyor.

Ankara'dan motor alacaklar bu 3-4 aylık periyor dışında motor almaya haklı olarak sıcak bakmıyor olabilirler.

Egzozuna talibim kardeşim.

Çek fiyatını.

Pazarlık mazarlık yaparız birşeyler.

abi nasıl oldu bende anlamadım =) ilan verdiğimden beri abuk subuk adamlar arayıp saçma sapan teklifler ediyordu.

izmirden bi astsubay arkadas aradı. 7,500 ilan vermiştim. orjinal eksozu ve vemar marka kaskı istemiyorum 7,000 ne okeymisin dedi, bende hiç durmadan tabiki dedim

ama bebek gibi makina alıyor. yarın bulusucaz bakalım, vazgeçmezse tabi. telde anlastık ok dedik ama tabi sözde..

aldıgımdan beri 1,200 km yapmışım. 3 kere depo fullemişim. fişleri elimde. 45 + 50 + 55 ytl benzin almısım ve suan 1 diş var 1200 km yapmışım..

hevesimi aldım valla ne yalan söylim.

eksoza bi fiyat biç özel msj at. ne eder bilmiyorum ama orjinal manyagına iyi fiyata gider tahmin ediyorum sıfırı 1,600 ytl eksozun sitesinde baktım oha dedim

Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Mehmet hocam sen karlı çıktın bu işten aslında.

Motoru,daha doğrusu SS olayını gördün ve hevesini alır gibi oldun. Fazla elde tutmadan maşallah sattın motoru hemen.

Yerinde olsam 6'dan aşağı vermezdim o motoru ki 10000 km'deki 2006 model Hyo'yu tanıdığım bir motosiklet bayisi 6'dan satmış ki benim motor için sen 7'ye satarsın bu halde diyordu.

Birazda binmeye saymak lazım edilen zararları. Hayırlısı
    Aynen öyle Asım hocam.SS denilen olayı gördüm biraz da hevesimi aldım yetti(şimdilik)

Benim aldığım fiyatta sattığım fiyatta zaten bellidir abi.Kar etmek amacıyla almadım.İstediğim gibi kullanamadım, kendimi tehlikede gördüm ve mantıklısını yapıp sattım
    Bu arada benim motoru alan arkadaş da satıyormuş
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    topıc bı canlandı yahaaa...noluyor bole alısık degılım
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    abi nasıl oldu bende anlamadım =) ilan verdiğimden beri abuk subuk adamlar arayıp saçma sapan teklifler ediyordu.

izmirden bi astsubay arkadas aradı. 7,500 ilan vermiştim. orjinal eksozu ve vemar marka kaskı istemiyorum 7,000 ne okeymisin dedi, bende hiç durmadan tabiki dedim

ama bebek gibi makina alıyor. yarın bulusucaz bakalım, vazgeçmezse tabi. telde anlastık ok dedik ama tabi sözde..

aldıgımdan beri 1,200 km yapmışım. 3 kere depo fullemişim. fişleri elimde. 45 + 50 + 55 ytl benzin almısım ve suan 1 diş var 1200 km yapmışım..

hevesimi aldım valla ne yalan söylim.

eksoza bi fiyat biç özel msj at. ne eder bilmiyorum ama orjinal manyagına iyi fiyata gider tahmin ediyorum sıfırı 1,600 ytl eksozun sitesinde baktım oha dedim

Pazarlığı kızıştırıyorsun yanı hocam 1600 ytl olayları ile

Neyse anlaşırız bir türlü, 100 gayme tıko çalışır mesela.

Yav benim anlamadığım bu egzoz denen meletin fiyatı Global'de bile böyle değildi ve yanlış hatırlamıyorsam 300,400 lira birşeydi.

Şimdi Kuralkan bu yeni motorlar enjeksiyonlu ve bu egzozlar farklı diye abuk sabuk bir savunma yapacak muhtemelen olası fiyat itirazına.

İnsanı keriz yerine mi koyuyorlar,hakkaten uyanık mı geçiniyorlar anlamıyorum.

Yedek parçası pahalı olacaksa bindiğin motora değecek vesselam.

Aynen öyle Asım hocam.SS denilen olayı gördüm biraz da hevesimi aldım yetti(şimdilik)

Benim aldığım fiyatta sattığım fiyatta zaten bellidir abi.Kar etmek amacıyla almadım.İstediğim gibi kullanamadım, kendimi tehlikede gördüm ve mantıklısını yapıp sattım
    Bu arada benim motoru alan arkadaş da satıyormuş
    Ben Hyo'yu aldığım günlerde hevesimi almaya başlamıştım. Şimdilerde bıktım diyebilirim heves almadan ziyade. Oturma tarzı vs. mesele değil de ses olayları malum Alışınca performansta yetmiyor Allah var.

Son hız merakım yok ama ivmelenme olaylarının hastasıyım. Ara hızlanmalar bizim motorda pek iyi değil. Çapına göre illaki iyi lakin heveslenenlerin hevesleri kırılmasın ama misal 80 km/s hızla giderken aynı hızda giden bir 1600 cc ve ort. 100 hp bir araba yanınıza yanaşşa bu araçla aynı anda hızlanırsanız bu aracı geçemeyebilirsiniz veya bu aracı geçmekte zorlanabilirsiniz

Motora binmekteki amaç kapışma,it dalaşı olayları değildir ama fikir vermek bakınımından ile bunu diyorum.

Not: Bu dediklerimi 250cc ve üstünde motor kulllanmayanlar dikkate almasın.

Pazarlığı kızıştırıyorsun yanı hocam 1600 ytl olayları ile

Neyse anlaşırız bir türlü, 100 gayme tıko çalışır mesela.

yok be asımım yaw , 100 gayme daha verdinmi senindir

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha şimdi Memet abımın hyosunu caldım gezdım gece gece ne kadar guzel bırsey Cok guzel makıne allah hıc bırınıze kaza bela vermesin..

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha şimdi Memet abımın hyosunu caldım gezdım gece gece ne kadar guzel bırsey Cok guzel makıne allah hıc bırınıze kaza bela vermesin..
    nerden caldın len !

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim değil la
    Selçuk yine de benden sana tavsiye.Pek tecrüben yoksa o motoru çalma, çalsan bile gece binme kardeşim
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerden caldın len !
    Dükkanın anahtarını cebınde buldum ve dukkana gıttım gerısını sen dusun ))

Benim değil la
    Selçuk yine de benden sana tavsiye.Pek tecrüben yoksa o motoru çalma, çalsan bile gece binme kardeşim
    hehe Dogru dıyorsun abı cok tecrubem yok ama bende sakat ıs yapmıyorum kendı capımda tecrube edınmeye calısıyorum sakın sakın -

Motosikleti
    aynen ole asım alısınca yetmıyor ınsana ama bır r6 yada gsxr600 2008 olanları ne ıyı gıdder demı ya ama hakaten gideRRRRRRRR...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben ss karşıtı değilim hız yapmayı sevmiyorum fakat ara hızlanmalarına,seslerine gönlünü kaptıranlardanım.Benim hyoda en az bir devil, smokehead olsa belki her türlü zorluğa katlanır bir müddet kullanırdım

Motosikleti
    alısınca sese hıza bı sure sonra kesınlıkle tat vermıyor...onumuzdekı sezon sonuna dogru baya bı sıkılıcam sanırım bu motordan...buyutmek gerekecek

abi seste hızda bana deli gibi yetiyordu cunku scooterdan geçtim ben bu motora amaaaaaaaa yanımdan 4 sıllındırlı bı motor gectımı delırıyorum :D

Motosikleti
    bende scooterden gectım ama bır sure sonra ınsan alısıyor...ılk 100 km hıza cıktıgımda ucucam sanmıstım sımdı 100 le gıderken yuruyomusum gıbı gelıyor...kesınlıkle 4 sılındırlı japonlardan bırını tatmak ıstıyorum...allah kısmet ederse bır r6 bır gsxr600 nıyetımde var ama taaaa 2 yaz sonra...

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Ben motoru satayım da muhtemelen uzun sayılacak bir ara(Allah izin verirse) scooter dışında motora binmeyeceğim.

Allah nasip ederse okul bir bitsin,iş güç netleşşin. Motor ve araba işlerini epey öteledim zihnen.

Hayatın gerçekleri malesef anlık yaşanan toz pembe şeylerin ağız tadı vermemesine neden oluyor.

O kadar ders,aile beklentileri varken 600'lük motorla dünyayı gezsem ne olur?

Sonuçta herşey "okul ne zaman bitiyor"a geliyor.

Ne zaman evleneceksin diye sorular gelmeye başladı. E Yaş 24'e gidiyor tabi.

Allah her kuluna -imkanı olsa bile- herşeyi nasip etmeyebiliyor,
    sizden daha az imkana sahip olanlara ise sizin özendiğiniz şeyleri nasip edebiliyor.

Bu çerçevede çok doluyum ve bu konuda konuşsak burada anlam ifade etmeyecek şeyler konuşmuş oluruz belki. (motosikletten girip başka şeylerden çıkarak)

Allah herkesin gönlüne göre olanı hayırlısı ile versin.

Şimdilik Allah'tan dilediğim mevcutlardan bizleri geri koymaması ve bu meletin üstünde kaza bela vermemesi.

eL_BaNDiDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Allah herkesin gönlüne göre olanı hayırlısı ile versin.

Şimdilik Allah'tan dilediğim mevcutlardan bizleri geri koymaması ve bu meretin üstünde kaza bela vermemesi.
    Amin............................
    La liberta non ha prezzo !

Motosikleti
    amin kardes....

satışı verdim geldim hakkımda hayırlısı,

kasko bedel kitapçığında st kanuni gt250r yok ! ya tiger yada seyhan geçiolar. kasko bedeli 3,780 ytl.

155 ytl alım satım parası ödedi alıcı. (ben çorluda 210ytl ödemiştim! ne biçim iş!)

hakkımda hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    mondi 150MC
    Hayırlı olsun erhan abi..
    Ne alıcaksın karar verdinmi
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler