Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorun bakımı geldi motul 7100 10 40w yağı kredi kartıyla alabileceğim bir link verebilir misiniz nakit bitti yağ mecburi yardım lazım
    Selam,

Herhalde aşağıdaki link işini görür,

http://www.motoplus.com.tr/urun/9998...-MA2-4T-1LITRE

4LT'likler içinde aşağıdaki linkler mevcut,

http://www.motosikletim.com.tr/urun/...t-4-litre.aspx

http://www.motobakkal.com/?urun-6251.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Abrascas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırılınca tırt oldu kırılmasa on numaraydı. 50liği uçurumuyum yapıştırıp taktım. takılmayacak kadar fena olmadı. eğer takılmayacak kadar fena olsaydı kafayı sıyırırdım soyunup çırılçıplak sokakta koşmaya başlardım
    İnce zımpara yapıp, boyarsanız belli olmaz, tabi şeffaflığıda kalmaz.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Bir kasko teklifi alayım dedim ama havamı aldım :D

İstemiş olduğunuz kasko fiyatı hazır ilk kaskosu olduğu için biraz yüksek çıktı. Ama daha sonraki dönemlerde daha uygun olucaktır.

Anadolu:2.076 TL
    ERGO:4.211 TL
    AXA:3.600 TL
    GÜNEŞ: -0- Ruhsatta tc nin yazdığı sayfada bulunan belge seri numarası lazım . İki harf 6 rakamdan oluşur. Bunu bana iletirseniz güneş ten fiyat çalışa bilirim sizin için.

ARAÇ BEDELİ:8.696 TL
    Çalınma durumunda kasko aracınızın çalındığı tarih teki bedeline göre aracınızın bedelini öder.

Saygılarımla,

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 600f e para vereceğine git çöpe at daha iyi
    hele hele 2009 dan düşük modellerden kaç
    tayfur abi vur diyince öldürüyosun Honda mı mondial mi desem düşünmeden mondial diycek duruma geldin 2006 600f candır :D 109bg yenileri gitmiyor :D

Alıntı Designmaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz kurcaladım formu ama pek bulamadım doğrusu. Sorsan herkes on numara bakmış, bakımı yaptırmış, çizik yok, azıcık kurcalıyorsun eh şu olmuştu bu olmuştu.. Öldüm bittim paraya ihtiyacım var diyen dingil altına takas olur yazmış.
    Sıfır motor almak istemiyorum illaki yatırıp düşürürüm bir yada birkaç kez gibi geliyor bana, ama bu tipleri görünce de git al başın ağrımasın diyor şeytan.
    2010 veya 2011 model ortalama 10-12.000 km motorların ederleri ne kadardır arkadaşlar ?
    Ve alırken nelere dikkat etmeliyim ?
    Teşekkürler
    Hocam ediceği fiyat motora bağlı bi olay 2010 var bakıyosun yan taraftaki 2008 den bile daha fazla dökülmüş ondan sonra ilk sahibimi ? kaç sahibi olmuş bakımlarını kim yapmış ne denli dikkat edilmiş hala garanti kapsamındamı (2011 ler için ) hatta sahibinin hal ve hareketleri bile motorun geçmişi ve ne temizlikte olduğuna dahil fikir veriyor ayyı motoru 7500TL yee 8000TL yede satan var misal bu da benim ilan http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7007696/detay/ yeni aldığımda 170km civarı bi sol tarafa olduğu yerde düşmüşlüğü var o günden beridir yere değmiyor.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Alıntı Designmaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz kurcaladım formu ama pek bulamadım doğrusu. Sorsan herkes on numara bakmış, bakımı yaptırmış, çizik yok, azıcık kurcalıyorsun eh şu olmuştu bu olmuştu.. Öldüm bittim paraya ihtiyacım var diyen dingil altına takas olur yazmış.
    Sıfır motor almak istemiyorum illaki yatırıp düşürürüm bir yada birkaç kez gibi geliyor bana, ama bu tipleri görünce de git al başın ağrımasın diyor şeytan.
    2010 veya 2011 model ortalama 10-12.000 km motorların ederleri ne kadardır arkadaşlar ?
    Ve alırken nelere dikkat etmeliyim ?
    Teşekkürler
    Herkesin malı kendine değerli, fiyat biçmek bana düşmez. Zaten sahibinden de piyasa belli az çok sizde takip ediyorsanız biliyorsunuzdur ne kadar edeceğini.

Bu ilan forumdan Alper Kaya' nın yanılmıyorsam

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-son-fiyat-7600tl-pazarliksiz-ilk-gelen-alir-117007696/detay

Arayın konuşun güzel motor , aksesuarı vs tam.
    Alper Kaya bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tayfur abi vur diyince öldürüyosun Honda mı mondial mi desem düşünmeden mondial diycek duruma geldin 2006 600f candır :D 109bg yenileri gitmiyor :D
    yahu neresi candır çok yakar şehir içinde zulumdür hele hele %90 apaçi motoru olduğundan piyasadakilerin neredeyse tamamı alanın elinde patlar
    objektif olmak lazım
    benim honda kötüleme nedenim forumda bi kaç salak var onları kızdırmak hoşuma gidiyor
    dikkat edersen direk kavga çıkaracak şekilde yazıyorum çoğuna
    ama bu konuda ciddiyim hiç bir şekilde 600 f e güvenmem hele hele 2004 model aman uzak dursun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    yahu neresi candır çok yakar şehir içinde zulumdür hele hele %90 apaçi motoru olduğundan piyasadakilerin neredeyse tamamı alanın elinde patlar
    objektif olmak lazım
    benim honda kötüleme nedenim forumda bi kaç salak var onları kızdırmak hoşuma gidiyor
    dikkat edersen direk kavga çıkaracak şekilde yazıyorum çoğuna
    ama bu konuda ciddiyim hiç bir şekilde 600 f e güvenmem hele hele 2004 model aman uzak dursun
    ben motoru satarsam bi tanıdıkta var 2.inci sahibi 36-37bin de temiz titiz bi abimiz onunkini almak istiyorum verirse yoksa gerçekten iyisini bulmak neredeyse imkansız
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Merhabalar sıfır hyosung almak istiyorum yeni kasa.12 ay kredi kartına taksit diyorlar.Ben 6500 peşin gerisini kredi kartına yapayım diyorum.2013 ü fuarda inceledim gayet güzel geldi bana ne dersiniz sizinde fikirlerinizi alayım dedim ve önerdiğiniz bir bayii var mı ?
    HONDA

Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar sıfır hyosung almak istiyorum yeni kasa.12 ay kredi kartına taksit diyorlar.Ben 6500 peşin gerisini kredi kartına yapayım diyorum.2013 ü fuarda inceledim gayet güzel geldi bana ne dersiniz sizinde fikirlerinizi alayım dedim ve önerdiğiniz bir bayii var mı ?
    Bence temiz 2012 model ikinci el almak daha mantıklı. 2,5-3 bin lira cebinizde kalır. Sıfırı satarkende zarar edeceksiniz. 10 lirayı gözden çıkarsam fazer bakardım açıkcası
    İlla satın alacağım diyorsanızda arayın tüm bayileri, en ucuz hangisi veriyorsa ondan alın. Bayinin bir etkisi olmaz size.

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    2012 ler daha ıyı geldı bana 2013lerın gosterge kısmı garıp duruyor ya gozz aşınalıgı olmadıgı ıcınde olabılır.sımdıden hayırlı olsun ınsallah kısa zamanda tanısırız su yenı kasalarlaa

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    2 nci elde pek güvenemiyorum sıfır alırsam en az 4 sene kullanırım.Fuarda baktım kafa kısmı sanırım biraz incelmiş camda alçalmış.Arkadaşımda eski model vardı hyosung bir gün gezerken belim ağrıdı motorları değiştirelim dedi bende tamam diyip kullanmısdım biraz o gün çok hoşuma gitmişti Ybr de rüzgarda cebelleşirken hyoya oturdugumda rüzgar almadıgımı hissettim. Ayrıca fuarda hyosung standındaki görevli eski modellerde daewoo beyinlerde sorun oldugunu bu modellerde delphi beyin ile sorunun çözüldüğünü söylemişti.Ayrıca 180 km/h yer rahat bir şekilde ulaştığını söyledi
    HONDA

Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    2 nci elde pek güvenemiyorum sıfır alırsam en az 4 sene kullanırım.Fuarda baktım kafa kısmı sanırım biraz incelmiş camda alçalmış.Arkadaşımda eski model vardı hyosung bir gün gezerken belim ağrıdı motorları değiştirelim dedi bende tamam diyip kullanmısdım biraz o gün çok hoşuma gitmişti Ybr de rüzgarda cebelleşirken hyoya oturdugumda rüzgar almadıgımı hissettim. Ayrıca fuarda hyosung standındaki görevli eski modellerde daewoo beyinlerde sorun oldugunu bu modellerde delphi beyin ile sorunun çözüldüğünü söylemişti.Ayrıca 180 km/h yer rahat bir şekilde ulaştığını söyledi
    Rüzgar konusunda başarılır gerçektende, 4 sene binilecekse sıfır alınır. Ancak 180e rahat biçimde ulaşıyor demek yanlış olur ancak hacmine göre güzel ivmeleniyor Ancak ybr nin rahatlığını çok ararsın hyoya geçince. Bence naked seçeneğini bir kenara koy, ön cam taktın mı nefis olur. Şahsen bir daha racing alacağımı sanmıyorum

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    o beyın mevzusu daha oncekı sayfalarda da var okudunmu bılmıyorum 2012lerde de delphı beyın vr yanı benımkısı delphı ordan bılıyom hız konusuna gelınnce benım daha once de 2008 vardı yenı kasayı alınca gercekden guclendıgını hıssettım. alırsan senınkındende yorumlar alırız ınsallah

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    180 e okadar kolay çıkmadığını biliyorum Naked den bıkdım diyebilirim daha spor birşey olsun diyorum.Ybr gibi beni uzun yolda kanser etmesin otobanda rahat gitsin istiyorum Delphi olayını biliyorum 2012 lerde vardı sanırım göstergedeki efi yazısı mavi olanlar idi.
    HONDA

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daewoo beyinli motoru olupta beyin problemi yaşayan varmı bu forumda ahali..?? varsa bi anlatsın ne problem yapıyor

Motosikleti
    kanuni 150c
    cbr 600f e para vereceğine git çöpe at daha iyi
    hele hele 2009 dan düşük modellerden kaç
    o zaman tayfur abi diyosun ki temiz bulmak zor genel de şehir içi kullanacaksan ve racing olacaksa gt250r son karar gibi hele güncel petrol fiyatları da göz önüne alınarak :D

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    benim beyin SENTEC 2008 .ama oxford mezunu IQ 250 Maşallah.yav kim neresinden uyduruyor bunları.yok onda sorun varmış bunda sorun varmış.DELPHİ beyini olan arkadaşlar bitik akü ile marş basmaya çalışmayın hele hele vurdurup çalıştırmayın aga birde araba dan kablo çekip takviye yapanlar vay halinize...
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daewoo beyinli motoru olupta beyin problemi yaşayan varmı bu forumda ahali..?? varsa bi anlatsın ne problem yapıyor
    26bin km oldu. Maşallah şimdiye kadar gitmem demedi benimle beraber türkiyeyi dolaştı. Hala da doymadı kerata hiç yanımdan ayrılmıyor.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Tamam tamam üzerime daha fazla gelmeyin oradaki adam söyledi ben bişey demedim Peki 2013 alsaydınız renk seçeneğiniz ne olur idi ?
    HONDA

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende anlamıyorum biri bişey sallıyor öylece kalıyor. benim motorda daewoo 18bin km tık yok. neymiş beyin arızalıymış şimdi çıkar biri bizim arkadaşınki şöyle oldu falan feşmekan.. acaba hyo pahalı diye daewodan vazgeçmiş olmasın vazgeçerkende sen bana ucuz vermedin bende gidder başkasından alırım sanada bi çamur atarım demiş olmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler