Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasayı mı kırmaya çalışıyon muhterem
    Ahmetim, kimse yanlış anlamasında...

Şuan 13 kasa zaten 10.500 TL Peşin.
    Taksitle 10.750 TL

İkinci el 9.000 lira civarlarına tertemiz motor dolu piyasada 13 kasa olarak.

12 kasa 1 senelik motora 8.000TL den fazla para verilmez. Bütün ülkede yağmur başladı, soğuk başladı. Millet yağmurluk diye konu açıyor sohbet bölümüne. EEee yarın bir gün kar başlıyacak. Bu saatten sonra o kadar para verilmez bence. Sezon fiyatı farklı-sezon bittiğindeki fiyat farklı olmalıdır...

Daha 1 hafta önce 13 kasa 2800km kırmızı beyaz gri renk motoru 8750'e aldık . . . Normal istediği fiyatta 9250 idi.
    Bu paraya millet eski kasa satmaya çalışıyor, 1 senelik motoru....

Not: Durduğu yerde sağa yatmıştı. sağ ayna kırılmış ve ufak bi çizik vardı alt grenajda. Bu yüzden fiyatı kırptık Mazeretimiz oldu...

Sakın kimse yanlış anlamasın, üzerine alınmasın... Bende çok motor alıp sattım ama her şeyin sezona göre bir ederi vardır. Piyasa belli sonuçta değilmi

hisvarlar MOTORUNU ÇİZERİM !

Yusufum, geçenlerde seni yolda gördüm. Durdurmaya üşendim açıkcası Umarım güzel bir fiyata motoru satarsın...
    fearlesboyy bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ustam benim dediğim latife zaten. Söylediklerin doğru kışın piyasa düşer kim ne derse desin. Maksat akşam vakti azıcık gülelim kurtlar vadisinin gerginliğini atalım üstümüzden

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ben kar kış kıyamette 06 600RR'ı 13 750 gibi bir fiyata aldım. 2 sene binip 14.500 civarlarına sattım

Bir kaç kovaladığım motor var, düşük kilometrelerde 12 model. 8.000 teklifle yakında zıplamayı düşünüyorum

Hisvarlar bir tanesini biliyor mesela

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmetim, kimse yanlış anlamasında...

Şuan 13 kasa zaten 10.500 TL Peşin.
    Taksitle 10.750 TL

İkinci el 9.000 lira civarlarına tertemiz motor dolu piyasada 13 kasa olarak.

12 kasa 1 senelik motora 8.000TL den fazla para verilmez. Bütün ülkede yağmur başladı, soğuk başladı. Millet yağmurluk diye konu açıyor sohbet bölümüne. EEee yarın bir gün kar başlıyacak. Bu saatten sonra o kadar para verilmez bence. Sezon fiyatı farklı-sezon bittiğindeki fiyat farklı olmalıdır...

Daha 1 hafta önce 13 kasa 2800km kırmızı beyaz gri renk motoru 8750'e aldık . . . Normal istediği fiyatta 9250 idi.
    Bu paraya millet eski kasa satmaya çalışıyor, 1 senelik motoru....

Not: Durduğu yerde sağa yatmıştı. sağ ayna kırılmış ve ufak bi çizik vardı alt grenajda. Bu yüzden fiyatı kırptık Mazeretimiz oldu...

Sakın kimse yanlış anlamasın, üzerine alınmasın... Bende çok motor alıp sattım ama her şeyin sezona göre bir ederi vardır. Piyasa belli sonuçta değilmi

hisvarlar MOTORUNU ÇİZERİM !

Yusufum, geçenlerde seni yolda gördüm. Durdurmaya üşendim açıkcası Umarım güzel bir fiyata motoru satarsın...
    hacim isteyen 1 gunluk motorunu 5000 e de satabilir bu piyasanin gerçeği demek değildir. zaten ben anlamiyorum 11-12 bin lira bayilip 2 bin km binmeden o fiyatlara satanlari. parasi kıymetli değil heralde vatandasin.

kis geldiyse yagmurlar basladiysa bosuna para basmaya gerek yok motora oyleyse, yaz kullancisi yazin baksin ilanlara. fiyatlar da olmuş gebermis olmasin:-)

ona bakarsan celikatli nikli arkadasimiz 3-5 ay once 2011 model 20.000kmdeki motorunu 8.500tlye satti. ben de piyasa bu diyeyim öyleyse.

neyse yanlis anlasilmak istemem 500 liranın 1000liranin hesabini yaptigimdan o fiyati yazmadim, paraya ihtiyacim yok şükür. ama herkesin oldugu gibi benim de malim kiymetlidir yani ;-):-D
    fearlesboyy bunu beğendi.

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    arkadaslar bujı pıposu srunu cozuldumu sorunu olan arkadaslar ne durumdaa

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    adam motruna istediğini yazar ondanda dolayıda senın motorun piyasası bu fazla yazmıssın satamazsın falan dıyemeyiz...özgür ülkede yaşıyoruz(muşuz) isteyelen dilediği fiyatı yazar.isterse 5000 tl ye 2011 satar isterse 2006 modele 7500 tl (ki yazanada denk gelmıstım zamanında )

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    yahu yazdık o fiyati da o paraya gitmeyecegi aşikar. yapacagiz pazarligimizi tabi inecek o asagiya :-D

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Orjinal ampülü değiştiren var mı aramızda ? İşe yarar bir iyileşme oluyorsa ampülü değişmek istiyorum.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    beyaz ampul iyi gidiyor halil. bi gtrda görmüştüm guzeldi bende niyetlendim hatta ama kaynadi gitti.

Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Yanliz benim değiştirme amacım daha iyi bir görüş sağlamak, daha iyi bir görünüş değil Bildiğim kadarı ile beyaz ampüllerin aydınlatması daha zayıf, yanılıyor muyum ?

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Arkadaşlar 600f ayna kullanan varmı motorunda? Kullananlar orjinale göre memnun mu ?

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanliz benim değiştirme amacım daha iyi bir görüş sağlamak, daha iyi bir görünüş değil Bildiğim kadarı ile beyaz ampüllerin aydınlatması daha zayıf, yanılıyor muyum ?
    orjinalden iyi oldugu kesin.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam motruna istediğini yazar ondanda dolayıda senın motorun piyasası bu fazla yazmıssın satamazsın falan dıyemeyiz...özgür ülkede yaşıyoruz(muşuz) isteyelen dilediği fiyatı yazar.isterse 5000 tl ye 2011 satar isterse 2006 modele 7500 tl (ki yazanada denk gelmıstım zamanında )
    Dostum sen ne kullanıyorsun ? İsteyen, istediği fiyatı yazar. Biz buna bir şeymi dedik ? Amaç, polemik filanmı yaratmak ?
    Yusuf benim sevdiğim bir kardeşimdir, muhitimde oturuyor. Hani 2.tekil şahıs olarak neden sazanlık yapıyorsunki ?

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla, Philips h3 serisi ampül takıldığında %30 daha fazla aydınlatma kazanıldığını yazmışlar...

Motoru alıp, sizi şu dertten kurtardığımda ilk işim kısaları değiştirmek olucak. Banada çok zayıf geliyor kısalar. Uzunları yeterli bulsamda kısalar yeterli performansı sağlamıyor. Orjinal farlar kesinlikle değiştirilmesi, net bir görüş adına...

Bu arada yakında plakalık iptaline ilişkin bir proje yapıcağız arkadaşın motoruna. Büyük ihtimal elektronik bir sistem olucak. Maaliyet-işçilik-yapım aşamalarını resimli olarak buradan paylaşırım ey dostlar....

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Oğuz hocam inşallah en kısa zamanda alırsında sende kurtulursun bizde

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    oguz 2013 ler 5000 e kadar duser diyolar guney kore kuzey kore savasi sonrasi bekle gor :-D

Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Hayırlısı ile sen bi motor alda bizde kurtulalım arkadaş ) Ben otomobilden osram nightbreaker fanıyım ancak philips iyi diyosunuz demek ? Ancak öyle kuru kuru iyi demek olmaz, link vereceksiniz
    Buyrun buda benim hızlandırılmış katlanır plakalık projem. Maliyet 15 cm 2-3 mm kalınlığında sac parçası.

@sailor33

bende 1 takım fazladan F aynası vardı, meraktan taktım. Çok fazla fark etti diyemem. Orjinal aynalara bişey olmasın diye F leri kullanıyorum şuanda. Bence değişmeye değecek kadar bir fark yok.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuz hocam inşallah en kısa zamanda alırsında sende kurtulursun bizde
    İlla laf çarpıtacak Ocak sonrasını bekliyorum. Ocak ayında şirket ile yeni sözleşme yapıcağız. Maşş ve işin kesinliğine göre direk alıcağım bir şeyler. 600RR ile gt250R arasındayım halen. 600cc istanbul trafiğine fazla geliyor mantığıyla kendimi kandırmaya çalışıyorum
    Yusuf, ömrümü çürüttün

Dostum müsait zamanda bakiyimde ampüllere, link veririm. 35w sanırım ?

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    İlla laf çarpıtacak Ocak sonrasını bekliyorum. Ocak ayında şirket ile yeni sözleşme yapıcağız. Maşş ve işin kesinliğine göre direk alıcağım bir şeyler. 600RR ile gt250R arasındayım halen. 600cc istanbul trafiğine fazla geliyor mantığıyla kendimi kandırmaya çalışıyorum
    Yusuf, ömrümü çürüttün

Oğuz hocam daha önce kullandın sen 600 lük zaten. Kendi fikrimce söylüyorum; Sen gt250r alsan bile dayanamıyacak gene 600 cc ye döneceksin ahanda buraya yazdım işte

Bu arada Halil kardeş senin mesajını yeni gördüm. Benim sol ayna da gevşeklik var bazen giderken bana doğru eğiliyor. (veletlerin biri sonuna kadar açmıştı sanırım ondan oldu) Bu nedenle değiştireyim diyorum.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Yusuf, ömrümü çürüttün

Hyo alcaksın ampülünü bilmiyorsun birde tuuuuu Parasını bile versen sana motorumu satmam

Devamlı trafiğe giriyorsanız hyo bile gereksiz, pcx bile iş yapar. Ama arada bir giriyorsanız 600rr nireee gt250rr nere. 600lük makineyi yürütecek imkan varsa hyoda neymiş

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ahmet hocam. Tamam apaçi olarabilirim. 4 silindir sesi ile sevişme fantezim olduğuda doğru
    Ama çok fazla şehir içi kullanıyorum. 600RR ile yaz aylarında 110 derece motor sıcaklığında resmen YANIYORUM... Tabi 06 kasa full dolu eski motorumun 7.5-8 litre yakmasıda cabasıydı

Bu nedenlerden dolayı daha düşük CC - bakımları nispeten daha ucuz - Vergi sınıflandırması ve en önemlisi yakıt olarak 4 civarları yakıcak bir motor yani 250cc aliyim diyorum kısacası. Hız ? Hızı anca yanıma yanaşan ferrari ya da aragaz veren scirocco-rcz-leon tarzı araçları tokat manyağı yaparken seviyorum. Boş boş trafikte 250 ile makas atmalar salakça geliyor bana açıkcası. Uzun yola pek çıkmayacağım zaten. Biraz şeklimiz olsun birazda kalıplı bir motora bineyim düşüncesiyle gt250r var aklımda....

İçini açmadan - kurcalamadan nasıl bileyim halil ama Benim olucakki, parça pinçik edicem. Neresinde ne var, huyu-suyu nedir... Biraz parmakladıktan sonra öğrenicem ince ayrıntıları. Ama 35w olması lazım diye tahmin ediyorum

Ronny scooter vardı, şahsen trafik için biçilmiş kaftandı. Serimi seri, frenlemeside oldukça iyidi. 6 litre agresif şehir içi kullanımda 230 km götürüyordu. Daha ne olsun...
    PCX kız motoru oldu hocam istanbulda. Hep hatunlar biniyor + 125 cc motora bu saaten sonra binemem ben. Ne zaman 125cc scooter kullansam illa kayış kopartıyorum
    Sonra boş yere emanet motorda masrafa giriyoruz. Veya kendi motorumda neyse,,,

Sıcak bir cuma akşamı trafiğe takılda gör 600RR'ı sen halil Motor hararet yapınca, köşeye çekip milletin sana gülmesini izlersin
    110-115 derece nedir abi. Kotu eritiyor ya, bacaklar iflas ediyor artık... Yakıtın girmesi ve debriyajı öldürmekte cabası tabi.. Bu nedenlerden dolayı 250cc, gt250r diyorum işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler