Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oldugu soylentisi var firma tarafından 2007 ve 2008 modellere yogunlasırsan daha iyi edersin özellikle st kanuni lere yogunlasırsan daha iyi edersin enjeksiyonlu + olarak
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bu arada 16sında izmirde erhanın yanına gitmiştim çok uzak 2 sokak ötede arkadaşımda kaldığım yerden işte size 2 resim oradanda =)

ole gezi mezi yapamasakda sohbeti ve çayı için teşekkür ederim erhana ayrıca tekrardan =)
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

eyw =) herzaman herkezi beklerim

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldugu soylentisi var firma tarafından 2007 ve 2008 modellere yogunlasırsan daha iyi edersin özellikle st kanuni lere yogunlasırsan daha iyi edersin enjeksiyonlu + olarak
    yok söylenti değil öyle motorun 2007de revize olmasının sebebide budur ki bundan dolayıda pistonlar felan birbirlerinin motor kalıplarına uymuyor farklılar bir arkadaş göstermişti bana pistonları

valla kesin bişidir demedim cunku sımdı cıkar bırı nerden bılıon koreye fabrıkayamı gıttın der kavga cıkar

onun ıcın sıylentı var dedım

ama ben st de acayip memnunum bu arada
    401 km de benzın bitti yolda kaldım :D:D
    16 litre ile
    401 kilometre

1 litre 25 km gitmiş..

125 krş yakmış oluyor.. çok iyi bence dahada düşebilir yani hırcın kullanımı bırakırsam bide şehir içi yaktıgım bu..

çok hırçın kullandım bu arada daha oncede yazdıgım gibi eksoz çok tatlı napayım :D ara gaz veremeden duramıyorum bide tekere kalktımmı süper oluo

Motosikleti
    walla ben daha teker meker denemiyorum kendi motorum yok biliyorsunuz akradaştan rica ediyorum veriyor saolsun şimdiye kadarda hiç hayır demedi yani =) 29 ekim içinde istedim kendisinede teklif ettim gel diye ama sanırım yenge çok dır dır yapıcak diye yemio (şahsen kendilerinide tanırım çok sevecendirler kendileri )

valla kesin bişidir demedim cunku sımdı cıkar bırı nerden bılıon koreye fabrıkayamı gıttın der kavga cıkar

onun ıcın sıylentı var dedım

ama ben st de acayip memnunum bu arada
    401 km de benzın bitti yolda kaldım :D:D
    16 litre ile
    401 kilometre

çok hırçın kullandım bu arada daha oncede yazdıgım gibi eksoz çok tatlı napayım :D ara gaz veremeden duramıyorum bide tekere kalktımmı süper oluo
    Çok teşkkürler. Sanırım 500 fazla verip 2008 almak mantıklı. Ama 5000 im var 2008 bulmak biraz zaman alacak

zamandan ziyade o fiyata verebilecek göremiyorum özellikle st...
    gercekten bakımlı temiz masrafsız kız gibi motor istiyorsan parayı esirgemiceksin.. kimse ölü motora yüksek para istemez, bu işin tamircisi var cartu curtu var kımse kımseyı kandıramaz.. bundan emin ol tecrübe ile sabittir

zamandan ziyade o fiyata verebilecek göremiyorum özellikle st...
    gercekten bakımlı temiz masrafsız kız gibi motor istiyorsan parayı esirgemiceksin.. kimse ölü motora yüksek para istemez, bu işin tamircisi var cartu curtu var kımse kımseyı kandıramaz.. bundan emin ol tecrübe ile sabittir
    Onu göze aldık ta rakamı biraz daha çıkarsam ikinci el almanın anlamı kalmıyor sıfırını almak mantıklı.7000 e ikinci eli almaktansa 85 sıfırını almak var OFFFFF

Alıntı serkan.ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu göze aldık ta rakamı biraz daha çıkarsam ikinci el almanın anlamı kalmıyor sıfırını almak mantıklı.7000 e ikinci eli almaktansa 85 sıfırını almak var OFFFFF
    yapma gozunu seveyım.

7000 ile 8500 arasında 1,500 ytl fark var.

sıfır alırsan rodajı ile ugrasacaksın.

+

1000 bakımı 3000 de bi yag değişimi ve 4000 km bakımı var bunların toplamı yaklasık sana 250 300 ytl yapar..

bunlarda ekstra yanı.

bide su var rodaj cok ugrastırıcı bişi 80 90 nı geçmicen bilmemne yapmıcan motoru alır almaz sogumaya baslama yanı..

direk rodajı bitmiş makına alırsın benım gibi 178 km hızı görürsün

bu arada ilan verdim bende satıcam çok memnunum ama pedere araba alıcam.. içim el vermiyo.. adam 60 yaşına geldi 88 model doğanın direksiyonunu çeviremiyo

Motosikleti
    dimi artık ona disrolik direksiyonlu konforlu bi araba lasım bencede parmağıyla kullansın arabayı

yapma gozunu seveyım.

7000 ile 8500 arasında 1,500 ytl fark var.

sıfır alırsan rodajı ile ugrasacaksın.

+

1000 bakımı 3000 de bi yag değişimi ve 4000 km bakımı var bunların toplamı yaklasık sana 250 300 ytl yapar..

bunlarda ekstra yanı.

bide su var rodaj cok ugrastırıcı bişi 80 90 nı geçmicen bilmemne yapmıcan motoru alır almaz sogumaya baslama yanı..

direk rodajı bitmiş makına alırsın benım gibi 178 km hızı görürsün

bu arada ilan verdim bende satıcam çok memnunum ama pedere araba alıcam.. içim el vermiyo.. adam 60 yaşına geldi 88 model doğanın direksiyonunu çeviremiyo
    Haklısın lakin bu dediklerini bilen birini bulmak lazım motoru bulmadan önce. Şimdi sırasıyla motoru rodajını yapmayı bilen biri lazım önce onu bulacaz. Sonra motorunu alıcaz. offfffffffff

Motosikleti
    çevrende motor kullanan arkadaşlarından tavsieler al derim 2. el alırken motorunu gösterebileceğin iyi bir usta gibi ve sadece 2 3 kişiye sorma sorabildiğin kadar çok kişiye sor iyi olarak sorduklarınıda diğer soracaklarına sor bilen warsa yorumlarını al ona göre danış danışacağın yere 0 motor almakta güzel ilk marşa basanı sensin üstünde ilk km'lerini yapan sensin süper bir duygu ve rodajıda itina gerektirir bunları yapabilirim diyorsan hiç bir sorun yok tabikide ama 2. eldede söylediğimi unutma olabildiğince sor araştır

5binim war diyorsun motor bakıyorsun sadece ama sanırım kask mont eldiven vs korumalıkların varmı bilmiyorum ama bunlarıda alman gerekicek sana tavsiyem makul fiyatlarda krediyle al motorunu cebindeki hazır nakitinde bi kısmını korumalarına yatır derim peşin paraylada çok ucuza çok iyi şeyler bulabileceğin yerler çıkıyor yine iyi araştır derim bu konudada...

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çevrende motor kullanan arkadaşlarından tavsieler al derim 2. el alırken motorunu gösterebileceğin iyi bir usta gibi ve sadece 2 3 kişiye sorma sorabildiğin kadar çok kişiye sor iyi olarak sorduklarınıda diğer soracaklarına sor bilen warsa yorumlarını al ona göre danış danışacağın yere 0 motor almakta güzel ilk marşa basanı sensin üstünde ilk km'lerini yapan sensin süper bir duygu ve rodajıda itina gerektirir bunları yapabilirim diyorsan hiç bir sorun yok tabikide ama 2. eldede söylediğimi unutma olabildiğince sor araştır

5binim war diyorsun motor bakıyorsun sadece ama sanırım kask mont eldiven vs korumalıkların varmı bilmiyorum ama bunlarıda alman gerekicek sana tavsiyem makul fiyatlarda krediyle al motorunu cebindeki hazır nakitinde bi kısmını korumalarına yatır derim peşin paraylada çok ucuza çok iyi şeyler bulabileceğin yerler çıkıyor yine iyi araştır derim bu konudada...

İşin aslı param var çok şükür de bu işe o kadar para ayırmıştım. kask vs sorun değil. Krediye de gerek yok ama tm anlamıyla merak ediyorum bu işi. en son lise yıllarında mz etz 251 leri kullanmıştım. Ondan sonra hep arabam oldu. Şimdi zevk için bir motor istiyorum ama acemiliği bir kaç sene bu motorla atmalıyım. Düşmek kalkmak var sonuçta. Sezonda çok müsait. Park sorunumda yok. Hayırlısı olsun inş

Motosikleti
    eğer yeniden başlayacaksan motora biraz unuttum diyorsan bu biraz senin kullandığın motorlara benzemez 600rr'dan bi 15 20 kg fazla ağırlığı bulunan bir alet yani duruşlarda çok düşük süratlerde (nerdeyse gitmiyor şeklinde) aralardan kıvrılman gereken yerlerde bu motorla düşersin ya da düşersin demiyim yanlış olur düşebilirsin tabi motorunu yere düşürmek üzücü olucaktır yada başka bi arabaya çarptırıp bide başına ekstra masraf alma durumuda olabilir...

tabikide kullanamazsın demiyorum ben scooter kullanıyordum kullandığım ilk vitesli motor cbr125r oldu 150 200 m sadece sistemi nasıl kullanıcağımı kavradım o kadar daha sonrada bunu kullanmaya başladım banada ilk başta çok ağır geldi 1.93 boyuma ve yapıma göre, virajları scooterla gittiğim gibi felan alamadım güvensiz bi sürüşüm olduğu için birazda alışkın değildim ama şimdi gayet güzel kullanıyorum bilinçli bir sürüşle her makina kullanabilir ama cc büyüdükçe tecrüben yoksa hatalarını tolere edemezsin yani motoru ilk kullanmaya başladığın zamanlar çok sıkışık trafiğe girmemeye çalış sonraları yavaş yavaş gir alıştır kendini ....

bu arada maddi olarak sıkıntın war demedim ama senin için daha kolay olabilir diye bi teklifti o sadece fikir sunmak amaçlı =)

sana iyi şanslar umarım dilediğin gibi motorunu bulur kazasız belasız sürüş yaparsın rüzgarın bol olsun

aha ilanım aktif oldu :D

http://www.sahibinden.com/3700_km_en...XQQdisplayitem

bu arada kanuni yazısını ve yandaki japonca yazıları söktüm, daha güzel bişiler yapayım diyorum. gidon pad yapacam üşeniyorum =) zamanda yok gerçi.

Motosikleti
    kymco super 8
    dostlar tamırcıden geldim cok onemli seler yoktu eskiler yerıne gomme sinyaller takıldı ve cok sık durdu ayrıca aynadan sıkayetcıydım arkayı az gosteriyor dige hondanın bezeri ayna taktık oda cok sık durdu neye nıyet neye kısmet resimleri yarın atarım ozellikle sinyalleri cok sevdim

okan süper işinin rast gitmesine sevindim ee şimdi 1 ayna başka bi ayna başkamı oldu ?

Motosikleti
    kymco super 8
    okan süper işinin rast gitmesine sevindim ee şimdi 1 ayna başka bi ayna başkamı oldu ?
    yok yaw sinyaller gibi oda çift deişti heheh

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Okan kardeş geçmiş olsun. Allah esirgesin.

Faik kardeşim buyur fotoları (anca atabildim fotoları bilgisayara)

Faik ile küçük bir buluşma gerçekleştirdik arkadaşlar. Fotolar bu buluşmanın hatrına...
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler