Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ozzzy222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moturumu aldım millet :D akşam bi tamirciye uğrayacağım bakımı yapılacaksa yaptıracağım birde zinciri değişebilir
    motorun ankaradaki ilandaki 2007 model 198 km de olan şuan 400 km de sağ tarafta depoda göçük ve grenajlarda çizik var tertemiz el değmemiş motor

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...17831333_n.jpg
    :s O motor sahıbını aramıstım ben Bana Satıldı demişti Eğer tertemizse ilanda yazıldığı gibi güle güle kullan ancak O modeller 2008 altı Karbürlüdür yani Redline fazla sokma makınanı kırank kırarsın sende devir kesici yok o seride

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Alıntı ozzzy222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moturumu aldım millet :D akşam bi tamirciye uğrayacağım bakımı yapılacaksa yaptıracağım birde zinciri değişebilir
    motorun ankaradaki ilandaki 2007 model 198 km de olan şuan 400 km de sağ tarafta depoda göçük ve grenajlarda çizik var tertemiz el değmemiş motor

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...17831333_n.jpg
    Resime bakılırsa zincir gayet iy idurumda. Zaten 400 kmdeki zincire ne olabilri ki ? en fazla güzelce gazyağı ile temizle sonra sağlam bir yağlayıp dolaş kendine gelir diye düşünüyorum.
    ozzzy222 bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Cbr250r sayfası olarak küçük bir buluşma ayarladık yarın saat 2'de İstanbul- Bostancı sahildeki Çamlık kafede buluşuyoruz

Gelebilecek herkesi bekliyoruz, duruma göre ordan biyerlerede gidebiliriz...
    Saat 2'de güzel zaman geçirmeye herkesi bekleriz maksat muhabbet ve gazlama

brocks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 954 RR
    Arkadaşlar merhaba bende bir hyo alma arefesindeyim ancak bir sorum var simdi alacagim motor yag yakiyormus adam yaptirip verecek motoru 2008 model enjeksiyonlu motor sizce sonradan sorun olur mu ??

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı brocks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bende bir hyo alma arefesindeyim ancak bir sorum var simdi alacagim motor yag yakiyormus adam yaptirip verecek motoru 2008 model enjeksiyonlu motor sizce sonradan sorun olur mu ??
    Hiç bulaşmamak senin için daha mantıklı. Sebebi sadece motorun şuan yağ yakıor olması değil düzgün usta olmaması
    Motosikletin km 70.000km altındaysa o motosiklet ya km düşürüldü ya canı çıkarıldı.

Şöyle birşey öner kişiye ki kabul etmez. Yaptırsın motoru. Ufak bir miktar kapora ver. ikiniz beraberken 10 40 yağ koyun (20 50 kalın yağ koyup keklenme) sonra motosikleti en az 1000km sana teslim etsin
    1000km sonra yağı boşaltın ve ölçün yağ miktarını.

Kaçparaya anlaştın kaç model bilmiyorum ama çok tavsiye etmiyorum.
    ver gazı... ver çoşkuyu

2013 sıfr hyo almak üzereyim honda güvenli sürüş eğitimerine katıldım ilk motorum önerir misiniz ve 29 temmuz sınavına kayıt bitmişmidir ehliyet için ?

beyker Benzin ışığı yandıgında Ne kadar benzın kalıyor depoda Ve kaç km gıdebılıyoruz ortalama ?

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı korayysezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyker Benzin ışığı yandıgında Ne kadar benzın kalıyor depoda Ve kaç km gıdebılıyoruz ortalama ?
    4 litre kalıyordu galiba. rahat rahat 100 km gidiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

istanbuldan bugun cikmak isteyenler varsa buyursun biraz uzaklasalim sehirden.

benzin demişken 100 kmde 3 litre yaktığı doğru mudur 2013lerin ?
    fearlesboyy bunu beğendi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-race-r6-130578712/detay
    nasıl sızce

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-race-r6-130578712/detay
    nasıl sızce
    Elin anahtar tutmuyorsa, motordan anlamıyorsan, senden para almadan motorunu tamir edecek bir arkadaşın motor ustası yoksa bulaşma.
    Ayrıca fiyatıda çok pahalı. R6 olduğundan sanırsam ancak zx6 600f falan 2-3 bin ucuza bulunabilir.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı tolunay17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortalama 100 120 km km kimi zaman 130 140 km karışık kullanımda kmde 175 kuruş yakıyor denedim bi kaç kere evet ışık yanınca 4 litre oluyo çünki ilk aldığımda 80 mi 85 e mine dolmuştu şimdi hep ışık yannca falan 58 61tl arası alıyorum

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    :s O motor sahıbını aramıstım ben Bana Satıldı demişti Eğer tertemizse ilanda yazıldığı gibi güle güle kullan ancak O modeller 2008 altı Karbürlüdür yani Redline fazla sokma makınanı kırank kırarsın sende devir kesici yok o seride
    :D biliyorum geçen sene 2008 enjeksiyonlu vardı ne çektim ondan karbüratörü temizlettim memeler tıkanmış az , sonra bakımıda yapıldı düzgün çalışıyor rodajda motor az titreşim var gibi önceki motoruma göre 4-5 bin devirde az titriyor sanki rahatsız ediyor biraz rodajı yapınca düzelir inş :D motor saat gibi çalışıyor şimdilik

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Gunaydin.istanbulda hyolarin egzozundan anlayan varmi. Sangirti sesinden biktim. Katalizatoru cikartiyorlarmis aradan herhalde...dogrumu?

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yeni kasalarda neden hyo yazıyor ? Bugün ilanlara bakarken dikkatimi çekti....
    Kışa yeni kasa kovalıyacağım. 8 civarları bulursam saldırıcam direk

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Yıl fark etmiyor karbüratör enjeksiyonlu bile fark etmiyor. 110 ile sabit uzun yolda giderken tüm 250 likler 3.2lt yakıyor (tabi egsoz vs orj olacak)

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gunaydin.istanbulda hyolarin egzozundan anlayan varmi. Sangirti sesinden biktim. Katalizatoru cikartiyorlarmis aradan herhalde...dogrumu?
    Aslında basit kaynak puntolarının kırılması durumu var. arka ve ön silindirlerden gelen boruların birleştiği yerde kalınca bir şey varya onu alttan görünmeyecek yerden spiral ile vs yarıyorlariçindeki ızgaramsı telleri çekip çıkarıyorlar ve yeniden kaynakla kapatıyorlar kimse estetik açıdan kötü birşey görmüyor.
    Egsozcuya git yaptırırsın.

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasalarda neden hyo yazıyor ? Bugün ilanlara bakarken dikkatimi çekti....
    Kışa yeni kasa kovalıyacağım. 8 civarları bulursam saldırıcam direk
    Hayırlı işler bol kazançlar.
    2013 Yılbaşında yeni kasa almış birisi olsun şuan 11.500tl fiyata + plaka ruhsat ile 12.000tl fiyata satılan bir motosikleti 9 ayda 4bin tl değer kaybetmesi %33 fiyat kırması bekleniyor.
    Sen olsan satar mısın?
    Kış fiyatlarını söyleyeyim 9bin ila 10.000tl arasında dolaşacak.
    ver gazı... ver çoşkuyu

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    UNdocab, 250cc geçiş motoru değilmi ? Bir kaç gün önce Castrol yağ-bakım servisinde bir arkadaşla karşılaştık. 600RR almak için 10.000Km de yeni kasa motoru 9.000TL vermiş. Ben her kış motor alırım. Gereken kendime, gerek yakın çevreme... Bak görürsün kışın, kar kıyamette fiyatlar 8-9 arası olucak. Arada sırada çok güzel fiyatlara motorlar düşüyor...

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Adamin acil ihtiyaci varsa 5 e de verir neyi tartisiyorsunzki ama satmak icin satan acelesi olmayan adam 9.500 10 dan assa vermez alan alir almayan 11 buck verip alir ;)

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    arkadaşlar böyle ucuz yollu sökmesi takması kolay adamı sıkmayan dizlik dirseklik takımı alacağım öneriniz var mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...30325225/detay

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

yok yok 2,5 lıtre inanma kardeşim böyle şeylere yaa 125 cc honda cbr 125 2,5 lt yakıyor 250 cc 29 beygir 3 litre s....n 3,5 4 litreden aşagı yakmaz (belki şehir dışı bayır aşagı vs vs rüzgar arkadandı .yok arkadan baska motor yitiyordu falan olsa inanıırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler