Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Yeşilyurt motor da 10.672 lira 6500 peşin gerisi 12 ay vade farksız taksit.Birde boluya ücretsiz nakliye dediler nasıl sizce ?
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşilyurt motor da 10.672 lira 6500 peşin gerisi 12 ay vade farksız taksit.Birde boluya ücretsiz nakliye dediler nasıl sizce ?
    sade motor mu plaka dahiil mi? hepsi içindeyse gayet iyi bence de o 672deki 2 ne arkadaş ya 675 verip 3 lira para üstü mi verecekler :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin göstergesi yanıp sönmeye başladığında ortalama bir kullanıma göre daha 100 km idare edecek benziniz kalmış oluyor.
    bunu denemek istiyorum 100 km inanılmaz bir rakam çünkü dün hatayda 2 hyosung sürücüsüyle tanıştım sohbet ederken bana 8 km dediler o da az geldi genelde depolarda yedekte 2 lt olur ki bizim motorlarda en iyi ihtimalle 65 70 km götürür çantaya şişeyi koyup bir deneyeyim bunu
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sade motor mu plaka dahiil mi? hepsi içindeyse gayet iyi bence de o 672deki 2 ne arkadaş ya 675 verip 3 lira para üstü mi verecekler :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

bunu denemek istiyorum 100 km inanılmaz bir rakam çünkü dün hatayda 2 hyosung sürücüsüyle tanıştım sohbet ederken bana 8 km dediler o da az geldi genelde depolarda yedekte 2 lt olur ki bizim motorlarda en iyi ihtimalle 65 70 km götürür çantaya şişeyi koyup bir deneyeyim bunu

Sanırım sadece motosikletin fiyatı sordum bakalım cevap bekliyorum ayrıca 10.652 imiş yanlış yazmışım
    HONDA

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benzin göstergesi yanıp sönmeye başladığında depoyu fulleyin 12 en fazla 13lt alıyor. yani ortalama içinde daha 5lt benzin olmuş oluyor. oda 100kmden fazla yol yapar.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin göstergesi yanıp sönmeye başladığında depoyu fulleyin 12 en fazla 13lt alıyor. yani ortalama içinde daha 5lt benzin olmuş oluyor. oda 100kmden fazla yol yapar.
    test edildiyse yeni bir teste lüzum yok teşekkürler

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

test edildiyse yeni bir teste lüzum yok teşekkürler
    bizzat yanıp sönmeye başladıktan sonra 87km yol gittim bitiremedim pes edip benzin aldım 2011 ve sonrasının benzin göstergesi cok güzel çalısıyor yanıp sönünce strese gerek yok yani :D

BU ARADA ARKADAŞLAR MOTORUMU SATTIM ARTIK HYOM YOK
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    kesinlikle. genellikle gösterge tek çizgiye düşüp yanıp sönmeye başladıktan yaklaşık 20-40 km sonra depoyu tamamen doldurtuyorum. daha 13,5 lt'den daha fazla benzin konulduğunu hatırlamıyorum. tek çizgiye düşer düşmez benzin alırsam da 11 -12 litre benzin anca alıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizzat yanıp sönmeye başladıktan sonra 87km yol gittim bitiremedim pes edip benzin aldım 2011 ve sonrasının benzin göstergesi cok güzel çalısıyor yanıp sönünce strese gerek yok yani :D

alan da, sana da hayırlı olsun diyelim o zaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motorbeam.com/bikes/hyosu...inor-facelift/

Bu kaynağa göre grenaj ve farın dışında, ECU Delphi olmuş. Ön çatallar da değişmiş, KYB olmuş.
    2012 modellerde de delphi ecu vardı. test eden 2011 modelle kıyasladıysa eğer 2013'te daiwoo'dan delphi ecu'ya geçildiğini düşünmüş olabilir.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle. genellikle gösterge tek çizgiye düşüp yanıp sönmeye başladıktan yaklaşık 20-40 km sonra depoyu tamamen doldurtuyorum. daha 13,5 lt'den daha fazla benzin konulduğunu hatırlamıyorum. tek çizgiye düşer düşmez benzin alırsam da 11 -12 litre benzin anca alıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

alan da, sana da hayırlı olsun diyelim o zaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

2012 modellerde de delphi ecu vardı. test eden 2011 modelle kıyasladıysa eğer 2013'te daiwoo'dan delphi ecu'ya geçildiğini düşünmüş olabilir.
    teşekkürler aynen öle test edenin hatası hatta bazı 2011 modellerde bile delphi beyin var
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı lorelas.es adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben orda yzf 125 i kast etmiştim yanılmıyorsam hyo ile cbr sele yüksekliği aynı yanlız yzf 125 818 mm 1.70 boy yzf ye yetmez demek iztedim
    hyo 79cm okadar yüksek değil.
    ben 168 boyla kullanıyorum. bir sorun yok. fakat ilk motor ise boy ozaman sorun.dengelemekte problem yaşarsınız

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Bu fiyata eğer plaka dahilse harika, dahil değilse de ideal bir fiyat, normal şartlarda 12 ay vadeye %5 faiz uyguluyorlar, sana vade farksız demişler. Gayet iyi bence.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    alper hayırlı olsun satışın. ne dusunuyorsun hyonun yerine :-)

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakit 10.500 dediler plaka sigorta nakliye anahtar teslim, cuma günü alacağım bende hayırlısıyla. 1-2 bayiye daha sordum da 10.700'den aşağı fiyat veren olmadı, arkadaşın dediği gibi Çakırca Motor'un yaklaşımı ilgisi de hoşuma gitmedi değil, hayırlısı artık.
    Arkadaşlar bir yanlış anlaşılmaya yer açmamak adına, 10.500 değil 10.650 TL için konuştuk; şimdi fark ettim elim sürşmüş yanlış yazmışım 1 karakteri

kolay gelsin

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata eğer plaka dahilse harika, dahil değilse de ideal bir fiyat, normal şartlarda 12 ay vadeye %5 faiz uyguluyorlar, sana vade farksız demişler. Gayet iyi bence.
    Maalesef plaka dahil değil.
    HONDA

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Maalesef plaka dahil değil.
    motorumu aldığımda baya bi bayii aradım ve uygun bir fiyata getirttim sen de ara hele bir kaç yeri olmadı komşu şehirlere bir bak malum malı alırken kazanırsın

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun.

bı tane cıddı dusundugun tanıdıgın f i vardı sanırım.o mu gelecek yoska baska bı plan var mı alpeR ?

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696

bugun teslım aldım motoru bi kaç fotograf cektım forum renklensın birazz
    sekohtc, zenon ve RuzgarSA bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    cok hos ,maasallah. allah kaza bela vermesın.

hemen 30km yapılmıs

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok hos ,maasallah. allah kaza bela vermesın.

hemen 30km yapılmıs
    Ustune bı 10 km daha yaptım gıttıkce gıdesı gelıyor ınsanın on numara makıne

izmirde sıfır olarak nereden alınabilir güvenli ve servis olarak neresi var .. yardımcı olursanız sevınırım çünkü allah nasip ederse almayı düşünüyorum bende:

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    levent alet super hayrini gor :-) rodaja dikkat 5-5.5 bin devir bandını asma
    leventgocukl bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler